Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

andykca
18. máj 2010

Ahojtee...

gucz super vanicka....🙂 my sa do nasej nezmestime hehe...v tom kupem len cez tyzden a maly spliecha kade tade, takze cez vikend si maly uziva velku vanu...my pouzivame taku podlozku vyvysenu, ale mam od sestri aj protismykovu kacickovu podlozku takze to striedam...ked sa mi nechce do vane tak ho dam na protismykovu a ked sa mi chce tak na tu vyvysenu....

a kupeme sa aj s penou do kupela 🙂 pridavam par fotociek.... 😝 😀

liwka
18. máj 2010

andy, maly je uzasny smejko 😉 😉 😉

andykca
18. máj 2010

liwka diiik...maly zboznuje vodu 🙂 sa zajtra tesime na plavanie - som zvedava ako si to bude krpec uzivat 😀

roxy_1
18. máj 2010

Andy maly je uzasny uplne k sezraniii 😵 😵

gucz
18. máj 2010

antoniab hej je to taká vanička ako bývali volakedy. To som si dala kúpiť novú ešte pri Laurike, v TT v obchodnom dome v domácich potrebách ich mali, tak som sa potešila. Malá sa mi v tom kúpavala až do roka, dúfam, že aj Miškovi tak dlho vydrží 🙂

andy super foto, krásne sa na tej poslednej usmieva 😉

antoniab
18. máj 2010

guz tie vanicky boli super my sme ich pouzivali nakupanie aj na dvor namiesto bazena a to sme uz boli na zakladke 😝 😀

pozeram ze kupete uz s penou a my este stale len cistou vodou 😅 tak asi uz vytiahnem detske mydlo 🙂

dadulka2000
18. máj 2010

ahojte
pozeram ze ste aktivne dneska,... hnusne pocasie nas drzi doma, co?
ta voda je ale riadne pliaga,.... citim s ludmi co ich vytopilo, nastastie nam to nehrozi, lebo nasi byvaju na najvyssom kopci v RK a to aj keby sa Lipt. Mara vyliala, tak my budeme v bezpeci. ale dolu svahom sa riadne vali ked leje. uz to snad prestane. 😎
ja som si zdriemla po obede,... millie tiez spi uz od 13,00, a Elka sa vyhra sama,.... sem tam na terasu do dazdu ju strcime vyvencit 😀 😀
na margo kupania - tak my sa kupeme vo velkej vani od narodenia,... malu ani nemam,.... a nie je s tym ziadny problem, najprv Millinku okupem a potom doplnim tochu vody a sup s Elkou tam 🙂))

dzobko
18. máj 2010

Ahojte,
gucz, tak taku vanicku by som brala...v tej nasej prtavej uz musi mat Alex skrcene nozicky....prave sme s MM riesili, ze kupime vacsiu....
Ja som sa dnes od rana zabavala s cerpadlom, kotolna sa nam zmenila na kryty bazen...uz len zaviest vyhrievanie a mozem vyberat vstupne...

andykca
18. máj 2010

dakujem babenky 🙂 antonia ja mam priamo penu do kupela od Nivei pre deticky 😉

dzobko aj vas vytopilo? ☹

no a dnes som skusala plavky a zupan malemu...no musela som to odfotit tak sa podelim....ze jaky frajer 😵 😵

dzobko
18. máj 2010

To nic, uz sme si zvykli...su tu vysoke spodne vody a kotolna + pivnica su pod zemou, takze preto vzdy natecie, nic nepomaha......7km nad nami je priehrada, tak ak zaznie signal, mozno stihneme vykriknut.....
Prestalo uz niekde prsat? Zatial viem o ZA, u nas nonstop prsi treti den, vratane noci
A ked potopa, ta poriadna, nenatieklo mi do kufra auta?.....v servise bola prca...aby zistili kadial to vali, musel si jeden mechanik lahnut do vnutra a druhy liat vodu.......a auto este v zaruke...bodaj ho...

dadulka2000
18. máj 2010

dzobko,..tak kasli na kupu vacsej vanicky, ked mate bazen priamo v suterene 😀 😀
v RK uz neprsi,..ale sivo je riadne,....
mne ta mala spi uz od 13:00 a furt spi,.... aj vam tak potiahnu fajne v spanku drobci?

dzobko
18. máj 2010

dadulka, vedaj mne to uz napadlo, len ho este nemame vykurovany...to by maly zvýskol posledný krát 😅
a spanie? uz som, myslim, pisala, ze drobec je mrzuty a nespavy pri skaredom pocasi ☹ tak tahame celodennu vymyslajdu

andykca
18. máj 2010

dzobko mate to pestre...u nas neprisi (dedina pri Trnave) ale fuka....

dadulka no moj maly spi viac ako inokedy, ale zeby taketo rekordy hadzal nehrozi 😀

katka22r
18. máj 2010

antoniab laure davam svoj vankus do postielky ale to preto lebo inak my tam nezaspi asi ma musi citis ale ona spi na celom cize to akokeby spala na matraci len spi na vankusi 😉

andyca maly je uzastny a aky je velky 🙂

liwka
18. máj 2010

hlasim, ze ani v SC neprsi. inak tu ani neprsalo nejako vela,ale vietor je hnusny a cele je to take sychrave, akoby bol oktober. no, dnes som sa uz rozhodla ist von. boli sme aspon v obchode, bo zasoby boli takmer na nule a uz som zacinala chytat klaustrofobiu. zvladli sme to v pohode a malinka hned, ako sme sa vratili, krasne zaspala 😀

dzobko
18. máj 2010

U nas prsi a fuci, fuci a prsi, leje a duje, duje a leje....a vsetko mi nici...pivonie su na zemi, kvet sakury v haji....rododendrony pod vodou, ruze v blate, pelargonie v lufte, orgovan ma zvlastny sklon...... ☹ 😠 😒 ☹ 😠 😒 ☹ 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

katka22r
18. máj 2010

ani v po neprsi len fuka ale tiez sme boli vonku vytiahli sme fusak a isli sme 😉

dadulka2000
18. máj 2010

dzobko,... super opis rastliniek,.... som sa zasmiala 😀 😀 , ale ti verim ze ta to musi nasr...t 😠

roxy_1
18. máj 2010

andy uzasnyyyyy 😀 my mame taky zupan davam ho malemu nekdy rano na pyzamko kdyz je chladneji,kdyz muzu nosit rano zupan ja tak proc ne maly 😀 😀 hodim foto

katka22r
18. máj 2010

skade mate tie zupany?aj ja chcem pre malu taky

dzobko
18. máj 2010

pocasie na draka, hokej jak hovädo, nalada pod psa............pomóóóóóóóóc

dadulka2000
18. máj 2010

dzobko,.... prid ku nam - mam baileys, mame si 😀 😎
katka zupaniky pre deti maju v UK v kazdom obchode s vecami pre deticky,... tak tipujem ze aj tu ich budu mat 😉

babush
18. máj 2010

ahojte 🙂
tak u nas uz vyslo slnko. A bola som s malou aj na chvilku von, lebo bola taka unavena z plavania, ze nevedela zaspat. Tak som ju trosku pokocikovala po ulici a sup s nou na terasu, kde je zavetrie. Celkom tam potiahla so spankom.
My sa kupeme teraz znova vo vanicke (mame taku velku ako ma gucz), no ale predtym sme sa kupavali vo vani, kvoli vanovym kurzom plavania. Uska ponarame vzdy a potom skrutim kusok papierovej vreckovky a strcim do usiek, aby jej to vysalo vodicku. Mala vyzera potom ako Shrek 🙂
Inak Lejka ma paradne neoprenove plavky, ktore su nielen krasne, ale su aj praktisch a setria peniaze, lebo tie plienkove plavecke nohavicky su dost drahe, ved ako plienky celkovo 😉 . Tak ak by ste chceli, tie co chodite plavat, zabezpecit drobcom, tu je stranka http://www.splashabout.sk/

dzobko
18. máj 2010

babush, posli slniecko...pjosim, pjosiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim

gucz
18. máj 2010

dzobko ja posielam slniečko........ 😵 . My sme boli poobede vonku, už som myslela, že doma zošediviem z detí 😅 😀
u nás neprší, ale tak nechutne fučí, že som nás musela obliecť ako v zime. Normálne som mala zimnú bundu 🙂 . No deťom to vôbec nevadilo, malinký spinkal a Laurika behala ako odtrhnutá z reťaze, aj sa chvíľu vozila na bicyklíku. Domov sme sa vrátili s vyštípanými líčkami a malá mala normálne akoby omrznuté rúčky, červené

olienka12
18. máj 2010

ahojte hlasim sa po poradni,tak mame 7140g a 63cm 🙂) ockovanie sa celkom dalo, hned po samotnom akte pichania sme mu supli do ust flasu s cajom,tak plakal par sekund 🙂 teraz bol ale dost nervozny,dostal cipok a ani veceru nechcel a dali sme ho hajat.uvidime kedy sa zobudi a v akom stave fuuu. Snad bude normalna noc.

Mama moja ma stale vodu v pivnici,2hodiny cerpaju,tak uz cerpadlo nezbera o hodinu zasa a stale dookola... voda v studni je nad urovnou pivnice,tak este budu mat veselo a to su na kopci,ale nad nimi je les a ten asi nestiha :((

dzobko ty si odkial?

olienka12
18. máj 2010

ozaj baby v tatralandii je do 13.6. akcia,ze ak zaplatite jeden vstup,tak druhy je zdarma 🙂
dadulka hrozi,ze sa uvidime 🙂)) chystame sa na liptov v dohladnej dobe 😉

zazalienka
18. máj 2010

Ahojte, tak takto nejak to vyzeralo u môjho brata dnes poobede na zahrade.. ráno bola ešte záhrada pod vodou komplet..
a to bývajú 8 km od Trnavy☹

hádam Vás aj dnes prečítam, my sme teraz prišli od našich, boli sme skontrolovať hladinu vody.. u našich pred domom to vyzeralo jak v rómskej osade v Smižanoch, koberce povešané kade-tade, voda vyrazila cez práčovňu, v pivnici cca 10 cm vody..
už ma to neprekvapuje, v poslednej dobe je to každoročne.. tiež 8 km od Trnavy☹

kočky, čo pridávate penu do kúpania, potom bábence len utriete, alebo ich osprchujete čistou vodou? to je môj doteraz neriešiteľný problém 😀 😀 😀
Miško spí na rovnom, ale dnes mi MM sľúbil vodováhu, lebo sa mi zdá že postieľka letí jedným smerom, by ma to neprekvapilo kvôli krivej podlahe - Miško je vždy pregúlený len na jednu stranu.. ale veď ja tomu dôjdem na kĺb..

aj sme sa dnes boli vonku prejsť, aj v obchode, ale takmer mi odmrzli uši, zato Miško spinkal a spinkal vonku..
preto teraz vôbec nevyzerá že by sa chcel uložiť.. kecá a kecá 😀 😀 😀

a ešte pridávam fotku malého plavca - kokooos ledva som mu tú plienku 4-9 kg natiahla.. rátam tak 2-3 ks použijeme a kúpime väčšie🙂 tak zajtra vode zdar a malým plavcom a plavkyniam zvlášť 😀 😀 😀

antoniab
18. máj 2010

zazi tak to mas doma valibuka 😉
my sa plavat nechystame ale normalne plienky pouzivam este stale 3-6kg ked ste mali vahu uz nad 6kg presli ste na vacsie neviem kolko vazime zajtra sa to zisti ale mne tie plienky pridu este stale ok 😒

zazalienka
18. máj 2010

ja už používam 7-18, pretože menšie Miška rezali.. nuž, tak sme trošku väčší 😀 😀 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre