Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

janka1
17. jún 2009

verim, ze bude vsetko OK 😉 🙂
daj potom vediet ako si dopadla 🙂

antoniab
17. jún 2009

urcite dam v pondelok som tam ako nakoni 😀 😀
inak som citala aj v teme tehotenstvo a stitna baby tam pisali ze kazdy lekar je iny niektore to pocastehu mali kontrolovane este menej nez normalne a ine zas viac pride mi to dost odveci to ako s gynekologom neviem ale ten postup by mal byt pre vsetkych lekarov rovnaky nie jeden to kontroluje poctivo a iny nie no obcas mi to hlava nebere 😠 😝

janka1
17. jún 2009

antonia ved si len zober gynekologov, co dr. to iny postup, pristup a nazor 😒

zuzka1
17. jún 2009

Holky dobrá zpráva!!! přestaly mi nevolnosti 😀 😀 takže nezoufejte, jednou to fakt přejít musí😀

olienka12
17. jún 2009

antoniab ano bola hned ako mi lekar potvrdil tehu, aj kvoli endokrinologii som na gyndu isla hned ako boli ll vzali mi odbery to bolo v 4 tyzdni a najblizsie idem v 13 tyzdni. Mala som lepsie vysledky ako pred tehu, tak snad to bude tak aj nadalej. davky liekov mi nezvysovala.

olienka12
17. jún 2009

zuzka1 nechcem strasit, ale ja som sa tak tesila minuly tyzden bolo mi 5 dni dobre, ale vcera to zacalo nanovo 🙂)

andykca
18. jún 2009

Dobre ranko....ach baby bodaj by to aj mne preslo aspon na 5dni...lebo uz vyzeram jak "vygrcany griz" 😀 😝

no a co sa tyka vitaminov: tak ja neznasam aspon momentalne zeleninu, takze musim to niecim nahradzat aj ked su to umeliny 🙂

janka1: ake je to babenko uz velke 🙂 ja som bola naposledy a bola tam len fazulka tesim sa na dalsie sono super...

naty
18. jún 2009

dobré ránko!!
zuzka: přesně jak píše olienka...minulý pátek nebo kdy, mě to trošku přešlo, a včera to začalo..... 😝 ...to bylo maso...a dneska už je mi zas špatně, takže předčasná radost... 😀

jinak, holky, nemáte někdo zkušenosti s kvasinkama v těhu? Asi mě to zas chytlo... 😒

gucz
18. jún 2009

naty ja mám skúsenosť, kvôli infekcii som predčasne porodila, nezabrali mi dvoje lieky. Ak máš výtok tak choď rýchlo k lekárovi nech Ti na to niečo dá.

inak všetkým maminkám dobré ránko a krásny deň želám.
mám otázku, tie čo nezvraciate aj ste už niečo pribrali??? ja si pripadám ako veľryba. Nadváhu mám celý život, ale teraz sa cítim taká nafúknutá, naliata...

k.a.t.k.a.
18. jún 2009

dobre ranko 🙂
gucz ja sice nezvraciam, ale schudla som 😅 ja sa strašne kontrolujem ... u mňa bude kritický posledný trimester
😖
inak sa permanentne budím okolo 02,00 v noci na príšerný hlad 😝 až ma napina z toho 🤐

gucz
18. jún 2009

aj ja sa v noci budím, niekedy aj viac krát na to, že som smädná a treba mi na wc. Tak okolo 2 - 3 vždy idem. Ráno o šiestej som sa zobudila hladná ako vlk, žalúdok sa mi krútil ako divý, dala som si šálku acidka a teraz som v pohode. Ale idem si dať chlebík s maslom a s rajčinkou

janka1
18. jún 2009

dobre raneckooo 😉

andykca dakujem no este je malicke ma len 6 cm 😉 ale to zvacsenie sonom sa aj mne paci , potom mas pocit, ze to to uz velike babo 😵
aj ked sme vcera boli na sono a dr. ma velke LCD na stene prepojene so sonom kde mozes ty aj tvoj manzelik pozerat vsetko co robi a to babo bolo na celu obrazovku tak som mala pocit, ze je to velikeeeeee 😵 😵 😵

inac ja som sa dnes zobudila s bolestou hlavy a prvy krat om nebola v noci na wc 😨 😨 ani jediny raz

k.a.t.k.a.
18. jún 2009

no ja idem v noci aj 3-4x na zachod a do toho ešte malá vkuse dačo, tak mam pocit že ani nespim 😝

janka1
18. jún 2009

k.a.t.k.a. aj ja som doteraz vzdy bola v noci na wc 3-4 x toto bola prva noc co som nebola, preto som prekvapenaa, ale som rada, lebo som sa vyspala , ale zas som v stala s bolavou hlavou , tak neviem co je lepsie 😀 😀

gucz
18. jún 2009

tak hlásim sa napapaná 🙂
janka1 nech Ti tá bolesť hlavy rýchlo prejde 🙂
no nakúknem neskôr, idem dačo robiť, pa

naty
18. jún 2009

gucz: výtok nemám, jen to děsně svrbíííí... 😝

a nafouklá sem taky, mám břicho jak v 7.měsíci...ale přitom mám pořád hlad...no, je to sranda... 🙂

olienka12
18. jún 2009

ja aj vraciam, ale aj priberam, pocas dna aby mi nebolo zle stale nieco jem, lebo akonahle mam prazdnejsi zaludok je zle nedobre. mam plus 3kg, snad nedosiahnem 100ku 🙂)
co sa tyka vstavania v noci, tak o 4 nad ranom sa pravidelne budim na Wc, no niekolkokrat za noc na to, ze som smadna. Mna momentalne ale najviac trapi uz tyzden nadcha, neide prestat potvora, uz mam oslabene cievky, tak sa mi krv pusta.... no a samozrejme v noci nemozem dychat.. Mam na to len Mar sprej ale ten len pomaha precistit to co uz je v nose, ale dutiny to nelieci...

andykca
18. jún 2009

janka: noooo aj 6 cm je dost 🙂 rastie to ako z vody...hehe...tak male bolo v priamom prenose dobre si to ten Dr vymyslel..xi

noo ja v noci vstavam na wc len raz a niekedy sa preberiem len ked mi Nella (moj pes) zacne brechat pod oknom, ide ma vystriet 😀 😀

janka1
18. jún 2009

andykca co som citala tak v 13tt ma mat babatko 7-8cm takze je to OK a ako som spominala vcera Dr. mi posunul TP vraj je babo 5 dni dopredu respektive zrelsie , tak nechapem , ale hlavne nech je zdraveeeee 😉

ktora ma dnes konntrolu ? nech sa potesime a drzime palceky 🙂

dadulka2000
18. jún 2009

ahojte babenky,.... hlasim nastup v praci 😖
ja som si vcera skocila na vahu a uz mam +2 kg,.... ach jaj,....ale to mam z toho ze zeriem ako kobylka a prestala som cvicit svoje high impact aerobiky ☹
takze to vidim na klasickych +20 kg do konca 😀
no idem si nieco zobnut,.... uz ma zase chyta hlad 😉

dadulka2000
18. jún 2009

jani, takze kludne nam mozes porodit aj v decembri,...co?? vianocne babatko 🙂

andykca
18. jún 2009

janka jasneee ja som to porovnavala len s tym ze ked som videla moju 1cm fazulku a 6cm babenko nooo je to rozdiel xi....

a este k tomu priberaniu...ked som nemala nevolnosti tak som pribrala 2 kg lebo som dostala strasnu chut po sladkostiach....teraz sladkosti nemusim jem take polovicne porcie bo viac zaludok nezvladne takze som zhodila nejake jedno kilecko....ale brusko sa mi nafukuje stale takze mam pocit ze kazdym tyzdnom som vacsia a vacsia 🙂

naty: sup k lekarovi 😉

micicici
18. jún 2009

boze baby, dnes mi je brutalne zle. zacalo to uz vcera vecer, take silne pnutie v bruchu a krce v podbrusku. volala som rano dr. nech ma prezrie ale robi az poobede. a ci ma vobec objedna hned, lebo ma strasne vela zien. na kontrolu som objednana az o 3 tyzdne, ale chcem ist teraz, nechcem nieco zanedbat. boze sa bojim. vy nemate take bolesti??? cakame prve babo, takze nemam ani sajnu, ako sa mam citit a ci je toto normalne...

dadulka2000
18. jún 2009

micicici tak ides k tej dr nakoniec?? to chod ak ti je zle,...pe istotu 🙂
mne nic nie je,.... nic neboli,.... az mi je to divne. drzim palce nech je vsetko ok.

micicici
18. jún 2009

no neviem, on dnes robi az od jednej, takze sa mu skor ani nedovolam. uvidim, ci ma vezme, boze dufam ze ano, lebo sa zblaznim. inak ani mne doteraz nebolo nejak zle, len som sa teraz zlakla. dam vediet ako som dopadla.

dadulka, uzivaj si to, ze to zatial ide bez problemov 🙂

janka1
18. jún 2009

micicici drzim palceky, ale keby ta nevzal , tak isto skoc na pohotovost 😉 drzim palcekyyyyyy

weronikla
18. jún 2009

Peknyy den 🙂 Konecne sa mi zlepsuje moja nadcha a zapal, supeeeer 😎 Takze sa idem ucit a zajtra na skusku.. 😖 Micicici, veru chod, ako pise janka, pre istotu 🙂 Joooj, akoby som ja isla niekde k moruuu ...

olienka12
18. jún 2009

weronikla ako liecis nadchu? ja sa z nej neviem nejako dostat a dnes rano to bol horor ako mi z dutin vsetko dole stekalo....

minix
18. jún 2009

ahojte. 🙂)

naty, ak ťa svrbí, skús canesten krém, mne to na tie začiatky zaberá, aj minulý týždeň som sa tak zbavila svrbenia.

Baby, spýtam sa, a už sa aj natierate antistriovými krémami, olejom alebo čímkoľvek iným?

Ja vstávam 2x za noc, za každým sa napijem, dám minutku na wc a spím Ďalej. 🙂)

janka1
18. jún 2009

minix ja som si kupila EUCERIN olej 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre