Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

danteska
21. máj 2010

nikto nic v zlom nemyslel..a mozno teraz tu zacneme diskutovat tie neprispievajuce 😅 😅

lili213
21. máj 2010

my sme este meniny nemali, bude ich mat na Vianoce 😀 , ale urcite ho teda o ne neukratime.

lili213
21. máj 2010

danteska mozno 😀 , ja dnes odchadzam od rodicov a doma mi este nenamontovali internet uz cakam 3 mes. 😠

danteska
21. máj 2010

snad Ti ho cim skor spravia..3 mesiace je celkom dost to by som sa aj ja 😠

lili213
21. máj 2010

snad ano, lebo v tom nasom meste vsetko dlho trva 😀

danteska
21. máj 2010

treba im poslat vyhrazny mail 🙂 a popohnat ich.davaju si nacas.

lili213
21. máj 2010

uz sme tam boli 4 krat 😠 a stale nic, najhorsie je to ze u nas ziadny poriadny internet nie je, tak musim len cakat 😖 . ideme na prechadzku paaa

anawi
21. máj 2010

ahojte aj sa pridam k vam 🙂 tiez som citala ale neprispievala lebo baby uz boli zohrate a poznali sa 😉

andrejkaz
21. máj 2010

aurra,to nemyslis vazne,ze sa mala narodila 25.1?aj nas maly sa narodil 25.1.:-) a este povedz ze ste sa narodili doobeda tak okolo 9.00 a odpadnem.....my sme sa narodili 7.46 a ked sme prisli na salu v noci tak 15 min.po mne prisla este jedna mamina a ta rodila okolo 9.00,tak to si bola ty?
vidis aky je MT maly a ja som si myslela,ze tu na MK martincanky ani poriadne nechodia

andykca
21. máj 2010

lili a nemate tam nahodou wimax signal? sice platime 19€, ale fici superne - u nas tiez nic ine nemame 😒 ....a boli aj rychli, co sa tyka zapojenia (je to mikrovlnka)...

andrejkaz
21. máj 2010

lili a mobilny internet ste neskusali?my byvame pod horou a s internetom je tu tiez neustaly problem,ale dali sme si orange mobilny internet a celkom to funguje aj ked to nie je super rychlost ale na bezne pouzivanie staci a navyse nie je ani taky drahy🙂

lili213
21. máj 2010

v Malackach nic take asi nie je a co je tak strasne ponale ☹, mobilny som mala a tiez mal slaby signal tak cakam snad sa dockam 😀, v Trnave som nemala problem ziadny co uz, este sa spytam na ten wimax. 😅 dakujem za info

andykca
21. máj 2010

noo lili skus maju aj stranku: http://www.wmx.sk/sk/index.php
a mas to bez obmedzenia....oni daju nejake MB, ale aj ked ich prekrocis nic neplatis navyse, len ti trochen spomalia rychlost netu....ale nam sa to stalo iba par krat, ked sme stahovali vela filmov - teraz na tie filmy nemam cas 😀 😀 tak niet sanca prekrocit xi

lili213
21. máj 2010

dakujem 🙂

katka22r
21. máj 2010

ahpj kocky kupujete alebo mali ste niektora plienky BABYLOVE s dm?ak ano ako su natom s velkostou??lebo zajtra ich idem kupit a huggiesky co mame od 4-9 su male a pritom ma laura vahu 6.60.tak neviem ci kupit tie babylove od 4-9 alebo uz vacsie dakujem

janqa24
21. máj 2010

katka, ja kupujem BABYLOVE od DM a velkost 4-9 nam uplne staci, Ninka ma teraz cca 8 kg, mozem ich len odporucit, som s nimi velmi spokojna 🙂

katka22r
21. máj 2010

janqa a netlacia ju ???neviem preco huggiesky tlacia moju lauru ked su od 4 do 9 a ma cez 6 😒 tak zajtra ich kupim mam aj ten kupon na zlavu a kolko vlastne stoja?a je s nich len jeden druh?take zlte?

aleela
21. máj 2010

katka, aj my kupujeme babylove 4-9 kg. Maly ma 9kg a stale su mu dobre. mne vyhovuju najlepsie, neprecika sa z nich ani v noci, su podla mna perfektne. a mali sme kadejake na zaciatku, ale tieto su najlepsie 🙂 a ked si vyberiem z dm bonusovu knizku a kupim dvojbalenie plienok, dam zlavu 25% a potom 10% na cely nakup, tak ma stoka iba 2,70sk 😉 som velmi spokojna 🙂

janqa24
21. máj 2010

netlacia, zatial sa do nich v pohode zmestila, minuly tyzden som minula posledne a teraz sme dostali tri baliky Pampersiek, takze najblizsie budem kupovat uz zase o triedu vacsie 🙂 hej, su take zlte a ked som kupovala ja, v DM bola akcia, ze ked kupis dve balenia po 50 ks, zaplatis 13 Eur, sa mi to zdala byt super cena.....ale neviem, ci este maju taku akciu

danteska
21. máj 2010

ja som uz mala kadejake plienky..Pampers,Hugies a teraz som kupila Tescove ze vyskusam-su 2-jake,tie klasicke Tesco-uz by som ich ani zadarmo nechcela a tie druhe su v zelenom obale a su super,stoja 11,99 euri 64 kusov..tie su fakt dobre..
lili123-my mame wifi-vlastne sa napajam od brata.tiez to obcas blbne ale inak v pohode.mozem behat s PC po celom dome,akurat na prizemi nie je vsade signal..a tiez platime 20 euri mesacne a je to neobmedzeny net..

zazalienka
21. máj 2010

aj ja používam na striedačku zelené tesco plienky a babylove , kedy je ako akcia.. len teda náš Miško už nosí kategóriu 7-18 kg🙂)))

zazalienka
21. máj 2010

huggies sú tvrdé, nepoddajné, no a pampersky s tými nemám dobrú skúsenosť.. sleep and play používame len na noc.. klasické pampersky malý precikal.. aj do hodiny mal mokré dupačky.. neviem, zdá sa mi že prepúšťajú..

olifcek
21. máj 2010

nam su dobre huggies aj pampers..len huggies i ked mne sa lepsie zapinaju, su tvrde a neviem, ci tak pohodlne pre babo, ale pampers nesklamali este...maju dvojitu ochranu

olifcek
21. máj 2010

jaj, no my ale len 2 nosime, takze..

antoniab
21. máj 2010

aj my papmpers 2ky a maximalna spokojnost zas nie velka z tesco zelene plienky mne pridu tvrde 😒 takze asi kazdemu vyhovuje nieco ine z toho vyplivy katka ze musis vyskusat keby boli plienky aj po 5ks clovek vyskusa a vyberie si co mu vyhovuje a zaroven nezatazi penazenku 🙂

aurra
21. máj 2010

andrejka, mala sa narodila o 15.14 ale na sale som bola od 7.00 tusim, ze viem ktora si bola 🙂 nie si MUDr.? 🙂 to by bol fakt gol, raz som sa ti aj v meste zdravila, ale asi si nezaregistrovala

aurra
21. máj 2010

ja davam pampers aj babylove mame, obe 4-9 babylove su nejak vacsie, pampersky som kupovala zo stranky najlacnejsie plienky, za rovnaku cenu ako su v dm, tak mame riadnu zasobu

danteska
21. máj 2010

zazalienka vy ste uz riadne velki 😉 aj ja som uz rozmyslala nad vacsimi plienkami,asi na buduce budem musiet uz take zobrat.preto si ani nerobim plienkove zasoby,maly rastie ako z vody..
a jasne ze kazdemu ine vyhovuje 😉

zazalienka
21. máj 2010

malý má 8200 g, veľkostne je tak na 7-8 mesiacov.. no máme čo nosiť🙂

antoniab
21. máj 2010

danteska vy rastiete ako z vody my ako z mliecka 😀 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre