Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

minitrouble
24. dec 2009

bebel...ako vidim tak klasika muz vzdy prekvapi v tom najvhodnejsom case 😅 ...tak snad to dnes vsetko postihas 😉 🙂

weronyca
24. dec 2009

Bebel tak ti prajem extra pevne nervy, snad da manzel vsetko do poriadku co nepostihal. Ty ze stihnes vsetko dovarit. A vecer uz len vsetci 4ria pekne pri stole. A davaj pozor aby zas papanicko neskoncilo inde.
Ale dala by som si take halusky🙂)

S tou kyselinou uz sa ani nevyjadrujem, navyse som cela daka ubolena. Lonovka boli, navyse lavy prsnik a ku vsetkemu malemu sa tiez dako nechce spinkat tak ma veselo kopka. Ale aspon viem ze je Ok.

Majka a ty co tak skoro hore.

genialna
24. dec 2009

Bruska,

krasne vianoce vam vsetkym prajem.. vela, vela pohody, dobreho papania a malo vrasok na tvarickach.. 😉

Babel, to bude dobre.. hlavne kluuuud.. 😉 To sa nejako doriesi.. Postihate, neboj.. Hlavne nezabudnite, ze obchodiky su dnes len do obeda.. 😉

Tak idem balit darceky a potom frcime na Zahorie k nasim.. Ja som sa rozhodla na sviatky naozaj LEN oddychovat.. Ved naco mam mamku a svokrusu?? 😀

Mirka

gucz
24. dec 2009

Dobré vianočné ránko žienky

vidím že nie som sama čo som tak skoro hore.... mňa zobudila malá, no a nehorázne ma bolí hlava, až ma z toho napínalo... proste super začiatok dňa. Ešteže som si všetko porobila v predstihu a dnes už len obalím a vypražím rybku. Mm sľúbil že doobeda ešte povysáva, tak už len si užívať pohodičku.

Za celú našu rodinku Vám prajem krásne pohodové sviatky, hlavne veľa šťastia, radosti, zdravia, lásky a bábenkám v bruškách želám, nech sa majú dobre a maminky nech nezlostia 🙂

minix
24. dec 2009

serafinka, sme v tom spolu, aj ked vy ste este ovela ovela mensie 🙂)
Ja som dnesne rano hned zacala pomarancovou korou v horkej cokolade, aby sme nabrali, mozem za to, ze to lubim? :P

Bebel, ina akcia na rano. Pekne ho spacifikuj a ziadne vylihovanie, nech pekne robi.

genialna, zdielas moj nazor, naco mam mamku a svokru? 🙂 Dnes sme u svokrovcov, zajtra sa tam naobedujeme, potom doma a 26.na klasicku stefansku oslavu ako kazdy rok k nam.
Uz sa neviem dockat.

Prajem kazdej z Vas a malickym len krasne Vianoce, a nech je nas o jedneho viac az v januari. 🙂

zucana
24. dec 2009

prajem krasne prezitie vianocnych sviatkov hlavne berzproblemovo a stastny novy rok 2010 😉 hlavne vela zdravicka vsetkym

antoniab
24. dec 2009

ahojte

Vôňa medu, ihličia, dobrôt plný stôl,
atmosféra vianočná, liek na každý bôl.
je to čas vianočný, keď stromček sa ligoce,
zo srdca prajem Ti prekrásne Vianoce.

--------------------------------------------------------------------------------
Na okno nám mrázik kreslí,
Vianoce k nám pokoj vniesli,
pod stromčekom darček malý,
nech Vám úsmev stále žiari.

prajem vam aby tie najkrajsie darceky prisli v spravny cas a robili vam len a len radost 😵 😵 😵
so srdca praje Martina 😉

siuzi
24. dec 2009

ahojte kočky,vašu tému som našla už dosť neskoro,tak som sa už nepridávala,ale aspoň teraz nám prajem krásne sviatky ,v novom roku len to dobré,nech sa tie naše poklady v poriadku prihlásia na svet a robia nám len radosť. 😉

danteska
24. dec 2009

Dobre ranko, prajem Vam vsetkym krasne a pokojne sviatky so svojimi rodinami a nech si na tie najkrajsie darceky v bruskach stastlivo počkame 😉

andykca
24. dec 2009

Ahojte babulky...🙂 ja som len chcela...zazalienka idem rodit do TT, lebo ma moj gynciar tam poslal ako zistil ze mam zle vysledky...a aj tam uz ostanem ja nebudem chodit hore dole jak truba 😉

jaaaaaj a v noci zas ma zacali svrbet dlane a spodky noh....som sa prehovarala skoro celu noc neeesmies sa skrabat nesmies 🙂 mno a popritom som aj kychala...takze super noc hehe.... 😉

tak idem ja povysavat...pekny dnik

adros
24. dec 2009

ahojte tehulky a maminky

tak aj my vam chceme zazelat prijemne prezitie vianocnych sviatkov, hlavne veeeela kludu, ziadne stresy, mnoho lasky a trpezlivosti a kooopec zdravicka. https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

zazalienka
24. dec 2009

Krásny slnečný deň🙂) babulky želám Vám všetko naj, krásne Vianoce, užime si ich kým sa to dá, nech nám všetkým vyjdú všetky naše sny, želám kopec šťastia, zdravia, lásky a hlavne nám všetkým ešte čakateľkám a aj maminkám zdravé krásne a silné bábätká.. lebo o rok už tak kľudne sedieť nebudeme.. naše deti nám to nedovolia🙂
Zuzana, Dušan a Miško 😉

roxy_1
24. dec 2009

Krasne a pohodove Vanoce vam preji maminky.hlavne at je prozijete v naprostem klidu i s miminkama 🙂

k.a.t.k.a.
24. dec 2009

Prajem prijemne prezitie vianocnych sviatkov 🙂

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

olienka12
24. dec 2009

Zamiesaj vareskou svoje tajne priania,
pridaj par orieskov ocakavania.
Zamiesaj znovu pre stastie,
nech dobro a laska narastie.
Krasne Vianoce maminkam,bruskam,babatkam a celym rodinkam... 😀

Lenka

ives77
24. dec 2009

ahojte babenky aj miminká 🙂 ešte raz vám všetkým chceme všetci štyria zaželeť krásne a nikým a ničím nerušené sviatky,aby si to tie naše mimi ešte užili v našich bruškách tak si dávajte na seba pozor neprejedajte sa velmi a hlavne vela odychujte STASTNE A VESELE VSETKYM prajú Ivka,Tomi,Filipko a Tomi junior papa 😀

marushka
24. dec 2009

Ahojte maminy,

s celou našou rodinkou vám prajeme naozaj kráááááásne a veselé vianočné sviatky v kruhu blízkych😉 😉 😉

bebel
24. dec 2009

Ahojte,
manžel bol vyhnaný po kapustu.Už je preč 2 hodiny, svokra ho ešte niečím evidentne zaúkolovala... 😠 Stromček mi osadil do stojana a suší sa na terase, lebo bol parádne opršaný.
Na ozdoby a kapustu ešte čakáme 😅

Btw. odkedy prehodili TV na digital, nemáme normálny signál na Markízu, pretože ostali na analógu...som z toho nešťastná, chcela som konečne nahrať na HDD Perinbabu 😢

Príjemné sviatky aj Vám želám 🙂

alikaa
24. dec 2009

Ahojte, aj ja vam vsetkym zelam stastne a vesele Vianoce bez stresov, uzite si pohodu, stastie a laaasku s vasimi polovickami 🙂

katka22r
24. dec 2009

kocky este raz stastne a vesele idem ja na rozpravky...a dobru chut k veceri 🙂

liwka
24. dec 2009

Vesele Vianoce, nech zvonceky zvonia a medovnikmi cely dom vonia. Nech sa vam splni kazdy sen a s laskou a v stasti prezijete tento krasny den.
Maminkam, babatkam, ockom - cakatelom aj celym rodinkam prajeme krasne vianocne sviatky prezite v kruhu blizkych a najma vela pohody, porozumenia, stastia a lasky 😀
Livia, Maros a Mia

evca35
24. dec 2009

ahojte,
pripájam sa k vianočným prianiam, prajem šťastné a veselé vianočné sviatky 🙂

dadulka2000
24. dec 2009

ahojte kocky
v prvom rade Vam idem zazelat krasne svianocne sviatky, prezite v pokoji a v pohode (a hlavne medzi ludmi ktorych mate radi). mne chyba moja rodinka,.... ☹

my sme vcera po 5.5 hod uspesne docestovali k muzovej rodine, tak nastava all inclusive opatera o nas. jedine co mame za ulohu je jest a oddychovat,.... PARADA 😀 . Ellie ma o zabavu plne postarana - traja bratranci sa jej non stop venuju - ani nevie kde ma rodicov 🙂
deti a par dospelych vypadlo teraz do parku, tak je tu klud a ticho. vonku je strasne zamrznute, tak ja som to ozelela a ostavam v teple doma.

ja som mala dnes v noci sen ze som rodila. (a porodila som aj chlapca a aj dievcatko - tak zase neviem na com som 😀 😀 )

krasne den vsetkym zelam 😉

pe3cka
24. dec 2009

Ahoj všem...

Vánoce jak z pohádek,bez vrásek a bez hádek.
Dárků plné závěje ať Vám láska navěje...

přeji vám,vašim rodinám i bříškům klidné a krásné svátky...

ivv
24. dec 2009

ahojte dievcata,

chcela by som Vam a Vasim rodinkam popriat krasne Vianoce, plne pokoja, radosti a lasky 🙂

ja som od rana stihla salat, dva kolace z kysnuteho cesta, domaci vajcovy liker a ozdobit stromcek, vsetko za vydatnej manzelovej pomoci 🙂

kapustnicu zacneme varit za cca hodku, kedze je bez masa, aby sme ju mali k veceri teplu 🙂 no a este vyprazit kaprika 🙂

minix, inak ja som mala takeho tusaka, ze havalda koncom januara bude mat opat dovolenku. lebo mal prave teraz pred sviatkami.. co sa mi potvrdilo 😒 . ja si isto chcem niekoho zazmluvnit, dalsi na rade koho sa opytam je rozemberg 😅, ale tiez tomu davam malu sancu.. ja totiz pri porode nebudem mat manzela. on totiz pracuje v zahranici a dost tazko sa mu bude z luxemburska cestovat domov, keby ma to chytilo.. naplanovany ma akurat tyzden, ked uz budeme doma. takze ten lekar je pre mna taka poistka.. a navyse.. mala sa mi stale neotocila.. betarka jedna! a ja teda fakt nechcem rodit KP.. ☹

baileysa
24. dec 2009

ahojte bruska🙂

som tu taaaaak davno nebola... chcem vam popriat krasne prekrasne vianoce, nech mate doma pohodu, aby ste z nej nacerpali na dalsie obdobie 😉

gratulujem vsetkym uz nasim narodenym januarovcatkam, nech sa im tu paci, a nech si rychlo zvyknu s maminkami na seba 😵

my sa mame ok, len uz ze vraj moc skrateny krcok, takze nohy v teple mi povedal dr., tak sa podla neho snazim 😀

slovakia80
24. dec 2009

Leti anjel s nadielkou pritom vrti prdelkou.
Leti,leti hadaj kam,k dobrým ludom predsa k Vam 😀

Prajeme krasne Vianoce a Stastny Novy Rok

slenka
24. dec 2009

Ahojte
aj ja sa pripajam k prianiam a vsetkym vam prajem krasny Stedry den, vela darcekov, pohodu a radost.

minix
24. dec 2009

ivv, rozemberg je dobra volba, ale tusim kocky spominali, ze ma volno prve dva januarove alebo tak nejak :ˇ)

vidis to, chces zmluvnit a oni nie su k dispozicii 😝

dorotkaa
24. dec 2009

Mile maminky a maminky cakatelky, aj ja sa pripajam a prajem Vam vsetkym krasne a pohodove Vianoce 🙂))

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre