Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

bebel
23. jún 2009

Ahojte,
koncert bol skvelý, aj keď som parádne premokla...ten lejak moja bunda neuniesla 😕
Užila som si ho neskutočne, aj som si zaskákala.... a pokiaľ budem ešte v decembri v pohode...pôjdem aj na sedenie do Stadthalle Wien. 😀

Dnes sme oželili predstavenie Anna Karenina v SND, ako sme sa dozvedeli, že to bude trvať skoro 4 a pol hodiny a dnes so Slávkou Halčákovou 😖 .

pe3cka
23. jún 2009

Ahoj holky, koukám,že nás tady přibývá, to je super...mám z toho radost...
my jsme v pohodě, ve čtvrtek jdeme na poradnu,tak uvidíme,co nám paní doktorka řekne.
a v neděli jedeme na dovolenou na Korsiku. už se hrozně moc těším, konečně si odpočinu...
Tak se holky držte, buďte v pohodě...

vierka
24. jún 2009

ahojte babulky....

gratulujem ku vsetkym uspesnym kontrolam, len tak dalej.... 🙂

ja som vcera tiez riadne premokla, ved bolo pekne hnusne, taky cas na spanie a ze leto 😒
a uz sa mi zacina stavat to, ze sa zobudim a som hned hladna 😀

gucz
24. jún 2009

dobré ránko
tak ja som už včera ani nezapla počítať, stále hrmelo, až do večera bola búrka. S malou sme piekli pajglíky, tak nám to rýchlo utieklo, že som si ani nevšimla že je neskoro a spať som ju dala až pred deviatou. No a dnes ráno bola hore už o pol šiestej, mala som čo robiť, aby som sa prebrala.... tak by som spala 😔

alikaa
24. jún 2009

Ives, si pisala, ze tvoja maminka sa narodila 14.1., ja tiez 🙂 Ja mam sice termin porodu 25.1.,ale keby sa mimco narodilo o 11 dni skor, tak sa narodi presne na moju 30tku. To by bol darcek 🙂

micicici
24. jún 2009

Baby ahojte. chcem sa Vas spytat, ci si uz nakupujete nejaku vybavicku. Myslim tym skor prvorodicky, lebo tie maminky, ktore uz maju dietatka, tak urcite doma nieco maju. Lebo ja ked idem okolo detskych veci od cumlukov az po kociare, tak ma riadne cuka a niekedy mam pociot, ze by som kupila aj to co mi netreba. Hovori sa, ze dopredu sa kupovat nema, ale niektore vecicky su take uzasne, ze by som ich mala najradsej uz doma. Samozrejme ze na kociar nemyslim, na to je fakt skoro. 🙂

dadulka2000
24. jún 2009

ahojte babenky,.... na sr mate skaredo a tu v anglicku je krasne horuce letne pocasie - 27C,.... antonia,....zly tyzden si si vybrala, co? 🙂
v kancli mam na sebe sveter lebo je tu kosa - 20C - z klimi fuka studeny vzduch 😝
co dnes porabate?? nejako je tu ticho,.... uz zacinate dovolenkovat? my nejdeme nikde v lete (je to zbytocne predrazene pocas prazdnin) a pride mi segra na na 2 mesiace tak bude veselo - vyrazime k nasemu angl. moru - aj tu su pekne plaze 😅

janka1
24. jún 2009

dobre ranko zienky 😉 u nas je uprsane, chladne skarede pocasie ☹

pridavam do mojho zoznamu chuti cviklu som na nej zavisla uz treti den 😉

kto ma dnes kontrolu??? drziiim palceky 🙂

dadulka2000
24. jún 2009

janka,... tak cviklu zujem uz aj ja skoro tyzden,.... (taku na kyslo zavaranu) 😉

janka1
24. jún 2009

dadulka aj na kyslo, aj surovu no proste roznu len nech to je cvikla 😀 🙂 tak to ma tesi , ze aj niekto iny 😉

k.a.t.k.a.
24. jún 2009

ahojte 🙂
jak vam zavidim ze zavislacite na nejakom jedle, mne sa chute menia z hodiny na hodinu 😝 uplny des a kym zistim na co mam chut tak uz mi je aj zle od hladu 😖 Pri malej som bola zavisla na paradajkovej polievke, olivach a neskor kukurici 😅

ja som aj pri malej vybavicku nakupovala vsetko na poslednu chvilu, dokonca aj vajce musel manzel kupovat uz ked som bola v porodnici 😀

minix ja som sa vydavala 8.9.06 😉 a to som uz bola tusim aj koniec 6. mesiaca 😝 ale trsala som jak o zivot 😀 dokonca aj pohar vina som si dala 😎 jezisi a manzel mi doteraz pripomina, ze som mu nic nenechala zo svadobnej polievky, kedze sme dostali akoze jeden tanier z ktoreho sme mali spolu jest 😀 no a ja som bola taka hladna, ze som vsetko zozrala aj za neho 😀

zlutasek
24. jún 2009

Dobre rano 🙂 zas po delsi dobe....

jdu se k Vam uklidnit, zitra mam ko a tak zacinam byt takova neklidna jestli je vsechno ok... 😉

cukruska1920
24. jún 2009

Ahojte... dneska je tiez hrozne pocasie...ale tepla si este uzijeme az az 😉

katka..ja som sa vydavala tiez 8.9 ale 2007 😀

dadulka2000
24. jún 2009

katka,.... haha - dobra story, vyzeralo to byt na skvelu svadbu 😀
inak polievocky aj mne teraz extremne chutia,..... skor je otazne co mi nechuti,..... som riadny pazravec
😀
janka surovu nie,.... ale ako k hl. jedlu na kyslo,...uz som celu flasu sama schrumala

minix
24. jún 2009

micici, ja nekupujem, zacnem az neskor, zatial na to nemam ani cas, ani chut, lebo po robote byvam tak unavena, ze idem domov lezkat. 🙂)

katka, tak to si mala slusnu svadbu.. 🙂) Mala si uz velke brusko? lebo dnes mi jedna tvrdila, ze cele teho nepotrebovala ziadne tehu nohavice, co sa mi nechce verit....ze chodila iba v normalnych.

ja by som jedla paradajkovu so syrom aj denne, na tu som si prave spravila chut... 🙂)

adros
24. jún 2009

ahojte babenky, tak po nejakom case sa opat pridavam. Som uz 2.tyzden na PN, ale akosi sa k netu stale nedostavam 😉

roxy: gratulujeeeeeeeeem, tak ste to zvladli. Klobuk dolu, ze si vydrzala do 4.hodiny 🙂 Pisala si, ze si dala do albumu fotecku, ale ved ja tam nic nevidim ☹

micici: ja zatial nic nenakupujem pre mimco, ale uz sa mi zopar dobrych dusi z rodiny a od kamosov ozvalo, ze mi posunu vecicky po svojich drobcoch, takze az potom sa pustim do nakupov, aby som nieco zbytocne nekupovala.

drobec123
autor
24. jún 2009

ahojte, dnes je sialeny den, streko za stretkom v praci. teraz idem na 11.30 ku kadernicke ! joooj ako sa tesim ze mi nieco spravi s vlasmi !
inak ja som sa vydavala 9.9.06 🙂 uplne nahodou sme to takto naplanovali. teraz si to aspon lahko pamatame, teda manzel, ja nemam problem s datumami 🙂

tak bezim, ked sa vratim uz budem za peknu 🙂

k.a.t.k.a.
24. jún 2009

ja by som si dala polievku nejaku na kyslo napr. fazulovu, zemiakovu 😎

minix ja som sa do svadby ako tak drzala, ze nemala som moc velke, niektori vraveli ze ani nebolo vidno ze som tehotna, ale potom sa to spustilo po svadbe 😅 Ja som do salonu chodila jak na klavir, oni mi povedali z kt. siat si mozem vyberat, ze ktore su take ze su na brusko teda sa daju povolit 😉

no tak mozno sa da chodit dost dlho v normalnych napr. bedrovych, ale tak mi budeme v zime vo vysokom stadiu a hole krize neni moc velka vyhra 😝

adros
24. jún 2009

janka1: mas fakt krasne fotecky drobca. Chcem sa spytat, ci platis za to? Ja som za prvu fotku neplatila, ale za druhu uz hej

roxy_1
24. jún 2009

Ahoj holky,ja taky jeste vybavu neresim,ale to nezname ze uz se nerozhlizim 😀 krasnych veci je....zatim jsme neco dostali od kamaradu,celkem krasne vecicky a co se tyce obleceni,tak manzelova teta bydli v Americe a uz nakupuje pro nase male hadriky,zatim voli neutralni barvicky 🙂
co se tyce chuti tak si ulitam samozrejme na vsem kyselem,zato sladke jsem nejak omezila a posledni dobou stale bastim hodne ovoce a zeleniny,nikdy jsem toho tolik nejedla jak ted,takze v lednicku mamz pulky zaskladanou,pomerancema,broskvema,bananama,jablickama atd,prakticky mi nahrazuji to sladke 😅
tenhle zpusob leta zda se mi ponekud nestatnym... 😅 uz aby bylo slunicko

pe3cka: je zavidim dovolenou,pak musis napsat jak jste to zvladli 😉 my chceme jet konec sprna az prelom zari do Egypta,jela bych nejradeji hned,ale nemam jeste novy pas a navic ted je v Egypte vedro....musim vydrzet,coz delam nerada,protoze jsem nedockavy clovek 😅

roxy_1
24. jún 2009

adros fotky z alba mi smazaly adminky,neni to v kompetenci s tehotenstvim.. cekam az budu mit vic fotecek a dam je na beremese a pak poslu link 😉

adros
24. jún 2009

roxy: a kam presne do Egypta chcete ist? Mate uz vybratu destinaciu? A len schvalujem, ze idete az tak neskor, tie horucavy su fakt desne, my sme boli v dubnu

weronikla
24. jún 2009

Dobre ranko, tak pocasie je fuuuuuj ☹ Spala by som cely den, ale este mi ostava jedna skuska 😒 Dufam, ze od buduceho tyzdna bude kraasne a budem sa moct vyvalit niekam k vode... 😎
VItam nove tehulky, bude nas pozehnane 😉
Micicici, ja este vybavicku moc neriesim, jedine v hlavicke a sem tam pozeram nejake veci na nete.. Ale asi pomaly zacnem nakupovat tie vacsie veci, nech to nemame potom vsetko naraz, to je dost financne narocne..

roxy_1
24. jún 2009

adros jeste presne nevim,mozna hurghada nebo sharm....urcite last minute a taky krasne misto,to asi zacnu resit az v tom srpnu,ale divam se uz teda tim vic me mrzi ze tam jeste nemuzu 😉
hodim do alba znovu fotecky nez mi je adminky zase smazou jo 🙂 at se podivas

adros
24. jún 2009

roxy, mozes mi ich poslat na mail, ved mas moju adresu

pietra
24. jún 2009

ahojte 🙂
nakukla som sem po dlhsom case

minix, ono zalezi aj ake nohavice ma. Ja som pri prvom tehu mala aj tehu rifle, ale az do 8.mesiaca som obliekla jedny svoje nohavice, su pruzne, nie su to bedrace a vobec ma netlacili. 😀

roxy_1
24. jún 2009

uz jsou v albu,az bude vic dam je na to beremese 😉

adros
24. jún 2009

roxy: bola si fakt krasna, este raz gratulujem. Uz sa tesim na ostatne fotecky, ja som tie svoje mala tak do 2 tyzdnov 🙂 My sme boli v hoteli Hilton Nuweiba, nam sa tam velmi pacilo, je to v oblasti Taba, a je to blizko Izreaela a Jordanska. Bolo tam fakt krasne. Tiez sme boli na last minute, ved tak je najlepsie, aspon sme usetrili zopar koruniek, teda euracov 🙂

roxy_1
24. jún 2009

adros dekuji 🙂 no prave last minute je levnejsi tak se usetri zase na jine veci,i kdyz na svatbe jsme dostali tolik penez ze by jsme si mohli uzit treba i Mauricius ale me staci Egypt,bylo by mi lito dat tolik penez az par dnu v exotice,snad jednou kdyz vyhrajeme ve sportce 😀

adros
24. jún 2009

roxy: to je spravne, tiez si myslim, ze je blbost vyhodit vsetky prachy za dovolenku. Ved teraz, ked budeme maminy, peniazky sa zidu, ved materska nie je moc vysoka ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre