Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

slunicko200
4. máj 2009

nenene to je (normalni) těhu jako vymalovaný - neboj 😀 😀 😀

slunicko200
4. máj 2009

i podle priznaku, jak pises

slunicko200
4. máj 2009

http://merenibt.xf.cz/tehutesty.html to si precti, treba te to uklidni...jsou tam myslim i hladiny hcg

prdecek
4. máj 2009

já ani nevím kolik sem měla hcg u prvního krev.testu, řekla jen že je to negativní. No četla jsem že bych to měla dle vypočtu na tech strankach dostat až 1.5. takže toho 29.4. to mohlo být fakt na hranici ještě možná. je to divný.

bielanevesta
4. máj 2009

Tak práve som sa objednala na kontrolu, idem 25.5., to by už natuty malo byť niečo vidieť 🙂

plivit
4. máj 2009

Ahojte dievčatá možem sa k vam pridat? Robila som si tehu testy od 9DPO a vyzerá to tak,
že čiarka je silnejšia. Ináč všetkým prajem bezbroblémové tehu.

prdecek
4. máj 2009

ahojky plivit,
sem sledovala tvoje album, gratuluju 🙂

já jdu dneska znova na krev

plivit
4. máj 2009

Ahoj prdecek a dakujem - držím ti palce nech ti všetko dobre dopadne.

bielanevesta
4. máj 2009

Plivit ahoj, gratulujem a držím pestičky 😉

prdecek
4. máj 2009

ahojky, tak sem doma, krev mi veme až ve čtvrtek, minulý výsledek hcg bylo 8,49 takže prej negativní, no uvidíme co bude další krev v ten čtvrtek. JInak sem byla na uzv, zatím prej jen náznak dutinky, ale nemůže to nastroprocent potvrdit. prej je strašně brzy, jsem prej 4+5 a to nemůže být nic vidět. znova jdu na uzv v pondělí

pietra
4. máj 2009

prdecek, ked je naznak dutinky, bude to dobre 😉 drzim palce

plivit
4. máj 2009

Bielanevesta ahoj a aj tebe velka gratulacia Ja som ešte nebola u doktora takže len tak potichučky sa radujem,
ale už druhy den ma príšerne bolí hlava a ani paralen nepomáha -Prdecek neboj všetko bude ok

pe3cka
4. máj 2009

plivit,pietra: holky vítejte...

prdecek, hlavně buď v klidu. já vím, že je to těžké...neboj, ve čtvrtek se to určitě ukáže. v knížkách ze školy jsem vyčetla, že i v krvi se to může projevit až po vynechání ms. já věřím tomu,že to bude dobré...je to prostě ještě brzy. taky jsem byla minulý týden u doktorky a ta mi podle čípku i podle UZ řekla, že by řekla,že těhotná nejsem,ale test prostě nelhal...chce to čas, ono se ukáže,neboj...myslím na tebe...

lenocka5443
4. máj 2009

prdecek a pozeral Ta doktor ci Ti bral len krv? lebo zevraj je maternica taka zdurena ked je zena tehotna.....nic Ti nepovedal..neboj nic, vsetko bude OK...ja ked som bola prvy krat tehotna...tak tiez mi najprv na sono povedali zeje tam nieco 2,5 mm...ale ze mi to este nemozu potvrdit a nakoniec to bolo ono, ved co ine by to malo byt.....

roxy_1
4. máj 2009

Ahoj tehulky,nevim jestli neni jestebrzo abych sepridavala,nechci nic zakriknout.30.3 prvni den MS a zaroven ukonceni brani HA po 8 letech,dalsi MS senedostavila tak po meskani jsem si udelala jeden test,carka byla slaba,v sobotu jsem si udelala dalsi a carkazesilela,no a dnes posledni a carka je opet vyraznejsi,mam boleni podbrisku uz treti den,jako bych to mela dostat a posledni 2 tydny precitlivele bradavky coz jsemnikdy nemivala.
Zitra jdu na gyndu a tam se uvidi,mam z toho trochu strach ☹

prdecek: odkud jsi?

roxy_1
4. máj 2009

Ahoj tehulky,nevim jestli neni jestebrzo abych sepridavala,nechci nic zakriknout.30.3 prvni den MS a ukonceni brani HA po 8 letech,dalsi MS senedostavila tak po meskani jsem si udelala jeden test,carka byla slaba,v sobotu jsem si udelala dalsi a carkazesilela,no a dnes posledni a carka je opet vyraznejsi,mam boleni podbrisku uz treti den,jako bych to mela dostat a posledni 2 tydny precitlivele bradavky coz jsemnikdy nemivala.
Zitra jdu na gyndu a tam se uvidi,mam z toho trochu strach ☹

prdecek: odkud jsi?

lenocka5443
4. máj 2009

vitaj roxy..no moja...myslim ze Ti mozem gratulovat..lebo ja som mala poslednu ms 2.4...a minuly tyzden som si robila test vo stvrtok a bol jednoznancny...a tiez mam take priznaky ako ty...takze moja..myslim ze ta smelo mozeme privita medzi nami.....

roxy_1
4. máj 2009

lenockamoc diky,ja stale vaham...🙂Vidim ze ty uz mas po svatbe,jenze nas to teprve v Junu ceka,snad nepujde nic videt 😅

lenocka5443
4. máj 2009

v juni...ale neboj moja...to budes este v pohode....brusko zacina rast po tretom tyzdni...manzelova sesterka sa vydavala vo 4. mesiaci a nebolo este nic vidno....mala aj suprove saty....

roxy_1
4. máj 2009

no snad mas pravdu,kazdopadne zitra se uvidi,co mi doktorka povi 😉

lenocka5443
4. máj 2009

drzim palce, neboj nic...dobre to dopadne....mysli pozitivne...na nieco pekne a vsetko bude v pohode...

pietra
4. máj 2009

roxy, brusko by ti este v juni nemalo byt vidno a aj vhodne zvoleny strih siat urobi svoje 😉 Mne pri prvom tehu veeelmi dlho nebolo brusko vidno, vela ludi ani neverilo, ze som tehotna 😀 zato teraz mam pocit, ze brusko rastie uz teraz 😕

lenocka5443
4. máj 2009

ale to sa aj hovori,ze zena pri druhom dietati ma vzdy vacsie brusko..neviem co je na tom pravdy..ale vela zien mi to aj potvrdilo

pe3cka
4. máj 2009

roxy:vítej a gratuluji...přidám se k holkám a ujistím tě, že v červu určitě ještě nic nepůjde vidět, buď v klidu...a přeji ti,ať tě zítra paní doktoka potěší... 🙂

prdecek
4. máj 2009

roxi ze svitav 🙂

zlutasek
4. máj 2009

dobry vecer 🙂

ja bych se k vam taky rada pridala 🙂 prozatim jako vetsina, od dr nic nepotvrzeno, ale na to je jeste cas 😎

roxy_1
4. máj 2009

prdecek jo tak,tak to ja myslela ze nekde od meho okoli 😉

roxy_1
4. máj 2009

zlutasek ahoj no snad nam to dopadne dobre 😉

zlutasek
4. máj 2009

rox taky doufam, koukam ze jsme posledni MS meli stejne 😉

prdecek
5. máj 2009

ahojky, jak se máte takhle po ránu? 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre