Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

roxy_1
9. máj 2009

lili: no u nas jdes okamzite na NP jak zjistis ze jsi tehotna ajeste ti poblahopreji 😀

barboreta
9. máj 2009

🙂 roxy a čo robíš?

barboreta
9. máj 2009

myslím v práci 😀

lili213
9. máj 2009

Tak to sa máš 🙂 mňa to ešte čaká oznámiť v práci a asi pôjdem robiť len ranné a dajú mi nejakú nenamáhavú prácu 🙂

markee
9. máj 2009

Ahojky holky,vy jste kecalky teda 😀
Já se byla dnes projet s malou na kole,máme od čtvrtka cyklosedajdu na kolo tak toho musím využít dokud nemám břicho a hlavně dokud se na to cítím. Malé se to moc líbí,pořád mi vypráví co vidí a kam jedeme. No to jí věřim,že je spokojená-máma maká a ona se kochá 😀 😀 😀
Teď jsem ji dočetla pohádku a dala spát. Tak snad je trošku utahaná a usne hned.
Přemýšlela jsem a k doktoru se objednám na 28.5.,to bych měla být 7+2,tak uvidíme zda uvidí srdíčko a nedopadne to jak před 3měsíci ☹

roxy_1
9. máj 2009

barboretka: pracuji ve fabrice na tri smeny a vyrabim plaste na motorky,pneuvyroba.... 😖
jdu spat,pred chvilkou jsem dosla,pritel jel s klukama na disco,celkem me to zamrzelo ale nic nenadelam,vim ze kdyz nekam jede tak to je tak do 5 do rana 😒

markee
10. máj 2009

Dobré ráno,
já to nevydržela a udělala si druhý test(dnes bych měla být 4+5)a ta druhá čárka se ukázala dřív než ta kontrolní a ještě než se natáhla moč na celý testík 😀 Takže se to zvyšuje rychleji než jsem měla teď při nevydařeném těhu. No určitě to teď dobře dopadne, musí 🙂
Roxy,když manža jde taky někam na tah(na diskotéky teda nechodí a nechodil).Ale když maj s klukama nějaké zařizování,tak skončí v hospodě a taky přijde jak kdy,ale nejdřív o půlnoci 😀

plivit
10. máj 2009

markee gratulujem a nech je všetko o.k. 😉

adros
10. máj 2009

dobré ránko babule

adros
10. máj 2009

roxy - ja si našťastie s neskorými príchodmi priateľa nemusím robiť ťažkú hlavu - pretože nikam nechodieva. My sme radšej doma, priateľ väčšinou pracuje na PC, takže ho mám pod dozorom 😀 alebo ideme na návštevu k susedom

markee
10. máj 2009

Adros,tak to je jak u nás. Míša jde tak jednou za měsíc někdy i za delší dobu s klukama.Ale jinak sedí doma u PC 😀 😀 😀

markee
10. máj 2009

Plivit,děkuji. No dnes jsem cca 20DPO,tak už to fakt musí sílit.

roxy_1
10. máj 2009

markee: no tak to je bezvadne,kdyz bych to tak pocitala ja bych mela byt 4tt+6,no ja jsem fakt zvedava a pujdu toho 19. na dalsi sono jestli neco pujde videt,divala jsem se k nekterym do alb a tam uz ve 4tt jde videt krasne vacek,a me jen blby naznak 😒
jinak pritel dosel 4:50 vim to protoze pred tim nez vubec sahnul po klice ja se vzbudila a divala se kolik je hodin,ted spi dacan 🙂 nemohl tam nechat jednoho kamarada,ktery tam zbyl a nebyl schopny se ani dostat domu tak se o nej postaral

plivit
10. máj 2009

prajem vam dobre ranko a príjemný zbytok víkendu 🙂 markee aj ja som asi tak 20DPO ale presne to neviem
lebo ovulaciu som mavala medzi 14-18 DC

markee
10. máj 2009

No já zatím podle netu bych měla mít TP 11.1.2010 a teď právě být v 4+5. Ale minule když jsem byla na utz,tak jsem měla být 7+1 a prostě tam mimčo bylo,ale srdíčko ne. Vím,že tam je už brzo vidět váček. U Johanky jsem šla k dr. v 5tt(to jsem taky nevěděla,že se to tak počítá 😀 ) a viděl,že těhu jsem.Ale srdíčko je většinou vidět kolem 7tt. Takže já tam chci jít právě kvůli tomu srdíčku,ať vím na čem jsem. Prostě po předchozí zkušenosti,no.

prdecek
10. máj 2009

bré ránko,

já bych měla být zítra 5+5 tak snad bude už na tom uzv něco vidět 🙂

jinak já du na další KO až 27.5. to bych měla být 8+1 🙂 takže už snad dostanu průkajdu 🙂 😵

roxy_1
10. máj 2009

prdecek: no ja uz se tesim az nam poreferujes jak jsi dopadla 😵

prdecek
10. máj 2009

už se moc těším, jen aby tam něco bylo vidět

prdecek
10. máj 2009

hele a už se někomu dělá břicho??? já ho mám tak nafouklý a jsou mi těsný už kalhoty.

roxy_1
10. máj 2009

prdecek :me adte asi ne spis pribiram pomalu na zadku a stehnach,ale budu se jeste s jidlem hlidat at to neni tak moc 🙂

markee
10. máj 2009

Prdecek,mě tlačí kalhoty co mám,tak proto jsem si kupovala v pátek ty nové 😀 jinak bych snad chodila nahatá.
Jinak při druhém dítku se břicho dělá děsně rychle,vidím to na švagrové-ta vypadá,že by mohla už rodit a to je 27+3,takže ještě má času dost. 😀

lili213
10. máj 2009

Pekný dníček všetkým 🙂

barboreta
10. máj 2009

Ahojte 🙂 My sme dnes spali do 11 tej 😅 Ráno ma čakali raňajky a kvietok 🙂

roxy_1
10. máj 2009

barboreta: ty se mas,to dneska mam problem jej vzbudit na obed... 😅

adros
10. máj 2009

barboreta: pekne si ťa manželík "hýčka", je to fakt strašne milé 🙂

adros
10. máj 2009

apropo, holky viete čo je dnes za deň??? Den matiek. A takto o rok, už budeme oslavovať aj my 😀

sissik
10. máj 2009

kocky ja mam asi nejaky zvyk z davnych cias a ako prve chcem vzdy otvorit temu januar2010. zeby to bolo preto, lebo som pred casom chodila do januar 2009? 😅
no v kazdom pripade sa tesim s vami a zelam vam uspesne tehulkovanie.
a ked sa obcas pomylim a napisem sem nieco, co sem vobec nezapada, patri to do januarovych babik 2009 😉

barboreta
10. máj 2009

adros My ho vlastne oslavujeme už dnes 😉 sme maminky svojich maželov 😀

barboreta
10. máj 2009

sissik Ďakujeme 😉 to je v pohode aj ja niekedy idem otvoriť Januárové bábiky 2009 😀 😀 😉

lili213
10. máj 2009

barboreta : dnes si mala pekné prekvapenie 🙂 ja dnes od rána lietam okolo priateľa lebo má teplotu 😠 dúfam, že to od neho nechytím.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre