Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

plivit
29. máj 2009

dobre ranko vsetkym 🙂 a vítam medzi nami nove tehulky

cukruska1920
29. máj 2009

Ahojte....uz mate vsetky potvrdene srdiecka?? ja ide az v utorok a normalne sa bojim aby to bolo ok ☹

plivit
29. máj 2009

cukruska1920 ja este potvrdene srdiecko nemam na prvy UTZ idem az 24.6 ale tehu knizku mi Dr.vystavila
už minulý týzden. Neboj sa a hlavne mysli pozitívne to je zaklad 🙂 😉

cukruska1920
29. máj 2009

plivit...no snazim sa... len dnes ma nejak viacej pobolieva podbrusko ako vcera tak neviem ci to je normalne alebo nie 😒

plivit
29. máj 2009

podbrusko moze pobolievat to sa vraj natahuje maternica a moze ta obcas aj pichnut v okoli vajecnika
ale ked nemas dake ine tazkosti tak to je vsetko uplne normalne neboj vsetko bude O.K 😵

zdenka73
29. máj 2009

cukruška - mňa tiež niekedy pobolieva podbruško, aj vo vaječníkoch ma pichne tak vtedy si na chvíľu ľahnem a prejde mi to. Najhoršie je to ked idem na nákupy, teda viac chodím.

cukruska1920
29. máj 2009

zdeni... ja to tiez tak mam ... teraz zas neboli... 🙂

prdecek
29. máj 2009

cukru já jdu na srdíčko až 9.6., taky mám strach.

Jinak dneska jsem se málem pozvracela.... zachránilo mě lízatko na nevolnosti. Mazec! 😝

cukruska1920
29. máj 2009

mne vobec nebyva zle ☹

prdecek
29. máj 2009

cukru to příde mě to začalo až kolem 8tt neboj. a hlavně je to individuální. Ani ti zle být nemusí! 😉

cukruska1920
29. máj 2009

no radsej by som bola keby mi bolo...ani pri prvom tehu mi nebolo ...a dopadlo to naprd..ved vies

plivit
29. máj 2009

😀 cukru ak ti vobec nie je zle tak nemas byt preco smutna mne vobec nieje zle a ani pri prvom tehu mi nebolo a vsetko bolo O.K a neverím tomu ako to tu citam že ked ti je zle tak sa jedna o normalne tehu(moj nazor)
to je u kazdeho individualne a ked ti nic nieje tak si mozes len gratulovat

cukruska1920
29. máj 2009

plivit...no ved to som citala aj ja..ze ked je v tehu zle tak je to zdrave tehotenstvo..ale mozno ma to este len caka...som len 5+5

naty
29. máj 2009

já sem si včera koupila taky ty lízátka, ale řeknu vám, že nic moc...vůbec sem nepocítila žádnou změnu, kromě toho, že byly dobrý...ale jako každý jiný lízátka... 😒

zdenka73
29. máj 2009

cukruška ak ti teraz nie je zle neznamená, že ti ešte nebude. Mne tiež doteraz nič nebolo, a od včera mi je zle , zatiaľ ma len napína, misu neobjímam, a to som bola 6+2.

lenura
29. máj 2009

Ahojte kočky, v robote mám teraz celkom pohodičku, tak som sa rozhodla, že sa k Vám pripojím, môžem?
Tehotenstvo mám od lekára potvrdené cca 1 mesiac a podľa toho, čo hovorí TP je zatiaľ 8. január (takže teraz som 8+0 tt). Inak Vás musím ešte celé prečítať, a to mi teda potrvá asi nejakú tú chvíľu. Neviem ako ostatné, ale ja chodím na usg celkom často t.j. do dnešného dňa som tam bola už 3x.Ale všetko vyzerá normálne, tak uvidíme (aj keď 1.x to podľa usg vyzeralo na gemini, ale na nasledujúci týždeň z toho bol len žĺtkový vak).

boncusik
29. máj 2009

cukruska.

mne nebolo do 8tt vobec zle a teraz to začalo ☹ ja som tiež maturovala nad tým prečo mi nieje zle či som fakt tehotná 😀 a teraz je mi fakt na grcku 😠 niesom schopná nič robit len mi je na vracanie a na vracanie bojim sa aj niekam ist , tento týžden som bola doma tak som to predýchaval ale od pondelka idem do roboty do bude des ☹

cukruska1920
29. máj 2009

ja sa tesim ako budem vyznavat lasku zachodovej mise 😀

plivit
29. máj 2009

cukru nestresuj sa vsetko bude dobré hlavne bud v klude a musis si verit a nic si nepripustat 😅
ja idem tiez na UTZ az 11tt lebo moja Dr.nerobi utz a musim sa objednavat no ale verim,ze vsetko bud v poriadku 😵

prdecek
29. máj 2009

jaj tak to já bych nechtěla, nerada zvracím 😝

naty
29. máj 2009

lenura: Vítám tě mezi těhulkama!! 😵

Já právě zvracení taky nesnáším... 😝 ...snad to nedojde tak daleko... 😖

durkakika
29. máj 2009

Jeeeeeeeeej Pridavam sa aj ja 🙂 patrim k januaru 2010 🙂
Jupiiiii jaks a tesiiim 🙂.
Tak vsetkym vam tu prajem, nech ide vsetko tak, ako ma ist, nech vsetko dobre dopadne a hlavne, nech je to uz rychlo tu 🙂 !!!!!!

lenocka5443
29. máj 2009

ahojte mamicky.....ja som tu dlho nebola, lebo sa ucim... ☹ , ale povinne som Vas citala......som rada.....ze sa pridali nove mamicky...je to naoazj krasne, zaciatok roka bude naozaj plodny...vsetky mamicky co ste boli na kontrole tak Vam gratulujem.....ja idem najblizsie 11.6...tak sa tesim..no ja som uz srdiecko videla v 7 tt.....tak dufam ze tam bude aj neskor...(kedze uz mam neprijemne skusenosti).......

K tym nevolnostiam, mne byva najviac zle vecer,alebo ked nieco zjem, mam pocit, ze mi vobec zaludok netravi.....nejem vela, lebo mam strasnu nechut do jedla...no a prsia, tie ma bolia stale....to je hrozne....uz neviem ci mi je dobre s podprdou alebo bez...

prajem pekny den....

marketakra
29. máj 2009

Ja nezvracim, jen je mi zle od zaludku, nekdy i cely den. Kolikrat si rikam, jestli by nebylo jednodussi zvracet. Minule to trvalo az do konce 6. mesice, ale to neznamena, ze bych se poradne nevykrmila, protoze mi bylo dobre, jen kdyz jsem byla najedena ☹

veronicka24
29. máj 2009

ahojte tehulky:} chcem sa niektorej opytat ci nahodou nechodi do ambulancie MILLY DO RUZINOVA V BA.DIK A VIDIM ZE STE TU SKOR DOOBEDA AKO POOBEDE 😒

markee
29. máj 2009

Ahojky. Teda holky tady to vázne. U nás je ošklivě,celý den prší,fouká vítra a je zima. Ale dopoledne jsme strávili u mojí mamči a odpoledne doma při spaní a pak při vaření jídla na zítra a upekla jsem rovnou buchtu. Moc jsem dnes nejedla,pže jsem nějak neměla chuť ☹
Celý den mě tlačí podbřišek,tak mi to tam asi roste 😅

gucz
29. máj 2009

ahojky, aj u nás bolo škaredo, dokonca tu bola búrka s krúpami, ale už sa vyčasilo, aj slniečko svieti. A aj ja pečiem, ale krkovičku na zajtra. Poobede som lúskala tekvicové jadierka a potom mi bolo tak zle od žalúdka.... už ich asi tak skoro jesť nebudem

mija777
29. máj 2009

Avojte,tak aj ja patrim medzi januarovky 2010 😉 😉 😉 Aj ked skoro ani necitim,ze som tehotna...Pred testovanim mi bolo zle,aj prsia ma boleli a teraz,ked to uz mam potvrdene od dr. mi vsetko ustalo.Je to normalne?? 😅

micicici
30. máj 2009

Vitam vsetky nove tehulky a prajem krasne a bezproblemove tehutlkovanie. A hlavne si to uzivajme v pohode.
Aj mna sem tam bolelo podbrusko, aj pichalo vo vajecnikoch, ale nejako to ustalo. A zle mi je minimalne, ani ma nenapina. Som vravela manzelovi, ze ani neviem ze so tehotna, az na tu bolest prsnikov. Ja idem pozriet srdiecko az 6.7, tak neviem ci to vydrzim, sa zblaznim dovtedy, to je hrozne taka neistota. Este ani krv mi nebral, az 15. juna. No hruza.

lili213
30. máj 2009

Ahojte 🙂
Vítam nové tehulky 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre