Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

janka1
3. jún 2009

lopezka dakujem za opytanie je mi dobre, zle mi nie je a ani nebolo 😉
a ty ako?uz mas nejake foto zo sona?

drobec123
autor
3. jún 2009

lopezka ziadna solidarita ale pravidelne prispievanie chceme !
ja tiez este sedim v praci, sice mi klipkaju ocicka uz ale este chcem nieco dokoncit. takze sa nevyhovaraj, musime si predsa vymienat skusenosti, trapenia a radosti !!!

lopezka
3. jún 2009

jani, dnes som bola na 1.sono .....ked budem trosku free, pridam ho sem do albumu 😅 ....najblizsie idem az 6.7.2009 ....takze dovtedy len dufat, ze je vsetko v poriadku .......mala fazulka uz ma 11,7 mm 😅 aj srdiecko bije chvalabohu 😀 a zatial je vraj vsetko v poriadku, tak snad to tak zostane aj nadalej az dokonca 😅
zle mi byva niekedy aj cely den .....este som sice neblinkala, ale casto ma len tak naprazdno nadrapuje, no humus ☹ ..... minuly tyzden som mavala hroznu kyselinu, vobec som sa jej nevedela zbavit, ale uz to tusim preslo 😅 ............skoro vobec mi nechuti jest, ale ked sa nenajem, tak mi je zase zle, tak musim jest nasilu .....to neznasam .......az ma niekedy napina a musim jest 😠
a je mi tak nejak blivno stale 😀 tot asi vsjo 😉

drobcek ja som srandovala, ze zo solidarity 😀 .....akurat ze tu nebudem zavesena cele dni, ale prispievat budem, neboj 😅

janka1
3. jún 2009

lopezka aj ja som mala zaciatky kedy mi nic nechutilo aj cely den , ale uz druhy tyzden jem pravidelne kazde 3 hodin y, ale iba tak do cca 15tej potom mi uz nechuti 😉

lopezka
3. jún 2009

no ja sa musim najest aj vecer, co je pre mna velka zmena 😠 ja som obycajne na noc uz iba zeleninku, uhorku alebo kalerab 😀 a teraz ked sa vecer nenajem, rano mi je hrozne, mam to odskusane 😠 a aj som to citala, ze rano je preto zle, lebo tym ze nejes tak dlho ( celu noc ) tak poklesne hladina cukru v krvi a preto je zle 😠
na noc sa treba najest, aby si rano nevstavala uplne hladna ............alebo ak v noci chodis na wc, vzdy si popritom nieco zobni 😒 ...hrozne si na take neco zvykat 😎

janka1
3. jún 2009

nemam take stavy ,sice chodim v noci na wc aj 3x , ale nepotrebujem nic konzumovat 😕 rano beriem liak na stitku a to musim aspon 30 minut pred jedlom, tak musim vydrzat a potom sa hodim na ranajky 😀 😀 😀 😀

markee
3. jún 2009

Holky mě se chce tak spát 😨 Dožehlila jsem prádlo a uklidila prkno a žehličku a ono mi doschlo další prádlo a zrovna pleny-malá je má místo bryndáku(pže ty jí jsou už malý), kapesníky a utěrky 😅 No na to kašlu. Natáhnu se k TV až teda přečtu malé pohádku a možná usnu u toho.

minix
3. jún 2009

ahojte, pekný večer.🙂

ja ráno nemám absolútne žiaden problém, aj keď už asi piatu noc po sebe idem na vecko, rano je mi tak dobre, zacina mi to o 16,00 - 16,30, mozem si podla mojich nevolnosti chystat hodinky. :(

markee, tak ja ti budem drzat palce. 🙂

janka1
4. jún 2009

dobre ranko 😉 u nas snad dnes aj slniecko 😵 😵

naty
4. jún 2009

dobré ráno!! 🙂
sem včera vypozorovala, že to mám nějak načasovaný....úderem 17. hodiny se mi udělá řádně blbě a musím zalehnout a spát.... 😀 ...ale za dvě hodinky sem zase ready... 🙂

sluníčko nám tu taky šajnuje, ale vidím i škaredý tamyvý mraky, snad půjdou opačným směrem.... 😠

prdecek
4. jún 2009

bré ráno,

u nás je ošklivo a zataženo! 😒

plivit
4. jún 2009

dobre ranko 🙂 tak u nas je zatiahnute a asi bude aj prsat 😝

markee
4. jún 2009

Dobré ráno,u nás chvilku svítilo sluníčko,ale teď je tu taková tma,fuj.
No a to jedeme za hodinu plavat-my vždycky máme na plavčo ošklivé počasí. Ještěže ty auta topí 😀

minix
4. jún 2009

ahojte, tu je hnusne, zatiahnute, uz aby sa tento den skoncil. .🙂

naty, to sme na tom podobne, ja to mam uderom 16-ej hodiny a zalezi na tom, co potom robim, najhorsie je cestovanie autobusom. 🙂) nosim so sebou aj sacky, a skusam, co by mi na to mohlo zabrat. Myslis, ze spanok pomoze? Vzhladom na to, ze spavam dost blbo v poslednej dobe, tak by som asi nespala v noci vobec...no netusim, musim si najst nejake riesenie na tie nevolnosti...dnes sa spytam v lekarni.

Idem dnes zubarke a asi sa spytam na preventivku - nemate skusenost, ako je to s preventivnymi u zubarky pocas tehotenstva?

prdecek
4. jún 2009

u nás už prší ☹

markee
4. jún 2009

Minix,preventivky u zubařky jsou stejné jak kdyby si těhu nebyla. Do průkazky pak bude muset doktorka dát i razítko,že jsi u ní byla. Já chodím 2x ročně,byla jsem teď před měsícem,takže k ní půjdu už s břichem-na podzim.

minix
4. jún 2009

no tak to sa dnes na to spýtam, ako to je. 🙂

vy ste všetky v práci?

markee
4. jún 2009

Minix,já ne,já jsem doma na mateřský 😀 ale nesedím pořád u PC,teď jsem poklízela kuchyň a za chvilku nás jdu sbalit na plavčo 🙂

prdecek
4. jún 2009

já taky ne, já jsem na PN 🙂 teď jdu vařit polévku 🙂

minix
4. jún 2009

čo by som dala za to, aby som mohla doma variť polievku. .) miesto toho kysnem v robote a modlím sa, aby bol už fajront. a potom ešte, aby tu bola polovica júna a ja som mohla ísť na kontrolu a dozvedela sa, čo sa s nami deje ďalej. 🙂)

markee
4. jún 2009

Holky mě je blbě a to jsem jedla,měla jsem chuť na jogurt s lesním ovocem a je mi divně,chjo. No musím se dát do kupy,za 20minut pro nás přijede kamarádka se synem a pojedeme plavčit. Tak se tu mějte hezky. Asi se ukážu odpoledne. Pa.

dadulka2000
4. jún 2009

dobre ranko, ja sa hlasim z prace a pocasie v anglicku je krasne a slnecne 🙂, supeeeer
ako sa vam dnes dari??
ja som opat hladna (a to som zula pred 2 hodinami,....), baby ja fakt len jem a jem
za chvilu budem 100 kg 😝, pri Ellie som pribrala +20kg no neviem neviem ako to teraz pojde 😀

marketakra
4. jún 2009

Ja jsem doma, ale vubec by mi nevadilo jit do prace, mam dve deti, takze si dovedu predstavit, ze bych si v praci odpocinula 🙂 , nejake zalehnuti a spani dve hodiny mi nehrozi 🙂

naty
4. jún 2009

minix: jako na nevolnost spánek nepomůže, ale mi se udělá špatně i jakoby vyčerpáním a prostě musím zalehnout a spát, pak mám většinou hlad, tak si dám rohlík, ten se mi osvědčil nejlíp, když je mi zle a na pak už zas nějak funguju, ale není to už tak fajn jako před tou 5. hodinou...

tak já mám teď zkouškový, dělám diplomku, takže sem doma furt a můžu chrápat jak jezevec... 😀

minix
4. jún 2009

ahojte, tak som späť od zubárky, spomenula som, že som asi 6tt a mali mi pieskovať zuby od kameňa a bieliť, ale nerobili mi to, práve kvôli tomu, že sa to nesmie robiť v tehotenstve. Tak mi aspoň opravili jeden maličký kaz. 🙂 a už som si dohodla aj preventívku.

prdecek
4. jún 2009

tak jsem poobědvala 🙂 měla jsem jahody se šlehačkou 😀 mňamky. včera sem jich dovezla 3kg a nehorázně sem se jich přejedla, ale dneska můžu zasejc 🙂

dadulka2000
4. jún 2009

prdecek,.... neprovokuj ,.... mnaaaam 🙂 aj ja chcem

prdecek
4. jún 2009

😀 tak přijď já se ráda rozdělím 😉

dadulka2000
4. jún 2009

keby to bolo tak blizko, hned by som skocila 🙂 ale bacha,.... ja zjem ovocia za tony, takze tie tvoje 3 kg by boli tak ukurat pod zub 😀

minix
4. jún 2009

jahody a šľahačka? dala by som si. 🙂)

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre