Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

adros
8. máj 2009

slunecinecko: za máličko, snáď to pomôže

barboreta
8. máj 2009

Už ste rozmýšľali nad menami? 😕

adros
8. máj 2009

barboreta: jaska, rady kukneme

barboreta
8. máj 2009

http://www.brendon.hu/ProductSearch/ColorSheet....
no čo poviete?U mňa láska na prvý pohľad 😅

lili213
8. máj 2009

Barboreta ja som pozerala na kočíky už keď sme sa snažili 🙂 Adros si priamo z TT ?

adros
8. máj 2009

barboreta: je fakt chutný
lily: no, do mojich 28 rokov áno, ale už vyše roka bývame v dedinke za Trnavou.

barboreta
8. máj 2009

lili ja som mala pri Maximkovi všetko úplne nové kočík CASUALPLAY S4 všetko som dala preč do poslednej bodky.Len jednu hračku a pyžamko sme si nechali na pamiatku.Veď to mali byť veci pre Maximka.

lili213
8. máj 2009

pekný ! ja neviem prečo stále pozerám len po zelenom kočíku 🙂

barboreta
8. máj 2009

Ja ho hneď zajtra ukážem mužovi dúfam,že schváli a objednávam 🙂

barboreta
8. máj 2009

My sme mali ten CASUALPLAY zelený.Nad farbou som ešte nerozmýšľala ale niečo do orandžova alebo červený 😕

slunecinecko
8. máj 2009

konecne se zadarilo vlozit foto...dekuji za rady 😉

adros
8. máj 2009

baby a to chcete tak skoro objednávať kočík? Ja si počkám, až kým budeme vedieť pohlavie, a podľa toho asi zvolíme

slunecinecko
8. máj 2009

my mame predbezne vybrany kocarek stokke, i kdyz ve skutecnosti jsme ho jeste nevideli, ale pritel se do nej zamiloval na prvni pohled 😀 a zelena u nas taky vede...akorat podle toho kalendare to vypada na holcicku..

lili213
8. máj 2009

Adros ja som tiež priamo z TT v Malackách bývam 2 roky. Barboreta je smutné keď stratíš dieťa, švagrinej tiež zomrel chlapček ale teraz majú krásnu dcérku z ktorej sa tešia.

adros
8. máj 2009

slunecinko - rady sme pomohli, hlavne ak úspešne 🙂

slunecinecko
8. máj 2009

adros: jak nas znam, tak budeme kocarek kupovat az bude mimi na svete 😀 vse resime fakt na posledni chvili...

adros
8. máj 2009

lily - a bolo mi to divne, že sa pýtaš na Trnavu, keď si z Malaciek 🙂 Nakoniec zistíme, že sa poznáme 🙂

roxy_1
8. máj 2009

slunecinecko : vitam te a preji aby carka byla cim dal vic vyraznejsi. 🙂

barboreta: ten dopis pro tveho muze je krasny,pak napis jak na to zareagoval,treba si te bude ted vice hledet.Musi to byt hrozne prijit o miminko,uz jsem se tady vsimla par takovych a pokazde me to rozplakalo 😢

jinak mena jsem si nasla ale pritelovi se nelibi.pro holcicku Sofie,Klaudie,Ida a Ema. pro kluka Tobias,Tadeáš,Štěpán,Kryštof tech je asi víc... 🙂

barboreta
8. máj 2009

slunecinecko aký kalendár? 😕

lili213
8. máj 2009

Adros možno áno veď svet je malý 🙂

slunecinecko
8. máj 2009

barboreta: podle mesice poceti a veku matky....i kdyz nevim, do jake miry je to spolehlive

my mame zatim jmena pro holcicku Ema a pro kluka Tobias

barboreta
8. máj 2009

roxy_1
Ja by som chcela niake zahraničné keďže sme aj my za hranicami.Páčia sa mi tiež aj Sofia Nella pre dievčatko som vybrala Vivien 🙂 a pre chlapca Nathan.My sme tu už aj pri Maximkovi mali s manželom podelené jaa vyberám meno on krsného rodiča 🙂 🙂

barboreta
8. máj 2009

slunecinecko a kde si zohnala ten kalendár?? 😕

slunecinecko
8. máj 2009

roxy_1: dekuji....doufam, ze se zadari, rano kdyz jsem uvidela druhou carku, tak jsem nemohla verit vlastnim ocim 😀

adros
8. máj 2009

to my máme mená už rozhodnuté - Jozef IV - priatel trvá na tom, že neporuší líniu 🙂 takže pre dcéru som vybrala ja - Alexandra

barboreta
8. máj 2009

adros Alexandra sa aj mňe veľmi páááááči 😵 ale mám segru Alexandru 😅

slunecinecko
8. máj 2009

barboreta: ma ho hodne holek v albu tady na konikovi...zkusim ti ho poslat pres IP 😉

barboreta
8. máj 2009

slunecinecko ďakujeeeem 🙂

adros
8. máj 2009

barboreta - ako jej hovoríte
slunecinecko - môžeš aj mne poslať?

lili213
8. máj 2009

priateľ tiež chce po sebe ale ja s tým nesúhlasím 🙂 pre chlapca by som chcela Šimon alebo Matej a pre dievčatko Emma alebo Nella. Uvidíme.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre