Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

cukruska1920
9. júl 2009

Ahojte...idem sa pochvalit...dnes som bola u doktora... vsetko je tak ako ma byt...babo vyrasto a ma 21.5mm kto chcete vidiet foto je v albume 😵

boncusik
9. júl 2009

cukruška gratulujem k UZV drobec je milený 😀

inak také bruško ako máš ty mám aj ja ale ešte sa dá skryť v sukni, nohavice už neoblečeim žadne okrem jedných bedrových riflí 😎 ešteže je leto a dajú sa nosiť aj šaty a kvázi tehotenská moda je v mode 😀

neviem či ste to tu už neriešili užívate ešte kys. listovú a vitamíny ako calibrum, pregnium atd ?, dokedy sa to užíva, ja ked idem k doktorovi polovicu vecí čo som sa chcela spýtat zabudnem a minule sm zabudla aj recept na magnesium 😝

varím večeru vysmážaný syr so zemiačikmi to bude bašta 😝 😝 😝

inak na nosenie babetka si kupite vak alebo šatku, ak vak tak aký doporučujete?

cukruska1920
9. júl 2009

boncus....dikes... 😀 a co sa tyka tich vitaminov... kyselinu listovu budem brat do konca 1 trimestra..a vitaminy okrem toho beriem sem tam calibrum baby plan...ale doky mi hovoril ze tie umele vitaminy su neni moc dobre..ze najlepsie je uzivat len tu kyselinu a ostatne vitaminy doberat v cerstvom ovoci a v zelenine

eva3107
9. júl 2009

cukruskA...,KRASNY DROBEC, AKY TAM BOL SCHULENY NADHERA 🙂
A co sa tyka vitaminov tak mas pravdu suhlasim s tebou...ja uz som kyselinu listovu dobrala...

roxy_1
9. júl 2009

cukruska gratuluji krasna fotecka 😅

ja uz kyselinu listovou nejim,prej se ma jist do konce prvniho trimestru.no a koupila jsem si kalcium sumive tablety s vitaminem C.

janka vylet na Slovensko by byl super ale jedeme do Ceskeho raje do kempu k vode,uz se moooc tesim.no vsimla jsem si ze nektere holky se uz dlouho neukazaly,mozna nemaji cas 🙂

jdu varit veceri,budu delat pangase s ryzi 😉

olienka12
9. júl 2009

ja som dobrala calibrum babyplan a najblizsie vitaminy sa chystam brat az v zime,ked nebude tolko cerstveho ovocia zeleninky 🙂
Dnes mam neskutocnu chut na cokoladu skusim draheho poslat do obchodu,co mi na to povie 🙂)) prvykrat od kedy som tehu mam taku chut 🙂)
ja si planujem kupit satku, klokanku mam a aj velky nosic na tury mame este po mne 🙂)konecne som objavila satku za normaln cenu, teda az taka normalna nie je, ale najlacnejsia aku som videla 🙂

eva3107
9. júl 2009

a aka je najlacnejsia? olienka?...A kde aby som vedela? 🙂

olienka12
9. júl 2009

http://www.liliputi.sk/index.php?option=com_vir... lacnejsiu som nenasla ani na anglickych strankach v madarsku je este o 200 sk lacnejsia,ale je to zasielkovy obchod tak treba pocitat nasu senu.. 😀

miroslava89
9. júl 2009

ahojte- ja som uz domenka napapana sytucka a uz budem len vegetit🙂..

nechce sa mi vas docitavat...

a k tomu stretku kosicaniek- suhlasim a ak sa mi nevyskytne neico velmi ale velmi dolezite- o com silno pochybujem ze sa mi vyskytne tak pridem🙂

zdenka73
9. júl 2009

Ahojte! vy ste toho popísali, aj som zabudla na čo som chcela reagovať.

Neviem už kto sa to pýtal, ale NO-SPA sa dá normálne kúpiť bez lekárskeho predpisu.

Gratulujem, k úspešným kontrolám a krásnym fotečkám. 😵

K tým vitamínom jja beriem Calibrum.

miroslava89
9. júl 2009

zdenka tehulky zvyknu byt ukecane 🙂 a velmii😀..ja som tu nebola len popoludni a i to sa mi nechce docitavat..

olienka12
9. júl 2009

a je po cokolade 😀

miroslava89
9. júl 2009

olienka chutila?😀...

olienka12
9. júl 2009

som si ju roztopila v mikrovlnke, jedla lyzickou a zapijala mliekom 🙂))))) 😀 😀 😀

bebel
9. júl 2009

brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr.............tak to by som hneď hodila šabľu 😀

Zase dnes od takej 15 som nič nepojedla, a aj tak grgám a je mi blivno.... 😠

Vitamíny už nejak pravidelne neberiem, dobrala som celé balenie babyplanu a kys. listovej navrch.
Ale zrejme mi niečo predpíšu kvôli tomu blbému krv.obrazu....... 😒

Dnes som si pozrela Núdzový východ na dvd (Revolutionary Road) a dosť ma to vzalo......opäť Sam Mendes s rovnakou tématikou ako v Americkej kráse len zasadenej v inom období 😅 Vrele odporúčam, zase 1 depresívna srdcovka v našej dvdtéke.

lopezka
9. júl 2009

ahojte baby 😅
chodim sem menej, lebo nestiham, ale snad mi zareagujete 😖

dnes rano som sa zobudila a na ruke som mala nejaky stipanec ....myslela som, ze od komara 😖 ale cez den sa mi to zvacsilo na dost velky bledocerveny flak, uz to ma primerer asi 5 cm .....je to horuce a trosku to svrbi .....myslite, ze by som s tym mala ist k lekarovi, alebo je to len nejaky obyc stipanec a mam sa na to vykaslat ?

diky 😒

olienka12
9. júl 2009

to moze byt alergicka reakcia na komara moj brasko to ma zakazdym. Ak si to doteraz nemala zavolala by som obvodacke ci s tym prist. 🙂

olienka12
9. júl 2009

bebel naposledy som grcala v pondelok,tak si dovolujem 😀 prave si varim kukuriicu 😀

lopezka
9. júl 2009

olienka, diky .....len mi to pripada take smiesne, ze postipe ma komar a ja s tym pojdem k lekarke 😀 😅 ale ja som teraz zo vsetkeho taka vyplasena, ze ma aj takato kravina rozhadze 😖

olienka12
9. júl 2009

no brasko maval z toho dost problemy napuchol az jaj....a to z obycajneho komara

bebel
9. júl 2009

Lopezka - nemohla si tam mať kliešťa?

roxy_1
9. júl 2009

bebel a nebyva ti zle z toho ze jsi s prazdnym zaludkem??a co treba jen nejake ovoce na vecer,treba jablicko 😉

ja mela vcera vecer ve 21:30 takovou chut na merunky,ze jsem byla ochotna jit potme s baterkou do zahrady,ale nakonec me lenost premluvila a dala jsem si ovocny bonbon 😅 ovoce to bych mohla jist porad... 😅

weronikla
9. júl 2009

Ahojte, mne je este stale zle, takmer nic som nejedla 😒 A doberam vitaminy, potom uz budem iba zdravu stravu. Pekne si dam kazdy den pat lyziciek lanovych semiacok, sezamovych semiacok, tekvicovych a slnecnicovych. A to obsahuje 3omega mastnu kyselinu, zelezo, vapnik a dalsie vitaminy potrebne na rast. 🙂

lopezka
9. júl 2009

bebel jezisi nestras 😖 ....ale dufam ze nie, to sa mi stalo cez noc ...vecer som na ruke este nic nemala .....a v spalni snad kliesta nemam 😒 a myslim, ze rana od kliesta vyzera inak 😔

olienka, obycajne z komara nic taketo nemavam ....jeedine ze by bol nejaky nakazeny 😔 no asi ma porazi .....pockam do rana a uvidim, ci mi to zmizne 😒

roxy_1
9. júl 2009

lopezka u nas se delava ze kdyz te treba bodne vcela nebo vosa prikladali jsme si na to uz coby deti rizkrojenou cibuli.zkus treba to pomuze

lopezka
9. júl 2009

baby, co sa tyka tych vitaminov.....ja som pred otehu brala calibrum ....a ked som zostala tehu, tak som sa spytala dokyho, ci mam brat dalej calibrum, alebo kyselinu listovu a on mi odporucil femibion ..... 😀
najskor som brala tu 800-ku a teraz beriem 400-ku 😅

ovocie som donedavna nemohla ani vidiet, mala som hroznu kyselinu 😖 ....a teraz mi chvalabohu opat chuti a v poslednej dobe sa neviem dojest zlteho melonu 😀 aj teraz som dotlacila 😅
taktiez mam chut na marhule 😅 a nektarinky

lopezka
9. júl 2009

roxy diky za radu 😅 ....a s tymi "merunkami" si mi narobila chutky .....hod sem nejake prosim 😀

roxy_1
9. júl 2009

😀 😀
zvlastni nikdy jsem nemela potrebu ovoce,ale ted fakt musim mit v lednicce,pomerance,jablicka,broskve,meloun,nekdy ananas,jsem maniak,ale dneska mam vyjezeno,musime nakoupit 😀 tak a kdyz jsem se dnes byla pres den podivat na merunky tak byly jeste nezrale,taky mam chute na zavarene broskve,ale ty jsou u babicky no tak budu muset chute zaspat 😀

lopezka
9. júl 2009

ja som praveze ovocko vzdy milovala, bola som nahnevana, ked som mala z neho kyselinu, ale uz je to chvalabohu prec 😉 zavaranim mam doma celkom dost, ale to mi nechuti, cerstve je cerstve 😀 esteze je léto a sezona ovocia 😅

roxy_1
9. júl 2009

presne tak,uz aby bylo vsechno zrale 😅

ja jdu spat,migrena mi trochu polevila pote co mi mm udelal masaz.
tak doboru holky 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre