Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

lopezka
9. júl 2009

dobru nocku vsetkym, aj ja uz pojdem 😅

olienka12
9. júl 2009

ja by som tiez v ovoci spala 🙂)

bebel
9. júl 2009

Ahojte, aj ja môžem ovocie..všetko okrem banánu.
🙂 Včera som si kúpila ananás, dnes melón a hrušku....marhulí som už prejedená.
Viac mi chutia nektarinky. 🙂
Mne je zle, keď zjem niečo normálne od 16,00 do 20,00...leží mi to v žalúdku celý večer a noc a vracia sa mi to na prežutie 😠

olienka12
9. júl 2009

bebel 🙂)) to iste mam aj ja neviem preco ale vecer mi byva zle, zakrikla som to grcanie, davala som do pacu maso na zajrajsie grilovanie a kukurica isla do..... ja uz si z toho aj srandu robim a zoznam, co sa grcia dobre a co zle 😀 najhorsie je mlieko najlepsie jahody 🙂))))

olienka12
10. júl 2009

Dobre rano, dnes je tu ticho 🙂 hlasim rannu nevolnost napina ma kade chodim, vcera som to teda riadne zakrikla... no nic, ved ono to prejde, len grilovat bude musiet niekto iny, ja sa k masu nepriblizim. Inak som sa nad ranom zobudila na hroznu blest v chrbate na lavej strane, bolest ako ked som mala oblickovu koliku som sa teda riadne vystrasila, nemam tusenia z coho to bolo, lebo prave na tej strane mam oblicku v poriadku... 😖

bebel
10. júl 2009

Oli.....v tvojom prípade by som bojkotovala akékoľvek varenie.... 🙂 a zapriahla by som všetkých okolo a skúšala jesť málo a často.
Ja som dne sráno dostala chuť na čerstvú lupačku a bielu kávu.
Tak som hneď z postele vybehla do pekárne, čo máme kúsok od domu a spravila si raňajky podľa môjho gusta 🙂 .

drobec123
autor
10. júl 2009

dobre ranko ..... vidim ze vecer to tu zije ! 😀 ja ked odidem z prace tak doma nezapnem pocitac ani za nic. som rada ze nemusim do tej budky kukat. inak dnes vecer odchadzame na vikend k rodicom do tatier, budeme cely vikend behat po rodine a navstevach ale celkom sa tesime, lebo vieme ze sa vsetci z nas tesia 🙂
a po ceste sa zastavime na tu spominane marhule u znameho ..... ja sa taaaaaaaaaaaaaaaak tesim na ne uz cely tyzden !!!!

weronikla
10. júl 2009

Dobre raaaanko... 🙂 Konecne mi nie je zle, jupiiiii... Mozem ist upratovat 😝 S tymi marhulami ste mi tu spravili riadnu chut, co ja teraz??? Budem musiet pockat, kym sa dostanem do nejakeho obchodiku 😎

roxy_1
10. júl 2009

tady je vylozene merunkova manie 😀 jinak dobre rano holky,dneska jsem si udelala kafe protoze hlava porad jeste trochu boli a to jsem celou noc spala na tom zdravotnim polstari 😒 za chvilku mam zase praci v kosmetice a pak vyprovodim mm na chatu,kolega odchazi do duchodu.zitra dojede a povalime do Ceskeho raje 😅

nedockava4
10. júl 2009

dobre ranko, tehulky.....no, uz som vas docitala....ozaj sa tu vecer akosi velmi rozpisujete 🙂
olienka...pridavam sa k zvracajucim....1x pocas mojho tehotenstva....fu, ale dalo mi to vnoci zabrat...nespala som do 3h a o 7h som uz bola na odbery... ☹
marhule....mnam...preco robite take chute?

miroslava89
10. júl 2009

dobre ranko🙂 ja som mala dnes ist k sestre na vikend..len netusim ako sa tam dostanem..podla svokry neviem soferovat tak mi nechce dat kluce od auta 😠

roxy_1
10. júl 2009

mirka coze?jak ze neumis ridit? 😅

nedockava4
10. júl 2009

ahojte, Mirka, Roxy
Mirka...nevies soferovat?...hm, mudra svokra 😒 asi robi instruktorku v autoskole...alebo len ona jedina vie soferovat?...hm, keby to mne povedala moja svokra, tak neviem, neviem, asi by som sa nezdrzala

olienka12
10. júl 2009

baby rano som si dala jednu marhulu potom lupacku s kapucinom a tak som to videla este raz.... marhule sa grcaju hnusne 😒 😒 😒

nedockava4
10. júl 2009

olienka...fuuuj....este vladzes tolko zvraciat?....mne stacilo 1x vcera vnoci a mam dost do konca tehotenstva 🙂
Viete, ja pri zvracani placem...tak manzel mal z toho srandu, ze som ako mala ☹

bebel
10. júl 2009

Noooo Mirka, tak to je presne 1 z dôvodov, prečo by nevesty nemali nikdy bývať pod 1 strechou so svokrou............................................... 😠
Ale zrejme nemáte na výber.

janka1
10. júl 2009

dobre ranecko 🙂 mame pekne teple slniecko 😵
marhule, tak tych som uz aj ja prejedena a hlavne od posledneho zavarania 😝
ja si prave dost casto odstavujem pomarance 😨 toto ma drzi pocas tehu na nohach , nie kava , ale stava z pomarancov a citronov 😉

mirka kd epresne byvas? teraz som si vsimla v pase, ze kosice okolie 🙂

miroslava89
10. júl 2009

ja praveze soferujem az prilis dobre na svokrin vkus- soferujem dost rychlo niekedy a ona sa boji ze sa nam nieco stane... ale jej volba ostanem cely vikend doma a nech ma krmi tolko ona 😉

olienka fuuha nechcela by som..ja mam to stastie ze uz mam od nevolnosti pokoj..teda dufam..

bebel
10. júl 2009

Vieš, teraz je to možno len kritika šoférovania, potom to bude kritika varenia, výchovy a starostlivosti o dieťa, kritika vášho spoločného programu, neskôr sa do Teba pustí ohľadne kariéry, schopností.....atď, atď...to sa bude len a len nabalovať.

Ja som stanovila pravidlá nášho súkromia ihneď.
A samostatné bývanie bolo mojou 1. podmienkou.
Následne na to som bola ochotná si mangela zobrať 😉

bebel
10. júl 2009

Mám mangela jedináčika, a ešte k tomu bola slobodná matka.....tak viem o čom hovorím.
A pritom všetci by odprisahali aká je moja svokra najsamnajlepšia a najsvätejšia a najmierumilovnejšia osoba v široko ďalekom okolí. 😎

olienka12
10. júl 2009

tak, rada by som vedela preco mi tu ukazuje, ze 15tt ked ja som v 14 hmm datum porodu sedi, ale tie vypocty konikovske su zle... ☹

olienka12
10. júl 2009

pisala som sefovi, ci mozem ist domov, zatial neodpovedal, dufam,ze povoli, lebo to tu dnes neprezijem... 😠

cukruska1920
10. júl 2009

Ahojte..baby ja som vcera vecer umrela skoro...bola som na wc utriem sa a krv... 😨 potom este raz a zas... a nakoniec som zistila ze to zo zadku lebo som mala tvrdu stolicu 😀 ale poviem vam....ze som mala normalne zastavu srdca 😝

nedockava4
10. júl 2009

olienka, je ti zle?
cukruska, no tak to nie je sranda...
bebel, co sa tyka svokry, mas pravdu .... co najdalej od nej

andykca
10. júl 2009

Ahojte babenky 🙂 noo vidim ze olienka ma problem ako ja....a to ta lapilo az teraz? ja sice teraz zvraciam tak kazdy treti den aj ked vcera som to asik zakrikla a bola som sa porozpravat s misou az dvakrat....hmmm ble....ale na to sa da aj zvyknut tak po tyzdni 😀 😀 olienka ja som uz vyskusala hadam vsetko proti nevolnostiam a tak nachvilu pomaha aj voda s citronom...skus...

cukruska no mne by asi robili ozivovanie...fuha...chvaaalabohu ze nic horsie....

nedockava4
10. júl 2009

hm...uz tu asi nikto nie je ☹

dorotkaa
10. júl 2009

caute baby, tak to vam teda nezavidim tie nevolnosti... Mne nastastie nebyva zle vobec, vlastne ja som na sebe nespozorovala ziadne zmeny, keby mi nenarastlo brusko tak ani neviem, ze som tehotna... Aj ked na druhej strane potom stale pochybujem, ci je to normalne, ked vsetkym tehulkam okolo mna nieco je...

cukruska1920
10. júl 2009

andy...ani nehovor... bol to len taky pasik ale zlakla som sa az az..potom som sa sama na sebe smiala ze sa hned vystrasim ...tak ale mam predsa len jednu zlu skusenost za sebou....

inak baby...od nas s februaroviek uz stvrta odisla ☹

nedockava4
10. júl 2009

cukruska....ako to, ze odisla?
dorotka....mojej mamke nebolo vobec zle....a do 8 mesiaca chodila do prace (robi na onkologii na smeny...tahala aj nocne)....ked videla ako sa ja trapim, tak len pozerala

andykca
10. júl 2009

cukruska ja sice nemam skusenost ale by som sa tiez vystrasila 🙂 to fakt 4baby? to ma mrzi...esteze mi tu pribudame to je veselsie 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre