Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

janka1
24. júl 2009

m irka to mi je luto , ale ja stale verim, ze vsetko co hovoria je omyl 😉 poznam vela pripadov kedy to tvrdili na 100% a nebola to nakoniec pravda 🙂 rada by som ti pomohla aspon slovami ,ale zial ani neviem akymi 😒

naposledy a cerstva infoska od kamosky co rodila pred 2 tyzdnami zesty vysli downak na 100% , ale uz bolo neskoro ukoncenia tehu, tak isla na amnio a vsetko bolo OK 😉 mala je krasna a zdrava vola sa Sofia 🙂 🙂
vela sil a pozitivneho myslenia a hlavne oddychuj 🙂

roxy_1
24. júl 2009

mirka chudatko co ty ted musis prozivat... ☹ drz se....taky verim ze vse nakonec dobre dopadne a narodi se ti krasna zdrava miminka 😉 hlavne to chce hodne sil a odpocivat jak nejvic to pujde...

miroslava89
24. júl 2009

janka tie tripple testy su ozaj riadne nespolahlive sa cudujem naco ich vobec robia..zbytocne stresuju tehulky-ak je nieco naozaj zle ukaze sa to na ultrazvuku (3D/4D)..

ja odpocivam i ked je to tazke ale aspon mam vas mozem sa vykecat a aj cas mi bezi rychlejsie 😔

olienka12
24. júl 2009

bebel k pasu, neviem ci citujes novu vyhlasku,ale ja ked som robila autoskolu,tak vinimka platila aj pre tehotne,ked sa preukazu tehotenskym preukazom... takze vobec to nie je hovadina!!!

olienka12
24. júl 2009

mirka drzim prsty vsetkych 40 co mame 🙂 nech to dopadne dobre...

janka1
24. júl 2009

olienka zial v ziadnej vyhlaske nie je pre tehotne vynimka 😢 schvalne som si ju dnes prestudovala a nie je to pravda co hovoria v autoskole, je potrebne ich na to upozornit, pretoze podavaju nepravdive informacie 😒

Vynimka je jedine na lekarske potvrdenie / za co sa nepoklada tehotenska knizka/ som sa to pytala aj policajta kamosa 😒

gucz
25. júl 2009

dobré ránko

mirka myslím na Teba, takže ti budú dávať steh na krčok? dúfam, že Ti to pomôže a drobčekovia zostanú v brušenku čo najdlhšie. A budú Ti teda robiť to sono? A čo amnio? , viem trochu moc otázok....

u nás v noci tak treskol blesk, dakde celkom blizúčko... zobudilo ma to a od strachu som sa takmer pototo 😀 , pritom mám blesky, hromy a búrku rada, ale toto bola taká šupa, ešte som mala aj pootvorené okno, že som potom ani zaspať nevedela.... a teraz som ako požuvaná a vyplutá 😝 🙄
ale trošku sa aspoň ochladilo

janka1
25. júl 2009

dobre ranko 🙂
u nas leje no strasne 😒 takze ziedne kupko dnes nebude ☹

gucz
25. júl 2009

u nás je tak striedavo oblačno, aj svieti slniečko aj plávajú mraky. Ale pršať asi nebude, lialo v noci. A na kupko nieje určite, na to je chladno, ráno bolo 18 stupňov

olienka12
25. júl 2009

Janka, tu je o tom diskusia osobne si myslim, ze ten pas moze narobit dost problemov pri mensej zrazke, pri velkej,je to uz aj tak jedno..... http://www.porada.sk/t51979-bezpecnostny-pas-v-...

olienka12
25. júl 2009

http://noviny.joj.sk/ako-to-nespackat/10-2-2009... tu je odpoved od prveho muza 🙂)) potvrdenie od lekara je vlastne tehu knizka....

zazalienka
25. júl 2009

ahoj, takze pokial dieta obuchas v brusku o volant, tak je to spravne? ja neviem, kupujem si pas pre tehotne, ale automaticky sa priputavam, a beriem to automaticky.. moj manzel bo 17 rokov policajt a pytal sa kde som taku blbost citala, ze tehotne enmusia mat pas.. pretoze brucho je ako airbag a je malo miesta medzi nim a volantom.. takze pri mensom naraze ta prehne dopredu a tym padom si brucho privries o volant.. to je asi vacsie riziko.. inak je to skor asi o pohodlnosti..

olienka12
25. júl 2009

zazalienka daj mu pozriet video tak napriklad aj tam som tu "blbost" pocula.....

miroslava89
25. júl 2009

dobre ranko,..u
olienka dakujem🙂

gucz steh by mi mali robit v pondelok uz sa tomu nevyhneme ale pre drobcov to bude lepsie..a niekedy v 19/20tt pojdeme na 3D ultrazvuk a amnio mi robit nebudu -pri dvojickach je riziko potratu ovela vyssie 😔

janka1
25. júl 2009

mirka zdravila som sa v decembri a zdravim sa ti aj tu 😀
nebooj vsetko dobre dopadne 😉 drzkajte sa a relaxujte

miroslava89
25. júl 2009

janka vidim😀...no nemozme zato ze mame terminy tak na prelome mesiacov ale aj rokov 😉
ja sa snazim verit ze vsetko dobre dopadne🙂

janka1
25. júl 2009

mirka nai ja zato nemozem 😀 😀 😀 😀
jasne, vsetko bude OK 😉 😉 😉 😉 😉

miroslava89
25. júl 2009

zato mozu nasi sikovny chlapi😀...
ked mi v pondelok spravia serklaz a po nej sa nevyskytnu ziadne problemy tak nas koncom tyzdna mozno pustia domov🙂to by som bola najradsej 😵

janka1
25. júl 2009

to ti verim moja a zelam ti to, predsa len doma je doma 😉
my zajtra odchadzame do BA a do Ciech , tak tu nebudem , ale beriem notas ,takze ziadna amsencia nebude 😀 😀
hlavne oddychuj a vsetko dobre dopadne uvidis 😉 kto je tvoj osetrujuci DR.

olienka12
25. júl 2009

mirka v ktorej nemocnici si?

janka1
25. júl 2009

zienky lucim sa s vami i /upratovat peknu sobotu vam zelaaam 😉
mirka drz sa 😉

janka1
25. júl 2009

idem upratovat malo byt 😀
olienka myslim, ze mirka je v saci 😉

ives77
25. júl 2009

ahoj Mirka dnes so ani nemala v úmysle ísť sem,ale bola som moc zvedavá ako ste dopadli,síce čítam,že nie moc dobre,ale verím ,že bude lepšie hlavu hore a držte sa myslím na vás papa 😉

weronikla
25. júl 2009

Mirka, aj ja drzim palce.. a teda s tymi testami je to zvlastne.. nie su poriadne spolahlive, tak na co mamicky strasia?? Pokus sa byt v klude, pozeraj filmiky a bude to v pohodee.. Aj my ti drzime vsetkych 40 prstekov 😉
A zelam Vam vsetkym pekny vikend, ja idem pokracovat v upratovani 😒

ives77
25. júl 2009

ja už mám poriadené už ma čaká len žehlenie/moja smrť/a dnes ma nejak pobolieva pravá polovica bruška čo to môže byť?

marushka
25. júl 2009

ahojte tehulky 🙂 čítam, čo ste popísali,a pozerám, že tu nikde nikoho. tak vás len pozdravím 😉
my sme na týždeň u rodičov, tak budem odpočívať a trošku lenivieť 😎 😎 😎

mirka, držte sa s drobcami, 😉

k tomu pásu - ja si prídavný tehulkovský kupovať nebudem, používam klasický, spodnúčasť si potiahnem pod bručko, hornú cez hrudník dolu a je to...

akcia tampóny: yohnala som v dvoch menších billách 😉 😉 😉a potom ma nakrklo toto počasie...takže kedy ich reálne použijem, netuším...ak niekto need, napíšte , kúpim, pošlem 😉

zatiaľ pekný dník želám

marushka
25. júl 2009

aha, a ives - nič si z tej bolesti nerob, to sa mi hovorí až teraz, tiež som bola mimi pred mesiacom, mne trvá už tak dlho...po všetkých vyšetreniech sa to ukotvilo na diagnóze - rozpínanie maternice a ciest... 😉
tak keď si všetko vyupratovaala, už si sadni a vylož si nohy a odpočívaj 😉

ives77
25. júl 2009

no super marus ani nevieš ako si ma potešila a máš pravdu končím zo žehlením a idem odychovať

weronikla
25. júl 2009

Ives, ja som sa do zehlenia ani neodvazila ☹ A mna tiez viac pobolieva prava strana a niekedy aj dost, yz som si myslela, ze to bude slepak, ale dufam, ze len maternica 😉

gucz
25. júl 2009

ahojte baby, myslím že pri zápale slepého čreva je aj zvýšená teplota, tak sa nebojte, to si miminká robia miesto 😉

ja som dnes taká nijaká, naobed som zaspala s malou a zobudila som sa o pol tretej, som ako ovalená mechom, asi mám nízky tlak... Navyše nemám na nič chuť (ako na jedenie) a zasa ma už 2x napínalo na vracanie, tak som sa musela nasilu najesť, aj pri tom ma napínalo. Teraz je už dobre, ale cítim sa ospalá 😔

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre