Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

janka1
28. júl 2009

tinceska v 15 tta ani v 16 tt ti ho isto ani neurobia je to velmi pracne v tomto tyzdni to robit, to ti povie aj dr. na prenatalnej diagnostike 😉
robi sa medzi 11tt - 12tt a potom 19tt -2tt 😉
bola som v 12tt na skrining v 1.trimestri 🙂

miroslava89
28. júl 2009

inac ja idem 10augusta na 3D🙂

janka1
28. júl 2009

mirka skooda, ze nie o dva dni neskor stretli by sme sa 😉 🙂 ides k Dankovcikovi

roxy_1
28. júl 2009

Ahoj kocky 🙂
vy jste ale pisalky
vitam nove tehulky do tymu 🙂
ja mam dobrou zpravu,dnes jsem byla na ko a triple testy vysly v poradku,se mi oddychlo...tak jsem byla rada ze jsem si zapomela vyzadat listek na penize,tak jsem tam jeste z domu volala a musim zajet zitra rano a pak obratem do prace 😝 jsem pekne trdlo... 😅

miroslava89
28. júl 2009

roxy gratulujem k dobrym visledkom😉

janka k dankovcikovi🙂..idem 10- to mi len jeden dr. z nemocky vybavil.. lebo u dankovcika sa inac caka velmi dlho vraj 😔

janka1
28. júl 2009

roxy supeeer 😵 😵 😵 😵 cloveku sa hned lepsie dycha 😉
aky listok na peniaze to u vas vam za kontrolu platia 😀

miroslava89
28. júl 2009

ze visledkom 🙄 prepacte samozrejme ze vysledkom ja som cisto mimo..

janka1
28. júl 2009

mirka kasli na i_y 😀 aj tak vysledok bude taky aky chce 😀

roxy_1
28. júl 2009

diky holky 🙂
janka listek od neschopenky ktery musim odevzdat v praci aby mi poslali penizky,ted na NP mam pomalu vice penez nez co jsem si vydelala,respektive nic neprocestuji a neprojim v praci 😅

jo a na velky ultrazvuk jdu 20.8. ja uz se tesim,pujde konecne i MM a snad uz nam konecne povi pohlavi 🙂

mirka mozna tehu prospis,za to budes plna sil a utece ti to 😀
ja jsem uz shodila 1kg tim jak me obcas chytnou ty pozdni nevolnosti.... 🙂

miroslava89
28. júl 2009

janka ja na to kaslat nemozem... posledne tyzdne tam motam gramatiku 🙄 ani sa nepriznavam ze som chcela studovat slovencinu 😅 😝 😀

roxy a budem mat dost energie sa potom starat o deti😀..mas pravdu aj tak sa to da vidiet z tej lepsej stranky🙂

sisipetka
28. júl 2009

Kocky vy tu vecer inac valate 😀 Tahate nocnu smenu, ze 😉
Roxy super vysledky, aj ja idem na velky utz 20.8. - budeme sa tesit spolu 🙂
Wanduska, drobi pozerala som si dopodrobna ten snop a uz si naplanovala cvicenia hned ako prideme z Tatier - t.j. od stvrtka buduceho tyzdna 😀 Stvrtok budem zatial chodit na cvicenie o 17tej a v utorok do bazena na 16tu - ale o nom zistim viac info az na mieste, ked pojdem cvicit. Uz musim zacat so sebou nieco robit, lebo obrastam sunkami 😖
Lopezka vitaj z dovolenky, suseda moja 😉 😎

sisipetka
28. júl 2009

mirka, tak ti dam rychlokurz slovenciny, ja z nej mam statnice - ale tiez mi to niekedy ujde 😀

roxy_1
28. júl 2009

sisi bezva tak to budu myslet na tebe 🙂 treba uz budeme vedet kdo bydli pod srdickem 😉

janka1
28. júl 2009

sisipetka ja uz odchadzam 😀 venovat sa domacim ja som host a si tu sedim na PC 😀
ale no co uz , pisala som si so svojou dcerou 😉 ked uz nie je s nami

sisipetka
28. júl 2009

Roxy - tak dufajme, ze to uz budes vediet 🙂 , my sa nechavame prekvapit az do konca 😉

roxy_1
28. júl 2009

sisi aha tak to jo 😅 ja bych to nevydrzela.... 🙂 respektive ktera z nastavajicich babicek vyhraje sazku 😀

sisipetka
28. júl 2009

jani, tak pekny vecer 😉 Aj sa mi zdalo, ze mas zaujimavu dovolenku 😀

miroslava89
28. júl 2009

sisipetka ja som chcela ist na vysku ucitelstvo slovensky jazyk a literatura v kombinacii bud s biologiou alebo francuzskym jazykom ale tak nenastupim teraz na vysku urcite 😒

pre mna je teraz ako keby den😀..som si dnesok vymenila... cez den spala a v noci sa mi usta nezastavia🙂

sisipetka
28. júl 2009

Miri ja mam tu prvu cast kombinacie + obciansku a eticku vychovu - ale neucim 😖
...ja som vynimocne vecer na PC...ale musela som updatnut cely comp a trva to vecnost, tak som sem nakukla 😵
Roxy - babicky sa budu tesit comukolvek, hlavne, ze budu babicky 😀

miroslava89
28. júl 2009

sisipetka preco neucis?

sisipetka
28. júl 2009

no lebo plat ucitela a zivot v Ba sa dost tazko kombinuje 😠 Tak som sa rozhodla pre inu alternativu prace a mohla sa v klude vydat, vybudovat si byvanie a neriesit otacanie kazdej korunky. Mozno sa na to niekto pozera inac, ale naozaj tato profesia je velmi financne poddimenzovana oproti tomu ake je to psychicky narocne. Deti milujem, takze praca by sa mi pacila, ale rozhodnutie bolo ine ...

olienka12
28. júl 2009

mirka ja som spala po obede 4 hodiny a teraz sa citim velmi sviezo, inokedy o takom case som mrtwa 🙂)

baileysa
28. júl 2009

ahojte,

dakujem este dodatocne za privitanie 😉 ste riadne rozpisane, ani nestiham sledovat, este sa mi vsetko mota, tak len chcem poblahozelat vsetkym k dobrym vysledkom na kontrolach, aj k zisteniu pohlavia... 🙂

mne akurat mm povedal, ze vymyslel meno pre dievca, zoja, a chlapca sme mali pri prvom tehu vybrateho vincent, mne sa uz teraz moc nepaci, tak uvidime, este oskar vymyslel mm 😉

dnes som si kupila vitaminy femibion, beriete niektora?

baileysa
28. júl 2009

u nas nie je ziadne specialne cvicenie pre tehotky, snad od septembra budu brusne tance, tak aspon nieco 😅

olienka12
28. júl 2009

baileysa odkial si?

sisipetka
28. júl 2009

Baileysa - my chceme pre dievcatko Zara - skoro podobne 😉
...femibion beriem aj ja, ale teraz budem troska pauzovat kym je dost vitaminov v ovoci a zelenine...potom nasadim na jesen opat...
papa, uz sa vypinam...prajem krasnu nocku a hlavne nie moc teplu, lebo to sa vtedy ani vrtiet v posteli bez potenia neda 😝

baileysa
28. júl 2009

sisi, dobru noc 🙂 zara je tiez pekne 😉

oli, ruzomberok

olienka12
28. júl 2009

baileysa tam mi studuje sesterka mate tam krasne kopce okolo 🙂

bebel
28. júl 2009

Ahojte,
ja mám službu okolo oboch mojich chlapov.
Tatina nám skolila ukrutná bolesť chrbta, chudák nedokáže si ani sadnúť, ani vstať.
V pondelok ostal ležať doma. Dnes som ho obliekala, vyzliekala, odviezla do práce, z práce...lebo teraz si nemôže dovoliť ostať doma. 😠
Cez obed sa objednal na infúziu práve na ŠNOPku, kde ho hneď otočili , že nemá odporúčanie od obvoďáka....neviem, či to nebolo očividné, že je to akútne, pretože ledva chodí.....takže zajtra budeme čakať s čakárňou narvanou dôchodcami, kvôliu papieru, že môže ísť k ortopédovi - idiotský systém!

Ja mám toho v robote brutálne veľa...tak Vás ani cez deň nestíham čítať.
Dnes som tam stvrdla napriek tomu, že som mala vyzdvihnúť polochromého mangela aj juniora u svokry, takmer do 19,00 . 😒

Sisipet, kedy si končila školu?
Učiť je len dobré hobby, nie zamestnanie a živobytie......kamoška si otvorila súkr. školu, pretože ju to fakt baví a viacmenej sa realizuje vďaka dobre zarábajúcemu partnerovi, takže ona tým nemusí nič zarobiť, len to prevádzkovať, aby mala dobrý pocit, dlhé prázdniny a deti okolo seba. 😀
Mňa občas nalamuje, či by som nechcela riešiť niečo ako šk. psyxológ 😎

Baileysa..nie pri Brunovi som poctivo jedla tie výživové doplnky, teraz som niečo jedla v 1. trimestri a už na to kašlem. Mám pocit, že keď sa konzumovali tie vitamíny a minerály pre tehotné..mali deti vyššiu pôrodnú hmotnosť. A mne sa teda nechce 4kg tlačiť 😎

Na ten bayén v ŠNOPke som tiež nepočula dobré referencie, čo sa týka hygieny.....kedysi som tam zvažovala babyplávanie s Brunom...chodili sme nakoniec najprv do PK a potom od roku a pol do SC.

bebel
28. júl 2009

NikiRudi : neviem , k tým fľakom...mňa niečo štiplo na brucho pred 3 týždňami a mala som tam tie štípance začervenané asi týždeň a pol v kuse 😕 , ale potom to zmizlo.

Marush máme rovnaké priania 😉 , držím palce a verím, že sa nám zadarilo 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre