Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

barboreta
11. máj 2009

Mamina ďakujeme a držíme palce 😉

barboreta
11. máj 2009

Baby chcela som vziať muža k pôrodu ale po tomto neviem neviem 😀 😀 😀
kuki:

https://www.youtube.com/watch?v=_rluix6hajY
barboreta
11. máj 2009

A toto 😀 😀 😀 😀 no já mam dosť 😀

https://www.youtube.com/watch?v=HmQ9-NT_wC4
lenocka5443
11. máj 2009

ahoj kocky 🙂 , no ja som tento vikend pozerala film, ze ako zamenili deticky v nemocnici...pravdaze som to brala z rezervou, ale vsetko sa moze stat..no tak som povedala manzelovi, ze kedze ja budem neviem v akom deliriu...tak on si musi velmi dobre nase dieta vsimnut ked ho porodim....aby nam ho nezamenili.....takze ho uz teraz na to pripravujem, ze tam so mnou pojde, no u nas maju zeny skusenosti, ze personal je milsi potom...tak uvidime....ja skusenost este nemam...a barboreta..pri prvom Ti manzel bol?

barboreta
11. máj 2009

Nie nebol.Ale chcela by som aby šiel 🙂

lenocka5443
11. máj 2009

a on chce ísť 😉 ?

barboreta
11. máj 2009

🙂 Ja som mu povedala,že pôjde a hotovo 😀 sa ho nebudem pýtať 😅 Ale myslím,že sa aj bojí ale to zvládne 😉 A tvoj čo chce?

mamina5
11. máj 2009

HOLKY JÁ BYCH BEZ MANŽELA NEŠLA JE TO FAKT SUPER KDYŽ SE MÁŠ O KOHO OPŘÍT 🙂

lenocka5443
11. máj 2009

no ja som mojmu tiez povedala,ze si prajem aby tam so mnou byl, on teraz struha frajera, ze on bude musiet pit...ale som povedala, ze najpvr porodime spolu dieta a potom nech sa zryje ako len chce.... 😀

prdecek
12. máj 2009

bré ráno 😀

roxy_1
12. máj 2009

dobre ranko... 🙂

mamina5
12. máj 2009

Dobré ránko tak mám první prohlídku za sebou 😉 Vše je vpořádku srdíčko tluče a je veliké půl centimetru vypadá to na žestý týden 😀 Je mi ale děsně zle doufám že to brzy přejde 😠

lili213
12. máj 2009

mamina5: gratulujem 🙂

prdecek
12. máj 2009

mamina gratuluji!!!

holky, mám takový problém, zavádím utrogestan a pokaždé dosáhnu až na čípek a pokaždé mi příjde jiný, jednou je dlouhý a jindy zase krratší. nevíte jak musí být dlouhý abych nepotratila?mám z toho docela strach a k dr jdu až za dva týdny, pač má ted dovolenou.

kaktusik007
12. máj 2009

prdecek, hlavne sa tym netrap... Mozno to poviem kruto, ale co sa ma stat, to sa stane... a zial my to neovplyvnime... Vonkoncom nemysli na to, ze by si mohla potratit!!! Ja viem, je to velky strach, chapem... Lenze komu tie obavy pomozu??? Podarilo sa, si v tom... Tak sa tes 🙂 A odpocivaj... A nemysli na to, co by sa mohlo stat, keby!!! 😠 oki? 😵

drobec123
autor
12. máj 2009

dobre ranko, tak ja mam tiez po UTZ, jedno srdiecko a krasne tam bolo vidno odozvy aj ked ho este nebolo pocut 🙂 utrogestan musim brat do 12tyzdna a potom postupne vysadit. ja si nesledujem krcok (radsej 🙂 ) takze neviem aky by mal byt, viem vsak ze by mal byt vyssie.

prdecek
12. máj 2009

ok, sem si rekla že prostě utrogestan jen zavedu a čípek zkoumat nebudu a je. 🙂 je to fakt hloupost a třeba se během dne pohybuje.

Drobec: Jinak já mám utrogestan taky do 12tt a kolik tablet za den ho beres???? já 3x1

drobec123
autor
12. máj 2009

hm to mas dobre 🙂 ja 3x po 2 tabletky. ale uz som si na to zvykla aj ked sem tam na to poobede aj zabudnem 🙂

prdecek
12. máj 2009

no me to právě příjde málo jen 3x1 denně, pač mám zasebou uz jeden potrat v roce 2007, no nevím, na ten čípek se zeptám jak půjdu na KO.

drobec123
autor
12. máj 2009

no presne tak, ani sa tym teraz nezaoberaj a spytaj sa radsej na kontrole ci je vsetko ok.
v ktorom tt si vtedy potratila ? musi to byt hrozny pocit !

lenocka5443
12. máj 2009

baby ahojte..a tie tabletky su co zac? to vam predpisal lekar...ja idem lekarke az pondelok, lebo skor ma nesla objednat...

lenocka5443
12. máj 2009

ja som tiez potratila v januari tochto roku a bola som v 9 tt

prdecek
12. máj 2009

já v září 2007 v 8tt ☹ modlím se aby se to teď už neopakovalo ☹

pismenko
12. máj 2009

Tak brouzdám a co nevidím 😕 😕 Leden 2010 😵 😵 😵 Mám taky doma ledňačku09 a všem vám držím moc palečky aby jste doběhly do zdárného konce.

markee
12. máj 2009

Ahojky,koukám holky,že jsme tu taky hodně holek po potratu. Já měla zamlklý teď v lednu. Revizi dělohy mi dělali v 9tt ☹ Sice řekli,snažit se až po 3měsících,ale my začli po druhé MS,no a zadařilo se.Teď ještě,aby vše dopadlo dobře.

markee
12. máj 2009

Mamina5,gratuluju k úspěšné kontrole,jsem moc ráda 🙂

boncusik
12. máj 2009

ahj drobec,

gratuluje k mimču a srdiečku 🙂 ja som tiež dnes bola na UZV ale ja so týžden pozadu takže je tam jeden bobáčik ale ešte bez srdiečka 🙂
máš už aj nejaké tehu príznaky?

mamina5
12. máj 2009

Holky všem nám držím palečky ať je v še v poho já taky potratila poprvé v lednu 2006 a pak jsem měla tu mojí dračici tak snad bude vše o.k. je mi teda hrozně zle tak snad to bude zdravé mimi 😀

markee
12. máj 2009

Holky máte taky děsné výkyvy nálady? Já teda díky Johance,moc mě to mrzí,že to tak je,ale já jsem vždy z ní na prášky,když nejí,prostě mě to moc mrzí. A ona neposlechne,že má jist a neposlechne. Dnes jsem se fakt z toho začla klepat,jak mě to mrzí ☹

l3nka
12. máj 2009

aj ja vás zdravím tiež mám januárovú bábiku a ako pozerám píšu sem aj maminy s našej témy tak vám aj ja prajem nech tých 8 -9 mesiacov utečie v zdraví a pohode a hlavne zdravím susedku, ktorá je medzi vami ADROŠ 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre