Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

nedockava4
25. sep 2009

no, ak nam ten novy majitel zavola, ze nas neberie, ze si vybral niekoho ineho, tak ideme do rodicovskeho domu...lebo v tomto byte uz nechcem zostat...do konca roka ako je v zmluve a staci
...najradsej by som do vlastneho, ale to az o take 3 roky

olienka12
25. sep 2009

Ma porazi v tej cakarni

nedockava4
25. sep 2009

a kde si???

olienka12
25. sep 2009

Tak drzim prsty nech vam to vyjde. Budes mat kam davat mimi otuzovat 😉

nedockava4
25. sep 2009

...dakujeme....no, tak na to sa najviac tesim...ja som straaasne chcela balkon...

olienka12
25. sep 2009

Zuzi cakam na chirurgii na ambulancii. Este asi 10ludi predomnou. A pred 10min.dosli dvaja pubertaci baba a chalan a cela cakaren ich hucia jak pilinaci uz som ich upozornila ze su v cakarni a ci si vsimli ze tu niesu sami a pocut len ich

nedockava4
25. sep 2009

no, myslim, ze pubertiakom je to jedno, ci ich niekto upozorni....hormony robia svoje 🙄

olienka12
25. sep 2009

Ale tak sedia vedla mna a vadia mi a nie len mne vsetci po nich krivo pozeraju

nedockava4
25. sep 2009

tak to verim....ja ked som bola na cievnom, tak tak mali zraz asi vsetci dochodcovia a poviem ti, ta aroooma ☹
asi by som viac vydrzala hluk pubertiakov 😵

olienka12
25. sep 2009

Naftalin?

olienka12
25. sep 2009

Akurat sa mamicka stazuje na dceru kt.je barz mudra a uz sa hadaju ja umrem!

nedockava4
25. sep 2009

...no, mas to tam rusne 🙂

olienka12
25. sep 2009

No musim vydrzat keby to brucho nebolelo...

roxy_1
25. sep 2009

Ahoj briska.... 🙂

oli krasneeee fotecky mas s 3D suprove.... 😵 😵 😵 jen doufam ze tobe bude co nevidet lepe a krece ustoupi 😉

holky vy mate ale vybavy,ja doma nic,za to tchyne nakupuje jak o dusi,navic mam podedene 2 plne naruce veci a jeste k tomu nakupuje teta v Americe,no nejspi si neco koupim i ja,laka me to pokazde co jsme s mojim v Tescu a vidim tam ty hadriky Cherokee,vcera mi tata koupili krasne bodicko s kapsama a oblacky z benettonu,vypada uzasne 🙂

olienka12
25. sep 2009

Roxi dik doplnis mi udaje do tabulky? 😉

janka1
25. sep 2009

ja vas nestiham citat 😨

olienka12
25. sep 2009

Teda roxy sorka to i ;)

stylly
25. sep 2009

ahojky holky krásné ránko🙂

také mám v albu fotečky z 3D utz 😀

janka1
25. sep 2009

uz 🙂
olienka nezavidim ja neznasam cakanie v cakarni 😖 aqle co uz narobis, no nie.
drzim palceky nech ti to prejde a hlavne nech ti zistia co to vlastne je 😉

olienka12
25. sep 2009

Stylly pozriem ked budem za pc 😉

olienka12
25. sep 2009

Tak naftalin sa presuva ku mne

roxy_1
25. sep 2009

stylly krasny bobek je to,jde tam krasne videt a ty botky jsou uzasne 😵

oli copak duchodci?? 😀

olienka12
25. sep 2009

Uz len jeden predomnou konecnd

roxy_1
25. sep 2009

oli no vidis tak jsi se dockala 😅

zaktualizovala jsem tabulky

https://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbu...

janka1
25. sep 2009

oli nasprejuj tam 😉

janka1
25. sep 2009

roxy a do poslednych si nedopisala 😉 😀

evca35
25. sep 2009

ahojte
tak som vás čítala včera a dnes, tak vám poviem: ja tiež nemám nič nové, dnes a víkend bude manžel maľovať spálňu, potom poriešim skrinku na vecičky a pomaly začneme nosiť dcérine veci z krabíc a budem zisťovať čo sa dá ešte použiť. Tiež nechcem zbytočne pokupovať plno nových vecí, lebo ja ich už nevyužijem. Hlavne do leta - dupačky jednoznačne, stará dobrá klasika. Fusak mám ešte po nej, kvalitný, do kočiara dobrý. Asi kúpim len overal teplý. Pohlavie neviem, takže keď nové, tak neutrál farby. Tiež som si nevedela vybrať, či deku, fusak do sedačky alebo overal. My sme predtým sedačku nepoužívali, z pôrodnice sme išli v tom teplom fusaku, perinka a na mojich rukách v starej škodovke. Potom sme mali požičanú takú prenosnú tašku, takže k lekárke a na návštevy v nej. Kočiar bol hlboký, vanička taká ťažká, že sme ju ani nevyberali.

Inak si myslím, že výrobcovia najviac zarábajú práve na bábätkách, od kočiarov, sedačiek, plienok cez oblečenie až po kadejaké pomôcky, ktoré mamičky ani bohvieako dlho nevyužijú. Ja som sa zaobišla aj bez monitora dychu a tých vysielačiek. Z pomôcok som využila len jednu odsávačku, ktorá ťahala mlieko rovno do fľaše, to som potom mohla skladovať v chladničke a mala som jednu ohrievačku na fľašku. To kvôli tomu, že malá sa mi nevedela prisať na prsník. Kočíkov nebolo toľko na výber ako je teraz a myslím si, že deti ani netrpeli. A keď si pomyslím ako nás mamy vozili v Liberte a boli rady že vôbec nejaký kočiar zohnali. A neriešili také veci ako sa riešia dnes, aké kolieska a či sa dá otáčať, aké rúčky atď.

Olienka, rýchlo sa daj do poriadku a nabudúce žiadny mekáč 😀 😀 😀

roxy_1
25. sep 2009

janka dopsala ale jen v pc,pak jak se budeme merit co bude velmi brzo 😉 tak to pak uvidime ...jak ten cas leti,vzdyt nedavno jsme se merily a pristi tyden budeme zase 😅

nedockava4
25. sep 2009

roxy..no, tak to mas pravdu....akoby som sa merala vcera....a o tyzden mame novy mesiac 🙂

roxy_1
25. sep 2009

no nic holky ja jdu uklizet,tenhle vikend tu mame hody tak v sobotu se chceme jit podivat na veselici 😅 snad i nejakou tu fotecku poridim 🙂
no to me zase asi bude dneska bolet od uklidu brisko ale co naplat... 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre