Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

zazalienka
1. nov 2009

ahojte, pekný dník.. Olienka, pred 2 týždňami som bola na tehu cukor a výsledky úplne super.. tak neviem.. ale vždy som bola zvyknutá veľa piť, aj keď som cvičila aktívne.. aj na korčuliach.. uvidím čo povie na poradni..
inak aj u Vás je tak hnusne? tu mrholí, je škaredo.. dušičky jak vyšité..

olienka12
1. nov 2009

fuha to take pocasie k nam ide? tu je uz druhy den nadherne slnecno. V noci bol mraz az to prastalo auto sme nasli o 2 pod ladovym skeletom sme ho cele oskrabovali... Snad este do vecera vydrzi bez mrholenia.

zucana
1. nov 2009

dobre ranko baby ja len poprovokujem ze tu je pekne slniecko a 17 stupnov 😎

zazalienka
1. nov 2009

zucana neprovokuj.. ja som sa zmohla len na to že som si doma zapálila sviečky a urobila miš-maš pomazánku.. obed dnes varí môj manžo.. sme si včera povedali že dnes budeme doma ani nos nevystrčíme von..

olienka12
1. nov 2009

no mna caka o chvilku tour the cintoriny 🙂 ale len u nas v Sarisi,do Presova zajdem zajtra...
a potom zajdeme na obed niekam do restiky nie som v stave nieco varit...

sisipetka
1. nov 2009

Pekny dnicek dievcata 😉
Olienka, mna caka svadba buduci sobotu, ale nepojdem v tvojich slapajach a rada odpadnem skor 😝 Ved to uz budem 34 tt a teda nemusim lamat rekordy 😀
My sme boli vcera po cintorinoch po juznom slovensku a dalo to zabrat. Ale hrobceky su krasne s tymi svetielkami, ale akosi vecer mi to vsetko prislo strasne luto a riadne som si poplakala - kedze za posledne 3 rocky som stratila az 3 lubive osobky nahle a rychlo 😔
Zucana, tak to tam mate naozaj krasne, u nas zimno, hmla a teda ani nas psik to vonku dlho neriesi a bali tych svojich necelych 4 kg rychlo domov 😎
pozdravujem bruska a davajte si pozor, kedze nam tie tt pribudaju a este musime chvilku vydrzat pokope 😵

kalianka
1. nov 2009

Baby, este k tomu cisarskemu... i mne hovoril doktor, ze ak sa mi neotoci hlavickou dolu, ze automaticky sa chlapci potom rodia cisarskym.

roxy_1
1. nov 2009

Ahoj holky,u nas je pocasi jako by melo kazdou chvili snezit,rano byla cela priroda v mrazu a stale je venku malo stupnu... 😒

sisi diky za IP jsi prvni verim ze dneska se asi vsechny nepomeri ale s tim jsem mohla pocitat kdyz je nedele 😅

bohuzel jsou v tabulce takove ze se horlive merily na zacatku a ted uz se dva mesice nemerily,pokud tak ani jedna z nich neucini i ted,normalne je z tabulky mazu.kdyz uz se do neceho pustim tak to taky dokoncim patri to holkam : amisa, leuk, dana333, micicici. at se na me nezlobi ale je to tak....

roxy_1
1. nov 2009

fuuu ja tento mesic skocila o 5cm.... 😨

ives77
1. nov 2009

roxy dávam ti za pravdu,inak ahojte babenky a brušká,ale ked sme s tým už začali tak by sme v tom mali aj pokračovať nie? 😒

roxy_1
1. nov 2009

ives taky diky za info,vidim ze jsme poporostly obe stejne 😀

weronyca
1. nov 2009

pekny den vam prajem vsetkym- i napriek tomu pocasiu.

my sme akurat dopapali vepro,knedlo,zelo..

Roxy citam, ze niektore kocky sa vykaslali na to meranie? ale co tak sledujem tak tie iste dievcata, ktore si vymenovala som tu uz ani dlho nevidela. Neviete co je s nimi??

evca35
1. nov 2009

ahojte,
v Košiciach od rána svieti slniečko 🙂 aj keď je chladno.
Micici vás pozdravuje.
Roxy, posielam ti centimetre.

evca35
1. nov 2009

a roxy, prečo nemáš tú tabuľku v albume stále?

roxy_1
1. nov 2009

weronyca ja vim ze se moc neukazuji ale mam pocit ze za tu celou dobu co se merime tady parkrat byly....

roxy_1
1. nov 2009

evca ja ji v albume nemam protoze je to v albumu nicku lednacci2010 ...a co je s micici ze se neozvala?

roxy_1
1. nov 2009

evca vy jeste nevite kdo u vas bydli??ja jen abych to treba neprehlidla 😉

weronyca
1. nov 2009

Vidis mali to urobit ako ja.. Ja som nezastihla zaciatok merania, tak som sa uz potom radsej ani nepridala 😔

evca35
1. nov 2009

aha,
neviem, ale cez týždeň príde tak hádam povie sama 😉
idem sa vyvaliť, na Markíze začala pekná rozprávočka.

weronyca
1. nov 2009

ZA PLOTOM🙂 aj ja pozeram 🙂

roxy_1
1. nov 2009

weronyca ale par holek se pridalo v prubehu a ja je dopsala muzu i tebe,jen tyhle holky tu byly od te doby nekolikrat ale na tohle se uz vykaslaly 😒

janka1
1. nov 2009

ahojteeee , tak sme doma 🙂

roxy tak sa pridavam aj ja 32tt 120cm 🙂 😉

roxy_1
1. nov 2009

janka ahojky 🙂 dekuji 🙂

roxy_1
1. nov 2009

tak micicici uz napsala tak aspon jedna 🙂

weronyca
1. nov 2009

koccky mozno hlupa otazka, citala som, ze nakolko sa k nam blizi prasacia chripka, my tehotne v pripade poskytnutia vakciny, mame preednost.. Tehotne sa mozu dat zaockovat? co si o tom myslite?? 😖

ives77
1. nov 2009

no ja sa určite nedám očkovať aj kamoška lekárka mi hovorila že radšej nie nie su poriadne preverené či čo ja neviem ale povedala mi že sa mám radšej vyvarovať kadejakým vakcínam aj tým proti chrípke..

zucana
1. nov 2009

weronyca tu toje uz velm irozsirene...tu su tehotne ako prve co sa maju ockovat ale ani mne to ani obvodak ani gynekolog neodporuca....presne ako psala ives...nie je to poriadne preverene a bolo to narychlo robene...
moznoze ked to neutichne po porode sa dam...prejdu protilatky aj do mliecka...
teraz len davat pozor...sme boli v centre na gastany a jeden pri mne kaslal hned som si dala cez usta a nos sal...nikdy nevies kde to mozes chytit...ze ti ludia vobec chodia medzi ludi....ved ked mam teplotu a kasel ostanem doma nie? dokonca vraj ak ste tuto chripku prekonali tak este 4 dni po ste nosicom ....

zucana
1. nov 2009

baby este mam taku otazku ...taku pomimo...dala som rozmrazovat telacie maso len sa mi ta folia v mrazaku roztrhla a je take vysusenejsie...myslite,ze to mozem spravit ked to bolo otvorene...?

weronyca
1. nov 2009

dakujem za radu 🙂
aj ja som rovnakeho nazoru, ale chcela som vediet aj vas 😉

ives77
1. nov 2009

zucana to nevadí aj mne sa to už stalo a nie raz a tu sme nemalo by sa tomu nič stať 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre