Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

dankag
20. nov 2009

ok
takze podobne
som rada

krpuch
20. nov 2009

ahojte baby...tak ja mam za sebou sono..a cakame chlapceka ako som si aj myslela. priatel je straaasne stastny, ze bude doma dalsi chlap. Krpec ma uz 2000 g. Nemyslite, ze je to na 32 tyzdnov moc? a to uz nejem ani calibrum ( aj ked neverim, ze sa z toho pribera), ale zacala som zdravo papat, aj ked moc toho cez den nezjem...to co zjem, je zdrave.

sisipetka
20. nov 2009

ahojky kocky,
pekny dnik vam zelam a hlavne sa rychlo uzdravte ☹
Krpuch, mas peknu vahu - my sme mali v 32+6 skoro 2200 gr., takze si uplne krasne v norme....a teda gratulujem k chlapcekovi 🙂

genialna
20. nov 2009

Ahojte bruska...

krpuch, mas super vahu.. Mne predvcera Dr. povedal, ze mala vazi 2370 - 2400g. 🙂) Tak tomu sa povie vela.. 🙂

Andykca, ja beriem zelezo (Maltofer) 2x denne a magnezium dokonca 3x denne. Tak mi to povedal Dr. Nastastie ma z nicoho nezapeka.. klop, klop.. 😉

lopezka
20. nov 2009

ahojte tehulky,
no moja krpata mala pred tyzdnom 1940g 😀

minix, ja sa budem havaldovi tiez vtierat 😀 ale az po 7/12 ...lebo vtedy este idem naposledy k mojmu dokymu do poradne, takze az pak na antolsku .......snad sa tam niekedy zdrcneme 😉

bozinku baby, s tym spankom je to u mna v poslednej dobre hrozne .....teraz som sa 2 dni po sebe zobudila o 3.hodke a dnes chvalabohu az o 4,30 hod. 😠 a do rana uz ani tuk .....myslim to tak, ze som uz nezaspala 😀
to sa niekomu lahko povie, ze nech si to este uzivam a vyspim sa dosyta 😎 co mam robit, ked nie a nie spat .....a tabletky na spanok si ozaj nebudem davat ..........ale sranda je, ze mi ten spanok/nespanok vobec nechyba.....akurat to je neprijemne, ked vonku tma, mm odfukuje a ja cumim do stropu 😖 a o najdeni spravnej polohy uz ani nehovorim 😠

krpuch, blahozelam k chlapcekovi 😉

baby a este k tomu sexu 😀 myslim, ze ma ani jedna nepredbehnete s dobou, odkedy ste nemali sex 😀 😖 😠

zucana
20. nov 2009

nechcem sa sem to....ale lopezka mozno by som ta predbehla.... 😉
je to viac ako 7 mesiacov???

zucana
20. nov 2009

inak sem tam zaregistrujem info o mirke lebo pisala aj do temy Italy ze tam je a bohuzial jej zistili toxoplazmozu...som citala v juni teraz...tak jej drzme palce....

lopezka
20. nov 2009

zucana 😀 tak to nee, ale som veeeeelmi blizko 😠 my 6 😖 😒

lopezka
20. nov 2009

no baby, idem het, lebo cestujem k otcovi domov ......uz asi naposledy, v decembri uz asi nebudem moc cestovat ......takze odchadzam 😅

krasny vikend vsetkym zelam 😀 😅

roxy_1
20. nov 2009

ahoj holky,
tak kontrolni UZV je za nama,maly je stale otoceny KP ale prej dalsi kontrolni UZV mi budou delat az tak v 37tt a i v tu dobu mi urci porodni vahu maleho, no a bylo mi receno ze prej kdyby byl KP i na den porodu a mel by vahu nad 3,5 kg tak jdeme cisarem,jinak prej uplne normalne...coz me desi.... 😒

co se tyka sexu,tak musim rict ze v tehotenstvi mam vice lechtivych snu a jsem vice pri chuti takze abstinence nehrozi (naposledy dnes rano) 😅 😅 ale je fakt ze uz to jde jen v urcitych polohach 😀

zucana
20. nov 2009

no tak ak si na tom tak zle ako ja...tak sucitim....a to nehovorim o muzikovi aj ked jeho este nejak obriadim 😅 my vlastne od 10.5. 😖

zucana
20. nov 2009

roxy tak sny su to jedine co mozem....a zavidim vsetkym sexualne aktivnym.... 😉

hanus177
20. nov 2009

Baby ten pitný režim asi pomáha............. po 3 dnoch som bola na V E L K E J ..... ešte to nie je ono, ale sa mi poriadne uľavilo....... 😀 😵
Lenže po 2 litroch tekutin som vôbec nemala chuť na obed (možno aj kvôli tomu, že ma pobolievalo bruško).... ale nasilu som si dala aspoň 2 jogurty.

Pre dnešok už končím želám všetkým pekný víkend..... 😎

už len pracovných dní... 😵

minix
20. nov 2009

lopezka,

mozme sa u havaldu dohodnut a stretnut sa 🙂))

Nevies, ci sa da ist aj oravcovi, ci tam ma ambulanciu? lebo toho mi odporucal moj doky.

k.a.t.k.a.
20. nov 2009

ahojte 🙂

ja mam dnes tiez po UTZ a maaaame az 1420g 😀 moje drobatko 😎 ani malá nemala nikdy vela, aj sa narodila s 3100g, no a poloha priecne KP, hlavne ze bol od 20tt hlavou dole 😝 ale dr. povedala ze to sa moze aj behom pol hodiny zmenit, tak ci tak mi to je jedno aspon by som mala sekciu na 100% no a prietoky su tiez OK 😎

k tomu zelezu, mna zo sorbieferu vzdy aj brucho bolievalo, to su jedny z najsilnejsich liekov na Fe, preto som si naordinovala aktiferin, ten nie je tak silny

a som bola u mangela v praci, mali tam egyptskeho masera, tak som sa nechala vymasirovat 😅

a dnes som si v ramci navstevy nemocnice, nakupila veci do porodnice - podlozky, nohavicky a vlozky 😅

Som dnes bola aj v Eniky beniky, no ja neviem ja vzdy odtial vyjdem jemne rozladena 🙄 okrem par kuskov ma tam opät nic neoslovilo, to je tak predrazeny obchod a pritom same polske sunty tam maju 😝 este aj skarede, tak som isla vyburit do HM a Zary od jedu 😀

ivv
20. nov 2009

ahojte zienky

mne prva poradna vychadza na antolskej tesne pred vianocami 😠 to som teda zvedava, ci tam vobec niekto bude 😀 a tiez by som chcela havaldu! 🙂
ale mam aj velmi dobre referencie (uz 4.) na niznansku 🙂
a vyzera to, ze si asi zazmluvnim..

baby a co to je ten sex?? 😀 😀

sisipetka
20. nov 2009

minix, toto som nasla - mozno troska starsie, ale dost toho tam sedi, co sa tyka ordinacnych hodin

https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...

sisipetka
20. nov 2009

ivv k Niznanskej chodim aj ja ...je mila, ale niekedy ma aj ona svoj den 😉
...jaj sex, no ja to uz pocitam opacne...kolko tt do konca sestonedelia este podrzim nozky spolu... 😀

ivv
20. nov 2009

peti aj od teba ratam referencie 😉
vcera mi akurat kolega hovoril, ze jeho zena rodila u nej (7 weeks dozadu) a ze bola max spokojna.

a aj hammerova je mila, taka mladucka, krehucka, bola izbova lekarka kamoske, ked na antolskej rodila a ja som ju osobne zazila dva tyzdne dozadu na pohotovosti. takze snad ani to by nebola zla volba 🙂

ivv
20. nov 2009

do nemocky mi uz chybaju len kojenecke podprdy.. mate nejaky link, kde by som si objednala? 🙂

bebel
20. nov 2009

Čaute,
pozerám, že pomaly väčšina krpcov je momentálne otočená KP
Mne Biba dnes stvára neobvykle brutálne premety v bruchu, rada by som videla, čo sa mi tam dole deje. 😕
K.a.t.k.a k Eniky Beninky detto...okrem tých vecí od Lodger sa tam nedá kúpiť skoro nič....a tie 2 osoby, čo tam predávajú sú poriadne pribrzdené 🙄 Nevedia tam k predávaným produktom absolútne nič povedať 😅 a radšej podajú slúchatko s dodávateľom ako by mali prehovoriť pol vety naviac. 😖

zucana
20. nov 2009

sisi tak toto vecer poviem muzikovi...lebo ten tvrdi ze nas rekord nikto neprerazi 😀
dobra strategia 😉
no idem ja k doktorovi tak drzte palce....

dadulka2000
20. nov 2009

zucana, ty mas nejake zdravotne dovody na celibat?? 😀 uzi si kontroly 🙂

zucana
20. nov 2009

dadi tak na zaciatku som bola po MA takze mi neodporucal...potom som mala nizko placentu takze mi neodporucal...naposledy som sa uz radsej nepytala....takze to vidim az do konca nic.... 😠
ale poviem ti ze to zvladam este tazsie ako hocijaky muz.....
jaj a este mi povedal kamarat gyndak ze ani inym sposobom radsej nie lebo sa orgazmom privolavaju kontrakcie...takze supis 😉

dadulka2000
20. nov 2009

zuci,.... tak potom mas kopec srandy 😉 tak to ber ako petka,... a odratavaj opacne
baby zhanam masku/ kostym ovecky - nie pre seba ale pre malu (ja som ine zviera 😀 ),... idu mat vianocnu besiedku v skolke a mam ju obliest ako ovecku,.... no zbohom ake kraviny vymyslaju 😝

sisipetka
20. nov 2009

Dadi, nalep na malu vatu 😀 😀 😀

krpuch
20. nov 2009

dakujem vam za gratulacie ku chlapcekovi. My nesexujeme od septembra, lebo mi to nie je prijemne a boli ma to. Inak, krpec je otoceny uz hlavickou dolu...

olienka12
20. nov 2009

inak dnes som bola vybrat balicek z UK, dosiel za tyzden celkom fajn kedze Vam tam strajkuju ze?

dadulka2000
20. nov 2009

dik za typy baby 😀 , tak nejako to budem musiet vymysliet
lenka,... ved uz nestrajkuju - teda ani som to nepocitila na vlastnej kozi 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre