Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

zazalienka
4. máj 2010

slovakia ja už všetko periem v persile, lovela nič nevyprala.. a okakaný chrbát najprv dobre preperiem v rukách, buď vo vanishi, alebo s jarou.. lenže na vanish sa mi vyhodila na ruke alergia, podobná ako ekzém, mám praskliny po celej pravej ruke, takže vanish asi vynechám... jar alebo mydlo na pranie by to asi spravilo..

olienka12
4. máj 2010

slovakia ariel profesional gel na skvrny a lovelu som uz zrusila mam persil sensitive,ale mrkva s tym nepusti,tak musim skusit stym gelom

mini vobec neide o to,kto si co moze kupit,/ rada pozriem aky ma kto kociarik smeju sa zo mna,ze ich poznam ako niekto auta/, ja mam pocit,ze od kedy mam drobca tak sa mi peniaze kotulaju na vsetky strany,ide o to ako sa tu urazalo a nadradzovalo a utocilo a je mi luto,ze niektore prave kvoli tomu prestali prispievat... este ze mame fb 😉
vies aj ked si poviem svoj nazor,tak respektujem nazor toho druheho a nezhadzujem ho kvoli tomu... no musela som napisat,ale tiez to nie je tvoj pripad a nebolo to na teba myslene 😉 btw obdivujem kazdu jednu,kt.zvlada popri babu pracovat a uplne klobuk dolu,ked su tie deticky 2 🙂

olienka12
4. máj 2010

baby ja by som bola taka stastna keby si danko okakal chrbatik 🙂)) ani neviete ako 😀 😀 😀 😀 on kaka za asistencie a tuhe :((((

slovakia80
4. máj 2010

noo musim skusit ,vdaka 😉

janqa24
4. máj 2010

baby, ja na flaky pouzivam taky pripravok - Codi sa to vola, a s tym pusti vsetko.....je to z Harmony World Club-u, ak niektora poznate.... http://www.fcc-club.wbl.sk/Codi-Energic.html 😉
a slniecko tiez co - to vytiahne 😉

andykca
4. máj 2010

antonia dik 😉 presne preto som sa nahnevala hehe....ten ostatok si vypytala bebel sprostou poznamkou ...a asi to bol aj jej zamer hehe....zucana treba citat asik lepsie - lebo ani ty by si sa podla mna len tak urazit nenechala.... 😉

evca no to mas fakt dlhaana riadneho 😀 xi

ja tiez pouzivam persil...ale jednu kaka skvrnu z plenky mi nevypral ☹ namocila som to do vanishu a ta plena mi zosedivela vrrrr 😠

ketkous
4. máj 2010

ja periem vsetko nase aj Bibkine v Persile Sensitiv.
Jeeej aj ja chcem pracovat popri malej...zeby sme mali na svoje vydavky,lebo tie eurace sa z mojej penazenky minaju absurdnym sposobom 🤐 🤐 manazel sa smeje,ze ked bude ona taky nakupovac ako ja,tak dovideniaaaaaa 😀 😀
No neviem,ci tu taku pracu najdem....

antoniab
4. máj 2010

jaj ja som prave doriadila este moj stari kocik liberta sa volal tak to iny rozmer vanicky 😀 😀 potom hodim foto chcem ho pre malu na dvor aby mohla v nom pekne bubat a mala kooooooooooopu miesta 😉

olienka12
4. máj 2010

jeej antonia ja by som brala taky retro libertu 🙂)) u nas v rodine sa uz vsetko povyhadzovalo skoda
ale mame jeden taky 60rocny v garazi mama ho chce dat do poriadku aspon pofotim maleho v nom je to taky uplne pri zemi kociarik ako sa po vojne vyrabali 🙂))

antoniab
4. máj 2010

taky mal otec ked sa narodil a ten je este stale na povale 😀 😀 unas sa to vsetko skladuje ale ten pomne vizera ako novy az na par skrabancov 🙂 inak som prekvapena ze ten kocik nieje nejaky tazky len tie kolieska idu rovno ale inak je to ina hojdacka 😨 😎

gucz
4. máj 2010

ahojte
hodím len pár foto, Miško si zmyslel, že keď jeho sestrička spí, tak mi bude spestrí deň on, revom 😀 , takže neskôr dočítam papa

gucz
4. máj 2010

a ešte jedna bonusová, zaspal s prštekom v pusine 🙂

olienka12
4. máj 2010

kraasnyy 🙂 ja sedim a nohou hybem kocikom 🙂)) reval hodinu v jednom kuse,tak sa najedol a pogrcal,asi ho brusko bolelo ☹

zazalienka
4. máj 2010

hehe Rwni my sme teraz prišli z prechádzky a malý tiež tak zaspal.. dudel vypľutý a ukazovák v puse.. a chvalabohu nezmokli sme.. hádam ešte vybehneme von..

zazalienka
4. máj 2010

sorry, Reni, píšem ľavou rukou..

ixinka
4. máj 2010

ahojte kocky,

chcem iba poradit ako si poradit s flakmi na satstve: staci pridat k do prania jeden cely prasok do peciva...vsetky flaky zlezu bez toho, aby ste ich museli predtym prat v rukach...teda aspon ja to tak robim a nemam s tym ziaden problem... 😉 zelam Vam krasny den

meggieya
4. máj 2010

jeeeej ixinka, dobry napad... to je super.... skusime.
Ja som pouzivala take ze Jaso na skvrny, to zislo vsetko, ale teraz som zacala pouzivat zlcove mydlo z DMky a tiez parada.
A u tatka som prala v Arieli a vsetko zislo (hlavne zlte pokakane plienky).

katka22r
4. máj 2010

ahoj kocky citala som vase prispevky a nad niektorymi pripadmy asi takto 😀 je to tu dost rusno...nechodim sem casto len sem tam precitam a obcas prispejem...tak dnes sme boli na poradni a malu hned ockovali,zatial je oki tak dufam ze aj bude...vazi 5820g je to take nase slniecko...klopi klopi klop nestazujem sa na ziadne choroby zatial je vsetko ako ma byt...naucila som ju spinkat v postielke a to asi takym sposobom ze ma pri sebe moje tricko 😉

tak kocky ja len tolko kto chce spravi kuk na album kto nechce nespravi....dufam ze som vam tu nenarusila atmosferu 😀

liwka
4. máj 2010

ahojte 🙂
Maruhka, prajeme vsetko naj. my dnes oslavujeme tiez, o mesiac menej ako vy 🙂
kedze poradnu mame az 25teho, tak som Miu provizorne odmerala a odvazila. takze mame cca. 5800g a 65 cm. skvele 😉
a v ramci slavnostnej nalady si maminka dala ku kavicke zakusok 😀 😀 😀

liwka
4. máj 2010

ach, malo tam byt Marushka, prepac 😉
gucz- s Denkou to bolo o chlp, ja som siedmeho odchadzala z nemocky 🙂

roxy_1
4. máj 2010

slovakia tak to jsi me uklidnila ze sedani nevadi,maly se neustale dere do sedu ma pekny prehled 😀 😀

olienka my mame taky nachystany ten stary retro kocar,to se bude na dvore huskat 😀 😀

jinak uz jsem zacala malemu prat v Arielu ale avivaz davam stale detskou,ale na skvrnky od kaku mi zabira jen zlucove mydlo a chci koupit i vanish....no myslim ze jak zacnou prikrmy budeme prat jeste casteji 😀 😀

zazalienka
4. máj 2010

kočky chcem sa spýtať, nepoznáte niektorá, vraj je v Dunajskej Lužnej nejaké rehabilitačné centrum, kde sa liečia detičky ktoré majú neurologický problém ( vo veku jedného roka synovec nesedí a chodiť už vôbec).. vraj to bolo spôsobené zakrvácaním v tehotenstve, niečo sa neokysličilo a tým pádom je malý pozadu.. boli s ním na sone a odporučili tú Dun. Lužnú.. či náhodou niečo nie je bližšie k TT..

dadulka2000
4. máj 2010

ahojte
hlasim prichod na slovensko a sme teraz v Ruzomberku na par mesiacov,...jupiiiii 🙂
cesta z uk bola v pohode a moc ma prekvapili dievcatka ako super to cele zvladli (bola som psychicky pripravena na najhorsie) a som na ne hrda.
😀
teraz co ma u Millie trapi je zapalene obe ocka,... strasne ich ma zalepene, co ste na take veci davali detickam? prosim pomozte ☹ . zatial jej to aspon vytieram odvarom z harmanceka, ale nezda sa ze by to nejako pomahalo.
diky moc

marushka
4. máj 2010

Ahojte kočky,
ja zase len chvíľku...
Zazi - asi toto http://www.radost.sk/tiptyzdna.php?show=more&ac...
???
Liwka a ostatné maminy ďakujeme, Miuške tiež všetko dobré a minule som nestihla napísať, že som rada, že ste v PK dobre nakúpili tie topene 😉 🙂 😉
Dadul - ophtalmo septonex bez predpisu, or ophtalmo framikoin , čo je už antibiotikum na predpis...ale keď ošáliš magistru v lekárni a povieš, že to chceš pre psíka, tak ti to dá 😉 🙂 😉 🙂 😉 🙂 😉 🙂

papapapa

gucz
4. máj 2010

ahojte ja zasa len na skok, viac napíšem neskôr, dadulka skús ophtalmo-septonex, to je taká prvá pomoc, alebo evercil kvapky keď Ti predajú. Alebo sa spýtaj v lekárni.

luci21
4. máj 2010

Ahojte baby, jja viem že sem k vám moc nechodím ale občas vás čítam a teraz by som sa s vami chcela poradiť, som taká nešťastná.
dnes nám obvodná poslala k neurologovi s Tamarkou, ťahala ju do sedu za ručičky a tami sa hned postavovala, že to by nemala robiť. Išli sme tam do NR, tam bol taký nepríjemný doktor, vyšetroval ju, nič mi nechcel povedať že "až ked skončí" ja som sa tak bála, robil jej aj sono hlavičky a tak. Tak že všetko má v poriadku len sa mu nepáči že ked pasie baránkov tak ako ona zodvihne hlavičku ale ručičkami sa nevytiahne až úplne hore, a potom že sa neotáča na bok. Teraz ju mám mať stále cez den na brušku ale ona tú polohu doslova nenávidí a mám ju učiť otáčať sa na bok, že o mesiac kontrola a ak nie tak rehabilitácia nás čaká. ale ja nerozumiem prečo, ked sa ich opýtam či je to nejaká vývojová vada tak oni že nie len by to už podla tabuliek mala robiť ja teraz neviem či sa mám o nu báť alebo čo. Vaše detičky sa už otáčajú na bruško a ako pasú baránky? Prosím napíšte mi, som z toho zmätená, dakujem moc.

olifcek
4. máj 2010

luci nenechaj sa vyplasit. kazde babo ma svoje tempo. ak Ti daju rehabilitaciu, mozes odmietnut, oni zrejme nahanaju peniaze z poistovne. a nemusi ist rucickami uplne hore, somarina x;o) kazdy neurolog, ine vysetrenie. ak mas moznost, skus aj ineho a uvidis, hm? ja mam napriklad malicku davat na brusko len ked ma na to naladu...ked je zlostna, alebo to nechce, dviha sa inak ako ked je kludna...

zazalienka
4. máj 2010

marushka dík.. pošlem to švagrinej..
luci náš malý je lenivý, ako ho dám na bruško, tak si ľahne a smeje sa,.. ale raz sa už otočil.. práve dnes riešila švagriná sono hlavičky, ale malý má už rok a ešte nesedí a nechodí.. a doporučili im rehab.centrum Dunajská Lužná..

zazalienka
4. máj 2010

presne, treba iného neurológa.. v Ba je centrum Sinalgis - neurologické.. nedaj na jedného doktora a jeho názor..

antoniab
4. máj 2010

luci tak nenechaj sa vyplasit 😉 aj podla mna ma kazde babo ine tempo
mne sa mala este nepretaca z chrbatika na brusko ani naznakom zato sediet by chcela furt aj na nozicky ked ju akoze postavim tak robi ako krociky a z bruska na chrbatik sa pretaca len ked sa jej chce 😀

pridavm foto ako buba nasa mala poslednu dobu najradcsej len prikrita dekou a tiez nas retro kociar normalne som prekvapena aky je lahky a ovladatelny a mala tam ma fleku a fleku 😀 v pozadi nas pracujuci dedo lebo davame do pucu dvor nenasla som totiz miesto kde by nebol bordel 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre