Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

plivit
30. máj 2009

ahojte dievcata 😵 pekny den prajem vsetkym dnes je tu akosi mrtvo kde ste vsetky?
ja sa akurat chystam s dcerkou oslavit MDD aj ked tomu pocasie nenasvedcuje 😀 😀
ideme kuknut do Auparku co to tam pre deti pripravili 😉 tak ahojte

mija777
30. máj 2009

Ahoj micicici,ani mne dr.este ani krv nebrala.Povedala,ze o 2tyzdne (9.6.2009) mam prist,vraj mi krv zoberie a aj knizku matersku mi uz da.Sa tesiiiim!Volako to dovtedy vydrzim.A mna aj tie prsia bolia len minimalne,uz som normalne na pochybach,ci som vobec tehotna 😖 😀

slncoak
30. máj 2009

Ahojte, aj ja sa k januarovkam 2010 opatrne pridavam 🙂 . Od lekara mam tehotenstvo potvrdene, na kontrole som bola 7+2 ale srdiecko sme este nevideli, tak som z toho trochu nervozna a dufam, ze je to v pohode. Inak pocity mam podobne ako vacsina - nevolnosti skoro cely den, bolestive prsia a sem tam pichanie v podbrusku.

chagallie
30. máj 2009

Ahoj holky, hlásím se po dlouhé době, ale čtu vás pocitvě, jen toho mám v práci hodně a doma není čas... i my máme za sebou 1.kontrolu a už jsme viděli i srdíčko 🙂 pan doktor byl sám překvapený, že je tam tak brzy, jsem cca 6-7tt. Tak doufám, že ho uvidím i za 14 dní 10.6. kdy jdu na kontrolu. Už si mě trošku po 3 potratech hlídá a jsem ráda. Jinak mě je špatně zhruba tak týden, poslední 3 dny je to ale extrém, nezvracím, ale musím se přemlouvat k snídani i obědu a odpoledne se to vždycky uklidní. Říkám si, že musím miminku dolů posílat samé dobrůtky ať pěkně roste 😉...

plivit
30. máj 2009

dobry vecer a vítam nove tehu zienky 😉

markee
31. máj 2009

ahojky,
vítám nové těhulky a ať vám bříška krásně rostou 😉
Holky mě teď dva dny nebylo vůbec špatně,jsem ráda,ale zas mám strach,no prostě prdlim. Prsa ty mě teda rostou pořádně a začali bolet úplně celé a né jen bradavky.Manža včera říká,týjo,ty máš zase bradavky veliký a tmavý 😀 Břicho,teda podbříšek mě tlačí přes den občas.
Jinak včera jsme napustili bazén,sice je zima,ale tak už to bylo domluvený. Dnes dáme čističku a do večera bude voda čistá.Ještě chceme koupit novou plachtu,pže ta původně se po roce rozpadla 😠
Čas do kontroly utíká,od zítra za týden jdu. A prý,že to neuteče rychle 😀
Co budete dneska dělat?

plivit
31. máj 2009

dobre ranko vsetkym 😉

mija777
31. máj 2009

Ahojte babule,ako sa mate?Ako sa citite? 🙂 Mne je zatial stale dobre,ziadne stavy na grc a pod.Akurat,ze mi je stale zima... 😒 Ja sa uz tesim 9-teho k dr.na matersku knizku-ako ju budem cele dni studovat 😀 Dufam,ze vsetko bude ok a mimi bude v poriadku.

roxy_1
31. máj 2009

Ahoj tehulky,u nas je tak pout a venku tak skarede 😒 jdeme k tchanum na obed,ja si dam kacenu se zelim,to je moje 😅 vcera jsem si koupila tri lizatka cumle a cukrovou vatu,mnam,snad si pujdu jeste na jednu po obede 😉 a omrknout stanky co kde maji 🙂
preji vam hezkou nedeli a opatrujte se 😉

dadulka2000
31. máj 2009

ahojte kocky, ako sa vam vedie?
tu v anglicku je krasne, teple a slnecne pocasie (citala som ze na SR sa trosku ochladilo 😕 )
vcera sme boli na Birthday party - Elkinemu kamosovi Davidovi - akcia na 3 roky sa konala 🙂
po obede pojdeme na plavaren a na velke ihrisko s malou, nech sa vysanti a unavi
pekny den prajem 😎

ives77
31. máj 2009

ahojte tehulky,dovolte mi aby som sa tie kvám pridala ja som už u doktora bola som v 8 týždni ale museli mi nasadiť lieky lebo som začala krvácať no už je to zatial vporiadku a dúfam že mi tam tá moja bublinka vydrží ako si viete vypočítať tak rýchlo termín?

goldica
31. máj 2009

ahojte vsetky!

ja balim batohy a kufre, zajtra rano vyrazame na tyzden do tatier. mam obavy, ako prezijem cestu 😝 .
a co som pozerala predpoved pocasia, tiez nic moc 😖 . ale snad sa nam aspon na chvilu ukaze slniecko a budeme si moct vychtnat tie nase velhory 😉

markee
31. máj 2009

Dadulka,týjo vy tam máte krásně. To se máte. My tu máme jen 11stupňů přes den. Brrr,fakt zima.
Tak den blbec. V půl druhý mi volá mamka,nakonec to nebyla mamka,ale někdo od ní z práce,že mi mamku veze záchranka do nemocnice ☹ Po skoro hoďce jsme teprve zjistili do jaké nemocnice ji odvezli. Za chvilku snad už budou výsledky co s ní je. Ale dali jí na internu,tak uvidíme. Chjo. Hlavně nevím zda v těhu bych měla chodit po nemocnici a zda může i dvou a půl leté dítě. Myslím,že Johanky by asi neměla.

dadulka2000
31. máj 2009

Markee, moja drzkaj sa, nech to dopane co najlepsie. Drzim palceky.
Ivez, vitaj medzi nami 🙂

markee
31. máj 2009

Dadulka děkuju.
Už jsem se jí dovolala je naštěstí plná humoru,ale výsledky ještě nejsou. Tak si počkám. Pojedu za ní zítra. Chudák mamča ☹

dadulka2000
31. máj 2009

markee, to je dobre, som rada .... ved stresy to je to posledne co teraz potrebujes. 🙂

serafinka1
31. máj 2009

Ahojte, som tu nová. Vyzerá to tak, že v januári čakáme bábätko, uvidíme, ešte ako to všetko dopadne, no veľmi sa toho bojím, lebo sa na to ešte necítim. Mám dcérku, čo bude mať čoskoro 18 mesiacov, ale myslím si, že je to ešte veľmi skoro.

Goldica, ja som momentálne v Tatrách u svokrovcov, no poviem Ti riadne tu prší, dnes sme boli s malou v Aquacity, lebo inam sa nedalo ísť.

cukruska1920
31. máj 2009

Ahojte...ako vikendujete?

ives77
31. máj 2009

dakujem dadulka,neviem ako vy ale neviem ako to doma vydržím až do pôrodu som doma týžden a už sa nudím

minix
31. máj 2009

ahojte, pridam sa k vam aj ja. 🙂

Oficialne budem niekedy v januari mamou, teda ak vsetko pojde dobre, tak ako ma.
V stredu mi doktor povedal, ze som v 5tt, a na kontrolu mam prist cca o 3 tyzdne, nie je to neskoro?

prdecek
1. jún 2009

bré ráno,
teda pro mě moc ne, je mi zase zle a to už 3tí den v kuse. Hnus!!!! 😝

plivit
1. jún 2009

dobre ranko vsetkym a vitam nove tehulky 🙂
minix 3 tyzdne je normalny casovy interval na kontroly 😉 teda je to v poriadku

naty
1. jún 2009

dobré ránko!! 😵
já ho mám zhruba stejně dobrý jako ty, prdecek...ale už týden... 😝 ...mám takovej hlad a takový chutě a jen se na jídlo podívám, už se mi navaluje...docela takovej paradox... 😅 ...ale je to teda něco...
musím se přiznat, že většinu víkendu sem prospala... 😔 ...manža zvučil festival, tak z pátka na sobotu sme tam byli do 1 v noci, chrněli sme do 10, znova sme tam v sobotu naběhli, utekli sme ve 4 a spali sme oba od 5 odpo do 8 ráno a včera ještě tak 5 hodin přes den....mám pocit, že sem tím nakazila i manžu....má chutě a furt by spal... 😀

minix
1. jún 2009

ahojte, dobré ránko. 🙂
plivit, sa mi zdalo, ze tri tyzdne je nejak moc. 🙂) ALe dik, ze si ma upovedomila, ze je to ok, hned som kludnejsia.

ako sa dnes máte?

markee
1. jún 2009

Dobré dopoledne,vítím další těhulky.
Holky tak za týden přesně jdu konečně na tu kontrolu. Týjo,už jsem mohla od čtvrtka vědět,zda je vše OK. No neva,ono to doufám uteče rychle.
K mamce jedu odpoledne,tak se na ní těším,doufám,že jí bude dobře.
Jinak mě je dneska tak na půl,prostě mám hlad potřebuju se najíst,ale při vzpomínce na nějaké jídlo je mi zle 😅

minix
1. jún 2009

ja mám dnes dobré ránko, aj keď sa do jedla trošku nútim, aby som ráno jedla - nechutí mi a večer mi býva tak zle, musím sa najesť, lebo akonáhle mám prázdne brucho, hneď je mi horšie. 🙂

máte nevoľnosti už aj vy?

magdal1
1. jún 2009

ahoj minix, mne bolo zle 2 tyzdne, az tento vikend sa to zacalo upravovat a mam chut na jedlo

magdal1
1. jún 2009

rano som vzdy co to zjedla a potom mi bolo zle az do vecera, 2 dni je mi lepsie, dufam,ze az take nevolnosti sa mi nevratia (pri 2 detickach mi tiez byvalo zle, ale nevracala som- a vzdy to preslo 😉

micicici
1. jún 2009

mijtak to budeme cakat spolu na ten odber krvi a dufat ze vsetko dobre dopadne. A dnes rano ma tak bolelo podbrusko i vajecniky, ze som normalne nemohla vstat z postele. Normalne mam stres ci je vsetko v poriadku. Ale snazim sa mysliet optimisticky...

Inak prajem Vam vsetkym pekny tyzden, ja pracovny ale lepsie ako byt bez prace vsak?

prdecek
1. jún 2009

minix já mám nevolnosti a mamka mi říkala že by mě to mělo přejít po tom třetím měsíci, ten začínám teprve zítra, takže ještě měsíc nevolností 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre