Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

sisipetka
1. júl 2009

inac do toho relaxu by som isla cvicit aj ja, date mi tiez info - plosim 😵

drobec123
autor
1. júl 2009

jasne, neviem sice aky bol u vas problem ani co sa stalo, ale verim ti ze teraz budes opatrnejsia a kaslat na vianoce a sviatky, len nech sa to male krasne zdrave narodi. ze ?
a kam chces ist rodit ?

sisipetka
1. júl 2009

juj porodnicu este neriesim a prosim radsej nechajme tuto temu, nerada plasim tehulky a pevne verim, ze to dopadne dobre.
Podme na krajsiu temu, ako to je s tym cvicenim v relaxe? Je to aj niekde na webe, ze by som mrkla 😉

drobec123
autor
1. júl 2009

mala by si sa od tohto piatku zacat cvicit tehujoga. a precvicuje to prave kamoska od bebel - tak mala zistit ze naozaj zacnu. cas je trosku blby, zacina sa uz o 16.40 (myslim) ale tak zase hadam preziju v praci ked budem v piatky odchadzat skor 🙂
tu cvicitelku prave poznam aj ja pretoze k nej chodia kamosky cvicit na normalnu jogu a nevedia si ju vynachvalit. a teda joga ma pomahat na lahsi priebeh porodu 😉

sisipetka
1. júl 2009

uz som to nasla na stranke, je tam stale pisane, ze docasne zrusene.
Tehu jogu som chodila aj ja, troska ma nudila - parkrat som mala pocit, ze zaspim 😅 , ale skusit mozem 😉
Chodila som do Miracle a tam mi to tiez celkom vyhovovalo...a bolo to blizko z prace, ale zase ten relax mam blizko domov 🙂

janka1
1. júl 2009

ahojte snehuliaci 😀

po 1. blahozelam k uspesnym kontrolam 😵 😵

ja si dobrovolne doplacam od januara 🙂

som za jednorazovkyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy 🙂

cop sa tyka TP tak mne ho tiez uz dr. posunul a minuly tyzden mi to potvrdila aj moja dr. takze uz je to len ma cakamnie hoci som veeelmi chcela januarove, ale ved je to jednoooo len nech je zdravuckeeeee 🙂

eva3107
1. júl 2009

Olienka ty o neakom cvicenei pre tehulky v Presove nevies?

eva3107
1. júl 2009

Takze Janka nakoniec to drobatko bude decembrove? 🙂

dadulka2000
1. júl 2009

babky ja som si vcera zacvicila tehu pilates podla knizky (kym mala sladko odfukovala cez obed),...
sisi, tiez som mala pocit ze zaspim,...🙂 a to som popri tom kukala na jojke kriminalku 😀
ale skusim to aspon 5x tyzdenne ako pisu v knizke,...a uvidim (ci zaspim 🙂)

janka1
1. júl 2009

evi no zatial je to len termin 😉 vraj 27.12 , tak uvidime ci potiahneme do januara, alebo budu vianoce ci silvester 😀 😀 😀
podla MS je to na januar , ale podla velkosi plodu december

drobec123
autor
1. júl 2009

sisipetka, ja sa tiez bojim ze ma ta joga uspi, tak ale zase raz do tyzdna to prezijeme ! a ked sa zideme dobra partia tak bude sranda ! 😉
inak kolegynka chodila tiez do miracle studia a raz bola u tejto baby a vravela ze sa to neda porovnat. tak potom povies ty z vlastnej skusenosti !
no ved prave ze je to na nete napisane ze to je docasne zrusene, ale kamoska sa jej tak pred 3tyzdnami pytala na to a povedala jej po cviceni ze 3.7. zacne. beeebeeeel !!!!! kde si ???!!!!!

olienka12
1. júl 2009

Evi viem🙂) dnes som to riesila. Jedine Tehu cvicenie v PO je u Antasovskych http://www.antkardiofitness.sk/, ale je to v blbom case od 15 do 16:55. Centrum Hviezdicka mala snahu, ale sa im nepodarilo zozbierat tehulky, skoda no. Inak hviezdicka robi aj rozne kurzy, budem ta informovat, dala som im dnes moju adresu a telefon maju mi dat vediet, ked nieco bude. napriklad masaze babatiek a tak podobne.
Evi odkial presne si?

eva3107
1. júl 2009

Tak uvidime Janka ako ti to vyjde 🙂 ...AAby si nakoniec nebola v novinach 😀

janka1
1. júl 2009

ved to som chcelaaaaaaaaaaaaa 😀 😀 😀

olienka12
1. júl 2009

hehe no ked si to tak vezmem tak par z nas je aspirantkami na mamicku prveho slovenskeho dietatka 2010 🙂)) 😀

sisipetka
1. júl 2009

Drobi, tak skusit to mozeme a pripadne budeme pochrapkavat 😀
Jani a mozno nam zakyvas na novy rok z tv 😉

janka1
1. júl 2009

😀 😀 😀 😀 😀 so sampanskym v ruke 😀 😀

drobec123
autor
1. júl 2009

uvidime kolke z nas sa do tej TV naozaj dostanu 🙂 podla mna nas tu je vela co po tom "tuzime" 😀
peti, hej mozme si tam pochrapkavat, ja viem ze to nie je uplne cvicenie pre mna a moju povahu ale tak nieco robit musim !!! lebo uz ma totalne boli chrbat aj cele telo ako len za pocitacom kukam do blba .... a strasne sa pritom tvarim ze pracujem 🙂 najma dnes ... hahaha

sisipetka
1. júl 2009

tak dnes som tej praci ani ja vela nedala 😅 , tolko co som popisala dnes, to nestiham za mesiac 😀
...ani k mojej povahe moc joga nejde, ale vyspat sa tam mozme ist 😀 ... tak uvidime, kedy to zacne 😉
Oki kocky dnes sa lucim, idem do toho hrozneho tepla 😝
Jani, daj chladit sampus 😀

dadulka2000
1. júl 2009

sisi, cau a nezabudni,...hlavu do otvoreneho okienka na aute dat 😀

aj ja budem musiet ist pomaly, zajtra a v piatok ma caka Londyn,.... musim este nieco na tie meetingy pripravit,...

minix
1. júl 2009

ahojte kočky. 🙂
Konečne mám čas. 🙂

Tak včera sme na kontrole dopadli dobre, čo som prekvapená, posunul sa mi týždeň, namiesto 10+3 som 11+2, a už mám aj knižku. 🙂 videli sme rúčku, zaťalo malé päsť a pohrozilo, tak to bude asi taký malý nervný dôchodca.

Drobec a bebel, čo piatok to cvičko, je či nie? 🙂 Prezistite a dajte vedieť.

A ja keď skúsim dať ten obrázok do nejakej rozumnej podoby, tak ho capnem k sebe do galérie, upozorním vás ale predtým. 🙂)
A posunul sa mi termín, tak budem asi posledná z januároviek.

dočítam vás večer, lebo dnes sa skutočne veľmi činíte.

olienka12
1. júl 2009

inak odporucam kedze sme zimne mamicky a v Tescu maju teraz vypredaj tak aj tehu pancuchace maju za polovicu 🙂))

drobec123
autor
1. júl 2009

tehu pancuchace ???? to su ake ??

minix
1. júl 2009

to by aj mna zaujimalo, kedze som zimomriva, az hroza. 🙂

wanduska
1. júl 2009

ahojte babenky, takze v relaxe sa to rozbieha od tohto piatku???lebo tento tyzden som tam bola cvicit a na recepcoske som sa pytala na tehotnu jogu a tam mi iba povedali, ze je to zrusene. takze informujte... nabehnem aj aj vyskusat. inac, moje planovane testovanie sa odklada o 2 tyzdne.. vacsina kurzov totiz zacina buduci tyzden, a to som na dovolenke

lopezka
1. júl 2009

ahojte tehulky 😅
uz som vas hrozne dlho necitala ☹ v praci nestiham a doma som rada, ze som konecne doma 😅 ..... a okrem toho, kazdy vecer mavam doverne rozhovory 😀 😀 takze na net uz chut nemam 😖
dnes som mala doverny rozhovor uz 2-krat .....a to som este stale v praci....takze este ma to caka asi aj doma, ako kazdy vecer.....ritualy predsa treba dodrziavat, nie ? 😀 😖

je tu este niektorej stale zle, alebo som uz zostala sama ? 😝

bebel
1. júl 2009

Ahojte, Zuzka sa mi neozvala...na FCb bola naposledy v nedeľu.... 😒
Ja v piatok určite nepôjdem.
Bruno zase strašne ochorel...klasika priedušky.
Zajtra poobede ideme k dokine po ATB.Už som mu nasadila inhalačné steroidy, panadol a solmucol.
🙄 Som nasrdená na svokru....pretože to podľa mňa zavinila tým, že ho nechala polonahého...kraťasy, tričko a sandálky na boso...celý týždeň..a u nich v dome je predsa len chladno, aj keď vonku je hic alebo sparno...a určite behala spotil sa a potom vnútri parádne prechladol.😠

Kurnik a na víkend zase zavretí doma... 😔 porazí ma z toho.

drobec123
autor
1. júl 2009

Lopezka, tak to mi je luto ze sa este takto trapis. mne uz je fajn, mala som teda taky vybuch pred dvomi dnami necakany ale teraz uz je dobre. aj ked tieto teploty celkom tazko znasam a viac mi vyhovuje ked je pod mrakom a aj dazd moze byt ..... joooj kolko ludi by ma teraz preklialo ze ?! 😲
ale nezufaj, uz sa to bude zlepsovat ! len dychaj zhlboka ...

drobec123
autor
1. júl 2009

bebel, diky za info. no ja tiez tento tyzden nemozem ist, cestujeme na vikend prec tak sa budem v piatok ponahlat z BA prec. tak snad sa ti ozve do buduceho piatku, to by som uz chcela fakt nieco robit !

joooj, je mi luto maleho, dlho mu trva pokial sa z toho dostane ?

lopezka
1. júl 2009

Drobec no yo, ved ja sa utesujem len tym, ze by to uz ( teoreticky 😀 ) malo kazdu chvilu prestat 😖
inak to chladnejsie pocasko by som prijala aj ja, neboj 😅 .... mne sa v poslednej dobe a hlavne ked je vonku teplo, hrozne tazko dycha 😢 si pripadam ako lokomotiva a to este ani brusko nemam a uz fucim 😢 ale to z toho, ako sa mi tazko dycha 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre