Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

janka1
7. júl 2009

klikni si na toto cukruska 😉

drobec123
autor
7. júl 2009

janka, a to uz tam skoro ? pocula som o tom, ale neviem preco som si myslela ze aj v poslednom trimestri sa to zacina viac objavovat....
ale samozrejme gratulujem !!!! 😉

cukruska1920
7. júl 2009

jani...ahaaa..sranda.... a to maju vsetky? ja som dala do albumu moje mega brusko 😀

janka1
7. júl 2009

drobec po 14 tt sa to zacina objavovat 😉 jasne , ze u kazdeho je to individualne ja som si to dnes namerala a ma zatial iba 9 cm od spodu 😉

drobec123
autor
7. júl 2009

cukruska, pekne brusko 🙂 to uz nezatajis ze sa tam nejaky drobec skryva 🙂

janka1
7. júl 2009

cukruska ake megy ved je zlateee 😵

drobec123
autor
7. júl 2009

pojdem na WC a mrknem aj na seba 🙂 este ma to ani nenapadlo hladat, janka dik za info 😉

cukruska1920
7. júl 2009

no ved zato som napisala ze mega lebo je take mrnave... to som fotila pred chvilkou 😀

janka1
7. júl 2009

drobec ja pri dnesnom holeni 😀 😀 😀 😀

janka1
7. júl 2009

ale najskor to uvidis v zrkadle ako tak cez brusko 😉

cukruska1920
7. júl 2009

baby ked chodit na sono holite sa tam dole?

janka1
7. júl 2009

cukruska 😕 🙂 imtimne otazky 😅 😀

cukruska1920
7. júl 2009

na sak sme tu len same dievcata 😨 ...ale sak v pohode

roxy_1
7. júl 2009

Ahoj holky, teda vy jedete od rana 🙂 ja dneska spala az do 9:30 tak se mi dobre spalo,zasli jsme si vcera s mm sednout do hospudky za kamarady a na pizzu,tu jsem samozrejme bastila jen ja 😅
carku jsem teda jeste nespozorovala ale vim oc jde,divila jsem se co to maji ty zenske na pupikoch pripadalo mi to jako jizva,ted uz vim co to je
k tomu holeni,abych se priznala vyholuji se uplne a je to prima,a kdyz jdu k dr. tak musim byt samozrejme cerstve 😅 ale ted uz mi budou ultrazvuk delat jen pres brisko...
dneska je u nas pod mrakem,ale prodlouzeny vikend byl nadherny 🙂 jinak dnes nas ceka veterina,nas pes jde opet pod narkozu a budou mu rezat tlapku,chudak,minule jsme byli ve ctvrtek.

andykca
7. júl 2009

Ahojte babenky....tak roxy to si dobre potiahla 😉 jaaa tiez niekedy si rada polezim az do nejakej deviatej viac sa mi neda hehe...

holenie som na tom ako roxy 🙂

dnes som si konecne prehlasila interneho spravil mi nutne vysetrenia a este pojdem na EKG noo a budem ho mat z krku...uz len zubar a zajtra gynekolok...konecne uvidim drobcaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa sa tesim....

vidim ze zacinate bruskove fotky vytahovat no musim nieco cvaknut aj ja 😉 krasne....

k.a.t.k.a. ....je tam krasne ze?

krasny dnik

dadulka2000
7. júl 2009

ahojte kocky,... vas teda precitat,.... wow to je na dlho. 🙂

my sme mali busy vikend a plny dom (dosla segra s kamoskou na par tyzdnou, tak nemam ani kedy tu sediet)

dnes som si vzala pracu na domou, aby som koli UTZ nemusela cestovat hore/ dole.
uz sa tesim ale zaroven aj trosku obavam ci bude vsetko v poriadku, tak drzte palceky o 15.00 😎

stravila som skvele 2 dni v Londyne (fuj to cestovanie a horucava), v metre bolo 35C, no na zdochnutie. som rada ze tam nepracujem a nedochadzam kazdy denn, asi by som to nezvladla v tych rannych a vecernych spickach

inak ja uz mam riadne brusko,.... uz sa to ani maskovat neda 😀
pekny den vsetkym prajem

roxy_1
7. júl 2009

Holky tak at dneska vse dobre dopadne,pak hodte fotecky do albicka at se muzeme pokochat 🙂
dadulka ja myslim ze je to tim ze mas uz jedno dite,kamaradka je ode me jen o tyden ale jelikoz ma uz chlapecka,brisko ma uz radne 🙂 mas ted doma aspon veselo kdyz je u tebe rodina 😉
vcera se me vsichni kamaradi v hospode ptali kde mam bricho 😅 he he 😅 ale to jsou ty volnejsi tricka 🙂 nosim je odjakziva,nakupuji ve skateshopech ale nejsem zadny skejtak jen mam rada znacku Roxy,maji pohodlne obleceni 🙂

dadulka2000
7. júl 2009

roxy, to urcite bude tym,.... vravi sa ze uz je to vsetko po prvom dietati "vytahane" 🙂
aj mne sa pacia veci od roxy,... damsku kolekciu maju celkom peknu, tu ich dostat v sportovych obchodoch tiez a cenovo to ani nie je take zle.
inak mi budu dnes aj brat krv,... lebo predtym sa im to nepodarilo,...tak sa uz tesim na tie modriny opat,....uz mi zmyzli tie z pred dvoch tyzdnou co som mala. 🙂

gucz
7. júl 2009

ahojte tak ja sa hlásim z kontroly
bola som hneď ráno, brali mi tú krv, aj ultrazvuk bol, no super. Mimino sa hemžilo, pani doktorka ho pomerala a všetko vyzerá byť v poriadku. Podľa jej počítača som 10+4, podľa ultrazvuku 10+6. Termín pôrodu mi podľa PM dala na 29 januára. Podľa intrnetu je to 28.1. a podľa toho ultrazvuku je to 27.1., tak uvidíme kedy to bude. Ale v knižke mám toho 29.januára. Taktiež mi sestrička pomerala panvu, odvážila ma, a najbližšie mám prísť 29 júla na poradňu aj s močom. Tak asi tak. Vybavená som bola už skôr, len som ešte bola s dcérkou vonku kým šla spať, no a teraz si pôjdem vypiť kávičku

foto z ultrazvuku som dala do albumu, ale je to fotené mobilom, takže kvalita nieje moc dobrá.

dadulka2000
7. júl 2009

gucz,... super,... to som rada 🙂 , a aj dobre foto. tak uz to mas za sebou

drobec123
autor
7. júl 2009

inak baby prave mi napisala cvicitelka z tehu jogy nejake info, tak ak chcete povedzte, hodim vam to do IP.
najblizsie sa teda cvici 17.7. tak snad sa tam stretneme viacere ... trosku si podriememe 🙂

gucz
7. júl 2009

dadulka som zvedavá aj na tvoje foto 🙂 idem si trošku oddýchnuť, zatiaľ pa

roxy_1
7. júl 2009

gucz gratuluji krasna fotecka jde to videt krasne,to jsi ale fotila z monitoru ze?

janka1
7. júl 2009

aj ja som uz spat 🙂
mame sa dobre , sme OK uz velky , krasny no fotocku nemam kamosov stroj netlaci 😒 ale stacilo mi to aspon to vidiet aj tie prsteky krasne no nadhera 🙂
gucz blahozelam, hlavne, ze ste OK uz to mas za sebou a hlavne si kludna a spokojna 😉

grelu
7. júl 2009

Ahojte baby...ja sa tiez k vam pridavam...citam vas uz dlhsie, len som sa este nechcela pridat, pretoze ten prvy trimester nie je isty (uz som raz zazila, ze to nevyslo), tak som sa aj bala tesit .-)
...ale dnes som bola na UZV a vsetko je zatial v poriadku...krpec si tam robil diskoteku, tak sa vytesujem .-)

...len ma trochu zaskocilo, ze podla MS som v 12+1 a podla UZV je male velke 13+2...ako ste na tom vy?...dufam, ze to bude v poriadku :-/...inak vsetky vysledky boli ok 🙂

olienka12
7. júl 2009

ahojte, tak ja som cela stastna UTZ NS dopadlo super 1,5mm dr. povedala Vase babatko nie je kandidatom na ziadnu z genetickych poruch. Videla som ho na velkej obrazovke ako si cmula prstiky a tancovalo 🙂) pocitali sme prstiky ukazala mi nozky brusko, hlavicku proste vsetko na chvilku zapla aj 3D a mam fotocku. Babo ma 6,5cm od hlavicky po zadocek a termin mi posunuli na 13.1. takze si to idem hned zmenit mala by som byt 12 plus 6.
Idem dat fotocku do albumu
Gucz gratulujem 🙂

sisipetka
7. júl 2009

ahojky kocky,
gratulujem kazdej k uspesnej kontrole a vsetkym peknym bruskam 😉 a samozrejme vitam nove januarovky (a mozno aj vianocne nadielky 😵 )
...a inac tiez dakujem za super tip s tym babatkom v albume - opis technickych prac ste dali super, takze sa mi to podarilo na prvy sup - no proste sme s mimi sikule 😉
Pekny slnecny dnicek, aj ked ja uz som usmazena vo vlastnej stave 😅

eva3107
7. júl 2009

ahojte baby
Olienka gratulujem 🙂
No vidis , ze je vsetko v poriadku 🙂
tesim sa s Tebou...Krasne brusko a aj babatko...NADHERA!!!

Janka ahoj tak ako sa dnes citite dievcata?

janurka
7. júl 2009

dadulka držim palčeky... a ostatnym gratulujem k uspešným kontrolam... je to uplne super že sa mate všetky fajn... 😀

wanduska
7. júl 2009

caute baby,
tak sme boli s dorotkou cvicit na tej tehu yoge. dobre to bolo - takze odporucam. tento tyzden sa yoga nekona, nasledujuca hodina je buduci tyzden v piatok. Pre tie, co maju zaujem ist - trenerke sa plati cash.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre