Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

andykca
13. aug 2009

weronikla no my nepracujuce mozeme byt aj zavislacky hehe....teraz mi to neprekaza 🙂 gratulacia k vysledkom...a neviem ti povedat ci to bude baba alebo chalan...len treba vydrzat ani nebudes vediet a budes mat UTZ za sebou a budes vediet ci to bude chlapcek alebo dievcatko 🙂

tak ak chcete napiste mi IP so svojim menom a ja si vas najdem na FB...ja idem teraz offky 🙂 idem okupat psov dnesna moja velka uloha a potom este pridem...

zatial krasny dnik...

andykca
13. aug 2009

lili moj drahy ma segru o 10 rokov mladsiu a ten ju vraj kocikoval a varoval a este neviem co stale....hadam to bude drzat aj tvojich veeelmi dlho...🙂

weronikla
13. aug 2009

Andykca, budete mat psiika? Joooj, to zavidim... Moj buduci manzel do bytu psa nechce a stavat sa chystame mozno o dva, tri roky, takze este pockam 😠 Ale nevadii, ved o chvilu tu bude babatko 🙂

ives77
13. aug 2009

aj ja vás chcem na FB , 🙂

adros
13. aug 2009

ives, hod do IP cele meno 😀

adros
13. aug 2009

anybody else on FB? 😀 😀 😀

baby, co ste dobre varili? ja vobec nemam inspiraciu 😒

bebel
13. aug 2009

ja som ...máte IP 😉

dadulka2000
13. aug 2009

uz som vam poslala IP spat kocky,....
vecer to spravim,.... lebo v praci nam blokli FB (spiny) 😀

olienka12
13. aug 2009

TAk som si Vas popridavala, teda tie co som si ista, ostatne mate IP ked mi naslo viac s rovnakym menom 🙂

olienka12
13. aug 2009

no dufam, ze ste sa vsetky nepresunuli na fb a aj tu napisete 😀 😀 😀 😀

olienka12
13. aug 2009

Inak evke je asi dobre na tej dovolenke, ze tu ani pismenko nehodi 😎

ives77
13. aug 2009

joj kašlem nato mám v tom hokej ešte ale kde ste všetky?haloooo 🙂

adros
13. aug 2009

neboj, oli, sme tu 😉

olienka12
13. aug 2009

🙂) napisala som ti ohladom tych emailov kludne sa pytaj aj dalej 🙂)

ives77
13. aug 2009

tak počujte mna to tu zrušilo na koníkoch že si mám zmeniť fotku ok,ale pradte mi ako ju mám zmenšit vraj su velké či čo,do riti ja sa v týchto hovadinách raz nevyznám,som blb 😉

zucana
13. aug 2009

ahojte baby musela som sa vratit z dovolenky lebo som jeden vecer mala taky slabunko oranzovy vytok ale iba trosku a teraz to uz nemam ale som volala doktorovi a ze mam vecer prist.neviete niekto o tom nieco? keby to bola nahodou plodovka da sa s tym nieco robit ze?

adros
13. aug 2009

ja som sa musela natiahnut na gauc, zacalo ma pichat v podbrusku ☹

olienka12
13. aug 2009

zucana nestresuj sa predcasne, dr. ti povie co sa deje, mozno to nie je nic vazne. drz sa 😀

olienka12
13. aug 2009

ives poradim si daj si ulozit nejake foto z fb do pc a potom to nahraj, urcite bude splnat kriteria 🙂) mne ked sa nechce babrat s fotkami tak to tak robim 🙂))

olienka12
13. aug 2009

ulozis ho tak, ze kliknes pravym tlacitkom na myske a das ulozit obrazok ako 🙂)

ives77
13. aug 2009

tam mám zatial len tú čo som si tam dávala teraz a tú som chcela aj sem a nešlo mi to asi to nechám na polovičku on je taký maniak do PC,ale aj tak dik 😲

ives77
13. aug 2009

idem si trošku lahnút velmi ma bolí hlava tak zatial papa 🙂

olienka12
13. aug 2009

no hlava boli aj mna dost, ja idem dat nospu 🙂))

roxy_1
13. aug 2009

ahoj holky doufam ze se nam vsechny neztratite na FB 🙂
dneska jsem si taky musela dat prasek od bolesti,cele dopoledne jsem prospala,bylo mi vazne zle,ted uz je to lepsi... 😉
opet jsem odfotila brusek,pekne mi porostl,no aby ne kdyz kazdy den mam slabe kopanecky,ale jen kdyz jsem v klidu,hrozne se mi to libi.... 😵

ives ja upravuji fotky v microsoft picture manager,ale nejprve si ji zkopiruji at zachovam original,tam mas upravit fotky a zmenit velikost 🙂 jinak kdyz si chci vice pohrat s fotkami tak v zoner photo studio 11,tam retusuji plet,belim zuby,no vsechno co se mi zlibi.... 😅

lenickan
13. aug 2009

ahoj holky také mám termín leden, můžu se k vám připojit?
Jak vše snášíte?

sisipetka
13. aug 2009

Na chvilu som spat - uz som nejake 2 kocky v FB nasla 😉 + Adu, tu tam mam uz dost dlho 😀
Roxy neboj, na konikovi je lepsie - teda pre mna 😉
Lenickan ahojky, znasame to rozne - podla dnicka, kopancekov i ako sa ktora vyspi - ale tak to ma byt 😵

roxy_1
13. aug 2009

lenickan vitam te 🙂 dalsi posila z ceske strany 😅
nejak nam to tu utichlo....holky asi odpocivaji 🙂
ja to snasim jak kdy,nekdy je mi spatne a jindy se citim uplne super,ale spatne mi zacalo byt az posledni dobou....

a ty jak se citis?

lenickan
13. aug 2009

no já statečně🙂
ted je mi poslední týdny v celku dobře - první trimestr byl horší - zaludek na vodě, únava...
cítíte už pohyby? Kdy jste je ucítili poprvé? Já zatím nic:(

adros
13. aug 2009

roxy neboj, urcite budeme verne konikovi. Neviem si predstavit, ako by sme sa na FB bavili o bolestiach v podrubrusku, prsiach, o vytoku a pod... 😀

lenicka, vitaj medzi nami. Ja som pohyby zacala citit pred par dnami, na konci 18tyzdna, ale potom sa prcek akosi ukludnil a nechce sa mu 😒

sisipetka
13. aug 2009

ja by som sa vam aj venovala, ale potom mi stoji praca 😖 - chybaju mi posily 😉
Lenicka - prve pohyby ocakavaj tak ku koncu 19 tt az 20 tt - take jemne stuchanie a narazanie 😉 Ale ked si domka lahnes na chrbat, tak mozno uz zacnes citit take prevalovanie babatka - je to individualne.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre