Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

ives77
20. aug 2009

no tak vám poviem že to bolo fakt na dlho hrozné aké steukecané 😉
inak aj mna zvykne dosť bolieť spodok brucha ale aj pri pupku dúfam že je to ok 😒
oooch a idem na 3D 29.9 sa teším a 28.8 idem na sono.

serafinka1
21. aug 2009

Ahojte, tak ja pridávam chlapca do počtu. Vidím, že s chlapcami sa január nejak roztrhol 😀 😀 😀

alikaa
21. aug 2009

Citam, ze tu uz pomaly vsetky citite pohyby. Ja som v 18om tyzdni a necitim ani ziadne bublinky ani mravcenie, iba mam pocit, ze mam nejake tahsie brucho a aj vacsie. Je tu niektora, co tiez este nic neciti? Nech sa nemusim obavat...
Inak ja nejako stale neviem pribrat. Teraz som na +0, lebo ked mi byvalo zle, schudla som 3 kg a ledva som ich do minuleho tyzdna naberala naspat, pritom jem normalne, vsetko. Na poslednom ultrazvuku mi dr. povedala, ze je vsetko v najlepsom poriadku, morfologicky ultrazvuk ma caka az o 2 tyzdne, sa mi to zda este straaasne daleko. Ako ste na tom s vahou ostatne?

lopezka
21. aug 2009

dobre ranko tehulky 😅

weronyce a roxi blahozelam k chlapcekom 😅

sisipetka a ostatne, co sa im posunul termin do decembra, neopovazte sa odist prec 😀 😅 😉 len tu pekne zostante s nami 😅 este sama neviem, ako sa mi to posunie, ale neodisla by som odtialto 😀

lopezka
21. aug 2009

babulky, inak uz vcera o 4 mi uz volali vysledky z amnia 😅 😀
ale samozrejme som to sem nemohla napisat skor, ako to poviem "tatinovi" , chapete nie ? 😀

takze .......zdravotne vsetko v aaaaaaaaaabsolutnom poriadku, docent bol hrozne zlaty .....vraj mozem uuuuplne pokojne spavat 😀 a cakame ................dievcatkooooooooooooooooooo 😀 😅 😀 😅 😀 😅

nedockava4
21. aug 2009

dobre ranko, tehulky
lopezka....to je suuuupeeeeer...BLAHOZELAAAAAAAAM
aj ja uz chcem vediet, co cakame....uz len 2 tyzdne a snad sa to dozviem...

drobec123
autor
21. aug 2009

dobre ranko, no ja s mojim terminom som tiez dost nejasna kam patrim, ale neodidem ..... takze baby ani napad !

ku kocikom: budem mat sice prve dieta, ale myslim ze je dolezite aby kocik nebol tazky a aby bol lahko ovladatelny v terene. ani jedno slovenske mesto nie je prisposobene pre kociky, invalidne voziky atd. to znamena ze aj ked si niekto povie ze ved ja do lesa s nim chodit nebudem, obrubniky, rozdrbkane cesty a chodniky vladnu predsa slovensku ! to zistime az ked zacneme ten kocik pouzivatat preto aj suhlasim s nazorom ze nie vzdy je 3-kombinacia najidealnejsia pretoze teraz ani jedna z nas nevie ake prekazky nas cakaju .....

lopezka
21. aug 2009

nedockava, ty si ale nedockava 😀 😅 😀 😅
ale neboj, aj ja som bola .......ale oplatilo sa pockat 😉

nedockava4
21. aug 2009

lopezka...som veeelmi nedockava..najprv som nechcela vediet, co cakame, ze sa necham prekvapit...ale teraz, ked tu vsetky pisete, co cakate, tak aj ja chceeeem....normalne sa mi uz aj sniva s detmi....fuuu, tazke sny 🙂
inak, lopezka....cie deti mas v albume?...take su kraaaasne....a tie okaaale 😉

olienka12
21. aug 2009

lopezka gratulujeeeem k super vysledkom.

ja idem o chvilku volat stastnemu oteckovi,ci su Dorotka aj mamicka v poriadku, lebo mamku po sekcii este nechcem rusit 😀

lopezka
21. aug 2009

nedockava, ja som hned od zaciatku chcela vediet 😅 ja by som to nevydrzala 😀
takze nech sa to dozvies co najskor 😅
yo a deticky v albume, to su deticky mojich sestier 😀 ....doterajsie moje 3 lasky, najvacsie na svete 😀 ...odteraz uz budu mat konkurenciu 😀 😅 ........zalozim aj album pre bambulku, len som to este stale nejak nestihla 😅

nedockava4
21. aug 2009

tak povedze sestrickam, ze maju nadherne deticky...vcera vecer som s manzelom pozerala albumiky tehuliek a manzel akurat postrehol "vase" deticky a hovori: "Ty kokos, ake zlate deti"....aj jemu s pacili 🙂
no, 3.9. sa dozviem, ked sa male neskryje ako stale

andykca
21. aug 2009

dobre ranko maminky...

takze lopezka v prvom rade graaaaaaaaaatulujem super novnka 🙂 a dalsie dievcatko do poctu xi
serafinka diiikes ze si posilnila chlapcov hehe

co sa tyka pohybov: prevalovanie uz 2 tyzden, medzi tym jeden kop za feferonky hehe a cakame na pravidelne pohyby 🙂

co sa tyka kocika: mam v albume 🙂 o take 2 mesiace si ho vyzdvihneme...

sisipetka
21. aug 2009

Pekny dnicek kocky,
Lopezka gratulujem k zdravemu dievcatku 😉 .... a ja nikam neodchadzam, iba babatko bude troska skor 😵
...no pre mna bude najvacsia prekazka nacpat kocik do kufra auta 😀
Serafinka a tebe samozrejme k chlapcekovi 😉
Alika u prvorodiciek mozu byt pohyby citit az okolo 20 tt, takze klud a uzivaj si, ze ste ok.

olienka12
21. aug 2009

andy tvoj kociarik je to co chcem ja len ina znacka 🙂)

weronyca
21. aug 2009

ahojte buduce mamicky..

ives mna sa dokonca vcera este aj lekar pytal ci ma nebolieva spodok bruska a v oblasti pupika.. ked som mu prikyvla, povedal ze je to normalne tym ako sa mi to vsetko roztahuje. pomagal ma a povedal ze nehrozi prredcasne prerusenie 😉 Tak sa nemusis obavat

minix
21. aug 2009

ahojte, gratulujem kazdej z vas k novym zdravym mimkam, ja musim cakat este 14 dni, zabije ma to. :((

alikaa, tak to sme na tom rovnako, obcas si zacinam mysliet, ze nie som normalna, ked este nic necitim. Ale ja skutocne neviem, co mam citit. 🙂)))
obcas mam taky pocit, ze mi tam dole v bruchu bije nejake druhe srdce a zda sa mi, ze dnes rano boli bublinky, tak budem netrpezlivo cakat.

je normalne, aby som bola oficialne podla doktora 18w6d a stale nic?

olienka12
21. aug 2009

tak mala Dorotka je zdravucka ma 4kg a 53cm maly valibuk 🙂) a mamka je tenka ako slamka 🙂 tak sa tesim

olienka12
21. aug 2009

minix ked bude nic aj v 22tt vtedy to bude divne, teraz je to stale normalne 😀

andykca
21. aug 2009

oli ano vsimla som si 🙂 ten co chces ty (v bledozelenej) si objednala kamoska trojkombinaciu a pride jej buduci tyzden...som zvedava pojdem ho hned okuknut 🙂

andykca
21. aug 2009

jeej Dorotka je milene meno .-) fu tak krpec potom po tatinovi nie?heheto bude oslava xi

gucz
21. aug 2009

ahojček
lopezka gratulujem k zdravučkému dievčatku, krása 🙂

minix presne si to opísala, aj ja mám niekedy pocit, že mám v bruchu druhé srdce, to už dlhšie, hlavne keď si ľahnem na chrbát a pozorujem 🙂

minitrouble
21. aug 2009

ahojte baby, aj my cakame babatko v january a bola som v stredu s Lopezkou na amnio - len neviem ktore presne to bola 🙂 ...aj termin aj vysledky z amnia aj pohlavie mame s Lopezkou rovnake 🙂
tak ak by si sa nahodou Lopezka rozhodla rodit v ruzinove tak sa tam aj mozno stretneme na porode 😉
inak prajeme vsetkym krasne tehulkovanie 🙂

weronyca
21. aug 2009

kocky akurqt tu citam zo vcera, co ste riesili tie kociky.podla vas je lepsie mat velky a kombinovany,alebo ten vanickovy..nejako sa neviem dopatrat 😒

olienka12
21. aug 2009

gucz minix to druhe srdce je zila na bruchu ci tepna neviem ale ked je brusko napnute,tak ju citit aj mimo tehu 😉

minix
21. aug 2009

olienka, nekaz nam radosti. 🙂)

ak riesite kociky, tak ja som sa uz rozhodla - od januara do leta bude klasicky hlboky bez uprav a kadejakych kombinacii a potom zainvestujem do pekneho sportiacika. 🙂 trojkombinaciu nechcem ani za svet, pripada mi ako tank.

weronyca
21. aug 2009

minitrouble v ruzinove sa mozno stretnes aj so mnou.. ja uz sa snazim si aj zarezervovat dokyho

minitrouble
21. aug 2009

baby ono najma si musite kupit kocik ktory sa vam najviac paci - zbytocne vam bude niekto pri prvom babatku radit ze to alebo hento je to najlepsie 😉 ...tiez zavisi kolko penazi chcete do kocika investovat ..co je fakt pravda tak od 6mesiacov budete potrebovat uz nejaky lahky a spratny kocik 😉
my mame pri romanke quinny speedy a sme s nim maximalne spokojny - aj s vanickou aj so sportakom - pouzivame dodnes - lebo je aj lahky aj spratny - akurat je velky ...cize ak ma niekto male auto tak ho musi stale rozkladat....jeho nevyhody este su: neda sa dat uplne nalezato - co nam pri romi neprekazalo lebo ona sa aj tak chcela divat a lezat moc nechcela a ked spi tak ta poloha je v pohode ...a neda sa dat do protismeru - nema otocnu sedacku - to mi prekazalo len v zime ked strasne fukalo vonku - ze som si ju nevedela otocit - ale to bolo asi 3x taka situacia...inak na ten kocik nedam dopustit - romi sa do vanicky ktora je podla recenzia vraj mala vmestila este aj ked mala 9 mesiacov 😉 je dost dlha ta vanicka a tak nebol problem - skusali sme tam dat aj vacsie dietatko a vmestilo sa
teraz sme si este prikupili maxi cosi mura - len ten je zase velmi tazky - ale da sa otocit sedacka a da sa dat do lahu a spolu s quinnym vytvaraju dokonalu kombinaciu

este odporucam kocik bugaboo lebo ten splna takmer vsetko ale je velmi drahy ...cize nie pre vsetkych dostupny a da sa nahradit kombinaciou 2och lacnejsich kocikov ;)

golfac odporucam chicco multiway - sice ho nemame ale chvilu som ho mala a bol to najlepsie golfac z tych co poznam - najma ak mate horsi teren na kocikovanie 😉

zdenka73
21. aug 2009

Ahojte! Gratulujem k k pohlaviam, takže aj chlapci pribudli, nebudú samé dievčatá, aspoň budú páriky 😀 .Ale aj tak ešte vedú dievčatá, že?
Lopezka super, že výsledky sú výborné, tak si teraz už môžeš v klude užívať tehotenstvo a gratulácia k dievčatku.
Baby riešite tu kočíky ja ešte vôbec neviem aký. Ale chcem taký aby sa dobre aj skladal, a v aute nezabral veľa placu.

alikaa
21. aug 2009

Ja by som hlavne potrebovala kupit nejaky lahky kocik. Kedze auto nemame, tak budem posilovat v elektrickach a busoch. Viete nieco lahke a zaroven kvalitne poradit?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre