Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

nedockava4
18. sep 2009

evca...vazne?..a ja som kvoli tomu ostala v KE a nesla k rodicom ☹
hmmm....a v Maxe nemaju kociariky?

baileysa
18. sep 2009

ives, drzim palce, nech to nie je nic vazne 😉

jerryjanka, pozdravuj nikiarudi, hlavne ze je malinka v poriadku...

my sme boli poobede v ziline na nakup, naspat sme museli obchadzat cez terchovu, lebo dve havarky po ceste 😖
ja mam zariadovaci zachvat, by som len skraslovala nas byt 😅 tak som si kupila jesennu vyzdobu a sa tesim 😵

a asi idem na ten segedinsky, aj ked nemam moc chut, som sa po ceste napucila susenymi ceresnami, mi zacali chutit 😀

tie maslove croissanty ma zaujali, hmmm 😀 😀

evi, skoda, ze si taka nespokojna po presove 😖

krpuch, neviem poradit...

nedockava, este ma napadlo, ze kamoska velmi chvalila nakupi v novom targu v obchodoch, ale neviem povedat, osobne som tam nebola 😉 zalezi aj kde to mate najlbizsie 🙂

nedockava4
18. sep 2009

bailey...no, Novy targ mam najblizsie...kedze pojdem z Kosic 🙂

baileysa
18. sep 2009

tak tam sa ti mozno oplatia ine mesta, tieto su skor pre oravu 😉

krpuch
18. sep 2009

adros - pomaha teda ten paradontax a listerine - alebo si si este moc velke zlepsenie nevsimla?

nella1
18. sep 2009

zienky kedy planujete kupit kocik a postielku?

adros
18. sep 2009

krpuch, mne pomaha

zazalienka
18. sep 2009

nella ahoj.. no my tak do mesiaca určite, aby sme mali všetko pohromade.. manžel má dosť roboty, ja síce povybavujem všetko, ale bojím sa že keď nasneží a bude ľadovica, tak budem mať strach a nestihneme všetko pripraviť.. radšej skôr a poriadne.. len neviem nikde nájsť postieľku, akú som videla u kamošky.. je velikánska, malé v nej vydrží hádam do 4 rokov.. a pevná, robustná, nekýve sa.. potom ešte uvažujem o kombi postieľku, ktorá sa dá prestaviť na posteľ časom, nemusíme riešiť predaj postieľky a kúpu válendy..

ivv
18. sep 2009

dobry vecer dievcata

ives, ja toto bolenie pupka, alebo skor take neprijemne tahanie mam dost casto.. minule som z prechadzky so segrou sla v predklone 😒. ja sa hlavne bojim, aby sa mi neroztrhla jazva co mam tesne pod pupkom po laparoskopii.. tak mazem a mazem 😀

ivv
18. sep 2009

nella ja budem mat babatkovsku postielku pozicanu od kamosky a planujem si ju doniest domov niekedy v novembri. hned potom si kupim aj matrac a nejake obliecky

sisipetka
18. sep 2009

kocky, aj mna sem tam boli pupok a pri prvom tehu nebol tiez vypukly, skor sa chudak roztiahol a zlial sa s kozou okolo 😀 Teraz mavam niekedy riadne bolesti uplne hore na brusku pod prsiami, to z toho ako sa to brusko natahuje.
Ivv, ja mam tiez jazvu po laparoskopii a v celku drzi, akurat mam vsak jazvu aj po cisarskom a niekedy vecer uz je riadne chuda bordova a mierne bolestiva na dotyk. Ale beriem to tak, ze si vsetkym musim nejako prejst.

sisipetka
18. sep 2009

Nelli odporucam postielku i kocik doriesit tak do 7 mesiaca, potom uz budes rada, ked bude vacsi klud - pomalinky zacnes riesit vybavicku, chyti ta uhniezdovanie a preberies byt od podlahy az po strop a ani sa nenazdas a budeme vsetky fucat v 9-tom mesiaci 😉

ivv
18. sep 2009

sisipetka ale natieras sa, ze? ono je dobre tie jazvicky dobre pomasirovat..

riesili ste tu vydavky.. teda mieru vydavkov.. ja viem, ze to je indi-vindi, podla moznosti, priorit.. ale ak sa smiem opytat, kupujete autosedacku? ak ano, tak kupujete novu a ako ste sa rozhodovali, ze ktora je ta naj/lepsia/vhodnejsia/bezpecnejsia..?

evca35
18. sep 2009

nedockava - fakt som bola sklamaná. V Maxe sme neboli, chcela som byť už doma, bruško ma ťahalo dolu, začali ma bolieť nohy aj kríže. Len som jedla to trdlo a obzerala kočiariky s detičkami, ktoré tlačili ich rodičia 😅
Išli sme rovno domov, aj preto že vychádzky mám len do 18,00. Za hodinu sme to prešli všetko. Vo vnútri boli len firmy s nábytkami a náhrobnými kameňmi a potom predvádzatelia kuchynského riadu a kozmetiky .... akurát som tam využila WC. A jeden obchodík s detskými vecičkami, ale nič ma nezaujalo. Ale všetko firmy zo Slovenska.

sisipetka
18. sep 2009

ivv, natieram si brusko kremom na strie, ale ja vo vseobecnosti mam celkom elasticku pokozku. Ta jazva skor boli z celodenneho sedenia, to vies tie bikinove rezy - musim vymenit bikiny za nejake bombardaky, ktore pretiahnem i cez brusko a pri sedeni nebudu tlacit - krasa nekrasa 😀
no ja moc tieto veci nesledujem, ze co je najsamlepsie - sedacku mame vajicko od chicco a mala dobre referencie, ked sme ju pred 2 rokmi kupovali. Ale v tomto moc neporadim....ja uz vybavu mam po prvom 😔 , takze velmi sa nezapojim v danej problematike, ze co je nove na trhu a za aku cenu.

olienka12
18. sep 2009

baby kt.sa chystatena trhy do PO ani nechodte vobec sa neoplati,ja som len znechutena.....

ivv
18. sep 2009

olienka, trocha som smirovala v tvojom albume.. 😀 teda.. klobuk dole, ty uz mas slusnu vybavicku 😵

olienka12
18. sep 2009

a zuzka v maxe nemaju kociariky predajnu co bola celkom hore zrusili,ani sa necudujem,lebo tie ceny tam neboli pre presov....

olienka12
18. sep 2009

ivv dakujem, nie je tam ani zlomok toho co doma v krabicach spinka 🙂))

janka1
18. sep 2009

ahojteeeeeee 😉
co mam noveho?

olienka12
18. sep 2009

evca ja som tiez maximalne sklamana uplne najhorsie za posledne roky. Minuly rok bolo detskych veci a kociarikov hodne .... tento rok rumunsky blsak....

krpuch
18. sep 2009

kocky, neviete mi povedat, ci moze prekazat take väcsie znamienko na brusku? nemoze mi nejak prasknut pri natiahnuti koze?

petronelka77
18. sep 2009

Ahojte tehulky,
tak ako sa vyvija stretnutie tehuliek v Kosiciach?
Kde a o kolkej? Vyzera to, ze keby bolo v pondelok, tak by som ho stihla 🙂 ...nebola som tu vyse tyzdna, tak nestiham citat.
Pekny vecer.

janka1
18. sep 2009

malo byt co mate noveho ? 😉

tak ja som chcela ist do PO , ale som domov len tak tak dosla, tam ma boli panva a podvozok , ze ani chodit neviem 😒 uz som v posteli, magnezium v sebe a nohy vylozene o 30cm vyssie

evca35
18. sep 2009

olienka ďakujem, som rada že nie som sama s takým názorom 😒
tak som sa tešila že si "pokočíkujem" a nič.

olienka12
18. sep 2009

petronelka je v pondelok o 11 na stanici 😉

evca35
18. sep 2009

petronelka - v pondelok o 11,00 hod. na stanici

evca35
18. sep 2009

😀 😀 😀

janka1
18. sep 2009

😀 😀 😀 😀

olienka12
18. sep 2009

😀 😀 😀
evca inak ja som tiez ocumovala kociariky 🙂))

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre