Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

sisipetka
3. nov 2009

ahojky kocky,
minix - tak sa drzkaj v tej nemocke a ostatne kocky, co im skacu vysledky drzte sa - urcite to zvladnete a vase babatka su uz dost silne, aby zabojovali 😉
Bebel - ja v dany termin i cas mozem, len pls upresnit polohu - Avion je akoze ten pri letisku? A tam je tiez trafena hus? Pytam sa ako hus, ale jedinu trafenu poznam na Safku 😀
Kocky, co na vas nieco lezie - skuste preventan akut - mozu ho aj tehulky a mam s nim dobre skusenosti 😉

dorotkaa
3. nov 2009

bebel, prave citam, ze ste uz navrhli novy cas stretka, mne to o tej druhej v avione vyhovuje, takze suhlasim 🙂

sisipetka
3. nov 2009

dorotka, vidim, ze si ma s tym preventanom akut predbehla 😀

andykca
3. nov 2009

bebel tak to budete mat krasne spomienky 😉 ...minule prave davali v tv ze naraz padlo vela listia a nestihaju to odpratavat a ze vraj to je super pre fotografov (listie vraj skrasluje ludi na foto) a maju aj v celku prafdu

ivv paralen mozes (ja som si davala sice nie preventivne, ale na vysoku teplotu a aj super zabral)

dorotkaa
3. nov 2009

sisipetka aj ja sa prave smejem, ze sme napisali to iste 🙂
ale je fakt dobry...

ivv
3. nov 2009

andykca dakujem. bezim domov liecit sa..

dorotkaa juuj ako ti zavidim, ze si doma.. ja mam nastup na MD 9.12. ale od 1.12. si beriem dovolenku, aby som uz v decembri sem nemusela.. este potrebujem nejake veci vysvetlit kolegyni, takze to ma brzdi od skorsieho odchodu .. ale ak to takto dalej pojde, budem PN a priklincovana na postel 😅 blee..

dorotkaa
3. nov 2009

ivv, tak to este ten jeden mesiac (necely) nejako vydrz....ked je vela roboty ono to aj tak strasne rychlo ubehne, ani sa nenazdas a zachvilu si doma aj ty 🙂

nedockava4
3. nov 2009

Kosice...kto vlastne ide zajtra na nase stretko do PO?

eva3107
3. nov 2009

Ahojte baby stretko vychodniarok nezabudnite na zajtra o 11-tej pred maxom.... 😅 V Presovee.e...

nikiarudi
3. nov 2009

Ahojte baby, dostala som jeden super link, tak mi nedá aby ste si ho nekukli..a poslúži už aj maminám aj tehulkám aj snažilkám..tak pozorne čítajte, ktoré vás to zaujíma... 😉 🙂

http://jozefmihal.blogspot.com/

nedockava4
3. nov 2009

evi...ako si dopadla na poradni?

olienka12
3. nov 2009

Zuzka mas cislo na Petronelku?

eva3107
3. nov 2009

Zuzka tak ako sa to vezme...ani nie najlepsie ani nie najhorsie.. 😒 .. Nechcem na to ani mysliet...inak ani malinku som nevidela, lebo vypli im prud a nemohla nic akurat ma vysetrila zo spodu...ci krcok drzi.. 😔

nedockava4
3. nov 2009

Leni, nemam...ale ja ju beriem z KE, takze ideme spolu...

nedockava4
3. nov 2009

evi...co sa deje???

eva3107
3. nov 2009

Ale...nic hrozneee..neboj... 😉 ..dnes som taka melancholicka... bola som na cintorine v KE.. a ani malu som nevidela tak som z toho mimo... ani neviem v akej je polohe 😅

nedockava4
3. nov 2009

evi...si ma vystrasila ☹ mala je v takej polohe, ako jej je dobre, ver mi...
nasa mala je v nejakej zvlastnej polohe, lebo ma stekli do rebier...

eva3107
3. nov 2009

noo tak to anoo...al myslim si ze je dole hlavickou , lebo tiez sa mi zapiera do rebier..a raz je na lavo a raz na pravo.. 😅

eva3107
3. nov 2009

Idem si trosku oddychnut , lebo som rano vstavala uz o piatej a dalo mi to zabrat. 😅

nedockava4
3. nov 2009

jasne...ja idem na nakupy...tak kraaasny vecer vsetkym tehulkam 😵

k.a.t.k.a.
3. nov 2009

wanduskaa som rada ze som pomohla 😵 len bacha ebay je vysoko navykovy 😅 ja som tam oplieskala uz tolko penazi lebo "vsetko sa oplati" tak som pokupovala aj to co nepotrebujem 😅 😀

a este jedna stranka na parfemy a kozmetiku kto by chcel a nepozna kedze idu tie vianoce 🙂
www.strawberrynet.com ked uz teda idu tie vianoce 😉

bebel
3. nov 2009

Ok, tak platí 10.11.09 o 14,00 hod v Avione pri letisku Trafená hus /Potrefená husa na 1. poschodí v najnovšej časti http://www.avion.sk/Store Locator/Potrafena hus...
😀 Teším sa na Vás.

Kat dík za tip......potrebujem nejakú kozmetiku poriešiť 😅 , nejak v poslednej dobe nemladnem.

Dorotka dobre si urobila, že si si to tak zariadila....ja mám stále nejaký vyšinutý pocit povinnosti makať ako fretka.
A dík za tip na preventan akut. Zajtra si ho vypýtam v lekárni.

ivv
3. nov 2009

ten strawberrynet je dobry, ale plati sa tam dan kedze su zasielky z hongkongu a teda.. ak este pamatate socik, tak pri vyzdvihovani zasielky ho zazijete nanovo 😀 😅

k.a.t.k.a.
3. nov 2009

ivv neplati sa dan 😅 postovne je zadarmo akurat pri parfemoch sa daco plati , ja som zatial nikdy zadnu dan neplatila 😉

ivv
3. nov 2009

kati ja som par krat objednavala a vzdy som si zasielku musela vyzdvihnut tam a zaplatit dan.. 😠 naposledy v lete.. ale aj tak sa to oplatilo, len to vybavovanie.. des.. 😖
tebe to doslo rovno domov??

k.a.t.k.a.
3. nov 2009

ja davam malej Preventan Junior, lebo bola vkuse soplava, tak som zvedava ci ako "preventan" zabere 😀 Ja sa inak tak trochu desim tej pliagy co sa vali z Ukrajiny 😖

bebel
3. nov 2009

Katka: ja detto 😀 už som fakt paranoidná, ak by som mala horúčku, už si pomaly myslím, že som H1N1 pacientka 😎

ivv
3. nov 2009

inak pred chvilou v spravach davali ako si ukrajinci z tej chripky robia srandu.. 😠 vraj paniku robia politici..lenze im sa hovori, ked piju ako duhy.. tak im je to jedno.. 😠

roxy_1
3. nov 2009
dadulka2000
3. nov 2009

ahojte,
roxy - skor ako zabudnem taham meter a meriam,..... je to 107cm - 31TT,...wow

bebel,.... super ze vas uvidim, teda dufam,....aspon na chvilocku.
ja tam budem uz o 13.00, tak ak niektora mozete, prosim, prosim pridte skor. ja budem musiet ist na letisko uz o 14.30, lebo o 16.00 letim. (tak nech ma pustia cez gate) 😝
tesim sa na vas babulky 🙂

ozaj uz vam je aspon lepsie?? inak aj tu strasie s tou H1N1 chripkou a volaju na ockovania tehule,... este neviem ci pojdem,.... predsa to nemali cas otestovat,....
no idem si dat cesnaku pre istotu

dobru noc,..... zajtra sa z prace ozvem a potom vecer letim,.....fijuuuuu

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre