Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

adros
11. nov 2009

kalianka, hej stacia ti papuce a 3,5 EUR 😀

liwka, nevadi, kludne prived aj polovicku, radi ho spozname 🙂

zuzul, vitaj medzi nami, z Oravy je aj Hanus, ak sa nemylim

adros
11. nov 2009

zazalienka, tak to pekne vyliec, nech si o tyzden fit

liwka
11. nov 2009

adros, s tym spoznavani to asi nechame na to 4. sedenie, bo sa moj dohodol s kolegovcami a kym my budeme na prednaske a na kavicke, oni si pojdu niekam sadnut. tak si musime vystacit same 😒

liwka
11. nov 2009

zuzul- s tym kocikovanim ma napadla zaujimava myslienka- mali by sme si vyrobit nejake nalepky s modrym konikom, nalepit na kocik, aby sme sa pripadne mohli spoznat. bo clovek nikdy nevie, kam ho to kocikovanie povedie 😀

antoniab
11. nov 2009

ahojte

tak vcera som sa tesila dnes placem ☹ nasli nam nejaky nalez na pravej oblicke malej ze cysty a vzrasty a ja vobec netusim oco tu ide len primar poznamenal ze stym sa teraz aj tak neda nic robit a este si polezime v nemocnici
na malej vizite sa skusim popytat co to znamena na velkej jetu 15 ludi a kukaju navas jak na blazna 🙄

tak som sa vyrevala nasim som povedala aby mi zajtra doniesli tv inak ma potom rovno prelozia na psychiatriu 😝

ba krasne foto mate urcite bolo super 😉

dankag
11. nov 2009

Ahojte,
konika poznam len par dni
som rada ze som nasla temu Januar 2010, lebo to je aj moj pripad
zacinam mat trochu obavy z porodu
je niekto na tom podobne?

botis
11. nov 2009

antoniab, to na oblicke moze byt dilatacia, nasa mala to mala od narodenia, najprv sa jej to zhorsilo a neskor zlepsilo, nic s tym nerobili a zrazu to uplne zmizlo, tak dufam, ze tebe to dopadne podobne, drzim palce

adros
11. nov 2009

joj, antonia, to ma nesmierne mrzi ☹ , ale neboj, vsetko bude dobre. Radsej ze to v nemocke podchytili, nez keby si o tom ani nemala vediet a doma si mysliet, ze je vsetko ok a potom by to narobilo vacsiu sarapatu. Tak hlavu hore, uvidis, bude dobre.

dadulka2000
11. nov 2009

antonia, drzkaj sa, myslim na teba.
dankag - mozem sa spytat kde v zahranici sa nachadzas??

roxy_1
11. nov 2009

Ahoj tehulky moje 🙂

antonia moc me to mrzi,snad jsme to nezakrikly,drz se a snad bude vsechno zase brzo v poradku ☹

dneska jsem byla u kamaradky na masazi a musim rict ze uz jsem ji potrebovala jako sul,masirovala me i teplymy lavovymy kameny,bylo to vazne uzasne a pak jsme si daly dobry obed.... 🙂
pocasi venku nechutne az vlezle,tak jsem zrala si jit tak lehnou,koupila jsem si Maminku a asi si pujdu cist.... 🙂

dadulka2000
11. nov 2009

Roxy, pekny plan prace mas,.... aj ja by som brala 🙂 , hold budem tu musiet este vydrzat 30 min a potom pomaly domou.

krpuch
11. nov 2009

ahojte...mne volali kvoli tej obvodnej, ak budu chciet ockovat, nedam sa. nie je to 100 percentne. radsej budem doma sediet, aby som sa nenakazila ako sa dat pichat. 🙂
co sa tyka tych prietokov...mne este doktor nic nespominal...aj utz mate väcsinou za sebou v 30 tyzdni, len ja idem v 32. ☹

roxy_1
11. nov 2009

copak se deje s jankou a evickou???chvilku se tady neukazaly.... 😕

sisipetka
11. nov 2009

ahojky kocky,
ja vas v tieto dni nejako nestiham, troska sa mi nakopila robotka a chcem vsetko stihnut pred nastupom do nemocky....
Idem si vas precitat, co mate nove a ako sa vam dari 🙂
A vcerajsie stretko v BA sa mi velmi pacilo, kocky ste zlate a dufam, ze este niekedy nieco spichneme 😎

olienka12
11. nov 2009

sisipetka a kedy mas planovany nastup?

antoniab
11. nov 2009

krpuch neboj sa mne bolo povedane ze prietoky sa maju robit az po 32tt iba ak je podozrenie tak sa robia skor a ak to vezmes odzaciatku tak kazda znas ma vsetky tie vysetrenia inak ja som napr nemala vysetrenie na cukor vobec

dakujem baby znama mi povedala ze to sa vtraj este moze upravit tak som sa trocha ukludnila ale budem cakat do dalsej poradne co ako 😒 uverim uz len svojmu lekarovi

sisipetka
11. nov 2009

Olienka, este nemam termin...dr. mi povedala, ze si to mam premysliet a preberieme to buduci tyzden na poradni...Ale vyzera to na prelom november/december a ked cumim do kalendara, tak je to neskutocne rychlo a ja som este nezacala ani "hniezdiace upratovanie buducej maminy" a balit tasky 😀

antonia, hlavu hore...urcite to nebude nic vazne a date sa s malinkou dokopy 😉

A prietoky sa robia hlavne podla individualneho rozhodnutia samotneho lekara. Mne ich robili prvykrat v 30 tt a odvtedy uz 2 x, ale je pravda, ze ja som v tomto rizikovy pripad, takze sa tomu az do konca tehu nevyhnem, ale som rada...bo uz to zacina byt aj u nas doma riadny adrenalin.

Bebel, vdaka za fotky 😎 a teda prve decembrove januarcatko bude mysliet na vase stretko pri varenom vinku 😵

olienka12
11. nov 2009

fuuuh sisipetka tak to bude cobydub 🙂)
ja stresujem uz teraz a to estem mam do konca roka cas 😉 dnes od rana zehlim a zehlim a zehlim... zajtra si idem pre cestovnu tasku a aj do nej zacnem skladat ..

krpuch
11. nov 2009

zuzul, ja som z LM 😉

antoniab
11. nov 2009

tak ja to budem mat najednoduchsie to co donesiem z nemocnice prepriem a mozemm naskladat do tasky nanovo 😀 😀

jaj dali mi na izbu mamicku take malinke babo ma zlatunke ale pri mojej depke ma to skor rozplace
ked som bola na monitore tak akurat sestricka ma ukludnovala a hovori niektore fajcia piju a maju zdrave deturence ziju si v zbuchanich kolibach a je im hej my sa tu celi zivot opatrujeme a jak to aj tak je no kde je ta spravodlivost 🙄 🙄

baileysa
11. nov 2009

ahojky,

antonia, tak to mi je luto, ze ta nepustia podla planu, ale snad to nebude nic vazne a dobre, ze ti na to prisli v nemocke a maju to pod kontrolou.

zuzul, ja som z rk 😉

sisipet, tebe sa to uz krati 😵

baby, ja som teraz pri chorobe zistila, ze ked zakaslem alebo kychnem, tak mi unikne trochu mocu, mate to tiez niekto? pri prvom tehu som to nemala, ale mala som to po porode... dr. vravi, ze teraz to nevadi...
a stale mam bielkovinu v moci, cakam na vysledky dalsieho vysetrenia, ze co 😕

dankag, ja som zacala posledne dni mysliet na porod, kedze viem, co ma caka, tak ma to moc netesi, ale viem, ze sa to da prezit a ze to stoji za to 😉

baileysa
11. nov 2009

inak to stretko na vianocnych trhoch by som sa rada pridala, ak by som mohla a ak by to bolo niekedy v termine od 11.-16.12, vtedy by som mala byt v ba 🙂

sisipetka
11. nov 2009

Olienka, ja sa na zehlenie chystam uz 2 tyzdne a vidim to tak, ze este najblizsi tyzden sa to neozehli - jedine, ze samo 😎
Baileysa - to unikanie mam sem tam aj ja od cca 15tt. Ale teraz uz som zbehla a tesne pred kychnutim prekrizimm nohy 😀
...kratit sa krati, ale zatial nestresujem...stale pocitame s ukoncenim 38 tt, ale do nemocnice ma chcu dostat skor...tak uvidm, kolko sa im ubranim 😉

bebel
11. nov 2009

Antonia kľud....moja malá sesternica mala dokonca 3 obličky a až ako 2 ročnej jej to začalo robiť šarapatu, tak jej tú nepárnu vybrali. Obličky sú chvalabohu párový orgán, ale dá sa fungovať aj s 1.
Baileysa: tiež sa mi to už stalo minulý týždeň, že som si pri kašľovom záchvate cvrkla. 😎 Asi začnem zase fungovať s intimkami 😀

Dankag vitaj 🙂

Zaza : posielam veľa síl, nech sa ti polepší po ATB

zucana
11. nov 2009

cafte januarovky zdravim...co si myslite o odobrati pupocnikovej krvi?
inak antonia je mi to luto...ako ti to zistili?

stupidq6
11. nov 2009

Ahojte môžem sa k Vám pridať? 😵

nedockava4
11. nov 2009

stupidq6....samozrejme 😉

stupidq6
11. nov 2009

Ďakujem pekne 🙂 vidím,že tu budem asi najstaršia 😅

nedockava4
11. nov 2009

hm...tak to neviem posudit... 🙂

stupidq6
11. nov 2009

Čo som pozerala stránky dozadu vidím,že sú to vaše prvé alebo druhé detičky a ja piate 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre