Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

ives77
7. aug 2009

😒 počujte už druhý den mám v brušku dáky klud žiadne pohyby,kopance nič je to normálne? dúfam,že v tomto tt to je ešte v norme ale mám obavy...

sisipetka
7. aug 2009

Ives skus si v klude lazkat, dat ruky na brusko a pomaly dychat. Niekedy je citit iba take rozpinanie alebo zdurenie bruska, ktore hned nezistis. Ja sem tam poziadam MM, nech pocuva, ci sa tam nieco deje....mozno ti to pomoze....alebo skus pichat malicke a da ti spatne najavo, aby si neotravovala, ze ono chce spinkat 😉

bebel
7. aug 2009

Ahojte, od včera cítim poležiačky pohyby aj ja.
Ráno som zase bola na kontrolnom odbere an hematológii. Prišla som tam o 6,40 a napriek tomu tam už sedelo 10 dôchodcov 😖 Tak som čakala hladná asi hodinu....v pondelok si idem po výsledky a na konzultáciu.

🙂 a bola som checknúť Parndorf a ja tak strašne dúfam, že to bude baba....., potom jej nakúpim 3-6mes také prenádherné veci.

Kto dnes ide ešte na jógu?

ives77
7. aug 2009

ok sisipetka vyskúšam to mám aj fonendoskop ale stým prd maru počujem 😠

zazalienka
7. aug 2009

inak aj ja ked lezim vecer v klude na chrbate tak citim ako sa tam to male vlni a prevaluje.. uplne len tak jemne, ale citim to.. som zvedava co povie lekar v utorok.. dufam ze na moje meniny bude mat dobre spravy..

sisipetka
7. aug 2009

Bebel, s tym cakanim u lekarov je to o hubu....dochodcovia nevedia spavat, tak si rano sadnu do cakarne na pokec 😝 A gratulujem k prvym pohybom 😉
joga ja ee, moj pricvaknuty nerv by nezvladol lezanie na chrbte a predychavanie. Ja sa chystam v utorok do Snopu a budem rada, ked sa s niektorou z vas aj osobne uvidim 😉
Ivi, to chce klud a vieru, ze je vsetko ok. Ja som sa pred par dnami tiez riadne vystresovala, ale akurat mam monitor srdiecka, tak ten mi stres nastastie odbural.

ives77
7. aug 2009

ozaj kočky čo píšete,že máte výtoky beriate nato niečo? ja som mávala aj pred tým výtoky mám to už vraj chronické s prechladnutí a tak,viete krátke sukničky v mínusoch zanechali následky ale teraz mám vkuse tiež a dostala som nato taký jednorázový krém ale nepomohol mi a čo ma štve najviac ten výtok tak nepríjemne zapácha bleeeee mám stým ísť,že mi krém nepomohol nech mi dá nato niečo iné? je to totižto dosť nepríjemné

ives77
7. aug 2009

aký monitor? to máš doma?sisi

zazalienka
7. aug 2009

mi nieco hovor.. ja ho mam stale, pripadam si ako pocikana.. tak furt nosim intimky a vlhcene utierky.. stale sa utieram a prebalujem.. je to neprijemne a nic mi na to nezabera.. uz roky..

ives77
7. aug 2009

však práve ja to isté bez intímky ani na krok a vlhčené utierky tiež musia byť lebo sa vkuse cítim byť špinavá a myslím si že to každý okolo mna cíti jooooj som s toho na nervy ☹

boncusik
7. aug 2009

ahojte holky
ako sa dnes máte? TO je horko na skapáni a to som si vymysela robiť halušky 😒 ale čo má robit ked už týžden mám na ne hroznú chuť??!!

Moj MM sa morí na stavbe/ staviame baráčik/ tak sa utešujem že ja sa mám lepšie ako on na tom horku 😕

sisipetka, tuším aj vy staviate ale sa chystáte 😉

inka tie pohyby nevem dešifrovat ani ja niekdy si aj namýšlam a potom si poviem nič si nenamýšlaj sú to len plyny však si prvorodička až po 20tt 😀

ja mám budúci týžden kontrolu už rátam dni, kolkokrát sa vyspím a o chvílu aj hodny, už sa neviem dočkat pohladu na nášho drobca 😎

janka1
7. aug 2009

cafte zienky 😉
😉 ola niektora v tegel ????
ja ano a poviem vam ta postielka je len obycajna drevotrieska 😒 takze ziadna slava
idem balit odchadzame do Madarska do nedele , ale urobim este kuk aj botas beriem so sebou takze som stale s vami / ASPON VECER URCITE/ 😉

boncusik
7. aug 2009

no aby, halušky sa mi moc nevydarili ☹ ale zjedla som za tanier aj tak 🙂 šak som ich sama navarilo no né 😅

spotená som až zo na tečeie idem si trocha vydýchnuť 😕

janka1
7. aug 2009

boncusik aspon si sa napapala 😉
my sme zbaleni uz len pockat mangela 🙂

zienky kde ste?

gucz
7. aug 2009

čavenko ja nakúkam, ale nejak neviem čo mám písať..... a popritom odbieham k malej, už je unavená, tak len vymýšľa a mrnčí ale kúpať sa ísť ešte nechce

boncusik
7. aug 2009

janka,
prajem peknú dovču v madarsku 😉

janka1
7. aug 2009

ja som akurat pozerala link ohladom tej vystavy , tak som si to hned zapisala do siara , rada by som sa tam isla pozriet 😉
som hodila foto nasej "malej" do albumu 😀

gucz
7. aug 2009

že malej ... 😀

ja som našu už úspešne osprchovala, prezliekla, uložila, tak dúfam že zaspinká.

janka1
7. aug 2009

no ved sa smejem 😀 lebo mi ju medzi sebou vzdy volame MALA, kto ide po malu, kde je mala, kedy pride mala

gucz
7. aug 2009

inak janka tvoja "malá" je už riadne žieňa, ja som bola v trinástich ešte také decko...

janka1
7. aug 2009

gucz aj ja som v 13 bola dieta 😉 ani rici, ani cici nic 😀 take chlapciatko 😀 😀
no vidim to tak, ze my asi pocestujeme az rano 😒

gucz
7. aug 2009

hmm ja som prsia aj mala, ale aj tak som bola také decko, ale to všetky baby v mojom veku... teraz sú tie deti akoby skôr vyspelé sa mi zdá, aj oblečenie je krajšie ako vtedy bývalo na deti....

weronikla
7. aug 2009

Ahojte, zelam Vam pekny vikend 😉
Janka, lepsie rano ako nikdy 😉 Mala, hmm ... 😀 A zisitila som, ze ja kupujem ten kociar co ty od kamosky v tyrkysovej. Tento Quinny je uuuzasny, velmi sa nan tesim ` 🙂

micicici
7. aug 2009

Ahojte babulky, dnes mam take nejake tvrde brusko, aj vy mate take? A napnutu kozu mam taku, ze mam pocit ze praskne!!! A ani nehovorim ako ma boli hlava, asi mi pukne o chvilinku...

janka1
7. aug 2009

weronikla no , ale ja by som radsej este vecer 😉
a ozaj taky isty ako ja 🙂 mne sa velmi paci 😵

micicici pomeraj brusko a uvidis , ze zajtra bude o par cm vacsie, aspon ja to tak sledujem, ked mi tvrdne a napnute je na dalsi denje potom vacsie, akoby sa vtedy zvacsovalo 😉

ives77
7. aug 2009

ahooj kde ste všetky? aj ja mám dnes bruško dáke napnuté a pobolieva ma,dúfam,že len rastieme 😅

antoniab
7. aug 2009

ahoj baby
ja sem nestiham ani chodit hovori sa ze v 2 druhom trimestri by mala opadnut unava ale umna ako este len nastpila v praci je to tiez na prd su namna dost hnusni nik mi nepomoze a moja nadriadena ma nechce pusti domov na dalsiu kontrolu neviem co mam robit som uz unavena stoho ako su nasraty ze som tehotna som s toho nestasna cele dni rozmyslam co mam robit ☹

janka pekne brusko moje neni take velike ale tesim sa az bude 😵

micici aj ja mavam take napnute a tvrdsie brusko som sa zabudla aj lekara na svk opytat ako casto moze tvrdnut brusko janka dobry tip musim zmerat ci bude aj na druhy den vacsie

slenka
7. aug 2009

ahojte, aj mne vcera prvykrat stvrdlo brusko a pritom sa vydulo na pravej strane. Presne tak isto mi tvrdlo aj pri Terezke. A dost casto. Je to neprijemne, ale nemalo by to vadit. Skusim si to tiez odmerat ci pri tom rastie. Inak uz dost dlho mam pocit, ze mi vobec nenarastlo. Aj babo sa hybe podla mna o dost menej, tak ho castejsie kontrolujem tym fonendoskopom ci ako sa to vola. Konecne s nim viem najst srdiecko
🙂

A tie vytoky som mala aj ja strasne silne prvy trimester, potom mi doktorka povedala, ze je to koli kvasinkam a nech si kupim na to cipky. Dala som si 3x cipok a odvtedy nemusim vobec nosit intimku, normalne obrato o 100 stupnov.

antoniab - o unave mi ani nehovor. Ja som stale unavena ako kon. S dcerkou sa uz ani nehram inak len v sede alebo lahu. Normalne som z toho nestastna. Tiez rozmyslam ze seknem s robotou (aj tak chodim len doobeda), ale malej sa v skolke strasne paci, tak musim zarobit aspon na tu skolku.

antoniab
7. aug 2009

ved prave selenka cele je to o peniazoch neviete niekto kolko je minimalna materska na slovensku 😕
ja by som tak revala este ze je vykend 😝

ives77
7. aug 2009

jooj kočky neviem či ste ešte niekto tu ale mne sa nejak nechce spať,antoniab vyser sa na kolegou ked to nevedia pochopiť,že si tehu a že je to krása sú aj blbý ludia na svete a stým nič nenarobíš nech si trhnú,ozaj a ty slenka ako sa volali tie čípky ? a múžu sa normalka v tehu?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre