Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

barboreta
10. máj 2009

Ahoj lili no mala som bola som veľmi milo prekvapená 🙂
Baby ja som sa chcela spýtať či beriete niake vitamíny?Ja neberiem stále nič ale mala by som začať čo poviete?Dajte tip 🙂

barboreta
10. máj 2009

Ktorá máte skúsenosť s vitamínmi Baby Plan od Calibrum?? 😕

lili213
10. máj 2009

Barboreta : ja beriem mamavit.

pietra
10. máj 2009

ahojte 🙂

ja mam stale zaludok ako na hojdacke 😝

beriem len kyselinu listovu, ine "umele" vitaminy nie, velmi im neverim a dolezitejsia je podla mna pestra strava

sksko
10. máj 2009

ahoooojte... omylom som sem tusim vbehla 😅 ale nebojte.. ujde to a takto o rok budete riesit prdiky, grganie, papnie, spanie...drzim palceeeeeee 😅

barboreta
10. máj 2009

pietra Ahoj no jedna snažilka-kamarátka mi odporúčila kyselinu listovu to mám normálne v lekárni kúpiť? 😕

barboreta
10. máj 2009

sksko Ďakujemeee 😉

pietra
10. máj 2009

barboreta, ano, v lekarni to bezne predavaju, su od roznych vyrobcov, v roznych cenovych kategoriach - to keby som vedela skor, tak neberiem tu jedinu predrazenu z nasej lekarne 🙄

barboreta
10. máj 2009

🙂 Ďakujem tak ja si zajtra keď pôjdem od gynekológa hneď niečo kúpim 🙂
pietra ty to máš už aj potvrdené?

pietra
10. máj 2009

barboreta, ano, minuly stvrtok som bola u doktora. kazdy sice odporuca ist az okolo 8tt, ze je vidno uz aj srdiecko, ale ja som niekde citala, ze je dobre ist ovela skor, aby doktor mohol uzv vylucit mimomaternicove tehu, kedze to moze byt uz po 8tt zivot ohrozujuce pre matku. Tak som chcela mat istotu, ze je babo tam, kde ma byt 😉

barboreta
10. máj 2009

pietra pekne🙂 ja idem zajtra 🙂 muž si zobral dovolenku a pôjdeme spolu 😵

lili213
10. máj 2009

pietra. tiež si myslím, že treba isť skôr. ja idem zajtra to budem 5+1 tak neviem či tam bude niečo vidieť. 😉

pietra
10. máj 2009

lili, mne bolo vidiet dutinku. Samozrejme, ze je skoro povedat, ci je v dutinke vsetko v poriadku, to este vidiet nemohol, ale mna ukludnilo uz len to, ze je tam, kde ma byt 😵

lili213
10. máj 2009

pietra: ja musím ísť aj kôli práci, ale tiež chcem vedieť či je všetko v poriadku 🙂

zuzana612
10. máj 2009

Ahojte, aj ja sa k vam pridam ak mozem. Podla posledneho MZ nam vychadza datum na 7.1. 2010, len nikomu sme o tom este nehovorili, tak kym to nebudem mat potvrdene od Dr. ze je vsetko ok, tak si necham v profile len Matuska 😉 Aby som to nezakrikla. Tehu priznaky nemam zatial ziadne, len mam dojem ze mi nejak zavcasu zacina rast brucho, ale zevraj to je pri druhych detoch normalne. Ku Dr. idem az 15.6, to by som mala byt v nejakom 11-tom tyzdni tak mi bude robit aj sono, dufam ze vsetko bude ok. Ja som si kupila babyplan vitaminy, zevraj su dobre, tak uvidime.

Vsetkych tehulkam drzim palce aby sme to s polu vsetky dotiahli do stastneho konca

pietra
10. máj 2009

zuzana, vitaj 🙂 to vydrzis tak dlho cakat? Ja by som nevydrzala mesiac cakat, kym to doktor potvrdi, ja by som isla hned 😅

anarida
10. máj 2009

Ahojte.Januárovky veľmi Vám držím palce 🙂 My patríme k Januárovím bábätkám 2009 🙂 😵

barboreta
10. máj 2009

Zuzana vitaj 😉 pridávam sa k pietrou ja by som tiež nevydržala 😅

barboreta
10. máj 2009

anarida Emmka je krásnučká ďakujeme 😉

prdecek
11. máj 2009

ahojky, já beru calibrum baby plan (teda spíš dobírám) a dr. mi na psala kyselinu listovou 🙂

zuzana612
11. máj 2009

Ahojte, kedze mi vysli 2 tehu testy, MZ sa este nedostavil, zacina ma casto boliet hlava ako pri Matuskovi, tak hadam som tehu 😀 Aj pri Matuskovi som bola pri dr. len v nejakom 5-6tom tyzdni na krv lebo som isla na par tyzdnov do zahranicia a potom som isla na prvu prehliadku az v nejakom 12-13-tom tyzdni a potom sme to vsetkym povedali. Teraz to vie len manzel a kamoska, pre pripad ze by sa nieco stalo, tak nemusim vsetkym vysvetlovat 😖 Verim vsak ze vsetko bude ok a v januari Matuskovi pribudne surodenec 😉

Baby, nebolievala vas niektoru hlava? Lebo mna vcera bolela tak ze som myslela ze zosaliem. Viem ze mozem paralen, ale moc sa tabletkami napchavat nechcem a zavse paralen ani nezabere 😖 A este teraz ako natruc uz ma zacina pobolievat hrdlo a kaslem a viem ze teraz tych par tyzdnov je najdolezitejsich. Moze sa to nejak preniest na dieta?

kukulik30
11. máj 2009

zuzka ty baba jedna , ani si sa nepriznala 😀

prdecek
11. máj 2009

zuzana: mě občas taky bolí hlava a včera mě večer strašně pálila žáha, jinak mám jen nafouklé břicho a tmavé občas bolavé bradavky, jinak nic 🙂

kukulik30
11. máj 2009

zuzka....inak, casto sa stava, ze na zaciatku tehu byva choroba, klasicke prechladnutie a zapalene hrdlo je ok, skor pozor na chripkovy virus a crevne virozy

plivit
11. máj 2009

ahojte dievcata dobre ránko 🙂 zuzana tak mna pred 3-4 dnami bolela hlava si dva dni v kuse a musela som si dat paralen lebo už som bola unavena z tej bolesti a na nic som sa nevedela sustredit tak dufam,že sa nič nestalo a je vsetko ok

sophie1981
11. máj 2009

aha...aj ja som ta nasla zuzanka...uz budem chodit spehovat..inac nechcem sa chvalit...ta kamoska som JAAA 😀

slunecinecko
11. máj 2009

Dobre ranko holky 🙂 vcera jsem mela litaci den, prije. bratranec od pritele, tak jsem se tady ani neukazala....

dnes jsem si delala dalsi testik a zklamani....druha carka zmizela 😢

zuzana612
11. máj 2009

slunecinecko, a to sa moze stat ze zmizne ciarka z tehu testu??? Tak to sa mozno aj ja vytesujem ze som tehu a mozno ani nie som ☹

slunecinecko
11. máj 2009

zuzana612: ja tam nasla dve carky ve ctvrtek a v sobotu vecer. Jenze v sobotu rano jsem dostala mrchu....a testovala jsem dnes rano a dve carky tam nejsou ☹

roxy_1
11. máj 2009

slunecinecko to je mi lito,mozna si tehotna byla a mohla jsi samovolne potratit a odeslo to s krvi,nevzdavej to snad se postesti tenhle mesic,nebo si zkus udelat testik zitra. 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre