Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

stupidq6
12. nov 2009

lopezka
Ďík 😀

zazalienka
12. nov 2009

počuj, stupi, a nebudú tam náhodou dve?

nedockava4
12. nov 2009

ahoj...tak my sme doma z poradne...CS mame 2-3 ☹ ale mala Zara je hlavickou dole, takze super poloha 🙂
A uz mame doma aj postielku...tesiiim 🙂

stupidq6
12. nov 2009

zazalienka
nestraš 😅

zazalienka
12. nov 2009

to ma len tak napadlo, lebo môj malý má okolo 1550 g a to je už 21 dní popredu.. oproti termínu.. a koľko to máš vlastne rokov?

stupidq6
12. nov 2009

Ja mám 36 🤐 🙂 Nie je tam len jedno vždy to tam riadne pozrú 😉 Budete mať Miška?Aj ja rozmýšľam,že Miška alebo Samko 🙂

stupidq6
12. nov 2009

Miško som chcela napísať 😵

zazalienka
12. nov 2009

ja mám o dva týždne 35 rokov, tak nie si tak ďaleko.. áno, budeme mať Miška, od začiatku sme sa rozhodli ak t bude synáčik tak Michal..
vieš, kamoška má 6 detí a 43 rokov, najmenšia má 3 roky.. ja by som už bola obesená tri krát, ale ona to zvláda.. pokiaľ sú detičky dobré, tak sa to dá.. obdivujem Ťa ako to dokážeš zvládať, ale myslím že je to aj o prístupe k životu.. pokiaľ je žena hysterická a podcení svoje schopnosti a žije s tým že sa jej nič nedarí, tak sa to odrazí na všetkých..

lopezka
12. nov 2009

stupi, aj ja mam 36 😀 a cakam len 1.babo 😀 ...ty si toho za tie roky postihala 😅 😅 😅 klobuk dolu 😀 😝

stupidq6
12. nov 2009

Pre mňa je to radosť 😵 Moje staršie dvojky mi s dievčatkami veľmi pomáhajú.Veľký su samostatný pomôžu mi aj doma maju podelene práce ktoré si každy deň striedaju učia sa na jednotky a dvojky takže s nimi problémy nemám žiadne.Malé baby sú trošku pojašené Lilly je taký anjelik a Laura čertík ale su zlaté 🙂 Same sa pohrajú pozerajú TV nemám s nimi starosti len radosti 😵 posledne bábätko sme neplánovali chceli sme ešte jedno ak sa podarí ale nesjkôr 🙂 čo narobíme aj tak sa veľmi tešíme 😵

lopezka
12. nov 2009

stupi, super pristup .... 😀 ....ja mam tiez hrozne rada deti a pokial mate doma dost miesta a nemate financne problemy, co ine robit, ako mat kopu deti a tesit sa z nich, no nie ? 😀 😀 😀

stupidq6
12. nov 2009

No ja už končím toto je dúfam posledné 🙂 o chvíľu sa budem tešiť z vnúčat 😀 no doma moc miesta už nemáme 😅 ale ideme sa stahovať tak sa teším aj bojím ako to zvládneme

zucana
12. nov 2009

cafte baby
stupi super deticky 😉
inac k tomu veku som chcela...vcera som bola na predporodnej a mame tam 2 tehotne po umelom co cakaju dvojicky..jedna ma 44 rokov druha 41 a ja 28rocna patrim k najmladsim mamickam...menej ako ja nema nikto....
takze baby 36 rocne este toho mozete stihnut 😀
stupi a predtym ti povedali na 100% dievcatko? lebo mne len na morfogickom a snivalo sa mi ze je to chlapec a nechcem potom menit farby....20.idem k dokymu tak to radsej overim...

lopezka
12. nov 2009

stupi, na vnucence je snad este kopec casu, nie ? 😀 ci chces byt mlada babka? 😀 😀
my mame maly bytik, na vacsi nemame ☹ 😒 ......tak pre nas je aj 1 babo pozehnanim ....a uz sa nevieme dockat 😎 😉
inak moja segra ma 2 dcery a vekovy rozdiel medzi nimi je 17 rokov 😀 a nevie si to vynachvalit 😉 ale na vnucatka sa este nechysta .....Linda ma len 18 rokov 😅

stupidq6
12. nov 2009

Pred tým mi povedali na 85% dievčatko ja som mala ale tušenie,že to bude chlapček 😵

roxy_1
12. nov 2009

stupi tak to je velke prekvapko,super ze Kuba na toto nebude jediny chlap ale bude mit mladsiho brachu,treba se ted o to vic budou tesit na noveho sourozence 😵 no pak nam poreferuj jak se tvaril manzel 😀
jinak uz z toho jak pises jak to u vas doma funguje se ani nedivim ze jste chteli jeste jedno miminko,takova pohodova rodinka 🙂

ivv
12. nov 2009

kocky, co znamena placenta grading II. ? 😕 mam to po vcerajsom uzv zapisane v knizke..

dankag
12. nov 2009

ahojte
danika12
ja som tiez celkovo modrykonik objavila pred par dnami
a tiez pisem do Pôrod v Anglicku a potom som objavila aj tuto temu, tak vzdy je dobre pocut ako su na tom baby v podobnom stadiu tehotenstva

ja som v 33t

inac baby dal sa niekto zaockovat proti prasacej chripke
tu s tym strasia
ale ja sa nejdem dat ockovat

jej a tesim sa ze danika12 si v Londyne
ja som v NW blizko Wilesden Juction
ale chceme sa od 1.12. odstahovat do High Wycombe

inac toto je moje druhe tehotenstvo a teda toto male ako kope? a v jednom kuse
tiez mate take pocity druhorocicky???

bebel
12. nov 2009

Ivv
Posúdenie placenty je dôležité aj z hľadiska jej zrelosti, pričom jednotlivým štádiám gravidity zodpovedajú aj určité stupne zrelosti placenty. Ak placenta dosiahne predčasne posledné štádium zrelosti, ktoré je charakteristické pre normálne donosenú tehotnosť, je potrebné intenzívne plod sledovať a v prípade zistenia príznakov vnútromaternicovej tiesne treba graviditu predčasne ukončiť.

Má to 4 stupne : 0,I,II,III.
Ja mám I

bebel
12. nov 2009

Dankag: Biba je výrazne kľudnejšia oproti Brunovi v 1 tehu..takže presne naopak.
Cítim ju, ale žiadne mexické vlny na bruchu ani doudierané rebrá 😎 sa tentoraz nekonajú.

Očkovať sa nedám, neodporučila mi to kamoška gynekologička.

ivv
12. nov 2009

bebel dik!
dufam, ze nedozrie skor.. 😒 lebo este mame 2 mesiace pred sebou.. tak snad to nebude mat rychly spad.. 😕

sisipetka
12. nov 2009

ahojky kocky,
tak uz som doma, troska som labzovala po meste a kupila si nocne kosele do porodnice a nejake hrubsie ponozky, kedze take doma moc nemame 😅 A teda stahovacie nohavicky, len neviem, ci sa do nich po porode zmestim - vyzeraju dost na fest 😀

Ivv, ja mam placentu II od 31tt a teraz na utz v 33 tt som mala stale II - takze je to ok.

K ockovaniu - urcite nie, ved samotni lekari to neodporucaju a nie to este tehotnym 😖

Stupi - parada, takze zmena na chlapceka 😉 Ja som pocitovo raz dievca, raz chlapec - tak som zvedava, co sa z toho nasho aktivneho brusneho sportovca vykluje 😉

bebel
12. nov 2009

Neboj to budú sledovať.... 🙂

gucz
12. nov 2009

ahojte
dankag aj mne sa zdá že toto druhé bábo je oproti prvorodenej oveľa kľudnejšie, tiež si myslím že je to individuálne.

ivv
12. nov 2009

ja by som sa tiez nedala ockovat, dokonca som sa pytala aj pediatricky, co si o tom mysli, tak povedala, ze voci klasickej chripke, ak som sa doteraz neockovala tak nie, a ta prasacia.. tak proti tej uz vonkoncom nie 😝

zucana
12. nov 2009

baby nechcem vam kazit naladu ale stoji to za to...na zamyslenie ....
https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...
citajte tu annamarry.....

ivv
12. nov 2009

fuuha.. no ina zaujimava diskusia 😅 😀 z tej annamarry mi padla sanka na stol.. ani nejdem komentovat.. 😕

sisipetka
12. nov 2009

po prvej strane som to zabalila 😀

liwka
12. nov 2009

zdravim vsetky bruska 😉 odvcera mi nejako strajkoval net, nechcelo mi otvorit forum na konikovi, tak mi trvalo takmer hodinu, kym som vas docitala.
vitam nove tehulky. Stupi, ty si ziarivym prikladom toho, preco chcem vela deti. a na tych fotkach su na zjedenie, take mojkadla. no, zial financna situacia a najma ta "podpora" od statu ti od rozhodnutia mat vela deti rychlo otvori oci. my by sme chceli po tomto prvom co najskor druhe kvoli vekovemu rozdielu, no zatial to vyzera tak, ze z toho nic nebude ☹
zavidim vsetkym babulkam, co mozu dobre a pokojne spavat, ja mam dnes za sebou zasa tazku noc, spala som asi 3 hodiny, bo sa nase male rozhodlo od druhej az do neskoreho rana vyskusat vsetky mozne sposoby kopania, buchania atd. miestami som mala pocit, ze trepe vsetkymi koncatinami naraz. ak sa to vobec da. ale aspon viem, ze tam je a ze je oka 😉
antonia, drz sa, vzdy je tu sanca, ze ked sa male narodi, problem sa zazracne strati (citala som taky clanok jednej mamicky, ktorej synovi diagnostikovali nador na zaludku a ked sa narodil, nic tam nebolo)

bebel
12. nov 2009

Zucana: hmmmm.....zdá sa, že táto sociálna pracovníčka sa nechala neplánovane opeliť a teraz sa ešte svojou blbosťou zviditeľňuje na nete.Čo už ...aj také sa rodia a žijú medzi nami dievčata.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre