Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

dorotkaa
4. sep 2009

mne sa strasne paci biely nabytok do detskej izby... da sa to pekne dokombinovat...

petronelka77
4. sep 2009

Oki tehulky, tak potom niekedy nabuduce, pripadne ked sa presunieme skor do KE 21.9., tak by som dobehla a rada vas videla aj s bruskami....dajte mi vediet cas, o kolkej asi 😉 .
Este otazka k nakupom..kde si kupujete v KE oblecenie, konkretne zhanam nohavice jesen/zima, ale vsade maju ako pre stare babky, hrozne siroke nohavice, co ja nepotrebujem. Staci vacsie len na objem bruska.

bebel
4. sep 2009

Minix, však to je super úloha....dievčenským mien je toľkoooo krásnych....
Teším sa na utorok a ako budem dokiho lámať ja. 😎

weronyca
4. sep 2009

bebel tak o ten sa teda pobiju viacerinasi... mne by sa dokonca ten nabytok hodil k postielke . ja totiz nakoniec budem mat bielu...este co som ja mala ked som bola babatko. je podobna tej co je na obrazku len bez tej hnedej casti navrchu 🙂

minix
4. sep 2009

kraaasnych? No daj nejake, ja som zatial nic nenasla take, co by ma oslovilo, ze toto chcem....teda ak aj chcem, tak sa nevieme dohodnut s buducim manzelom...🙂)))

babush
4. sep 2009

dakujem vam za tipy na nakupy...uz mam aj svojich favoritov jupii 🙂 moze sa ist minat, uz mam deficit, kedze muz mi zakazal este nakupovat veci pre male. A ja, kedze som poriadna zena, musim predsa niekde minat tazko zarobene peniaze, no nie? Tak drzte palce 🙂

andykca
4. sep 2009

minix mne sa presne takto presunul termin porodu z 25.1. na 17.1. 😀 😀 😀 hehe....mileeeeee

adros
4. sep 2009

ked uz sa bavite o posunutych terminoch... ako sa nastupuje na matersku? podla ktoreho terminu? podla pohybov? alebo podla toho,ktory termin vychadza skor?

adros
4. sep 2009

a mimochodom, minix gratulujem k dievcatku

roxy_1
4. sep 2009

minix gratuluji uz jsem ti upravila i termin .... 🙂 tech jmen je vazne spousta hezkych...no snad si dobre vyberete a pochlub se nam jak bude vybrano 😉

zitra si udelame opet vylet do Ikei a tam uz si koupim podlozku na prebalovaci pult,komodu do pokojicku,a spoustu dalsich veci 😀 uz se tesim

stylly
4. sep 2009

Ahojky holky v bazaru mám oblečení pro holčičku některé jsem si pořídila,jiné dostala,ale budeme mít chlapečka tak jukněte,při rychlém jednání sleva🙂 🙂

yoya
4. sep 2009

adros - hlasila si doktorovi aj dátum kedy si prvýkrát cítila pohyby? Podľa mňa sa to už podľa toho nevypočítava.ja mám termín 18.1. a nástup na MD mám 7.12. Myslím si, že sa to počíta len podľa 1.termínu.nemáš to ešte zapísané v materskej knižke?mne to tam sestrička zapísala. 😉

evca35
4. sep 2009

petronelka - skús v Optime:
http://www.maderna.sk/vsetko-pre-tehotne/tehote...

mne sa dnes nechce nič, len spať. asi si dám Caro.

roxy_1
4. sep 2009

tak tabulku s briskama uz jsem musela rozdelit na dve uz to nebylo vubec citelne,ted je to citelnejsi a obzvlast ta druha,kde je min holek ale neva jeste se treba zase nekdo prida 🙂

jinak dnesnim dnem jsem 22+3tt coz znamena ze zacinam 6. mesic.. 😀

stylly
4. sep 2009

roxy:Já jsem 22+4tt 😀 😀 😀

roxy_1
4. sep 2009

stylly tak jsem zvedava kdy se ti nasi kluci rozhodnou jit na svet jestli porodime stejne 🙂

bebel
4. sep 2009

Minix :
my máme vybranú Bibianu alebo Izabelu.
Ale páči sa mi veľa dievčenských mien: napr.
Viktória, Olívia, Mia, Lilien, Ráchel, Margarétka, Adélka, Eliška, Klárka, Ester, Henrieta, Ingrid, Juliana,Lea, Lujza, Nataška, Terezka
Z tých frekveńtovaných a dnes už tuctových: Nina, Sofia, Laura, Liliana, Kristína/Christiana, Alexandra/Saška, Ema, Ela, Lara, Júlia

adros
4. sep 2009

yoya, mam dva terminy, podla PM 6.1., podla pohybov 28.12. ale nastup na MD este nemam v knizke zapisany

janka1
4. sep 2009

zienky ja sa tesim ako tu budeme postupne pridavat zazitky z porodu a ako to pojde postupne kto prvy, druhy atd 🙂 😵

bebel
4. sep 2009

Janka, tak presne na toto sa ja neteším 😕 ....na bábätká a fotky áno 😉 , ale zážitky z pôrodu sú des a čím menej o nich budem vedieť, tým budem viac v pohode na ten môj deň D... 😅 🤐

yoya
4. sep 2009

mňa sa doktor ani nepýtal na deň, kedy som prvýkrát cítila pohyby.iba pri kontrole sme sa o tom rozprávali, ale nedal mi druhý termín.Keď som čakala prvého syna, tak vtedy som mala dva termíny - podľa pohybov a podľa PM. tak neviem, podľa mňa sa berie ten skorší termín, aspoň myslím. 😅

olienka12
4. sep 2009

minix gratulujem a tisko zavidim 🙂)) ale v dobrom Dorotka je napriklad krasne meno

aneska
4. sep 2009

ahojte, aj mňa by asi zážitky z pôrodu iba stresovali. Bebel, ale ty už si to aspoň zažila a vieš čo môžeš zhruba očakávať.

lopezka
4. sep 2009

ahojte, tak uz som spat z poradne 😉
sestricka mi zmerala tlak ..stale nizky 😠 ......moc tiez v poriadku.... doky mi kontroloval len krcok, ten je ok .....na mykosku mi dal masticku a vaginalne tabletky, tak snad pomoze 😅 ..... uz sa mi vcera drahy stazoval, ze "to" aj zabudne robit 😀 😀 😀

minix blahozelam k dievcatku 😅 ....len pre inspiraciu, segry maju dievcatka menom Linda, Sabinka a Sara 😅

pekny den vsetkym 😀

bebel
4. sep 2009

Aneska, práveže už len hmlisto viem, do čoho sa neodvratne rútim 😎 ,
keďže existuje v našej mysli obranný mechanizmus v podobe Zákonu spomienkového optimizmu 😝

ives77
4. sep 2009

ahojte tehulky 🙂 janka,oli tak nakoniec toho 21.9 môžem dôjsť aj ja len dajte normálny čas prosím myslite nato že som z Lučenca a cesta mi potrvá nejaké slabé 2 hodinky sa tešíííííím 😀

olienka12
4. sep 2009

ives super tesim sa, ze dojdes aj ty 🙂

ives77
4. sep 2009

dakujem oli aj ja sa na vás velmi teším,adros aj mne posunuli termín na 28.12 😉

ives77
4. sep 2009

dakujem oli aj ja sa na vás velmi teším,adros aj mne posunuli termín na 28.12 😉 presne na moje meniny to by bol darček xi

ives77
4. sep 2009

prečo to tam mám dvakrát?hmm čo už 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre