Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

marushka
15. sep 2009

kalbi a barus vitajte medzi nami 😉

marushka
15. sep 2009

klabi 😉

olienka12
15. sep 2009

vitajte nove tehulky

baileysa
15. sep 2009

aj ja vitam nove tehulky medzi nami 🙂

stylly
15. sep 2009

Tak vás po dlouhé době zase zdravím,..moc bych chtěla poradit s kočárkem,máte už některá vybraný? 😉 Prosím o tip 😅

stylly
15. sep 2009

marus:tééda,ty budeš mít silvestrovské miminko 😉

olienka12
15. sep 2009

stylly ja mam uz davno 🙂) v albume

ives77
15. sep 2009

ahojte ☹ oli,adros čo prevás je dobrá PN? ja dostávam posraných 200e a veru vôbec niesom spojná,nespala som skoro celú noc dnes mám debat s právnikom tak som zvedavá čo mi poradí určite ale pojdeme na súd čo ma vreu momentálne vôbec neteší ale čo už.evy gratulujem ku dievčatku asi sa vám všetkým splnilo čo ste chceli mať iba mne nie fnuk ☹

olienka12
15. sep 2009

ives 17,95 na den 🙂

mrzi ma,ze ti robi problemy viem,ze sa cez to tazko prenasa a v konecnom dosledku len maly tym bude trpiet. to by si mal uvedomit aj ten tupec
drz sa

eva3107
15. sep 2009

Ahojte tehulky a hlavne vitam nove 😉

Velmi pekne vam dakujem za gratulacie... 😅 Sme velmi stastny 😀
Fotocku davam do albumu tak potom mozte kuk 😉

ives77
15. sep 2009

oli ako je to možné že máš tolko vela ? ja to nechápem podla čoho to rátajú ved toto čo ja dostávam je úplne smiešne 😒

olienka12
15. sep 2009

ives ja som si priplacala do maxima,tak preto mam taku marodku, to iste bude aj materska

eva3107
15. sep 2009

Fotecka v albume 😉

olienka12
15. sep 2009

oh evi nadherna je 🙂) tesim sa s tebou velmi

ives77
15. sep 2009

fu oli tak super tak ty sa nemusíš ani do roboty náhliť evka hned si tú krásku idem pozrieť 😉

eva3107
15. sep 2009

Dakujeemm...No cestou ako som sla k lekarovi tak bola hore a ked sme prisli tak spala a za nic na svete sa nechcela zobudit 😅 ..dokonca sme videli ako zivala.. 😀 😀

olienka12
15. sep 2009

super,ja som videla v 16tt ako otvara ustocka ako keby pilo 🙂) neviem sa dockat 24 🙂 juuuj iba 9dni

olienka12
15. sep 2009

ives no minimalne 9 mesiacov mam vystarane, potom to uz bude horsie 🙂

adros
15. sep 2009

no mne ta Pn vychadza okolo 15,40 na den, neviem presne a nechce sa mi teraz hrabat v papieroch. Ja som nemocenske nedoplacala, ale nastastie som zle nezarabala. Ale jedine stastie, ze na matersku nastupim tento rok, lebo ak by to bolo bud. rok a posudzovane obdobie by bol rok tento, tak by to bohvieco nebolo ☹

evka, kraaaaasn foto, a ake krasne rucky, tej nasej tak krasne neboli vidiet, ale neva 🙂

ives77
15. sep 2009

júúúj aká je zlatunká aj ja chcééééééém ,ja idem na 4D 29 to už nejak vydržím len škoda toho pipíka tam ale no čo už 😝

olienka12
15. sep 2009

ives dalsie bude bez pipika 🙂))
ja som netrpezliva ci my ho mame alebo nie 😉

baileysa
15. sep 2009

evi, kristinka je krasna 😵 pekna je ta fotocka, v takej polohe 😉

eva3107
15. sep 2009

😀 Ives...tak bude pipik..nooo...Ja som kvoly manzelovi uz nakoniec chcela chlapceka.., lenze sa mojae tuzby a tusenie naplnilo... 😀 ..Tebe do tretice vsetko dobre! 😀 😉

olienka12
15. sep 2009

evi ja mam kazdy den ine tusaky 🙂)) ale tak velmi chcem dievcatko,ze mam az vycitky svedomia. Ale aj napriek tomu si myslim,ze ked je to chlapcek budem ho lubit rovnako 😀

baileysa
15. sep 2009

ja mam od zaciatku pocit na chlapca, ale aj dievcatko je supeeeeeer 😵 ale citim sa rovnako ako pri prvom tehu, tak neviem, ci si chlapca len nenamyslam 😀 ale zase ked si predstavujem, ake to bude v januari, tak ma skoro vzdy napadne, ze bude mala sestricka 😕 😀 takze som mooooc zvedava 😉

ives, este mozno bude baba 😉 a ked nie, tak halvne nech je zdravucke 🙂

ives77
15. sep 2009

ved hej ved ja viem niekedy sa na seba aj hnevám,že som voči nemu zlá,ale čo už aj môj drahý povedal,že ked bude mať Tomino rok tak začneme pracovať na dievčatku 😉

eva3107
15. sep 2009

Oli...mojaaa...ja uz ti prajem to dievcatko...tak velmi 😀 ...Naozaj..Drzim palce..
Ale aj keby to bol chlapcek tak ako pises tak ho budes lubit rovnako... 😉
Inak Oli nevies ci nedockava v stredu nakoniec ide s nami na cvicenie?

Baileysa...tak gretka bude mat nakoniec sestrickuuu 😉

olienka12
15. sep 2009

evi v stvrtok a stale este uvazuje

nedockava4
15. sep 2009

uz som tu...
evi, no chcela by som...uvidime, co mi povedia zajtra na cievnom ...idem na prietoky ☹

eva3107
15. sep 2009

Oli chcela som napisat stvrtok🙂)))

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre