Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

olienka12
22. sep 2009

ja by som nemala problem dat Jozef, kedze moj dedko aj moj otec je jozef, ale otec mojho dietata je Karol, tak by to vyznam ani nemalo 🙂)

andykca
22. sep 2009

Ahojte babenky...kecate o menach? nooo my sme sa tiez dlllho rozhodovali a napokon nam vyslo meno Patrik (boli vo vybere aj mena ako Lukáš, Dominik, Alex, Max, atd.)...je to taka mala nahrada za to ze setci z priatelovej rodiny chceli meno Peter po Petovi ale to som raaazne odmietla...aj moj bracho sa vola po otcovi a sa mi to nelubi....lebo vsade to dopadne tak ze otec je napr: velky Peto a syn je maly Peto a to cely zivot....brrr.... 😉

hanus177
22. sep 2009

No klasika Jozef 😉

Inak aj moja polovička sníva o Alexandre, ale moc sa nehodí k priezvisku 😉 On vybral mužské, tak na mne je dievčenské..... a zatiaľ vyhráva Miriam 😎 Aj keď okukujem aj iné mená, možno dopadnem ako kamoška a zmením to na poslednú chvíľu 😀

olienka12
22. sep 2009

ja snivam o Eme, a uz len 2 dni a budem vediet ci sa mi sen splni 🙂)

adros
22. sep 2009

no mne bolo takticky vysvetlene, ze ked doma zakricim JOzef, mam vacsiu sancu, ze sa aspon jeden (syn alebo muz) otoci 😀 😀 😀

nikiarudi
22. sep 2009

ahooooooooooj kočky, tak už som konečne po týždni strávenom v nemocnici doma...jupíííííííííííí... 😀 😀 😀

olienka12
22. sep 2009

nikiarudi to som rada, a ako sa citis?

meggieya
22. sep 2009

Dobré ránko...

andykca
22. sep 2009

adros a ver mi ..... ze bud obaja alebo ani jeden.....lebo si budu mysliet ze kricis na otca a syn sa neozve a naopak....ver mi moja mamina to teraz lutuje ze obaja sa volaju Robert hehe....

hanus177
22. sep 2009

nikiarudi vytaaaaaaaaaaaj.............. dúfam, že je už všetko ok

bebel
22. sep 2009

Wero:
ja som mala vybraté Teo, Natan, Egon alebo Mark, lebo som nechcela, aby mal v škole, škôlke potom 5 menovcov.
Inak Dorian je tiež dobré.... 🙂

minix
22. sep 2009

hanus, velmi pekne meno si si vymyslela...ja s takym zijem uz 26 rokov. 🙂)))) premyslali sme aj my nad nim, ale nakoniec sme dospeli k tomu, ze by to bola stara a mlada a to by sme celkom neradi (teda ja.🙂)))

Stale mame problem vymysliet mena, ja by som chcela Ester, Stelu, Tamaru, a mm nie, doma mi to nejak neprechadza. Naposledy sme zastavili pri Petre. 🙂))))

ahoj, nikiarudi, vsetko ok?

stylly
22. sep 2009

Dobré ránko

Holky chtěla jsem se zeptat,...neměla jste některá problém s tím, že vám z prs začalo vytékat mlíčko,..voda nebo tak?
Mě dneska ráno trošku 😒

adros
22. sep 2009

andy, ved mne je to jasne 😀 😀 😀 ale co uz, v tomto muz neustupi 🙂 ale co, prva je Alex, tak to teraz neriesim 😉

nikiarudy vitaj a hlavne pekne oddychujte s malou

Oli, Emka je krasne meno 🙂

andykca
22. sep 2009

adros sak jasne tatinovia vedia byt neustupcivy hehe...ale stava sa aj horsie napriklad kamoska dala meno dcere Nelly a ja tak uz volam 2 roky mojho psa hmmm....vtedy bude len svanda ak budu u nas a zakricime Nelly tak pribehne aj mala aj moj pes hehe....

meggieya
22. sep 2009

myslim, ze sa tu vela bab zhanalo po kociku Quinny, tak som nasla celkom fajn za rozumnu cenu tento model: http://www.babybazar.sk/kocik-quinny-vyhodna-ce... 😉

stylly
22. sep 2009

Vybrala jste si některá BUGABOO??? 😀

adros
22. sep 2009

andy 😀 😀 😀

adros
22. sep 2009

ozaj baby, co si myslite o tych kyblikoch na kupanie namiesto vanicky? ma s tym niektora skusenost? VOnku je to vraj pekne oblubene, ale na SLovensku je to fakticky novinka

sisipetka
22. sep 2009

nikiarudi vitaj, teraz pekne oddychuj a vsetko bude v poriadku.
Minix, no a ja som pre zmenu Petra uz 31 rokov 😀 Ale zije sa mi v celku dobre, avsak asi nikdy si nezvyknem na zdrobneliny ako Peta, ci Petka - proste mi to vyhovuje ako povodne. Inac moja sestra je Karla - velmi sa mi to meno paci, ale nechcem to kombinovat v rodine 😉
Olienka - Ema i Ella je super 🙂

minix
22. sep 2009

mne prave ta Petka dost kole oci. 🙂))

nic v zlom. 🙂))

Karla je pekne, ale ako jej hovoria zdrobneninou?

Dala som do albumu moje brusko, tak kuknite, ako sa nam dari v 24tt. 🙂

olienka12
22. sep 2009

jupiiii ideme cez vikend mimo civilizaciu jupiiiiii

bebel
22. sep 2009

😀 Stylly: ja som prestala kojiť v novembri 2007 a kolostrum sa mi tvorí kontinuálne až do dnes.
V podstate to bol aj dôvod (vysoké hodnoty prolaktínu) prečo sa nám nedarilo bez horm. liekov otehotnieť.
Mohla som byť profesionálna dojka ... 😀

NikiRudi...fajn, že ste doma a v pohode 😉

U nás Bibianu vymyslel Bruno a neprešlo by mi, keby som ju nakoniec pomenovala inak...asi by sa so mnou nebavil a bol by na smrť na mňa urazený a naštvaný. Cíti sa strašne dôležito, že to bude jeho malá sestrička a on jej vybral meno. 😉

sisipetka
22. sep 2009

Minix - nas nasi nikdy nevolali zdrobnelinou a sme si aj zvykli. A ta Petka - no na ZS, ked zahlasila ucitelka po vybornej odpoved 😉 - "dobre Petka sadni si" - tak dalsich 10 minut zistovali spoluziaci, ze vlastne aku znamku mi dala 😀 😀 😀
Juj, ty si pekne chuducka 😉 - malicke bude asi po maminke 🙂

olienka12
22. sep 2009

baby dik za pochvalu, ja mam to meno vybrate od kedy v priateloch dali meno malej Ema 🙂)))

sisipetka
22. sep 2009

Bebel, aspon sa nemusis viac zamyslat nad menom - dieta predsa vie, co je najlepsie 😉 a teda bracek urcite 🙂

bebel
22. sep 2009

Adros...kýblik je novinkou asi 5 rokov... 😎
A sú to podľa mňa zbytočne vyhodené peniažky.
Najlepšia je obyčajná väčšia vanička, bez tvarovania alebo sprchovanie priamo s Tebou 🙂 Mne to tak vyhovovalo najviac. Ale mali sme rohovú vaňu so sedením 🙂

Stylly: ja mám doma BGB cameleon.

evca35
22. sep 2009

čaute,
vidím že na pretrase sú mená.

čítali ste aj charakteristiku osoby podľa mena? ja to mám uložené, píšu aj aké meno sa hodí komu podľa horoskopu.

adros
22. sep 2009

stylly, ja som o tom vytekani pisala niekedy min. tyzden tusim. Doma chodim bez podprdy, nech ma zbytocne netlaci a kuk na tricko, a tam fliacik v mieste bradavky 😀 a odvtedy mi tiez tecie taka vodicka zcasu nacas. Ale iba z jednej bradavky, tak snad to je ok 🙂

bebel
22. sep 2009

Oli : Ema je momentálne stále najfrekventovanejšie meno spolu s Ninou, Sofiou, Nelou, Elou a Laurou.
Poznáme Ninku, ktorá teraz nastúpila do škôlky a v jej triede sú okrem nej ešte 3. Ešte v pôrodnici ju pôrodník odhováral, lebo len v ten týždeň odrodil 5 Niniek.
V rámci úzkeho kruhu kamošiek...
Ninky máme 4.
Emky 3
Sofie 2
Laury 2
Nely 4
😎

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre