Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

dadulka2000
11. aug 2009

dobre ranko tehulky
ako sa vam dari?

olienka,..to je osud zien 🙂 to zvladnes,.... a budes mat vlasate babatko ak ta pali zaha - aspon take sa hovori

wanduska
11. aug 2009

sisipetka, ja do snopku chodim kazdy utorok - takze ja tam budem. budem rada, ak ta tam uvidim 🙂

andykca
11. aug 2009

Ahojte baby 🙂

tak Peti to je super ze opat vypekas....mnam robis chute boooo fakt dobre pecies xi 😀 hmm no tak to su tie dovolenky a veru mala by si si vypytat 2 vyplaty sak robite dvaja hehe

nooo mna tiez pali zaha a najma vecer...ja to skusam prespat lebo ked som si dala mlieko alebo nieco mliecne tak do dopadlo zle...

miri super ze mas taky fajny dnik 🙂 tak nech sa vam podari potom splodit potomka na prvy sup xi

sisipetka
11. aug 2009

Wandi dakujem za pozvanku 😉 Dnes asi nestihnem, nieco sa tu nakopilo v praci a pocasie ma deprimuje 😖 Ale uz lamem aj kamaratku tehulku, tak hadam coskoro sa tam dogulam a stretneme sa 😉
Adi dakujem za to pecenie, teraz na narodky som doniesla cheesecake - vsetci sa oblizovali 😀
Mirka, tak to je vynikajuca spravicka, vsetko ubehne ako voda, si zdrava, takze coskoro bude opat mimi na ceste 😵

janka1
11. aug 2009

dadulka trosku ta vyvediem z omylu 😀
pri Vladke ma neskutocne palila zaha , ale az na zaplakanie a mala sa narodila holohlava a az do 5 mesiacov nemala vlasky 🙂 😉

janka1
11. aug 2009

palenie zahy aspon co ja viem, tak sposobuju potraviny podporujuce produkciu zaludkovej kyseliny : cukrovinky, kava, sytene napoje prilis horuce alebo prilis studene jedla a napoje
😉 prejedanie sa a hlavne STRES
😉

andykca
11. aug 2009

peti som si to kukla na obrazku tak verim ze neostal ani kusok 😉 😀 😀 😀

jani teraz si to vsetkym natrela s tou zahou 🙂 🤐 😀

janka1
11. aug 2009

to, ze niekoho pali zaha a narodi sa mu babatko s vlaskami je cisto nahodna, nema to nic spolocne s palenim zahy 😉

dadulka2000
11. aug 2009

janka, ved ja som si robila srandu ,... to su take babske povedacky,.... 😝
inak som predvcerom videla 2 tyzdnove babatko v cofee shope a neverila som vlastnym ociam ake malo vlasky - cierne a skoro 10cm dlhe,....wow
nasa mala bola tiez skinhead 😀

janka1
11. aug 2009

andykca ale coby , len som im chcela usetrit nemile prekvapenie po porode 😀

mne moja mama stale vravela tu istu frazu jaaaj ale to bude vlasate babo 😀 😀 a narodila sa holohlava a moja prva otazka bola a TO JE URCITE MOJE 😨 😀 😀 😀 😀 prekvapko
tiez som tomu verila 😀 😀 😀 kedysi , ale uz sa mi to potvrdilo aj u kamoskach , ze to nie je vobec pravda , vsetko je o jedle a aj strese 😉

grelu
11. aug 2009

cafte baby...bolieva vas este podbrusko...lebo mna posledne 3 dni zacalo boliet, tak predkramovo, tak dufam, ze je to ok...ja som taky strachopud 🙂

andykca
11. aug 2009

jani ja by som bola doteraz na pochybach ci to bude alebo nebude vlasate 🙂 lebo ma pali zaha nie kazdy den hehe...

grelu mna osobne nebolieva, ale picha ma v podbrusku sem tam....

ja idem obedovat bo zas je tu hlad 🙂

roxy_1
11. aug 2009

janka ctvrtek je uz za dvermi a ty uvidis Oliverka na 3D ti uplne zavidim 😅

holky dalsi den bez nevolnosti jupiii.. 😀

mirka to jsou moc dobre zpravicky 😵 takze kdyby jste otehotneli jeste letos tak mame deti ve stejnem rocniku 😀 a s malou si natrenujete rodicovstvi.... 😅

sisii cheesecake uplne miluju,dala jsem si jej kdyz jsme byly s holkama v praze ve sturbuck coffee...sice byl drahy jak cert ale stalo to za to 😀 da se koupit v Marks and Spencer ale ten my tu na morave nemame.... 😒

evcam
11. aug 2009

ahojte kocky tak som doma s poradne afp v poriadku aj velky ultrazvuk dopadol super vsetko je tak ako ma byt. a pravdepodobne budeme mat dievcatko. 😵

janka1
11. aug 2009

roxy a ty kedy ides?

roxy_1
11. aug 2009

janka ja pristi ctvrtek ale na klasicky na 3D se nedostanu,ale nevadi mi to az tak 😅 mel by se mnou jit uz i manzel,doufam teda ze pujde....

roxy_1
11. aug 2009

evcam gratuluji to jsou dobre zpravy.... 😀

janka1
11. aug 2009

tak to mas tiez raz dva zasebou 😉

evcam
11. aug 2009

roxy dakujem sa vytesujem 😀

janka1
11. aug 2009

evcam blahozelam 😉
noo rozbiehaju sa nam tu dievcence 😀

roxy_1
11. aug 2009

ja myslim ze to bude tak pul na pul... 🙂

evcam
11. aug 2009

jani dakujeeeeem. 😉

dadulka2000
11. aug 2009

evka aj ja blahozelam 🙂

evcam
11. aug 2009

dadi dakujem 😉

evcam
11. aug 2009

este som zabudla, ze zatial som pribrala 2,5 kila.

boncusik
11. aug 2009

evcam, gratulujem k dievčatku a dobrým výsledkom 🙂

ja idem zajta na UZV tak sa teším tešim 😀

dnes som stretla jednu cigánku a hovorí mi :vy čakáte bábo a bude to dievčatko, dlhovlasé blondýnka 😕
tak som zvedavá či sa jej predved vylní 😕

evcam
11. aug 2009

boncusik dakujem a zajtra drzim palceky na poradnu. 😉

olienka12
11. aug 2009

hmm k tomu stresu... Sefovi na stretnutie som objednala kyticu za 30eur mne osobne sa pacila nadherne vonala... on si 5 min. pred stretnutim zmyslel, ze je zo starych rozkvytnutych kvetov a ze on taku neda, a ze mam najst kvetinarstvo po ceste, kde kupi taku aku si on predstavuje..... no neporazi vas?

marushka
11. aug 2009

ahojte tehulky...ja mám dnes povaľovací deň, hlava ma už našťastie nebolí, tak je to super...som si zaklopala, ale tá moja alergia, vypľujem si pľúca o chvíľu takýmto tempom... 😝 😝 😝 ☹ ☹ ☹

evacam, gratulujem k výsledkom aj k asi dievčatku 😉 😉 😉 mali by ste párik, hm? 😉

evcam
11. aug 2009

marush dakujem. no veru parik, ale tesim sa strasne.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre