Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

drobec123
autor
25. jún 2009

Dobre ranko, dnes mi pridu rodicia na navstevu tak mam dofcu. Inak mi posledne dva dni vobec nie je dobre. Kruti sa mi hlava, napina ma a som cela nijaka. Tak snad su to len dozvuky prveho trimestra! Aj mne doktorka vytlaci vzdy fotku zo sona, ani ju nemusim pytat. Aj na monitore mi vsetko krasne vysvetluje. Janka je dobre ze pises o vselijakych tych testoch ,ved aspon vieme co nas caka.

lopezka
25. jún 2009

Dobre ranko a pekny den vsetkym zelam 😀

v blave dnes svieti slniecko, tak dufam, ze mu to vydrzi ....ked uz je to leto 😅

na ranajky si davam orechovy zavin .....je uzasny a ked som ho videla v obchode, neodolala som 😀 😅

micicici
25. jún 2009

ahojte tehulky. a co mam povedat ja. prva navsteva doki bola v 4 tyzdni, to som so bola potvrdit tehu a od vtedy ma nevidel ☹ Vraj az ked budem v 3 mesiaci, takze do 1 poradne idem az 6.7. Takze snad uz dostanem tehu knizku a urcite si budem pytat aj fotecku. Dufam, ze bude vsetko ok, lebo fakt ani neviem ze som tehotna. Ziadne navstevy zachoda, chuti mi vsetko a ranne nevolnosti minimalne. Bodaj by to tak bolo stale bez problemov.

antoniab ty si uz doma? tak si zvladla tu cestu v pohode. no vidis a ako si sa bala. inak fakt v delte su ceny kocikov nehorazne. obchod ma moja znama, ale kociarik si kupime urcite v obchode v polsku. a co vsetko uz mas z vybavy? posepkaj mi, aby som aj ja mohla nieco zacat kupovat bez vycitiek... 😉

janka1
25. jún 2009

antonia vitaj a pekne pocasie sa pytaj 🙂

no ako citam, tak tu sa zacina naakup 🙂 aky kocik mate vabraty baby? ja uz mam jeden vyse roka, ale stale cakam ci nenajdem nieco ine krajsie, lepsie 😀 😀 ved do vianoc dalekooo a tiez si ho necham priniest z PL nakolko je tam o hooodne lacnejsi ako u na

gucz
25. jún 2009

janka a aký máš vybraný?
ja si asi kúpim taký ako som mala pri malej, kúpim asi cez inzerát.

weronikla
25. jún 2009

Ahojte zienky, zelam pekny slnecny den 😎 Gratujem ku kontrolam, ja mam tu svoju az 15.7., tak Vas tu len citam a tesim sa spolu s Vami 🙂

micicici
25. jún 2009

No zienky, ja som si vybrala kociarik Casualplay S4. Moc sa mi paci uz asi rok a iny dizajnovo aby sa mi pacil viac som nenasla. Je vraj aj velmi prakticky, tak neviem. Kludne poradte.

A konecne nam svieti slnieco!!!

markee
25. jún 2009

ahojky holky,tak jak vám dnes je?
Já jsem utahaná jak pes a přitom nevim z čeho. Asi v noci tělo makalo na 100% a mimčo už je zas o něco větší 😀 😀 😀

bebel
25. jún 2009

Čaute,
chcete kupovať kočíky v Poľsku, verím, že je to lacnejšie..
Mám kamarátky, čo šetrili na kočíku a kúpili si poľské značky a potom len na ne nadávali, kazili sa im a ledva im vydržali funkčné do momentu, kedy prešli radšej na buginy alebo golfáče.
Už ich len vyhodili na smetisko.
Pričom, keď si človek kúpi nemecký alebo holandský kočár....v pohode ho človek predá aj po 2 deťoch za celkom slušnú sumu plne funkčný ďalej.
😎

bebel
25. jún 2009

fyi: mothercare má 50% - 30% zľavy.....tak sa celkom oplatia ich sety ponožiek,bodyčiek aj pyžamiek... 😉

andykca
25. jún 2009

Ahojte babenky...tak ako sa dari? uz aj niektorej zacalo byt alebo prestalo byt nevolno? 😉

jaa teraz hadam ani na nevolnosti cas nemam...chcu ma vymenit v praci tak rozmyslam ako sa tu este udrzat 😒 aspon pol roka...

no tak pekny dnik vam 😉

weronikla
25. jún 2009

Ten casualplay je fakt skvelyy 😉 No, ja som sa dohodla s kamoskou, ktora chce predat kociar, ze ho kupime. Je to quinny speedy sx, a mne sa ten kociar bohovsky paci, takze to bude dobry obchod 😉

dadulka2000
25. jún 2009

dobre ranko ako sa mame??

mne kamos poslal mail s dvoma fotkami z frc. airbusu co sa rozpadol, niekdo vo vnutri to odfotil skor ako sa uplne zosypal,...a ja kaca som si to otvorila,.....no nemala som to robit, neviem ako teraz budem lietat s kludnym bitim srdca ☹ . a v noci sa mi snivalo ze som letela a museli sme nudzovo pristat na nejakej plazi,.... asi mi uz uplne sibe, alebo ucinkuju hormony
😝
inak vsjo ok 🙂
janka super foto (aj ked som tie prekrizene nohy nevedela najst) , 😀 .. ..a som rada ze kontrola uspesne dopadla.

zucana
25. jún 2009

dadul posli tu foto pls do internej posty ak mozes....

dadulka2000
25. jún 2009

zucana, daj mi tvoju mailovu adresu,... do IP a poslem ti to tam 🙂 aj ty sa chces bat???

zucana
25. jún 2009

hej a muzovi to chcem poslat hlavne lebo on sa o to zaujma....a moc je to zle?

dadulka2000
25. jún 2009

take ako z katastrofickeho filmu,.... strasidelne,... ale aspon sa dlho netrapili (ak je to nejaka utecha)

zucana
25. jún 2009

a kto to ofotil? a uz sa vie co sa vlastne stalo?

dadulka2000
25. jún 2009

odfotil to jeden cestujuci,.... podla foto sa to lietadlo zlomilo,...a potom to uz ma rychly spad .....
ale toto nie je tema na analyzu letu 😀 a ani nie sme odbornicky na to

korcula
25. jún 2009

ahojky...

Dadul: je to podvrh.... včera zrovna to psali ve zprávách na netu, ale nemůžu to najít.... že se o stalo v noci a tam je den a že Airbus má jinak uspořádaný sedadla atd....

dadulka2000
25. jún 2009

korculka,... kiez by to bol podvrh,.... lepsie nevidiet take foto,..... a nepredstavovat si co keby,...ze??

zucana
25. jún 2009

aj mne to akurat muz napisal 😉 ze je to vymyslene

korcula
25. jún 2009

http://zpravy.idnes.cz/media-naletela-kachne-sn...
sice to není to co jsem četla včera, ale je tam totéž....

dadulka2000
25. jún 2009

ako dobre 🙂

suzi, tvoj muz je talian??

zucana
25. jún 2009

hej. aj ked nevyzeraked pozries foto ;)
inak poslem tu foto do februaru 2010 tam teraz riesia ci lietat cez leto alebo nie 😎

olifcek
25. jún 2009

to o airbuse...to je z filmu the Lost...strateni x;o)

zucana
25. jún 2009

jj olif uz sme zistili 🙂 😉
dobra sprostost ten net 😎

olifcek
25. jún 2009

jaj, sorko, ja som tu len tak nakukla...x;O) a uz aj idem do februara 2010 😝

adros
25. jún 2009

ahojte baby!

no veru, konecne slniecko, len dokedy? To pocasie z poslednych dni mi pripomina april. A manželik mi už 3. den po sebe zmokol, lebo vzdy zacalo liat, ked prichadzal domov z prace ☹

gucz: no, na PN ma dr. vypisala, lebo vo stvrtok pred svadbou som zacala spinit, takze z obavy, aby som neprisla o babatko, mi predpisala tabletky na udrzanie tehotenstva a ked som po svadbe prisla na kontrolu, tak ma vypisala. Teraz idem na kontrolu 1.7. a uvidime, co dalej. Inac ako sa ti pacilo v hoteli v Egypte? Nam sa tam velmi pacilo, bola som tam uz pred 3 rokmi s kamoskou, lebo vtedy som chcela ist do Jeruzalema a ked sme si tento rok vyberali dovolenku, tak sme tiez chceli tuto oblast kvoli vyletu do Jordanska, ale najprv sme hladali iny hotel - pre zmenu. Ale bud boli hoteli obsadene alebo mali zle recenzie, tak sme zvolili osvedcenu klasiku a nelutovali sme.

dadulka2000
25. jún 2009

suzi, no nie nevyzera na taliana,....a budes na babo vraviet po slovensky?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre