Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

gucz
15. júl 2009

ahojček ja nie som ja ranostajka, ale moja malinká áno, tak či chcem, alebo nie, vstať musím. Ale dnes vstala až o pol siedmej, tak v pohodke. Ako je u Vás? tu bolo ráno zamračené, teraz začalo vykúkať slniečko a ostalo dusno a teplo...
utekám žehliť kým nieje hic

nedockava4
15. júl 2009

Mirka...lebo mam nizky tlak 80/47....a v hlave mam kolotoc zadarmo :o)

aneska
15. júl 2009

vydržíš, veď si silná žena 😎

drobec123
autor
15. júl 2009

dobre ranko, ja musim povedat ze mne uz nebyva zle ani ma nenapina. sem tam citim ze mi nejaka vona nesadne ale viem to nejako v sebe vyriesit a je dobre 🙂
lopezka bola si vcera v tom baby markete ? ja ano, ale bola som sklamana. sice tam maju veeela veci, ale taky nejaky border, vobec som sa tam nevedela zorientovat a tie ceny ....... no urcite nedam za esprit teplaky 55Eur alebo za letne nohavice 68eur. to si ja pekne budem hladat na mmb uz nosene ...

nedockava4
15. júl 2009

aneska...jasne, vydrzim, len som z toho velmi slaba a uz som sa tesila, ze pojdem do robotky :o(
drobec...no, dufam, ze mi to rychle prejde

olienka12
15. júl 2009

ja by som tak spala, rano o 7 som uz bola na endokrinologii na odber...
mne este zle byva, napina ma dost casto, nevracala som od piatku, tak to povazujem za uspech, ale neverim, ze to uz preslo, lebo mavam dni, ked mi je dobre a potom sa to vrati este silnejsie... No snad sa to uz zmeni coskoro.
Prajem Vam krasny den, ja sa dnes tesim na polnocnu premieru Harryho Pottera 😀

aneska
15. júl 2009

Aj ja ty som hrozne spala a v práci začína byť čoraz teplejšie.. 😖

weronikla
15. júl 2009

Dobre ranko 🙂 Ja som sa prave vratila z poradne, o chvilu hodim do albumu nove foto nasho drobca, juuuj chvalabohu je vsetko v poriadku a dufam, ze to tak bude aj nadalej 😉 Olienka, teda Harryho ti zavidim 😀 Ja sa idem pustit do zehlenie, kym nie je take teplo a mozno aj na kupko pojdem, ale uvidim, lebo vsetci su prec..
Krasny den zelam...

roxy_1
15. júl 2009

krasny den zeny

gucz krasny dortik,dala bych si 😅

weronikla gratuluji k uspesne kontrole,tesim se na fotecku

ja jdu dnes ke kamaradce na masaze,uz se moc tesim,predtim si spolu zajdeme na obed a pak hura do salonu 😵

weronikla
15. júl 2009

Uz su tam, no vazne som rada, ze je vsetko ok, aj NT - 1,3mm, takze paraaada 🙂

lopezka
15. júl 2009

bre ranko tehulky 😅
ja som bola dnes rano tiez na kontrole ....ultrazvuk, krv a moc ......ale zbehlo to tak rychlo, ani mi drobceka neukazal 😢 ......ale vraj je vsetko zatial v poriadku .....som zvedava na tie vysledky z krvi a mocu ......to si zavolam tak do tyzdna a dam vam vediet 😅
najblizsie mam poradnu 31/7/09 😅

drobec bola som v tom markete a tiez som bola maximalne prekvapena a sklamana .......na tej stranke to vyzera ako velikansky obchod, ktory budes prezerat 4 hodiny 😖 😒 ....a tehu veci len nejake 3 vesiaky a otrasne veci a k tomu este aj drahe ......letne dlhe biele nohavice tam stali skoro 73 € 😖 😠

lopezka
15. júl 2009

weronikla krasne fotocky 😀 😅

sisipetka
15. júl 2009

Dobre ranko kocky,
Drobi je mi luto, ze nic poriadne nemali, resp. drahe. Bordel asi preto, ze sa teraz stahovali od nas z Petrzalky....ja som tam nakupovala pred 2 rokmi a vtedy to bolo ok, takze som vas nejako nechcela navnadit a potom sklamat - prepacte 😔 😉 Co sa tyka oblecka, ono vo vseobecnosti prehanaju s cenami pre tehulky 😠, preto som radsej bola v SCS, kde to nebolo az tak prehnane ako u nas. Avsak dost som si pozicala teraz od kamosky byvalej tehulky, tak to nejako pokombinujem a basta. Nechce sa mi zbytocne vyhadzovat peniazky na drahe modne kusky...
Vitam nove tehulky 😵 a gratulujem k daslim uspesnym kontrolam....

sisipetka
15. júl 2009

Lopezka, hej na stranke to vyzera super, preto som aj myslela, ze ked sa stahovali do vacsich priestorov, tak to bude lepsie 😅

lopezka
15. júl 2009

Sisipet ....ved v Petrzke som to mala na skok, len som tam zatim nechodila .....este mi to pripadalo skoro 😀 a ked som tam zacala chciet chodit, odstahovali ho 😀
Ty si tiez z Petrzky ? 😅

lopezka
15. júl 2009

no baby dnes tu nemozem tolko visiet ako vcera, buduci tyzden mam dovolenku a caka ma tu este kopa roboty 😖 😒

krasny den vsetkym prajem 😅 😀

sisipetka
15. júl 2009

Lopezka, hej som z petrzalky, rovno zo Sustekovej (teda za vydata 😀 )
Krasny dnik aj tebe 😉

dadulka2000
15. júl 2009

ahojte kocky

este raz vsetkym vdaka za pochvalu fotiek 🙂

pytala som sa midwife kedy sa citia pohyby pri druhom tehotenstve a vravela ze okolo 18tt, tak uvidime za par tyzdnou 🙂

gucz vsetko naj naj prajeme Laurinke k dvom rockom 😉 , happy birthday

juliet221
15. júl 2009

caute.zdravim vas z prace. dneska od rana mame rusno tak dufam ze sa to upokoji konecne 😀

gucz
15. júl 2009

dadulka ďakujem za blahoželanie v jej mene 🙂
už mám požehlené, ďalšia pračka sa perie... ledva čakám kým malá pôjde hajať, aby som tu mohla poupratovať. Poobede keď príde MM z práce jej chceme zablahoželať a potom uvidíme čo s načatým dňom, ale rada by som dakam vypadla. Stačila by mi aj záhrada u svokrovcov, tak si posedieť v tieni orecha na hojdačke.... 😉 , no veď uvidíme.

olienka12
15. júl 2009

ja zaspavam po sediacky.
Gucz tvojej malej vsetko najlepsie k narodeninkam.
weronikla blahozelam ku kontrole .

eva3107
15. júl 2009

Ahojte baby
konecne som tu neviem co sa vsetko udialo za dva dni co som tu nebola ☹
A velmi sa mi do citania nechce..
Vcera som mala kontrolu a vyzera to byt vseko v poriadku a vraj vysledky z krvi mam vynikajuce 🙂 A velmi sa tesim
Mam aj fotecku...dam ju do albumu neskor...

A vy ako?

olienka12
15. júl 2009

evi blahozelam, myslela som na teba, kedy sa ukazes so spravami.
Tesim sa na fotku

dadulka2000
15. júl 2009

evka, weronikla blahozelam ku kontrolam,... super 🙂

eva3107
15. júl 2009

Dakujem vam baby..tak som sa tesila a uz je to za mnou..., ale idem este na velky..buduci utorok... 🙂 ..znovu malinke uvidim! 😉
A vy sa ako mate? A co ty Olienka?

zdenka73
15. júl 2009

Ahojte! mne je dnes divno, stále sa mi chce spať.
Weronikla, Eva a Lopezka gratulujem k úspešným kontrolám!
Gucz - Laurinke všetko najlepšie k druhým narodeninám.

drobec123
autor
15. júl 2009

Peti, ale to vobec nie je tvoja vina ze sa nam v tom obchode s lopezkou nepacilo !! 🙂
ono nebol tam bordel v pravom slova zmysle, ale ze cely ten priestor je proste taky zvlastny a nejako to nema logicke usporiadanie ze co kde je. a tiez musim povedat ze ten vyber tehu oblecenia bol ubohy - same handry a to mali vsetko na zlavach za brutaaalne ceny ! no nech si to nechaju ! mozno nejake doplnky ako zavinovacky a detske veci sa tam daju najst a urcite aj vybrat. mali tam toho dost. ale urcite pojdem do SCS kuknut co tam najdem.
gratulujem ku krasnym kontrolam !

bebel
15. júl 2009

Ahojte,
SCS a Parndorf na handričky (RL pre deti) + blšák vo Schwechate sú istoty dobrého nákupu.
😎
Babymarket som navšetvovala kedysi v SC pravidelne, keď som ho mala ako najbližší obchod pri dome 😅
Na Šustečke som bola len raz, ale v priebehu 5minút ma chlapík presvedčil na kúpu autosedačky pre Bruna.

miroslava89
15. júl 2009

ahojte ja som uz naspet vonku je hrozne pocasie chcem dazd.. a este k tomu som soferovala cez 50kilometrov teraz na obed mam dost na cely den len lahnut a spat..

olienka12
15. júl 2009

Evi ja umieram z toho tepla uz som si vybavila na zvysok tyzdna dovolenku povedala som sefovi bud dovolenka alebo zoberem PN lebo sa to neda vydrzat. aj dnes zdrhnem skor 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre