Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

roxy_1
20. aug 2009

Ahoooj holky 😀
poslusne se hlasim z UZV a nesu posilu a to do tymu chlapeckuuuuuu 😵 😵 😵 😵 je to kluk jak buk... 😅 krasne jsme videli kulicky i pindika a pan doktor byl moc ochotny,prepnul nam to i na 3D ale maly byl spatne natoceny takze oblicejik nemame 🙂 ale to neva ja jsem rada hlavne ze vim kdo to budeeeeeee 😵 😵 😵 😵 😵

manzel si to natacel i na mobil,tam mam videa...jupiiii... 😀

roxy_1
20. aug 2009

btw dala jsem i fotecky do alba.... 😀

lucietta13
20. aug 2009

ahojte babulky, bola som tu len raz, nejako pri malej nestiham 🙂 ale budem sa snazit polepsit 😀 my by sme mali zistit co to bude buduci tyzden, ak teda to drobatko bude spolupracovat 😀

nedockava4
20. aug 2009

roxy....BLAHOZELAAAAAAM... neskutocna radost ide z tvojho prispevku.....

drobec123
autor
20. aug 2009

jeeeej roxy !!!! nadherne fotecky ! gratulujem k valibukovi, som rada ze posilni zatial tu mensiu skupinku 🙂

eva3107
20. aug 2009

Roxy...supeerr 😉 ,,gratulujem tii..a krasne fotecky mas aj brusko ti krasne rastie...juuuj uz aj ja chcem vediet co to vo mne rastiee 😅 ...neviem sa uz dockat 😵 😵 😵

gerci90
20. aug 2009

tak ti teda gratulujem roxy---ete že si nesklamala,,,,,a trošku ti aj zavidim...a kolko važi???

roxy_1
20. aug 2009

holky moc dekujiiii 😵

gerci ja nevim kolik vazi to jsem se ani nezeptala.mozna je to nekde v papirech ale nevyznam se v tom 🙂

eva neboj taky se brzo dockas,docela jsme cekali,vsichni doktori byli na salech takze nikdo nikde,pak dosel jeden moc prima doktor,vsechno krasne manzelovi popsal,byla jsem z nej uplne nadsena 😅

zucana
20. aug 2009

rozy gratulujem je nadherny aj ty si 😉

eva3107
20. aug 2009

Nooo Roxy to viem ze i na mna pride rada..., len som uz taka nedockava... 😅 ..fakt neviem ako to vydrzim 😅 😅

miroslava89
20. aug 2009

ja vas nestiham uz sledovat😅

ale aspon priebezne(menovite uz nestiham registrovat) gratulujem k uspesnym kontrolam a k zisteniam pohlavi🙂

boncusik
20. aug 2009

roxy, gratulujem k chalanovi 😀 teším sa že posilníš naše rady tehuliek čo čakáme chalaniskov 😀

moj morfologický UZV dopadol dobre, malý je v poriadku, žiadne vývojové chyby ani Down strašne sa teším 😅

boncusik
20. aug 2009

vidim , že rozoberáte pordonice, ja si myslím, že žiadna porodnica nieje jednotková ani zlá, vždy sa može niečo udiat, čo človek nemože predvídať ked je to súdene.
ja rozmýšlam nad kramármi alebo ružinovom ešte uvidím čo mi doporučí moj gynekolog 😕

ivv
20. aug 2009

roxy blahozelaam 🙂

inak ste tu rozoberali chute.. ja ficim na kyslom, vsetko.. citron, kapusta kvasena, moravanka (aj s "vodou").. predvcerom som zavarala, tak som lyzicou srkala aj tu dekom ochutenu octovu vodu.. 😝

zeby teda chalan? 😉

roxy_1
20. aug 2009

ivv diky a chalan je mozny ja ulitam od zacatku na kyselem,no uvidis na UZV 🙂

weronikla
20. aug 2009

Ahojte, teda kym som Vas precitala 🙂

Roxy, gratulujem k chlapcekovi...
Lopezka, to je super, ze to mas za sebou, este stale drzime palce na dobre vysledky 😉 Ty si spominala porodnicu v Topolcabnoch, tak k nim mam len taku info, ze sestricky sa chovali dost cudne. Sesternici tam robili cisarsky v spinali v pondelok, aj to narychlo, pretoze sa neotvarala a tak ze jej spravia cisarsky. Jej manzela ale poslali domov, ze sa mu ozvu, ked bude mat rodit aby prisiel. Samozrejme sa mu ozvala az sesterka, ked ju odrodili. Ona isla spat, kedze bola vycerpana a sestricky nepovolili ani to, aby sa on prisiel pozriet na maleho. 😠 😖 😠 Tak bol az na druhy den a to iba cez navstevne hodiny a maleho len videl. No zda sa mi to nanajvys cudne. Chvalabohu je maly ale krasny a chutny 🙂
Ja som rozhodnuta ist do Handlovej, pretoze je tam vraj uzasne prostredie a ludia a sestricky navstevy nevyhadzuju, mozes mat navstevu az do vecera az na izbu. A nadstandard stoji 400sk na noc, takze to planujem vyuzit, dufam, ze sa aj zadari 🙂 Hadam to aj vyuzijem...
No a mam pocit, ze vcera uz juniorca viac kopkalo, myslim, ze to bolo ono, tak sa tesiiiim 🙂
Pekny den 😎

weronyca
20. aug 2009

Ahojte kocky..chcem sa vam len pochvalit..uz vieme pohlavie..

nedockava4
20. aug 2009

wero...ahooj...a co cakate?

weronyca
20. aug 2009

..chlapceka.. tak ako som si aj priala.. 🙂

nedockava4
20. aug 2009

wow, super...blahozelam.... a podla chuti ti to vychadzalo tiez na chlapca? ..lebo mne sa to tak strieda, ze asi dvojicky 🙂

dadulka2000
20. aug 2009

veronika, roxy, blahozelam k chlapcekom 🙂

zucana
20. aug 2009

weonyca blahozelam 🙂 dnes je chlapcekovsky den 😉 aj ja by som chcela chlapceka kvoli svokrovi a muzikovi ale budem stastna aj z dievcatka hlavne nech je zdrave...
a inak vsetko oki? povedala si mu o tom odpadavani?

weronyca
20. aug 2009

ano vsetko je v poriadku... obvodny mi ma spravit EKG a zobrat krv. tak uvidime..

weronyca
20. aug 2009

podla chuti sa to da zistit?? ja mam cely zivot chute ako tehotna.. miesam vsetko so vsetkym.. 🙂 navyse kazdy mi vravel ze mi rastie brusko do spicata.. tak podla toho tipovali chalana...

zucana
20. aug 2009

supis tak uvidis ze bude vsetko oki a budes pod kontrolou aspon....
tak len dobre spravy uz 😉
ja dufam,ze zajtra bude vsetko ok na odberoch lebo mam bielkoviny v moci...a bud.piatok by som mala ist na UTZ 😎

weronyca
20. aug 2009

Inak vy ktore viete pohlavie, vam ho zistovali podla utz alebo vam brali krv. Lebo na ultrazvuku mi povedali pohlavie a sestricka sa ma pytala,ze ci mi na pohlavie brali krv 😒

Navyse vraj dnes ked som mala poradnu som na utz ani nemala ist ze teraz navyse utz az v 30tt. 😒

zucana
20. aug 2009

weri a oni tu dnes robili morfologicky? si uz v 20tom tyzdni teda?

weronyca
20. aug 2009

nie normlany tak ako stale... a som v 19tom , v 20tt mam ist jedine na karidologiu

zucana
20. aug 2009

no lebo v 20tom sa robi morfologicky aj baby o tom pisu...a on ti povedal ze az v 30tom teda?

weronyca
20. aug 2009

ze najblizsi ultrazvuk budem mat az v 30tt.. vsimla som si ze tu baby spominaju morgologicky utz , ale tak mne ho budu robit asi az neskor

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre