Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

weronikla
30. sep 2009

Ahojte,

vidim, ze riesite riadne dilemy ☹ To vam teda nezavidim a zatial pevne verim, ze nebudem mat ziadnu neprijemnu skusenost ako Bebel.. Dufam, ze ziadna z nas... 😉
NIektore uz mate riadne vybavicky, aj ja by som to uz mala rada vsetko doma a na kope, nech na to nemusim mysliet, ale moj manzel ma drzi tym, ze je este kopec casu. Takze postielka je u svokrovcov na chalupe, caka na prebrusenie a lakovanie, kociar je tam tiez zabaleny a iz ba nevymalovana... No som zvedava, ako to vsetko stihne, ale vychutnam si to 😉 😀
Tak sa drzte a chorym zelam skore uzdravenie, nie je to veru bohvieco 😒

olienka12
1. okt 2009

Dobre ranko tak sa cakam na sladku vodu brali mi krv z prsta a moc a cakam na glikemicku krivku potom budem pit 😢 hladna som ako vlk a vyhliadky na najbl.3hodiny hrozne 😉

olienka12
1. okt 2009

Ozaj a hlasim miery merane rano o 6 😉 116cm a plus 10kg po tej mojej drasta diete od minuleho tyzdna aspon na nieco to bolo dobre 😉

olienka12
1. okt 2009

No baby nemusite sa bat ta voda je ok ako ked presladim caj 😉 len kus chemicka prichut zvladla som pollitrak 😉 cez slamku za 2 minuty hehe uvidime co moja zaha na to mam cakat 2hodiny presne nechodit nejest nepit necikat hura

petronelka77
1. okt 2009

Dobre ranko, ja som bola vcera na cukor a dalo sa to uplne v pohodicke zvladnut. Cakala som nieco horsie.
Prve odoberu krv+moc, potom sa vypije presladena voda, za hodinu opat krv a moc a za dalsiu hodinu krv a moc. Vysledky vedia povedat okolo 12-ej.
Takze v pohodicke tehulky 🙂, ktore vas to caka.

olienka12
1. okt 2009

Hodina za mnou este hodinu ale spat sa mi chce riadne ta hodina chyba 😢

olienka12
1. okt 2009

Tak moj maly bude asi na sladke kope o dusu.vcera cely den ani netukol az vecer ked som ho donutila lezanin na chrbate 😉 dnes si to vynahradzuje 😉 este pol hodku vydrzat a odber krvy a piskanie 😉))

evca35
1. okt 2009

ahojte, mňa to ešte len čaká, to sa tam ide nalačno? a nalačno aj tie ďalšie hodiny? Veď to sa zbláznim. mne je na zvracanie keď mám prázdny žalúdok 😢

nikushka0
1. okt 2009

dobre ranko...hlasim dobru sparu... mame zruseny kludovy rezim aj Magne...sme v poriadku a v pondelok ideme na 3d...juchuuuuu!!!! tak som sa bala dnesneho rana... 😨

olienka12
1. okt 2009

Evca tiez som sa toho bala ale pol litra sladkej vody dost zasyti 😉 papat budeme o pol hodky nikushka blahozelam len to teraz neprehanat 😉

nikushka0
1. okt 2009

olienka12...dakujem...hej, mam sa setrit, ale aspon uz mozem normalne fungovat...ist von viac a tak..

olienka12
1. okt 2009

Baby ja mam dnes prvy den nahradu na zaucenie materska sa blizi juchuchuuu 😉

roxy_1
1. okt 2009

Dobre ranko

oli tebe uz jsem hodila do tabulky 🙂

holky budu cely den nejspis pryc,jdu na kontrolu a pak jedeme na kocarek,tak poprosim vas aby jste mi miry posilaly do IP at zadnou nevynecham,staci jen cm a tt 😅

takze dneska MERENIIIII 😀

nikushka0
1. okt 2009

olienka12....jaku nahradu???nechapem... 😒

olienka12
1. okt 2009

V praci nahradu

krpuch
1. okt 2009

adros dakujem🙂
olienka a to len u vas v tescu je ta akcia na detske oblecko alebo vseobecne vo vsetkych tesco obchodoch?

olienka12
1. okt 2009

Roxi dakujem a prajem vela stastia pri vyberani koca 😉

olienka12
1. okt 2009

Krpuch asi vseobecne u nas je aj v hyperku aj v obchodnom dome 😉

krpuch
1. okt 2009

ja som len dva dcl pila tej cukrovej vody a cikanie a prejst sa na vzduch mi nezakazali🙂 ale je to o dusu vydrzat o hlade tie hodiny. Ked som to mala za sebou uz som zase nebola hladna🙂

petronelka77
1. okt 2009

Tehulky, poznate nejaku dobru prediatricku v Kosiciach? Resp. tie, ktore ste z KE, mate uz vybratu alebo kedy je najvyssi cas na vyber a oslovenie pediatricky?
Evca, ide sa nalacno, ale da sa to zvladnut, vobec som necitili hlad, ta voda ta dost zasiti. Pocas tych 3-och hodin nesmies ani pit ani jest.

olienka12
1. okt 2009

Tak som asi lucky ze iba 2hodky heh o 2minutky odber a bude jedlooo

nikushka0
1. okt 2009

boze ja som lelenc... 😖 sak jasne...hehe

evca35
1. okt 2009

krpuch - nám prišiel letáčik Cherokee Tesco a FaF do schránky, taká knižočka tenká, podľa toho čo píšu na zadnej strane, ponuka katalogu platí v hypermarketoch a OD Tesco od 30.9. do 13.10.2009. Takže na celom Slovensku. Sú tu hlavne detské veci, na väčšie detičky a tie overaly na bábätká. Tiež sa chystáme 🙂

inak, aj ja v tých trakových rifliach vyzerám dobre, a vôbec nie nesexi. Skôr mi pár rokov uberajú a vyzerám mladšie 😉 a hlavne mi zadržiavajú bruško aby mi nepadalo dolu. A gumu veľmi nemusím ...

petronelka - ja chodím s dcérou na Furču k MUDr. Antónyovej (aj keď bývame na Ťahanovciach), takže aj druhé bude u nej. Som spokojná, hlavne nepchá za každú cenu antibiotiká. Poznala som ju osobne už pred pôrodom, tak neviem ako dopredu treba nahlásiť dieťa, ale jej stačilo potom keď manžel po narodení dcéry odniesol lístoček (vtedy bola v rámci tehu knižky ešte jedna stránka, kde v pôrodnici vyplnili miery dieťaťa a toto sa odtrhlo z knižky a tento lístok odniesol k doktorke). Na základe toho vystavili kartu, prišla sestrička domov pozrieť bábo a určila prvý termín poradne. Teraz neviem ako to funguje, či priamo s prepúšťacou správou sa ide ...

hanus177
1. okt 2009

Ahojte kočky,
mňa cukor čaká až o dva týždne. Chcem sa len spýtať, či ste deň pred odberom mali nejakú dietu. Mamina mi vravela, že by som nemala jesť deň pred tým sladké a večer len nejaký zeleninový šalát.
Chcem sa ešte spýtať, včera a dnes mi sem-tam stvrdne bruško. Trva to len chvíľu, je to normál???
Pekný deň všetkým
😀

evca35
1. okt 2009

hanus - mne tvrdne keď dlhšie stojím a chodím, vtedy si sadnem na gauč, vyložím nohy, priložím si ruky na to miesto a o chvíľu to prejde. Ak by ti to trvalo dlhšie a častejšie, povedz doktorovi, už to nie je normálne 😉

andykca
1. okt 2009

tak oli isto to mas za sebou..super mna to caka v utorok xi 😉

roxy posielam rozmery a vyberte peknucky kociarik 🙂

nikushka0
1. okt 2009

hanus... mne dnes povedala v poradni, ze keby mi tvrdlo brsko, mam si dat Magne B6...ale to asi myslela dlhsie...no skus si oddychnut, ako radi evca...

hanus177
1. okt 2009

No keď sa mi to stalo doma, tak som si na 15 min ľahla a bolo o.k. Horšie je to v práci, sedím za PC a je to horšie..... musím sa postaviť a trošku prejsť....... do obeda sa to dá, horšie je to už poobede, potrebovala by som na prechádzku asi viac času........ najradšej by som už bola doma na MD....... ale so šéfom som sa dohodla, že ešte aspoň tento mesiac.... ak sa nič vážnejšie nestane........ tak už pomalinky odpočítavam dni 😖

hanus177
1. okt 2009

Olienka len dnes som si všimla, že máme spoločný termín 😉

janka1
1. okt 2009

ahojte 😉
pekny a asi aj slnecny den vam prajem 🙂 aj ked je dost chladno brrrr 😒

k tym mieram tak u mna je to za mesiac o 4 cm viac 😉 117cm

k tomu tvrdnutiu brusko tolko ako pisala evca , skus si lahnut a trolinku oddychnut popripade si vezmi aj magnezium 😉 mne dr. poradila magnesii lactici a BERIEM AJ 3X DENNE KED CITIM, ZE JE BRUSKO PEVNEJSIE 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre