Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

dadulka2000
6. jan 2010

gucz,... vdaka za take vitazstvo 😎 , sa na tom zatial stale len smejem,.... 😀 ,horsie bude ak to ozaj vypukne a to bude ten scenar. potom ma len chyti panika,..... 😝
navyse maminka ma priletiet v pondelok na 3 tyzdne,.... tak to neviem ako doleti ked zatvaraju letiska. vy mate oteplenie koncom tyzdna, co???

gucz
6. jan 2010
evcam
6. jan 2010

Ahojte hlásim sa už z porodnej sály otvorená na tri doki vravel, že dnes porodim. Už mám aj kontrakcie ale dá sa to vydržať.

gucz
6. jan 2010

evcam myslím na teba, nech to máš rýchlo za sebou 🙂

dadulka2000
6. jan 2010

evcam, .... drz sa ,.... zacina to mat grady 🙂
vo februari si budeme porovnavat prirastky hmotnosti na babatkach a ubytky na nasich 🙂

roxy_1
6. jan 2010

evcam tak nakonec to bude jak jsi psala.... 🙂

andy me ty kontrakce celkem boli ale da se to vydrzet,hlavne si pri tom jeste chatuji s kamaradku na FB ktera mi dela vrbu a radkyni rodila v junu 😀

roxy_1
6. jan 2010

takze se celkem rozptyluji jinak bych se uzrala nervozitou... 🙂 😀

andykca
6. jan 2010

Tak a je to tu: sms od Adros:

princeznicka Alex narodena dnes o 9:35 hod...ma 51 cm a 3620 g 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 a je krasna dostala som aj foto 😉

evcam drz sa aj ty 🙂 drzime palce....tak hadam 3 tehulky porodite dnes ako na 3 kralov sa patri 😉

mia.
6. jan 2010

tak evcam - ideš nato!!! Držím palce! 🙂
roxy, ak by si to chcela urýchliť - skús tú vaňu... 😉

roxy_1
6. jan 2010

andy to je super hod fotecku k sobe do alba

adros moc blahoprejeme a v dobrem zavidim ze uz to ma za sebou....at jsou obe v poradku a zdrave 😀

mia mame jen sprchac vana je az v novem bydlenicku 😉 neva pojedeme asi jak dorazi muz domu a uvidime co nam povi

roxy_1
6. jan 2010

tak adros je asi jedina kdo to ma v termine 😀 😀 😀

mia.
6. jan 2010

adros - blahoželám k 3-kráľovej princezničke!!! Nech ste obe zdravé!
Roxy, žeby si vskúšala horúcu sprchu? Aj u Vás tak padá?

gucz
6. jan 2010

Adros gratulujem k dcérenke 🙂 , prajem skoré zotavenie po pôrode, veľa mliečka 🙂

roxy_1
6. jan 2010

mia ja si dala sprchu uz rano po wc a zrovna se oholila....po sprse mi ty bolesti na chvilku ustaly 🙂

u nas je hotova snehova kalamita a stale snezi 😀

k.a.t.k.a.
6. jan 2010

dobre ranecko 😀

adros gratulujem a evcam dufam ze ochvilu tiez 😎

dievcata co sa rozhodujete medzi spinalom a celkovou, ale vam nedaju na vyber ze co chcete 😅 vsetko je na lekarovi a podla ne/postupujuceho porodu sa rozhodne, ale ak je kopec casu resp. planovana sekcia davaju väcsinou spinal 😉

bebel tak ty sa ides sankovat? Pekna predstava pre mna 😀 ale len predstava, ja nemam bundu na to brusisko, cele tehu som vydrzala vo svojich veciach tak to uz doklepem tie 2tyzdne 😅

dnes som si dala za ulohu schovat stromcek 😝

andykca
6. jan 2010

no jo supnem foto ku mne....hadam mi to adros odpusti 🙂 zajtra ich pojdem kuknut...sa neviem dockat xi

roxy veru mia ma pravdu ked pride manzel domov daj si este tu sprchu aby sa to urychlilo....nech ta dlho netrapia v nemocke 😉

gucz
6. jan 2010

k.a.t.k.a. takú úlohu som si dala aj ja dnes na večer ak neodkväcnem, tak stromček pôjde ta-tam

inak ja som si bundu požičala a vôbec ju nenosím, pripadám si v nej ako veľryba krížená s medveďom, tak radšej nosím svoje. Zistila som, že zapnem takú staršiu bundu od číňanca, tak nosím teraz tú, je teplá a tenká i keď bohvieako nevyzerá, už to nejako vydržím

k.a.t.k.a.
6. jan 2010

ja by som si mohla dat manzelovu bundu, ale radsej to ozeliem 😀 vyzeram jak predavacka z mileticky v nej 😅 nech sa ide manza sankovat 😀 ja im pripravim doma teply caj 😀 Ja zimu mozem, ale len z okna 😅

roxy no ja by som urcite sla, ak je u vas tiez tolko snehu ako tu a zaskoceni odhrabavaci zimou 😅 kym sa tam dostanete co ty vies 😉

roxy_1
6. jan 2010

andy juuuu mala je zlatuckaaaa 😵 😵 😵 😵

jasne jak dojede manzel tak vyrazime,uz jsem mu volala at si nahlasi volno v praci....

poprosila jsem kamaradku ze vam da vedet jak to budeme mit za sebou i s foteckou 🙂 😉

liwka
6. jan 2010

ahoj, tehulky. dnes rano som sa budila s otazkou, ako je na tom adros, roxy, plivit a evcam. a vdaka tomu,kolko ste sa v noci rozpisali, som hned dostala aj odpovede. adros velmi blahozelam, mala je fakt nadherna. roxy, evcam, vam drzim palceky, aby ste to mali za sebou co najskor a s co najmensou bolestou 😀

zazalienka
6. jan 2010

breráááánečko... tak nám ten deň super začal..
Adrika, malá je úúúžasná, tak konečne to máte za sebou, trojkráľové dieťa.. želáme všetci traja nech ste zdravé, silné a malej skvelý život, veľa mliečka..

baby, tak dnes pokračujeme.. tešíme sa na nové prírastky..

krpuch
6. jan 2010

baby drzte sa a hlave stasne dorazte do nemocky...
adros gratulujem, mala je zlata.

weronikla
6. jan 2010

Ahojte,

zelam krasny zasnezeny den 😉 Neviem, ci sa mam tesit alebo plakat, kedze na svoje hobitie nohy obujem iba tenisky 😠

Gratulujem k novym prirastkom, diskusia nabera napatie. Ako vas citam, tak je to dobrodruznejsie a dobrodruznejsie 😉 A teraz roxy pise uz aj s kontrakciami. 😀

Ja idem v piatok na poradnu a som zvedava.. Uz by som to mala rada za sebou, ale mala si sama vyberie. POsledne tri dni ma trapi bolest hlavy a migrena, takze nic moc. Ale treba skusky dorobit. 🙂

Drzim vam vsetkym palce, nech to dobre dopadne.

lopezka
6. jan 2010

dobre ranko babulky,
taktiez sa pripajam ku gratulacii ......adros, mala je krasna, hlavne nech ste zdravucke 😀

roxy a evcam, hrooozne moc drzim palce, nech to ma hladky priebeh a uspesny koniec 😀 😅

dadul, tebe drzim palce, nech to potom nema taky katastroficky scenar, na aky to vyzera 😠 😉

ja som dnes v noci celkom dobre spala, samozrejme na asi 4 nocne wc-vyjazdy 😀 , ale zakazdym som chvalabohu zaspala a potiahla som si to az do desiatej 😀 ...... a spomenula som si na casy, ked som chodila do prace, ze dnes by som urcite robila .....u nas sa 3 krali oslavovali vzdy v praci, kedze sme robili uzavierku pre ameriku 😢 😖 😠

tu v blave je krasne nasnezene ....ale moc sa von nechystam 😒 ....idem sa este osprsit, vlasy umyt ......mm ma musi oholit 😠 😀 .....a pak este budem zehlit a tak 😅

ives77
6. jan 2010

ahojte kočky a miminka 🙂 tak maličký konečne zaspinkal a ja mám čas si vás trošku prečítať a dala som aj pár fotiek do alba tak ak chcete urobte kukuč na naše slniečko 😀

lopezka
6. jan 2010

ives jeeeeeeeeeeeeej, krasny 😀 a ake ma baculate licka, asi ma mamina kooopec dobreho mliecka 😀 😅 😉

evca35
6. jan 2010

ahojte,
tak tu sa v noci žúrkovalo 🙂
adros gratulujem k bábike.

zdenka73
6. jan 2010

Adros gratulujem k malinkej,a aká je zlatučká. Rýchle zotavenie po pôrode, veľa mliečka,a zdravíčka.

olienka12
6. jan 2010

Juuj adros blahozelam krasne velka je mala 😉 moj ma momentalne 2380g prcek tesime sa z kazdeho pribrateho gramu.ja mam za 10dni v nemocke -12kg takze polovica vahy dole ako nic...
Kocky kt rodite drzim prsty.

babush
6. jan 2010

ahojte 🙂
pripajam sa ku gratulaciam k dnesnemu slniecku Alex od Adros a drzim palce, aby to aj roxy aj evcam dnes paradne zvladli. To nemoze byt nahoda..to musi byt nejake znamenie, ze na 3. kralov sa to trom z vas rozbieha 🙂
Tak sa drzte, ja idem odzdbit stromcek, nech robim aspon nieco. No a namiesto stromceka idem do obyvacky nainstalovat kolisku 🙂 U nas to uz vyzera pomaly akoby sme mali bejby 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre