Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

bebel
22. jún 2009

Ahojte,
hlásim sa po dlhom party víkende 😎
Dnes idem na koncert DM ..... bola som si už kúpiť gumáky a goráčovú bundu som vytasila, lebo v tomto "parádnom" počasíčku to bude večer zážitok.
Riešili ste mená, tak u nás definitívne bude dievčetko Izabela.
A na chlapčenskom sa zatiaľ s mangelom nezhodneme.
Minix..........pády sú ošemetné...ja som pri Brunovi ručala ako tur, keď sa podo mnou v 7. mesiaci prepadol závej a ja som sa prepadla celou váhou až po bedrá skrz neho a bruchom som dopadla na zladovateľú vrstvu na záveji.
Mangel si vtedy myslel, že ma musel niekto minimálne zraziť autom....ako strašne som kvôli tomu revala a nemohla sa ukľudniť....a Bruniš je úúúplne v poriadku 😉
Andykca....aj ja bohužiaľ vidím ako to kondične nezvládam.
Čo sa týka plaču...tak tento víkend sme prerevali aj s mangelom aj s kamošom a jeho otcom..ale to by reval každý normálny aspoň trochu empatický tvor.Posledný týždeň som kvôli danej záležitosti mala brutálne stresy a strašne sa mi pokazila pleť....tak dúfam, že je krpec v poriadku.

antoniab
22. jún 2009

ahoj tehulky 😉
tak sa hlasym zo slovenska ktore je uprsane ☹ cesta v poriadku trocha turbolencie v lietadle tak zachod nebol viac funkcni nez v provozu tak sa divim ze som to zvladla aj bez toho aby som tam musela a cestu z BA som viac menej uz prespala 😀 😀

dnes som bola na gynde okrem toho ze som myslela ze v cakarny odpadnem a musela som navzduch to bolo celkom ok a bola tam zlata pani co sa ma opytala ci nepotrebujem pomoct potrebovala som otvorit flasu normalne som nemala silu
no este ma p.doktor hned na zaciatku zdrbal ze idem tak neskoro no proste kazdy ma iny system no ale umna to inak nejde tak sme sa potom dohodli ako to bude fungovat takze kontrola za mesiac no ale inak to umna nejde 😝 no stejne jedna kontrola tu jedna tam do 7mesiaca to nejak zvladnem
sme v 11tt p.doktor povedal ze babo sa mu predvadza ale ze je to vporiadku pretoze si ho potrebuje premerat a skontrolovat ci je vsetko ako mam byt tak sa len smial no a krv mam v piatok som si aj fotku zabudla vypytat jak som bola mimo to babo uz bolo take velke oproti minulu 😲 😵 😵

endokrinologiu mam tiez za sebou sono bolo ok a krv budu vysledky vo stvrtok
zajtra idem este zistit info na socialku no a potom budem vegetit este keby sa pocasie troska umudrilo 😅
inak sa tiez priznam ja som tiez dost podrazdena uplakana a manzel mi lezie na nervy uz len tym ze je 😀 😀 😀

drobec123
autor
22. jún 2009

bebel a co sa deje ? teraz musis byt co najviac v klude aj ked sa to lahsie hovori ako praktizuje !
drzim palceky

gucz
22. jún 2009

antoniab, takže kontrola dopadla dobre, to som moc rada 🙂 . Aj Ti už presne určil termín?
bebel ten koncert si uži, len sa nezabudni dobre obliecť, aby si neprechladla

zucana
22. jún 2009

super tonka som to tusila ze to dobre dopadne 😉

janka1
22. jún 2009

antonia supeeer 😵 tesim sa s tebou 😉
my sme sa s manzelom od kedy sme spolu este nikdy ani len nepohadali , ale dnes som ho poslala do certa a nech konecne niekde vypadne na sluzobku , lebo mi neskutocne lezie na nervy aj dieta som vyslala k mojim rodicom nakolko maju dva dni pedagogicke volno a bude klud ...moj drahy ide vo stvrtok az do nedele na nejaku firemnu akciu neuverite a neukrizujte ma, ale ja s ataaak tesiiim, ze vypadne z domu 🙂

antoniab
22. jún 2009

dakujem 🙂
p.doktor urcil datum na 15.januara a povedal ze to posunie o dva dni na 13 aby sme boli v pohotovosti tak som sa smiala ze ja budem v pohotovosti uz mesiac predtym 😀 😀 😀
no myslim ze sa to upravi este podla toho ako sa bude babo vyvijat 😉
janka ja som normalne alergicka 😀 nech povie cokolvek tak vybuchnem ze jaky je on inteligentni 🙄 som aj rada ze som doma a odychnem si iked musim povedat ze ak mam na nieco chut tak okolo mna skace jak okolo malovaneho vajca len ja som protivna no ja si to uvedomujem ale proste nemozem inak 😀 😀

zucana
22. jún 2009

no tak to moj muz je zasa nastvaty ze mi je nanic....sa boji ze som na neho nahnevna alebo co....furt otravuje otazkami ze chces toto a chces toto? na porazenie a potom sa oduje ked odvrknem 😎
chudatka nase a vraj to bude este horsie.... ale lubim ho moooc

cukruska1920
22. jún 2009

a moj mi nadava ze stale jem 😠

zucana
22. jún 2009

😀
cukrus to aj mne sem tam a ked nejem tak ani to neni dobre...to zas nadava ze nejem 🙂

cukruska1920
22. jún 2009

no tak u nas to nehrozi..lebo ja nejem len ked spim...ale akonahle sa zobudim tak to zacne...napr. aj teraz som dojedla a zas som hladnaaaaaaa...

weronikla
22. jún 2009

Minix, tak super, ze je vsetko v poriadku 🙂 Gratulujem Vam ku kontrolam a k uspesnemu rastu... No ja som tiez na priatela nevrla a najlepsie sa citim, ked som sama a mozem si od vsetkeho oddychnut 😀
Minix, a kedy mas termin svadby? No my sme na tom tiez tak, ze len tie zakladne veci mame a ostatne sa hadam poriesia aj neskor 😀 Tak ale nic sa mi nechce, ked je taketo pocasie, ved to je strasne, len by som spala ☹

janka1
22. jún 2009

antonia akurat som to citala manzelovi co si napisala 😀 😀 aspon pochopil, ze mi nesibe , ale ze toto su fakt hormony, lebo on mna taku nepozna uz normalne nechapal co to jeeee, ci naozaj ho nelubim, ci fakt som na neho taka alergicka , ked on sa taaak snaziii 😀 😀 😀 😀 😀

no , ale aj tak som mu povedala, nech ide na tu akciu vo stvrtok aspon si od neho oddychnem , lebo on zvazoval, ze nejde , tak som hned na neho to nech ta ani nenapadne ides a hotovo!!!!!!! 😀 😀 😀 😀

isto ti ho zmeni postupne s vyvojom babatko aj mne zmenil aj ked stale verim, ze to bude januar 😀 😀 😀 😀 ale ked budem tooolko jest , tak aby to nebol aj november 😀 😀 😀 😀 😀 😀

eva3107
22. jún 2009

Ahojte baby
konecne som sa tu dostalaaa...
Tak vam je heej...ja na svojho manzela nemozem byt ani protivna...pretoze je v Angliscku....pracuje tam....
A povedala by som ze teraz v tomto obdobi..mi fakt velmi chyba...Dost casto som sama ☹ a je mi nanic!!!
Tak som rada, ze este aspon chodim do prace lebo inak by som sa zblaznila...a to fakt..
Ach baby co by som dala za to keby bol moj muzicek doma ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

antoniab
22. jún 2009

janka tak keby to ovplivnovalo jedlo tak aj ja rodim v novembri 😀 😀 a mozno by som to stihla aj v oktobri 😀 😀
tak teraz je to take ze zaciatok a nakonci budem nanho nervna bo uz budem chciet koniec
inak musim vam napisat inteligentni postreh mojho mm

boli sme sa minuli tyzden najest vonku a prisla tehotna mala dost velke brucho tak sme s kamoskou predpokladali ze bude par tyzsdnou pred terminom a moj mm nanu cumi a hovori ty vole jak ona moze s tim bruchom spat sak to sa snad ani neda tak sme obe nanho kukli a hovorime ci si myslel ze ci to je med lizat 😀 😀 😀 😀 no inteligent no ale ved je to preneho prve dufam 😀 😀 tak je to vsetko nove aj premna

inak som si kupila krem na strije nejaky elastin ci co a na prsia mali len uz ked sa koji tak to kupim az potom

roxy_1
22. jún 2009

Ahoj holky hlasim se jako mlada stastna pani,s mimiskem jsme vydrzeli az do 4 rano 😀 dam jednu fotecky do alba 😉
ani jsem neplakala ani nebyla nervozni to vse jsem si vybrecela v patek,ten den mi umrel dedecek a pak to pocasi,no ale nejak jsem to zvladli....opatrujte se maminky 🙂

gucz
22. jún 2009

roxy gratulujéééééééém mladá pani 🙂

gucz
22. jún 2009

je mi ľúto dedka samozrejme ☹

roxy_1
22. jún 2009

dekuji,no osud clovek neovlivni....

cukruska1920
22. jún 2009

roxy...tak ta vitam medzi nami vydatymi so zavazkami 😀 a k tomu dedkovi ..uprimnu sustrast ☹

janka1
22. jún 2009

roxy gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeeeem 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

hlavne , ze ste si to uzili v zdravi a pohode 🙂 🙂 🙂 🙂

roxy_1
22. jún 2009

diky holky 😉

eva3107
22. jún 2009

gratulujem roxy 🙂

antoniab
22. jún 2009

roxy vitaj v klube 😀 bola si krasna nevesticka 😉
a uprimnu sustrast 😔

zdenka73
22. jún 2009

roxy gratulujem k mladej pani, tak si to užívaj. A úprimnú sústrasť ☹

zdenka73
22. jún 2009

antonia gratulujem k úspešnej kontrole

zucana
22. jún 2009

roxy gratulujem 🙂 bola si krasna 😵

weronikla
22. jún 2009

roxy gratulujeeeeem 😉

olienka12
22. jún 2009

roxy gratulujem bola si krasna nevesticka.Dedka je mi luto, zivot je obcas kruty...

olienka12
22. jún 2009

inak ja od soboty prezivam muky. zjedla som gulas a rozhodilo mi to zaludok uplne netravi mi a denne grcam ako o dusu.... a to ma zajtra caka cesta z Presova do Brna, tak mi prosim palce drzte. Opatrujte sa vela trpezlivosti prajem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre