Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

andykca
6. aug 2009

katka no super ze mas po kontrole...tvoj dr by mal troska porozmyslat co hovori v 16tyzdni su uz pohlavne organy vyvinute....jaaaa som jeho gulky a pipulaka videla velmi jasne hehe....ale tak asi bol tvoj drobcek zle otoceny 🙂

http://www.starostlivostodieta.sk/kalendar-teho...
http://tehotenstvo.academy.sk/index.php?click=24

meggieya
6. aug 2009

eva, ty mas jake super brusko, ja mam od 14 tyzdna asi rovnake... no ak by som sa mala drzat tych babkynych ,,povier" tak ak ma zena spicatejsie brusko bude chlapec a do sirky brusko dievca, tak potom by som mohla mat dievcatko... 😀 chcela by som...

eva3107
6. aug 2009

meggi tak to ti prajem ...mne sa teraz rast bruska akosi zastavil... 😒 ...no neviem...nakoniec to mozno bude dievcatko po ktorom tiez velmi tuzim 😉 ...tak uvidime , ale potesim sa aj chlapcekovi ..Len nech je babo v poriadku!!! ☹

meggieya
6. aug 2009

eva, no ved presne... nech su len zdrave nase babatka... to je dolezite... 😉

eva3107
6. aug 2009

😉 ...Tak meggi...tak som zvedava...uz sa neviem dockat utorka!

weronyca
6. aug 2009

babyyyyyyyyyy..... no volala mi akurat sestricka od lekara a vraj geneticke testy mam v poriadku... tak sa tesim ..to znamena ze ziadne poruchy babatko nema?

micicici
6. aug 2009

Evi, hlavne sa nestresuj koli tomu, zavolaj tam, vysvetli situaciu a snad ta pochopia a prelozia termin. Drzim ti palce aby to vyslo a manzel mohol byt pri tebe. AJ mna niekedy pichne v brusku, tak neprijemne tupa bolest chvilkova, ale stale to prejde.

Inak teraz mi manzel volal a sa pytal ze ci je potrebne to 3D vysetrenie ked mi robili triple testy a vsetko je negativne a v poriadku... Niekedy mam pocit ze tym nasim chlapom ozaj nic netreba... Radsej tam pojdem v ramci preventivy ako by som mala nieco zanedbat...

grelu
6. aug 2009

weronyca...ano...ja velka pravdepodobnost, ze male je ok 🙂)....blahozelaaaam 🙂

grelu
6. aug 2009

mici...no vysvetli mu, ze triple testy neodhalia vsetko...a radsej sa treba presvedcit na vlastne oci, ze je vsetko v poriadku .-)

micicici
6. aug 2009

grelu, no porad aku presvedcivu rec mu mam predniest, normalne som sklamana z toho. sak to nie je modny vystrelok, alebo nejaka hovadinka po ktorej tuzis, ved to urobime pre nase babo, aby som mohla spokojne spat v noci. Ozaj a vies aj z hlavy co viac odhali ultrazvuk ako triple test? Som zvedava na nasu vecernu debatu, co mi na to povie...

nedockava4
6. aug 2009

mici...tak to mas uplne opacneho manzela ako ja...ten moj ma od zaciatku posiela po vsetkych ultrazvukoch, ake su....pyta sa kamaratov, kamaratiek a potom mi doma zvestuje, ze kam by som vsade mala ist...

meggieya
6. aug 2009

weronyca, no super... tak sa tesime, ze ti vyysledky dopadli dobre.... ja sa dozviem az 21 augusta, ked pojdem na ultrazvuk, vtedy by som mala uz aj vediet, co to bude... tiez sa tesim, ale je to este pomerne daleko.
🙂

olienka12
6. aug 2009

grelu nic si nerob z bolesti chrbta a klbov, ja to mam takmer od zaciatku a tiez od 8 tt nezapnem ziadne nohavice, zo zaciatku ani nie tak kvoli bruchu ale hrozne sa mi panva a boky rozsirili nic nevytiahnem ani bedrace...

olienka12
6. aug 2009

dadulka u nas je to individualne vacsinou pustaju na 5 den pokial babo nema zltacku alebo nie su ine komplikacie, pokial ma zltacku ostava sa dlhsie...

micicici
6. aug 2009

Nedockava to je super ze sa o vysetrenia tak stara. Aj ten moj sa zaujima, len som sa naprv objednala do toho Popradu, som mu to vychvalila a tak to aj domadlo - ze je to skor komercne zamerane a nie na podrobne vysetrenie matky a plodu. Skrz toho sa pytal ci to treba, aby to nahodou nebolo to iste co v PP. No asi tak.

Joj a napises mi prosim kde by som nsla tu ulicu, kde sa nachadza ta ambulancia? Sice Kosice ako tak poznam, ale neviem si to vybavit, ze kde sa to nachadza.

Olienka, mna klb boli stale kedze som ho mala 5 x operovany, takze to uz beriem ako nutne zlo... Snad tu zataz nejako vydrzim ☹

zazalienka
6. aug 2009

ahoj olienka, aky je to kočík čo máš v albume? aj mne sa páči, len neviem značku..
v Trnave , pokiaľ nie je problém, tak 4 dni.. švagrová rodila v utorok a v sobotu doobeda už boli doma.. inak prišli sme v piatok za ňou do pôrodnice, videli sme krpatého len za sklom a z diaľky, jak vo väzení, n a v sobotu na obed už som ho doma veselo kŕmila z fľaše a pestovala..
a som sa rehotala že som tam niečo chytila, lebo hneď v pondelok som zistila že čakáme aj my..

olienka12
6. aug 2009

evi ja mam take stavy pichania a bolesti skoro kazdy den babo rastie maternica tiez a dostava sa vyssie z panvy Magne B6 pomaha

eva3107
6. aug 2009

micici...urcite by si tam mala ist...bude to urcite krasny zazitok...to mi ver , ked som bola na prvom 3D...bola som velmi stastna...tak kludne si tam spinkalo...a krasne sme pocuvali srdiecko ako bije.... 😉

Teraz mi volal manzel., ze naozaj pride az toho 19.9...takze budem stym musiet nieco spravit ☹

olienka12
6. aug 2009

zazalienka Tako Jumper X

zazalienka
6. aug 2009

vyzera super, len neviem aku ma vanicku.. nase dieta ked bdue po rodicoch tak bude potrebovat asi vanu..

meggieya
6. aug 2009

jooooj, a uz ma nejak prsia zacali pobolievat.... treba mi uz novu podrsenku.... 🙂

weronyca
6. aug 2009

baby takze si myslite ze ked mam tie gen.test Ok , tak by som uz nemusela ist na amnio??? lebo sa tohto vysetrenia bojim

boncusik
6. aug 2009

holky, grtulujem k dorbým výsledkom krvi 😀

janka a roxy super brušká 😉

moje je také ploché, ja som si merala včera večer obvod pása 90cm a dnes ráno 69cm 😕
večer sa mi asi vždy nafúkne ako balon 😝

eva3107
6. aug 2009

Olienka uz to akosi preslo...uff...az som rada...musim si kupi magnezium... 😒
mna inak boli pravy klb...riadne ma tam picha,...az to citim v celej nohe.... 😉

micici zo stanice sa odvezies 17-tkou autobusom k Jumbo centru...je to velke to uvidis a tam vystupis..autobus ide priamo aj okolo tej zeleznicnej neocnice..., ale nepojdes priamo do nemocnice , ale do lekarne co je hned vedla a tam je vytah...uz tam mas napisane ze musis ist na druhe poschodie...ze tam sa nachadza Dankovcik.

inak Oli uz vies nieco blizsie o mne od toho znameho?

grelu
6. aug 2009

weronyca...kvoli comu mas ist na amnio? :-O

micicici
6. aug 2009

Evi, ale my pojdeme autom,

weronyca
6. aug 2009

grelu nemam ..to som sa len pytala,ze ci ak mam v poriadku tie geneticke je potrebne ist na amnio

olienka12
6. aug 2009

evi vcera som pisala.. neviem nic moc... skus si to pohladat, podla vsetkeho sa neda zaplatit naraz tak ako si chcela,ale tebe vychadza minimalny rozdiel... ja som trosku jelen z toho co mne hovoril,tak mama sa zajtra ide este svojej znamej pytat,ked jej potvrdia to co mi on povedal od utorka sa pytam na PN

olienka12
6. aug 2009

zazalienka poslala som ti spravu

olienka12
6. aug 2009

preco mi tu pise 18ty tyzden?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre