Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

baileysa
28. aug 2009

nella, ja velmi nepravidelne beriem femibion... kys. listovu som z lajdackosti v tomto tehu nebrala ani na zaciatku 😔
svoju stravu nepovazujem za vyvazenu, tak ked mam taky den, ze mam slaby obed, alebo nic moc vyzivne nejem, tak ak nezabudnem, tam si ten femibion 😉

zazalienka
28. aug 2009

ahoj, ja som prave dnes zahodila calibrum mami, nenormalne som zacala priberat z toho.. tak som radsej nakupila plnu chladnicku zeleniny a ovocia.. z toho aspon nepriberiem.. teda priberiem, ale prirodzene.. nie umelo.. mam na sebe 8 kg

marushka
28. aug 2009

kočky aj ja beriem femibion, ale každý druhý deň.... 😉 prvé tri mesiace kys.listová 😉

zazalienka
28. aug 2009

bebel ahoj.. no nevydarena dovolenka naserie viac ako nepriatel.. bracho s rodinou boli tiez v Chorvatsku, v Primoštene, tiež hovorili že nenormálna drahota, ubytko hrozné.. ono Chorváti žijú z cestovného ruchu, ale že by investovali do ubytovania, opravovali, prestavovali, to nie.. len nachabrať peňazí.. mne už asi nehrozí tam ísť, bola som tam asi 10 krát v CHorvátsku na rôznych miestach.. lenže môj manžel sa po minuloročnej dovolenke zbláznil do Egypta a histórie, tak inde už ani nebudeme asi chodiť.. mne je to v podstate úplne jedno kde budem, hlavne nech je čistý hotel, all incl. a čistučké krásne more..

nella1
28. aug 2009

ja beriem este stale kys.list. aj vitaminy ale uvazujem o vysadeni sa mi zda ze som akosi moc nabrala za posl. 2 tyz. myslite ze sa nic nestane ked uz nebudem brat kys.listovu a tie vitaminy? ja som v zahr. a moja porodna asis. mi povedala aby som pokracovala ale mam pocit ze nie... pokial to ovsem neublizi vyvoju mojmu babatku 😒 cize uz neberiete? al. len kazdy 2 al treti den?

roxy_1
28. aug 2009

baileysa chtela bych 12.9. - 19.9. ale manza si zlomil pred tremi tydny ruku tak cekam jak dopadneme na kontrole.protoze pak uz nevim kdy..pani v cestovce rikala ze v septembru uz je ocean chladnejsi ale to neva ja potrebuji s manzelem vypadnout pryc uzit si romantiky sami dva.... 🙂

nella1 kyselina listova se uziva v prvnich trech mesicich pak uz to nema nejak zadny vliv,aspon tak jsem to slysela... 🙂 a jinak obcas si rozpustim kalcium na zdrave zoubky jinak uz nic,vsechno si vyberu v zelenine a ovoci,je prece leto a vseho je po ruce,moje babicka i mamka mi stale kupuji a nosi nejake ovoce od hroznu pocinaje po maliny atd....jsou zlate 😅

sisipetka
28. aug 2009

ahojky, na chvilu som sa este zapla 😉
Nelli, ja som brala prvy trimester femibion (teda kys.listovu + nejake vitaminy), ale teraz do seba vobec nic nedavam umelo, okrem celaskonu sem tam, ked mam chut na tu vyprchavajucu tekutinu 😉 Vsetko riesim ovocim a zeleninou. A dr. ma tiez netlaci do umeliny, ked netreba....

marushka
28. aug 2009

nella, no stať by sa ti nemalo nič...len musíš mať adekvátny prísun vitamínov v prírodnej forme...ja nemám, preto užívam femibion....ale nie každý deň 😉 😉 😉

evca35
28. aug 2009

čaute žienky,
môžem vstúpiť do klubu? Mám 37 rokov a čakám druhé bábo. Je tu aj niekto z Košíc? K dr. Dankovčíkovi by som chcela ísť na morfologický usg. A vitamíny beriem kys. listovú, E a Calibrum mami. A už pár dní cítim pohyby. Tak sa teším.

baileysa
28. aug 2009

evca, vitaj 🙂 z kosic a okolia je tu viac bab, 😉

roxy_1
28. aug 2009

evca vitej z Kosic a ve stejnych letech je i petronelka77 a janka1 🙂

zucana
28. aug 2009

cafte baby zbezne citam ja vas 😉
gratulujem k dobrym spravam aj k pohlaviam...nas sa nechcel ukazat...inak baby kedy ste zacali citit pohyby lebo ja uz koncim 18tt a este nic ☹

baileysa
28. aug 2009

zucana, ja som v prvom tehu citila presne od toho 20tt 😉 dovtedy to boli len take velmi jemne naznaky, ale od toho 20tt to uz bolo zrejme 😉

zucana
28. aug 2009

dik baily ale ja este ani naznaky ☹

roxy_1
28. aug 2009

zucana ja uderem dne 19+0tt jsem rano citila prvni kopanecky takze v tom 2O. tydnu,je to uzasne uvidis,ted me kope celou dobu co hledim do pc 😅 dneska si konecne sahly i nastavajici babicky a kdyz prilozi ruku manza tak dava takove rany,asi uz ted jej ma moc rad a citi ze je to clovek ktereho maminka moc miluje 😀 😅 😅 😅

zucana
28. aug 2009

roxy to je krasne... 😵
uz sa neviem dockat aj ja...

roxy_1
28. aug 2009

zucana neboj brzo se dockas taky 🙂

ja uz padim spat,rano brzo vstavam musim namalovat nevestu a jeste kamaradku...tak dobrou noc 😉

gucz
29. aug 2009

dobré ránko
u nás je tak strašne zamračené akoby bola ešte noc a lejéééé
migrénu mám, však čo by som nemala nie? 😒 , už som si šupla pirulu, dúfam, že zaberie. Chúďa segra, celé dva týždne je pekne, horko a keĎ má svadbu toto ☹ 😒 😒

gucz
29. aug 2009

k tým vitamínom, ja teraz neberiem nič. Do 12 týždňa som brala kyselinu listovú a potom mi lekárka hovorila že cez leto je zbytočné jesť umelé vitamíny.
Pri dcérke som jedla centrum materna celé tehotenstvo a nemám pocit že by som od neho priberala, za celé tehu som pribrala len 4 kg. Ono organizmus prebytočné vitamíny aj tak vylúči, tak od toho určite nepriberiete, skôr je to dané geneticky. Ja som teraz pribrala zatiaľ pol kila. No a v tomto som asi po mame, ani ona pri svojich deťoch moc nepribrala.

minitrouble
29. aug 2009

ahojte 🙂
ja tiez neberiem nic a ani pri romanke som nic nebrala - a nejak mi to ani nechybalo ...aj teraz aj vtedy som jedla vela ovocia a zeleniny a najma nic umele som do seba nepchala ...a vsetci sa divili ked sa z tolkej zeleniny narodila moja 4kilova romca 😎 a teraz asi budeme mat tiez take slonicatko kedze uz teraz je vacsia o tyzden podla merani 🙂
bebel - no to ste mali fakt strasne drahe - ono je asi lepsie si ubytovanie hladat sam - my sme boli v chorvatsku a nemozem sa stazovat - aj ked ja som inak fanusik all inclusive ale toto miesto v chorvatsku sa nam velmi pacilo - ubytovanie bolo normalne - nic extra ale stacilo - mali sme cca 30-40m2 len pre seba a platili sme len 35euro/noc/apartman a more sme mali od seba 5 minut - krasna piesocnata plaz ...fakt super ....domaci boli uplne uzasni aj o romi sa nam postarali a tak
cize ono to fakt asi zavisi od toho ze co si clovek v chorvatsku najde 😉 ...no a ak clovek nechce varit ale sa chce stravovat niekde v restike tak urcite je lepsie ist kamokolvek inam kde si zaplati all inclusive 🙂 to v tomto pripade je vyhodnejsie asi 😉

boncusik
29. aug 2009

dobré ránko holky 😉

u nás leje ako z krhly no fuj typické jesenné počasie 😠

takže ma čaká upratovanie 😒

prajem inak pekný víkend 😉

roxy_1
29. aug 2009

ahoj holky,nevesta namalovana,chuderka takove pocasi ji vyslo 😒 u nas taky leje jako z konve...vcera takove tropy a dneska jako kdyz utne..... 😒 navic je tma jak v pytli,se mi nechce ani uklizet,snad se k tomu dokopu 😅

eva3107
29. aug 2009

Ahojte baby konecne som sa sem po vcerajsku aj ja dostala.. ☹ ...Bola som tu aj vcera..len som nmohla pisat mala som vela prace v robotke a dnes je to to iste...tak uvidime ako sa sem dostanem 😒

Vitam Evcu ,s ktorou mame rovnaky termin a som byvala Kosicanka 🙂 ...Kedy chces ist k DR. Dankovcikavi? Ja som objednana na 14.9.

Baby tak u nas je zatial krasne slnecno...radsej by som bola keby prsalo ☹

weronyca
29. aug 2009

evi u nas je taka burka a take fujafeje, nechces troska ti poslem z dazda...

mne nevadi ze sa ochladilo, aspon sa bude lepsie dychat, len aby neprsalo 😒

eva3107
29. aug 2009

weronyca len posli...aspon sa nam trosku ochladi...pravdupovediec uz sa neviem dockat jesene 😒

Predpokladam , ze nas tu ani dnes vela nebude 😒

weronyca
29. aug 2009

ja milujem leto, ale tento rok su take horucavy, ze aj ja letne ziena ktoremu je zima aj pri 30st. som uz cakala na ochladenie... Nemuselo by ale liat, chcela som niekam vypadnut..

eva3107
29. aug 2009

Noo tak to ano..moze byt tak pod mrakom takych 20-25 stupnov by mi stacilo..
No nezavidim ti si doma a predpokladam ze nemas co robit.Mne sa do prace velmi nechcelo no ale aspon sa nezozieram doma nudiu.
V zime asi zacnem pliect pre malinke.. 😉

gucz
29. aug 2009

baby tak už to u nás vyzerá lepšie, stále síce prší, ale už aspoň nehrmí a neblýska sa. Ukazuje mi na počítači, že je vonku 18 stupňov, no mne sa zdá že je viac. No a mám obrovskú dilemu, čo mám obliecť malej. Ja mám nachystané nohavice a blúzku s takým 3/4ťovým rukávom, takže pohoda, manžel klasika oblek a košeľa a pre malú som mala nachystané také letné šatky, odkladala som jej ich špeciálne na túto príležitosť, doviezla jej ich kamarátka z anglicka. No a teraz jej ich nedám, však jej bude zima. Tak neviem či jej mám dať rifľové šatky a k tomu pletené bolerko, alebo takú menžestrovú ružovú sukničku a k tomu tenunký svetrík na gombičky.... normálne som na nervy.... nechcem aby jej bolo zima, ale ani zasa teplo.

olienka12
29. aug 2009

nieeee ja idem do tatier :(((( nech to ide na juh

eva3107
29. aug 2009

Do tatier...Oli? 🙂 No ty musis byt celkom scestovana... 🙂

ja nemam kam ani skym... ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre