Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

roxy_1
12. okt 2009

tady jsem nasla takovou pomucku kolik co vazi
http://www.nasemimi.cz/diskuze.php?akce=diskuze...

andykca
12. okt 2009

dobreee ranko....tak dnes to vidim na cely den pri pc....prsi prsi...🙂

roxy ty provokater 😉
inac tie rifle tehu vyzeraju dost dobre co si si kupila...si kupovala v obchode alebo na aukre-bo tam som take videla 🙂

oli zdielam tvoje nadsenie z poporodneho chudnutia...🙂

weronyca
12. okt 2009

Ahojte bambulky,

my sme prave otvorili okale, ale taka zima mi je, ze sa mi ani z postele nechce..V noci som nevedela zaspat, troska mi tvrdlo brusko a zaroven malicky tak kopkal, ze sa nedalo.. a navyse mi je teraz dost mizerne.

Kocky pisete tu ako vas rodina stresuje.. Ja mam toto stale s priatelom, uz som vam sppominala, ze je taky, ze vsetko musi riesit na posl.chvilu. Bola som rada, ze som ho ,,dokopala" do kupi kocika a postielky.... Len by som bola najradsej, kebyze ju mam aj kde rozlozit. S tym bytom to vyzera strasne..Konecne ho po 6tyzd.prepisali na mojho priat.-aj to som musela volat na kataster a robit krik, teraz navyse sme sa dozvedeli,ze ak budeme chciet burat kupelnu a kuchynu min.mesiac budeme musiet cakat na potvrdenie statikom na uradoch, navyse nas to vyjde tolke peniaze- ale bojime sa to robit na cierno. Do toho bytu sa nastahujem asi az v marci v najlepsom. ☹ To je tak, ked sa kupuje byt v povodnom stave ☹ ☹ mojho mileho to ale asi vobec netankuje. lebo nie aby riesil,obvolaval, vybavoval. Ten sa len usmeje a povie nech nestresujem, ze ved nejak bude.. Vsetko,aby zanho riesili iny.

janqa24
12. okt 2009

krasne ranko bruska, aj ked uprsane 🙂

weronyca - moj priatel je tiez v niektorych veciach strasny flegmatik.....vobec sa nestara, ci budeme mat v com vozit nase babatko, ci bude mat v com spat a ci mu budem mat co obliect....keby som to vsetko nevybavila a nevybehala sama a nechala to na neho, riesili by sme to v decembri tesne pred vianocami 🙄 a ked mu zacnem rozpravat, co vsetko z vybavicky uz mame, tak sa tvari tak nepritomne, ako by ho to ani nezaujimalo....vtedy mam pocit, jak keby ho to vsetko strasne obtazovalo 😖
esteze mam maminku a kamosky, s ktorymi mozem zdielat radost z kazdeho kuska oblecenia 🙂

roxy_1
12. okt 2009

andy ty tehu rifle jsem koupila na aukru jak rikas jsou perfektni,sedi dobre a co jsem je hodila do alba tak od te doby mi napsalo tak 5 tehulek a ptalo se na ne,myslim jsem prodejci zvysila odber 😀

weru no tak to je asi dobry flegmatik,ale ty se hlavne nerozciluj,jestli zatim mate kde bydlet tak snad uz to s malym vydrzite 2 mesice,ale je fakt ze kdyby se zacalo uz ted tak by jste to mohli do porodu stihnout 🙂
jinak hezka profilova fotecka 😉

no tak jsem si to podle tech poctu pocitala a zadala jsem ty nizsi hodnoty a vahu mimi 1,2kga vyslo mi neco kolem 9kg takze se to jeste da 😅

andykca
12. okt 2009

roxy no ja chodim na aukro a zhanam gatule tak som si ich tam vsimla...🙂

inac aj ja uz mam vraj plus 9 kg....preboha 😀 som vas dohnala babule.....

olienka12
12. okt 2009

andy na mna teda nemas 🙂)

adros
12. okt 2009

ahojte kocky,

no andy presne ako hovoris, dnes to vidim cely den pri pc, aj ked mi v poslednej dobe trpne ruka z pc, ale tak nejak to zvladnem. Mysku zatial odhodim a k notebooku som si pripojila externu klavesnicu 🙂 Ako ste sa mali cez vikend? My sme boli klasika doma, ale akosi som sa nemohla dostat k notebooku. Polovicka sa rozhodla, ze mi ho preinstaluje, zmyslel si, ze mi namiesto windovsu da linux, tak sa s tym hrajkal. Ja mam uz taky starsi notebook a blbne na nom CD rom, tak ho to rozculovalo. A ked to nakoniec nainstaloval, tak zistil, ze cez Linux nejde wifi, takze sa s tym serinkal cely vikend. Nakoniec predsa len naistaloval naspat windovs. A na zaver si zmyslel, ze mi vycisti klavesnicu, tak povyberal tlacitka a samozrejme mu to neslo poriadne naspat. Tak som to potom musela dokoncovat ja, lebo uz chytal nervy. A ceresnicka na torte - spodny pismenkovy rad mi posunul o jednu poziciu, takze teraz tam, kde ma byt "Z" mam "x" a tak dalej 😀 😀 😀 Takze ked sa dnes budem nudit, tak mozem zase vyberat klavesy a ukladat nanonvo. No co, aj tak nebudem mat co robit. Do obchodu v tom lejaku nejdem a z toho poca nam nejde telka.... Ozaj a este som zistila, ze mi nezazalohoval vsetky zalozky, co som mala k nasej teme (obchody pre tehu, pre babatka.... a pod), tak sa tesiiiiiiiim 😠

weronyca, krasna profilova fotecka. Ozaj, co ten navod, zohnala si? Ja som bola aktivna a pisala som do POlska, ale asi nevedia po anglilcky, lebo sa mi neozvali 😠

co sa tyka vahy, tak sa radsej uz ani nevazim, vzdy ked par dni nevyleziem z bytu, tak to ide veeeeelmi rychlo hore, a kto by predsa chodil cez vikend v takom pocasi von, ked nemusi....

janka1
12. okt 2009

ahojte ja som si vylozila nozicky na chvilu . lebo o 13tej mam poradnu sa tesim 😉

adros poliakom mozes aj po slovensky skor porozumeju ako anglicky 😉

janka1
12. okt 2009

rano som bola na trhu a som kupila take uzasne jablka a hrusky od jednej babky no perfektne take GADZOVSKE 😀 😀 😀

andykca
12. okt 2009

oliiii zatial nemam...na to ze som na zaciatku tehu schudla tak sa mi to pekne teraz dohnalo....ale tiez myslim ze to bude kvasenim doma 🙂

adros ja mys nepouzivam vobec....aspon si mozem dat notebook ako stem 🙂 tak a pekne ti precistil drahy pc hehe...by som ho asi asiiii zaskrtila xi

jaaaj no a cez vikend, v sobotu sme my boli u rodicov...mali sme na obed palacinky fajnove...a doniesla som si aj postielku...ma laka si ju poskladat uz to bude asi tou nudou xi....a v nedelu sme kvasili doma a pozerali saw 4,5...a troska sme sa bali xi

mne telka ide ale radsej by som bola keby nesla sak nic nedavaju ☹

weronyca
12. okt 2009

Adros aj ja som im pisala do Polska, ale tiez zatial nijaka odozva... Zatial som nezohnala,viacc menej som na niektore veci prisla sama,ale i tak by sa zisiel ten navod. Mozno by mi ho dali aj v predajni,ale my sme tu predajnu nasli po 2hod.hladani o 10min.5 a o 5 zatvarali.tak nam len vsetko nezabalene vyhadzali pred predajnu, dali zarucak a to bolo vsetko.

Dakujem za pochvalu fotky. Roxy no mame kdee byvat, ale blbe je , ze ja byvam u svojich rodicov a priatel aj napriek svojmu veku tak isto. Mali by sme kde byvat - v jednej garsonke ale ta je taka mala 18m2.. tak si to viete predstavit.. teraz akurat zhanam firmu na plast.okna a firmu ktora by nam vybrusila drevene parkety...

Jani, hrusky by som si aj ja dala.. 😝 Mnamky..
Musim sa krotit, lebo v Tatrach na mna asi dobre posobil ten horsky vzduch a tak som sa rozpapkala, ze som za 2tyzd. pribrala 4kg. Ked tak pozeram od zaciatku tehu, som nabrala 10kg. Keby mi to aspon na bruchu bolo vidno..Lekar ma zas zdobe ☹

janqa24
12. okt 2009

co sa tyka kil, ktore isli hore pocas tehu, radsej o tom ani nepremyslam 😖 ale mozem si za to sama, tak si ich sama aj zhodim 😀 uz sa na to tesim 😝

idem si na nete pohladat daky pekny kabat na zimu, aj ked som skeptik a myslim, ze nenajdem nic 😖

adros
12. okt 2009

Janka, pri ustnom hovore by som asi pouzila slovencinu, ale mam pocit, ze v pisanom styku to je horsie, ze by tomu az tak nerozumeli 😒 a drzkam palce na poradnu

janka1
12. okt 2009

adros ja pracujem pre polsku firmu a rozumeju aj ked pises po slovensky, ver mi 😉
skor pisomne ako ustne, lebo to musis s nimi veeelmi pomalinky rozpravat aby pochopili 😉

olienka12
12. okt 2009

weronyka este raz aky navod potrebujes?

roxy_1
12. okt 2009

andy ty jsi se divala na takove krvaky?? 😀 ja se ted takovym filmum vyhybam,ale u nas v kine davaji nezvratny osud v 3D za normalnich okolnosti bych na nej asi sla ale ted ne...misto toho jsem za cely minuly tyden shledla celou 5. radu Zoufalych manzelek,miluju ten jejich humor,no ale uz jsem to dodivala a ted nemam co a film Twilight new moon na ktery se trepu do kina si jeste musim trochu pockat nez bude premiera ☹

adros
12. okt 2009

janka, tak asi teda vies o com hovoris... teda pises 😀 😀 😀

andy, mnam, mnam, dala by som si palacinky...keby sa mi tak do nich chcelo pustit....

janqa, ja som si z bazaru objednala zimnu bundu za 3 € 😀 😀 😀 Kabat urcite kupovat nebudem

weronyca
12. okt 2009

Na ten moj kocik , ak by nebol v svk tak aspon v eng alebo ger. Lebo ja som sa dostala len k pl..a tomu moc nerozumiem

adros
12. okt 2009

weronyca, ved uvidime, mozno jednej z nas odpisu 😉

janqa,ty si tusim pisala, ze mas vacsie prsia, vsak? Ja som pisala pani z toho linku, co dala andy a napisala mi, ze teraz take vacsie velkosti na kojenecke podprdy nema, ale za take 2 tyzdne by mala mat. Vraj sa mi potom ozve, tak este mame nadej 🙂

andykca
12. okt 2009

roxy nooooo divali sme take krvaky hehe....a este som popri tom aj jedla...sem tam mi doslo zle ale dalo sa to xi...booze v kine som nebola ani nepamatam 🙂 teraz by som tam ani nevydrzala furt by som behala na wcko...xi...

jeeeej a som sa zabudla pochvalit v sobotu som si tak kychla ze som si cvrkla som myslela ze som sa uplne celaaa dototok ale bol to len cvrk 😀 😀 😀

adros veru dobrucke boli....asi si tiez spravim..narobila som si chute....ale povinne dnes spenatik na obed mam 🙂

janqa24
12. okt 2009

adros....ved ja tiez nechcem nejaky novy super drahy kabat, ved v zime uz nebudem nikam chodit, len do poradne a na prechadzky 😀 pokukam a uvidim, ale aj v tomto sa mi bude urcite "darit" tak, ako vo vsetkom v poslednom case 😢

roxy_1
12. okt 2009

andy ted jsi me rozesmala 😀 myslim s tim cvrknutim 😀 ale je fakt ze unik moci je v tehotenstvi normalni 😀 😀 ale zni to strasne srandovne 😅

no tak to te obdivuji jeste u krvaku jist 😀 no kdyz jsme u tech filmu tak staci nejaka citlivejsi scena a ja uz mam na krajicku,jsem ted takova citlivka 😀

weronyca
12. okt 2009

🙂 Ja to mam s kabatmi vyriesene, minuly rok som si z katalogu objednala a boll mi velky, takze tento rok bude akurat

janqa24
12. okt 2009

adros, ano ja som sa stazovala na tie prsia 😀 priatel mi ich chcel cez vikend odvazit, ale som odmietla 😀 😀
super, tak mi daj potom vediet prosim ta, dakujem 😉

adros
12. okt 2009

andy, tak to poznam 😀 aj mne uz sa prihodilo 😀 😀 😀

weronyca,tak tisko zavidim 😉

janqa, jaska, dam vediet. Andy je s podrpdou spokojna, tak verim, ze aj my budeme, ak ich teda zozenieme 😀

A este som nasla celkom lacne nohavice, az sa mi ta cena nezda. Tetula mi ich ma prist ukazat, tak verim, ze kupim a mam na svadbu vystarano http://www.minibazar.sk/megggi

andykca
12. okt 2009

roxy sak aj ja som sa rehotala sa mi to stalo prvy krat hehe 🙂 ale setci ostatni mali velke oci ze co sa stalo.....a drahy ma hned strasil ci to nieje plodova voda - somarik....xi

no a tak som zvyknuta na take filmy...su moje najoblubenejsie xi 😉 ale na krajicku som mala ked nakonci zabili aj super policajta co som necakala...chuuda... 😀

babenky drzim paste aby ste zohnali podprdky na vase prsia...esteze mne sa velmi nenaliali xi

weronyca
12. okt 2009

Aj ja by som chcela mat problem s prsiami 🙂 Cely zivot ficim na nulke, tak teraz som rada,ze je tam aspon nieco 😀
Ja mam naopak problem s nohavicami, aj som si jedny kupila, ale teraz tak nadavam. Ta cast co ma ist na brusko je dost kratka nie az nad brucho, navyse sa mi troska roztiahli v bokoch takze mi padaju..pupkata a straca za sebou nohavice, dobre, nie?

Neviem uz kde take zohnat..

janqa24
12. okt 2009

andykca - pockaj, to pride 😉

weronyca - ja mam ten isty problem - kupila som si rifle, vpredu na brusku maju vsitu latku, ktora sa ale dost natiahla, takze mi tiez padaju stale a nemozem ich vobec nosit, lebo po par metroch mam rozkrok na kolenach 🙄 ale mamina mi slubila, ze ked najblizsie pridem domov, tak mi ten latkovy pas vymeni za pevnejsi material, uz sa neviem dockat....inak vacsinu veci mam po tete, ktora rodila v aprili a ona si vsetky veci sila, takze su super 🙂

andykca
12. okt 2009

adros aj tebe? no pekne cvrkane sme hehe

janqa nestraaas preboha....sice do kosikov mam volnost ale aby to prsa neprehnali xi

ja nohavice na zimu este len riesim 🙂 ale teraz hladam aj pre maleho ze ciapku, rukavice a sal na zimu a sade som zatial nasla len velke cisla..alebo predrazene hmmm

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre