Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

zazalienka
29. dec 2009

ďakujem marush, hádam to do zajtra povolí, aspoň trochen.. uvidíme.. tak sa budeme troška trápiť, čo už..

marushka
29. dec 2009

jasné zazi a neboj, vydržíš a zvládnete to, určite, ja viem , len je škoda, že si tieposledné týždne nemôže človek poriadne vychutnať s tým mimískom v brušku, lebo sa furt niečo privalí, že? 😉 😉 😉

ja teraz idem poriešiť nejaké magnézko, lebo tvrdnem jedna radosť 😉

zazalienka
29. dec 2009

ja zasa polohu ležmo do postele.. kľudový režim..
tak dobrú noc a pekné sny..

marushka
29. dec 2009

ajoj a dobrú nocku 😔

olienka12
29. dec 2009

Zazalienka drzim prsty nech bolest povoli mna boli len lonovka aj to v noci placem bolestou.

marushka
29. dec 2009

jéj oli, nespíš? lonovku mi nespomínaj... ty ale ak budeš rodiť sekciou, tak aspoň toto máš vyriešené - mne zatiaľ neporiešili nič 😠 😠 😠 , asi mám akože dúfať, že sa nič nestane, ale ani ortopedické konzílium ešte nebolo...a kedy by malo byť netuším, asi sa na to radšej vybodnú 😠 😠 😠
ja musím 4.1. na vlastnú päsť, teda ak budem mať šťastie a vydržíme dovtedy 2in1, poriešiť ortopéda, nech sa mi k tomu vyjadrí...aspoň usg symfýzy, nech vieme aký je tam už teraz rozostup... 😝 😝 😝 nech neskončím o barlách , potom mi asi bude príslušná nemocnica hradiť opatrovateľskú službu k obomˇdeťom, keď to už zanedbali 😝 😝 😝

inak tvoja ukecaná spolubývajúca už porodila? alebo ju máš stále?

ives77
29. dec 2009

AHOJ DIEVCATA TAK IVKA SA VAM ASI 5 DNI NEOZVE 😝 DNES MI PORODILA SYNCEKA NASHO MALEHO TOMASKA 3860g A 53cm

marushka
29. dec 2009

jéj ives, tak ďalší januárčan na svete? supeeeeeer, gratulujeme a nech ste hlavne zdravučkí a v poriadku obaja 😉 😉 😉

weronyca
29. dec 2009

Marush zajtra sa na tych masovych gulkach mozno stretneme. Len skoda ze uz k nim davaju len zemiaky. S hranolkami mi to viac smakovalo. Taku slinu som dnes dostala. Boli sme tam vratit jednu policku. To bolo ludi!! Zaza drzim palce nech obstrek do rana zaberie a chrbat uz nerobi sarapatu.

Oli ty tej spolubyvajucej pripadne opaskuj pusu ak by bola zas moc ukecana. Ja som tiez niekedy az moc ukecana a viem ako tym ludom leziem na nervy. Funguje len lepiaca 😀

adros
30. dec 2009

dobre ranko kocky

tak tentokrat buntosim ja o cosi skor. Polovicka zaspala do roboty, tak sa namiesto o siestej vymotal z domu o siedmej a to som sa akurat tak preberala a uz sa mi akosi nedari zaspat..

zazi, takze masaz nepomohla? Chuda moja. Tak snad zabrali tie obstreky. Si to teda aj ty uzivas takto pri finale 😒

ives + polovicka: obrovska gratulacia. Zelame vela zdravia a stastia maminke aj drobcovi. P.S.: kto bude teraz mafiovat??? robim si srandu 😀 😀 😀

oli,vy ako? mame na zajtra drzat palce?

gucz
30. dec 2009

ives77 ďalší chlapec do party sa nám narodil, gratulujeme 🙂 , maminke aj malinkému prajeme rýchle zotavenie a veľa mliečka

lopezka
30. dec 2009

dobre ranko 😀

ives, blahozelam a taktiez vam obom prajem hlavne veeeeela zdravia 😀 😉

ja uz tiez buntosim, ale tentoraz nie ze by som nemohla spat, ale idem na ultrazvuk ......som hroooozne zvedava, aka velka je uz ta nasa krpata 😉 😀

pekny den maminy a tehulky 😉

katka22r
30. dec 2009

kocky moja mala je taka vybita prve spinka na celom ctg a ked dr.povedala ze si nas nechaju zacala kopkat ako blazonko od pondelka sa vobec neotvarame a objednala nas na 7.1 uz aj s taskou tak uvidime ci nas neposle domou,ja si myslim ze jej je v brusku dobre,ked nechce vonku ale aspon novy rok oslavime 2v1🙂

olienka12
30. dec 2009

Ahojte tak mne sa asi nepodari januar 😢 prave mi tecie oxitocin a robia zatazovy test ked bude zly tak okolo obeda ideme

gucz
30. dec 2009

olienka držím Vám palčeky, aby všetko dopadlo na jednotku 🙂

my sme mali zasa jednu únavnú noc, ja by som aj spala, ale malej sa nechcelo, a keď konečne zaľahla, tak začal malý tak kopať..... ako o život. Od rána ma bolia kríže... tak len oddychujem. MM šiel s malou von, krásne nám napadol sneh, škoda len, že sú 2 stupne, tak sa hneď aj topí. No Laura má z neho aj tak radosť. Hodím fotku 🙂

katka22r
30. dec 2009

oli drzim silno prsteky 🙂)neboj bude dobre to nic ze pride na svet skor hlavne nech je maly aj ty oki potom daj vediet ako prebiehal porod

nedockava4
30. dec 2009

Ahojte, tehulky...
ives....blahozelaaame a vela zdravia obidvom...
oli...hm, neva, ze nebude januar...aj december je dobry 🙂 (aj ked viem, ze si chcela 2010)
Ja som bola vcera u svojej dr. na poslednej poradni...a mam streptokoka ☹ Som z toho troska nestastna, tak uvidim, co povie porodnik...

gucz
30. dec 2009

nedockava streptokok je bežný u 40% žien, nič si z toho nerob. Tebe to nerobí nič a pri pôrode Ti dajú antibiotiká aby ochránili malinkú. Neboj sa to bude v poriadku

roxy_1
30. dec 2009

ahoj devcata

oli myslim na vas....to uz mas jedno jestli tento nebo pristi rok,hlavne at jste oba v poradku 🙂 maly chce asi mervomoci jeste letos.... 😀

ives obrovska gratulace 😵 😵 😵 tak hlavne at jste zdravi a mas spoustu mlicka 🙂 maly uz byl radny chlap,nevim jak by to dopadlo kdyby jsi jej donosila do terminu zatim nam vede v tabulce proporci 😀 😀 uz se tesim az nam jej ukazes....opatrujte se 🙂 🙂

nedockava4
30. dec 2009

gucz....dakujem, verim, ze to bude ok...len som citala (od rana sedim za PC), ze to moze malej uskodit uz pri porode...nechaaapem, ziaden vytok cele tehu a teraz toho ☹

roxy_1
30. dec 2009
adros
30. dec 2009

oli, no mrzi ma to, ale moznoze predsa potiahnete do januara

nedockava, klud, ako pisala gucz, streptokok je bezny a riesia ho pri porode, takze vsetko bude ok

roxy, no ty si pohotova sikula 🙂

nedockava4
30. dec 2009

Adi...hm, som kludna, len nazlostena sama na seba...ale to prejde...len nech je mala v poriadku...

adros
30. dec 2009

zuzi, preco nahnevana na seba? ved ty za to nemozes

weronyca
30. dec 2009

Pekne ranko. Neviem co mi od rana je, len by som plakala. Ivi gratulujeme!! Nech ste obaja zdravy. Tak vam zavidim, ze uz to mate za sebou.

Zuzka ty riesis streptokoka. Ja na vysledky este len cakam ale tiez mam Strach v minulosti som mala herpes, co nieje nic prijemne!! Tak len dufam ze sa mi pocas porodu nevyhodi.

nedockava4
30. dec 2009

Adi neviem...proste ma to stve...
wero...tak ti drzim prsteky, nech to mas ok...
Ale verim, ze to bude ok a nic zle sa nestane..

antoniab
30. dec 2009

ahoj

ives balhozelam k Tomaskovi vela vela zdravicka a mliecka 😉 pozeram ze zatial najdlhsie a najvacsie babatko 🙂 🙂

oli nech to je ako je hlavne nech je zdrave a vsetko vporiadku 😵 😵

andykca
30. dec 2009

Ahojte...tak ja som uz zaniesla vzorku a teraz budem cakat do 13tej hodky na vysledky 😖 som fakt zvedava...

oli drzim pastee nech je vsetko oki 🙂 neboj ked maleho uvidis tak aj 2009 bude oki 😵 😵
nedockava a ty sa neboj...teraz uz len treba aby si dali Dr. zalezat a nic sa nestaneee zle 😉

ives gratulacia k malinkemu.... 😵 😵 😵

bebel uzi si chatu 🙂 aj trochen zavidim...ja som tiez chcela silvestrovat na chate ale tu sa nik nevie rozhybat tak budeme oslavovat doma hmmm ... no co uz ...

a liwka je kde????

adros
30. dec 2009

andy, drzim palce, aby boli vysledky dobre 😉

andykca
30. dec 2009

🙂 dakujem moja.........potom dam vediet co mi povedali
fu idem si nafarbit vlasy xi.....sa mi nece ale vyzeram hrozne xi 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre