Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

liwka
1. jan 2010

janqa, drzim palceky, aby to prebehlo co najmenej bolestne a ked uz raz do tej nemocky pojdes, aby si si uz tu baletku aj doniesla konecne domov 😀

serafinka1
1. jan 2010

ahojte tehuľky a maminky, všetkým Vám prajeme úspešný a krásny Nový rok 2010, hlavne aby sa tým našim babuliatkam darilo, aby boli zdravé a aby nám krásne rástli.

My sme mali veľmi dobrého silvestra, spať sme išli niekedy okolo pol 4. 🙂 O polnoci som si pripila šampanským a odvtedy mám kyselinu a nie a nie sa toho hnusného pálenia záhy zbaviť. Baby poraďte čo Vám zaberá, lebo už hodím aj šabľu zachvíľu, tak mi je zle. 😖

roxy_1
1. jan 2010

tak ukazovali v tv kde se narodilo letos prvni miminko a svete div se bylo to v moji porodnici 😀 vcera jsem tam tu maminku slysela hekat kdyz jsem byla namonitoru,sestricka telefonovala a rikala ze dovezli toho dne zatim jen jednu maminku,tak si myslim ze to byla ona 😀 😀 nahoda 🙂

janqa snad uz te malicka tolik trapit nebude a pujde ven co by dup.... 😉 mame skoro stejny termin a u nas to naopak nevypada ani zatka ani nic....ja to taky vidim na 10.1. vidim ze je nas tu vic kterym by se libilo tohle datum 😀 😀

janqa24
1. jan 2010

liwka, dakujem 🙂 uz som instruovala aj draheho, nech vam da potom vediet, kedy to uz bude 😀

roxy, ona ma netrapi, len ja sa uz neviem dockat 😅

a uz mi cela rodina pomaly lezie na nervy, ked niekam ideme na navstevu alebo niekto pride k nam, tak kazdy sa pyta: A ty si este doma????? 🙄 🙄 🙄 ako keby som ja mohla za to, ze si to moje dieta na Vianoce rozmyslelo a rozhodlo sa este pockat......a vsetky tie telefonaty grrrrrrrrrrr 🙄

serafinka, skus malu lyzicku suchej sody bikarbony (mne pomaha aj normalne zarobena s vodou a troskou octu) alebo mlieko alebo acidko 😉

kvetinka7
1. jan 2010

Ahoj holky,
jsem taky lednovka,ale chodim mezi unorovky 🙂 .. vsechny vas tady bedlive sledujeme a moc a moc gratulujeme k novopecenym mimiskum a maminkam 😵 At se vam tu vsem dari..
Behem Silvestra vam pribyli dalsi dva kousci.. vypada to,ze teorie uplnku se potvrdila 😀

roxy_1
1. jan 2010

janqa uplne te chapu,asi to budeme muset vydrzet ty caste dotazy....no nase miminka si samy vyberou kdy je cas jit se podivat na maminku zvenci 😀

k.a.t.k.a.
1. jan 2010

prave zacina film na ktorom pracoval MM aj svokor na STV1 😎 😀

weronyca
1. jan 2010

Ahojte kocky. Mam jednu otazku. Uz par dni sa mi robi okolo pupks taka priehlbina. Velke bruseno a priehlbina. Neviete co to ma znamenat?? Toho 10.1. By som aj ja brala. 🙂)

lopezka
2. jan 2010

dobre ranko 😅
buntosi tu este niekto okrem mna ? ja uz asi hodku nemozem zaspat 😖 1.krat v tomto roku 😀 😎

gucz
2. jan 2010

Lopezka ahoj, dobré ránko

ja som hore ako obvykle od 6-tej. Ja by som aj zaspala, ale nedá sa 🙂

wero možno sa drobec inak uložil....

roxy_1
2. jan 2010

holky ktere jste mi jeste neposlaly miry tak sup sup 😀 😀

krpuch
2. jan 2010

ahojte...ja som potiahla 12 hod. spanok - samozrejme s niekolkymi vyjazdami na wc. 😉 vcera ma chytili nadcha, takze soplikujem a pokaslievam. vzdy ako zakaslem, tak ma zaboli pri pupku...
roxy, miery poslem len co sa dostanem k metru 🙂

katka22r
2. jan 2010

kocky neviete ako to je s tymi poslickamy?moze to byt aj vtedy ak ma boli len brucho?lepsie povedane ziadne krce a bolesti ako pred menst.ale ja ani neviem ake to bolesti maju byt lebo mna pri menst.nikdy nic nebolelo...dnes v noci ked som lahla na chrbat som sa musela hned pretocit lebo ma neskutocne bolelo brucho...a zo spodu ma picha stale neviete o co ide?:

gerci90
2. jan 2010

awoj kati...konečne jedna ako ja!!!!aj mne každy vravi že kontrakcie a poslickovia su ked ta to boli ako pri menzes..ale mna nikdy nič pri menzes nebolelo,,,mna tiež vobec podrusko neboli ,,žiadne stahy ani nic,,,iba vždy cele brucho...a musim sa niekedy narovnat aby mi to preslo..ale podbrusku nic necitim....a zo spodu aj mna sem tam picha a boli....ale co to može byt????

katka22r
2. jan 2010

gerci noo tak sme dve ja tiez netusim co to moze byt....ale aspon si nepripadam ze mi sibe 😀

siuzi
2. jan 2010

ahojte Katka a gerci,aj ja to mávam,ale dr.mi teraz na poradni povedal,že to je norm.,lebo maternica je veľmi zväčšená a bábätko už je tiež veľké.s tými poslíčkami mám tiež dilemu,lebo pri prvom mi tvrdlo bruško odkedy sa malý začal hýbať a teraz tiež.malý je poriadny akrobat a keď začne cvičiť,tak ma často pichá aj dole ako ihlicou 😝 ale už to musíme vydržať.prvý syn sa narodil 36tt+6,ale teraz dr.povedal,že to ešte nevyzerá.a ja sa už nemôžem dočkať.tak sa držte ,nech Vám to dobre dopadne a tie naše januárčatká nám robia radosť 😉

sisipetka
2. jan 2010

Ahojte kocky,
prajem dodatocne krasny novy rok a hlavne zdrave babatka.

A mame dalsie januarcatko 😉 :
Genialna dnes priviedla na svet Dominiku - 49 cm, 3970 gr. - prajem jej rychle zotavenie a uzasne dnicky s Dominikou v naruci 🙂

katka22r
2. jan 2010

pripajam sa genialna blahozelam....no kto ma prehlad kolko nas je este co cakame na porod? 😉

dadulka2000
2. jan 2010

ahojte

blahozelam Mirke (genialna) ku januarovej slecne. a co tak skoro prisla na svet? ved mali termin az okolo 17teho?? prajem plno zdravicka Dominike 🙂

Petka, vdaka za zvestovanie spravicky. ako sa ty citis? uz ste si zvykli na seba??

my prave prerabame izbu Elke, montujeme dalsiu postielku (pre babatko) a potom uz len upratat vsetko okolo 😅
katka,... este nas asi bude dost v poradovniku 😉

katka22r
2. jan 2010

noo asi este ano...v decembri mali prednost chlapci a v januari asi budu bodovat dievcatka 😀 ....noo a genialna to ma super vcera este pisala ze dufa te to bude mat za sebou a dnes ma na svete malinku...juuj jak jej fajne ja si tiez prajem nech to mam uz za sebou a furt nic 🙂 🙂 🙂

krpuch
2. jan 2010

baby u nas taaaaaaaak moc snezi, neviem, neviem, ci by som v takom pocasi chcela do porodnice 😅
ja sa dnes citim taka tazka...radsej som pod perinou cely cas, lebo sa mi chodi uplne zle.
gratulujem genialnej

katka22r
2. jan 2010

juuj u vas snezi?u nas nie len fuka vietor dost taky studeny...inak krpuch uz co chvila to caka aj nas nie?ja si ani poriadne neuvedomujem ze ma caka porod akosi tomu stale davam cas ale ten sa neskutocne vlecie tak to asi preto

krpuch
2. jan 2010

katka, no ano caka...ja uz cakam kazdym dnom, ci to nepride...teraz som papala a maly vzdy kope ako o zivot. 🙂

petronelka77
2. jan 2010

Genialna gratulujem k dcerke, velmi sa tesim, ze to mas za sebou 🙂 .

antoniab
2. jan 2010

genialna aj ja blahozelam k malej dominike 😉 nech ste zdravucky a ti mas dostatok mliecka 😵 😵

petronelka77
2. jan 2010

Ahojte, tak som pridala zopar fotiek nasho Davidka (odchod z porodnice 26.12. a fotku zo svojej postielky). 😉
Pekny zbytok vikendu.

marushka
2. jan 2010

ahojte babulky,

ja mám za sebou zaujímavú noc, o pol tretej ráno som sa holila a sprchovala v rámci krátenia času a vyčkávala, či mi tie sťahy ustúpia, alebo nie - ustúpili, to je jasné...tak sa nič nekoná ☹ ☹ ☹
takže level vyčkávania pokračuje...

genialna - gratulujem k maličkej, prajeme vám, nech ste zdraví, šťastní, spokojní, a nech sa úspešne rozkojíte 😉 🙂 😉 🙂 😉

marushka
2. jan 2010

petronelka, malý je rozkošný 😉 😵

roxy_1
2. jan 2010

ahoj holky

no tak mame oficialne prvni lednove miminko 😀 gratuluji genialna a preji aby jste byly obe zdrave a tesim se az nam ukazes malickou 😵 😵 😵

marushka asi jsem to nekde prehledla,ale tobe uz zatka odesla?? ja stale hledim po kazde toalete jestli tam bude nebo ne a zatim nic 😀 😀 jinak asi kontrakce cekat nemuzu ze??? jinak bych ti moc prala aby jsi to uz mela za sebou stejne tak i zuzuxx ktera je chuderka uz 42tt 🙂

weronyca
2. jan 2010

Genialna gratulujem ku princezne... Pekne teda predbehla termin.. Ved ja,genialna a ivv sme mali rovnaky datum porodu, 17.1.

Aj ja by som to uz chcela mat za sebou..

uff dnes som riadne vymrznuta, drahy bol lyzovat na pezinskej babe a ja som cajikovala na kopci ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre