Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

olienka12
11. sep 2009

adros ja tiez byvam v bytovke v 2izbaku 5km od PO a mat pozemok tiez nevaham 🙂)

timea podla mna je to normalne ja to tiez tak mam vacsinou ale ono sa to este vrti lebo niekedy kope aj hore 🙂)

olienka12
11. sep 2009

inak nedockava velmi sa tesim,ze mas dievcatko lebo aj mne sa snivalo s chlapcekom snad to bude znamenat to iste hehehe

adros
11. sep 2009

oli, na co boli peniazky, to sme kupovali 😀 nanestastie sme kupovali pred 2 rokmi a to boli ceny v Trnave dooooost vysoke a ten bytik v bytovecke bol za slusnu cenu. V Trnave by sme za to kupili len 1-izbak a to este starsi. Takto sme kupili novucky byt.

nedockava4
11. sep 2009

oli...no, ak po dievcatku tak tuzis, tak verim, ze to tak bude...
...aaa...ked sme sa tu raz bavili o babskych reciach...na mna nic z toho neplati....jedla som kysle, horke, halusky a take somarinky....tvar ostala nezmenena....vraj som opeknela (to si myslia len ostatni, pravda to nie je, lebo som rovnaka, aka som bola)

olienka12
11. sep 2009

podla mna kazda zena opeknie,ked sa citi stastna 🙂)

adros
11. sep 2009

Zuzi, ja som na tom rovnako. Vobec som nemala zvlastne chute, chutilo a chuti mi to, co aj pred tehu. A tiez mi Alex krasu nevzala... ako ti divno znie, asi je lepsi vyraz, ze som neospatnela 😀 a ani do bokov som nepribrala 🙂

nedockava4
11. sep 2009

asi ano....ja som stastna...a myslim, ze kazda tehulka je stastna, ak je babo v poriadku 😵

eva3107
11. sep 2009

Kto by nebol stastny Nedockava 🙂 ...Uz sa tesim pondelka!! 😀

nedockava4
11. sep 2009

hm, evi....v pondelok budes rovnako stastna ako ja....ale ver, ze aj ked ti lekar povie "chlapcek", budes rovnako stastna 🙂

alikaa
11. sep 2009

Baby ako je to s tym prenatal boxom? Ja som ho este nedostala. Je to nejake povinne zo zakona ho dostat, alebo je to individualne u kazdeho doktora? A co v nom je?

nedockava4
11. sep 2009

alika...ja som ho dostala az vcera, ked som bola na morfo UTZ....asi to nie je povinne...a nevie co v nom je, lebo som ho nechala v kufri v aute a auto je v servise 🙂

roxy_1
11. sep 2009

Holky vy jste ukecane 😀

vidim ze devcatka uz maji zrejme prevahu 🙂

lopezka dodatecne ti gratuluji a mas moc krasne fotecky miminka...je zlate 😵

ja dneska uklizim jako o zivot k tomu jeste dve pracky.pak uz jdu balit pomalu kufry 😅

jeste nez odjedu zauktualizuji tabulky a hodim do albicka 🙂

roxy_1
11. sep 2009

pohlavi jsem oddelila barevne at je to trochu prehlednejsi 😉

https://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbu...

olienka12
11. sep 2009

alikaa nie je to povinne, su to reklamne serepeticky,ale potesia, pytaj sa u svojho gynekologa,ci nedavaju

nedockava4
11. sep 2009

roxy...si proste uzasna 😵

roxy_1
11. sep 2009

podle tabulky 16 devcatek vs 15 chlapecku....krasne nam to stoupa 😵

olienka12
11. sep 2009

jeej skore 15:16 pre dievcata 🙂)))

nedockava4
11. sep 2009

a ako krasne sa ta tabulka zaplna..

roxy_1
11. sep 2009

je to krasne vyrovnane....jsem zvedava jak to bude na konci 🙂

roxy_1
11. sep 2009

nedockava presne 🙂 uz 31 z nas to vi co to bude ... 🙂 to je nadhera. 😵

roxy_1
11. sep 2009

no nic ja jdu pokracovat v uklidu 😉

nedockava4
11. sep 2009

roxy...len sa velmi nenamahaj....

adros
11. sep 2009

roxy, vdaka za aktualizaciu a ako pise nedockava, moc sa nenamahaj, aj tak ten poriadok pocas vasej nepritomnosti nikto neuvidi 😀 😀 😀

inac, vcera kurier doniesol tu postielku, je kraaaaasna. Este sme ju neskladali, aby sme zbytocne nezaberali plac, ale okukli sme ju 😉

olienka12
11. sep 2009

Adros odkial si ju objednala?

adros
11. sep 2009

oli, z babetkova. Ty mas vyhodu,ze do polska nemas daleko, tak si ju tam vies kupit lacnejsie, ale my to mame dooooost daleko ☹ Aj ked svokra mam z Oravy, takze to je naskok, ale ja sa tam tak skoro nedostanem

olienka12
11. sep 2009

🙂 no tiez som si dala zalozku,ked ju nezozenieme v PL,tak z babatkova objednam,resp. pojdem po nu do KE

zazalienka
11. sep 2009

ahojte kočky.. viete mi poradiť? stále sa hrabem na nete, pozerám kočíky, ale mám v tom už riadny chaos.. potrebovala by som nejaký návod, podľa čoho vyberať kočík, ktoré typy a značky sa vyplatia kúpiť.. kvalita + rozumná cena... ja vôbec neviem kam sa mám obrátiť..

evca35
11. sep 2009

nedočkavá gratulujem k dievčatku. aj ja chceeeeeeeeeeeeeeeem. A každý mi praje chlapca, lebo dievča už máme.

nedockava4
11. sep 2009

adi...z borovicoveho dreva?
...ja som bola vcera pozerat tiez postielky...ale manzel mi povedal, ze len na bukovu mam kuk 🙂
...ale vsetky bukove boli take obycajne :-/

olienka12
11. sep 2009

nedockava v principe ti moze byt jedno ci buk,ci borovica nekupujes to na cely zivot 🙂) a 2-3 deti zvlada aj borovica 🙂)

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre