Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

eva3107
12. sep 2009

Moja zlata 😀 ...dva vikendy za mesiac mi vyjdu volne inak pracujem.. 😒 ..No a cez tyzden som tu skoro vzdy..okrem jedneho dna ..niekedy aj dva 😅 ..
No ale dlho to uz nepotrva , pretoze od buduceho piatku mam dovolenku a do prace pridem az 5.oktobra 😀 ..
Tak sa uz tej dovolenky neviem dockat.

baileysa
12. sep 2009

no tak to si tam fakt casto 😒 ale tak dovolenku si o to viac uzijes, nie? 😉 aj sa dakam chystate, ci len nohy doma vylozis? 😀

eva3107
12. sep 2009

Ale pride mi konecne domov manzel po 4-roch mesiacoch..tak sa velmi tesim a mame na plane si prerabat spalnu..Treba nam novu podlahu a vymalovat. A ktomu nas este cakaju nakupy..kociarika a postielky i novej spalne 😅 ..Takze nozky si vylozim azked bude vecer 😀

baileysa
12. sep 2009

no tak ja neviem, ci presne toto sa vola dovolenka 😀 ale urcite to bude ine, ako ked si v robote a sama doma, ked budete spolu nieco zariadovat a potom mat, take krasne cistucke, nove 😵

eva3107
12. sep 2009

Anooo 😵 ..neda sa to celkom nazvat dovolenka..., ale predsa ...viem , ze sa nemusim zatazovat este pracou...hlavne mi ide o psychicky oddych 🙂
A ty este pracujes?

baileysa
12. sep 2009

ja pracujem doma na materskej 😀

eva3107
12. sep 2009

Oouu ano 😅 nevsimla som si az teraz..

Bola som na obede dala som si vyprazany syr..nie je to zdrave, ale raz za cas neuskodi..hmm? 🙂

boncusik
12. sep 2009

holky prajem pekný víkend 😉

ja mám za sebou upratovanie a varenia a ešte sa chystá niečo do pivnice porobit a večer papierovačky 😒
takže super pracovná sobota 😒

a vy ako?

drobec123
autor
12. sep 2009

ahojte,
ani ja cez tyzden uz tak nestiham popri praci. ako uz spominala lopezka, mame za sebou 3D UTZ. nejake fotecky nafotim a hodim do albumu o chvilu. a lopezka je zlata vesela baba ! drzim palceky na svadbu, aj ked to urcite dobre dopadne - len si to uzite a nestresujte sa zbytocne !
my sme dnes objednali kocik, poviem vam narocny den za nami. museli sme sa ist povozit autom a dohodnut sa na farebnej kombinacii. trosku sme spolu bojovali 🙂 ale dohodli sme sa a sme spokojni + sme kupili aj taky paradny zimny fusak, ktory naslednu bude vhodny aj do sportovej casti aj do vajicka. tak sa tesim. ten fusak ma odopinatelny spodok, takze vydrzi pre dieta do 3 rokov, co je super ! takze prvy vacsi nakup mame za sebou.
o chvilu ideme na grilovacku a den je za nami.

zazalienka
12. sep 2009

ahojte.. droibec aký kočík ste kúpili? poraď, leboja v tom už mám riadny chaos..

olienka12
12. sep 2009

No baby,tak ja mam za sebou sialeny den upratane po robotnikoch vysprarovala som kachlicky omalovala wc, vysadrovala nerovnosti nad kachlickami a teraz varim nedelny obed,uz asi nevladzem 🙂)

bebel
12. sep 2009

Olienka a tvoj chlap robil čo? Slovne ťa usmerňoval?

Drobec: zrejme ste kúpili Emitex fusak 🙂 Je fajn, len napr. do Gessleinu nesedeli tie otvory na pásy...
Dávala som to potom kožušníkovi prerobiť, aby mi to sadlo 😎

My sme dnes gratulovali na obed svokre k meninám a zajtra ideme k mangelovej sesternici.
Ja mám posledné dni stále žáhu hlavne z ovocia a pečiva..., ale keď mne zelenina teraz až tak nešmakuje 😖
Budem musieť s tým jedálničkom niečo podniknúť.Ten maces som si ešte stále nekúpila.
Zajtra idem robiť poriadky v detských veciach po Brunčovi, z čoho vyrástol odkedy sme sa presťahovali...idem sa všetkého zbytočného nemilosrdne zbaviť. Takže potom nastane kolotoč prania, žehlenia a fotenia na mimibazar a otrava balíčkovania s poštou.

bebel
12. sep 2009

Baby, čo riešite teraz svadbu..mám 1 tip http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6238585

gucz
13. sep 2009

dobré ránko

my sme včera boli pozrieť na trnavskom jarmoku, potom u našich na návšteve a nakoniec som ako takmer celý posledný týždeň zaspala hneď po ôsmej. Taká som večer unavená, že ledva vidím. Aj vy to niektorá tak máte???

miminko je od stredy nejak mimoriadne pokojné, cítim ho tak raz za deň, aj to slabúčko.

bebel to s tými vecičkami čaká aj mňa v prípade, že čakáme chlapčeka 🙂 , no na spanie si pyžamká asi aj ružové nechám pre mimi, však to nikto neuvidí...

olienka12
13. sep 2009

bebel nebol doma 🙂 chvalabohu lebo by som z neho bola len nervozna on ma pri robote reci ako koza bobkov... akurat vecer domaloval rohy a strop 🙂

lopezka
13. sep 2009

dobre ranko 😅

ja som vcera tiez zaspala ako mimino .......konecne som umyla tie okna ....teda aj drahy mi pomahal samozrejme
😉 no a klasika upratovanie 😠
vecer sme si dali s drahym trosku sampana, kedze som mala meniny 😀 ale to len take cucnutie ....mozno preto som dobre zaspala potom 😀

bebell diky za typ, ale odhliadnuc od toho, ze saty uz davno mam 😀 .....nie som 38-ka ani nahodou ....a brusko uz mam ovela vacsie 😀

baileysa
13. sep 2009

ahojky

drobec, aky ste kupili kocik?

lopezka, vsetko najlepsie k meninam 🙂

olienka12
13. sep 2009

lopezka vsetko naj naj najlepsie k meninam a hlavne vela zdravia a sil do najblizsieho obdobia a uspesneho finale 😉

krpuch
13. sep 2009

ahojte baby...ja svojho krpca citim teda poriadne a dost casto...je to zvlastny pocit, vidiet ako sa mi hybe brucho...niekedy akoby mi robilo babo vlnovky...🙂no sranda..

antoniab
13. sep 2009

ahoj tehulky 😉

tak mi sme uz naspat v uk ☹ sa utesujem ze nie nadlho sa mi doma pacilo iked bez problemov to asi nejde
mne malinka tiez pekne kopka kazdym dnom by som povedala ze su to silnejsie kopance a hlavne ked spim ci sedim baby aj vy tak zle spavate je uz pomali posediacky tak ma bolia krize 😝

objednala som kocik a pondelok ho nasi idu poslat naspat tak dufam ze to bude bez problemov inak ma klepne prisiel tak fusersky usiti no bola som sklamana a teraz mam v tych kociaroch uz riadni gulas 🙄 🙄 asi budem pouzivat sanky 😅

lopezka blahozelam vsetko naj vela lasky zdravia stastia a hlavne zdravicka 🙂

my sme doma oslavovali tiez 8.9 miriami [nasa nastavajuca krsna] 9.9 martina [ja] 10.9 narodeniny [nastavajuci krsny] 11.9 narodeniny moj dedo 12.9 meniny moja babka
😀 😀
aspon som zasobena cokoladou ked budem kojit

k.a.t.k.a.
13. sep 2009

antoniab cokoladu nemozes ked budes kojit 😅

lopezka vsetko naj 😎 jaaaaj mne klope uz na dvere 30-tka, ach jo to uteká 😒

antoniab
13. sep 2009

katka nie 😒 som citala ze sa ma na tvorbu mlieka jest sladke 😒 tak som stoho jelen 😅

zdenka73
13. sep 2009

Ahojte kočky!
Lopezka všetko najlepšie k meninám, nech ti svadba dopadne super.
A dodatočne všetko najlepšie Antoniab.
Tak ja cítim malé len občas a to jemno. Teda v kočíkoch nemám ani ja jasno, no uvidíme počase čo sa zapáči.

drobec123
autor
13. sep 2009

ahojte, kupili sme teutoniu Spirit S3 / 3 kombinaciu s vajickom Maxi Cosi. k tomu fusak - znacky Kaiser, nic mi to nehovori ale vyzeral najlepsie zo vsetkych, lepsie ako origigal od teutonie a bol o polovicu lacnejsi.

dodatocne vsetko naj vsetkym k meninkam. ja citim malo pohybov, len tak vecer ked si lahnem. ale to nevadi.

marushka
13. sep 2009

ajojte brušká,
dočítam vás, lebo som tu dva dni nebola...

zatiaľ len markee fnuk 😢 kuk do IP

lopezka
13. sep 2009

ahojte tehulky,
dakujem dakujem za blahozelania 😅 ..... a antonia aj tebe secko naj 😅 .....pripadne aj ostatnym, ktore mali meniny alebo narodky a nepriznali sa 😀

lopezka
13. sep 2009

drobcek, ty sem kedy das fotocky zo stredy ? 😅 nech sa pokochame 😀
inam mne to DVD trosku preskakuje 😠 ide ma drbnut ......este to vyskusam vycisit a spustit niekde inde .....ak to zostane, mrdne ma 😖 .....inak este raz diky za pomoc !!! 😀 😅 😉

boncusik
13. sep 2009

ahojte holky,

graruluje k meninkám a narodeninám 😉

ja som strašne štastná ked sa mi mimčo hýbe v brušku, je to úžasný pocit 😀 u malého sa striedajú obdobia aktivity a klude ale dá o sebe vediet aspon raz denne

😀
😀

nedockava4
14. sep 2009

Dobre ranko, tehulky 🙂
hmmm...zacina dalsi tyzden...nasa malinka uz zacina v brusku troska vrtosit...ale len trosilinka....ked som to vravela mojej mamke, tak vravela, ze ani ja som nekopala, takze ozaj bude po mne 🙂
...a vy co mate nove???

eva3107
14. sep 2009

Ahojte baby
Dobre ranko prajem...ako inak znovu z prace..No dnes odidem skor , prtoze som objednana na morfo v KE...a uz sa neviem dockat , ze uvidim malinke.. 😅 ...a hlavne dufam ,ze sa dozvieme kto nam v brusku byva.. 😀 😀

Tak dnes mi to v praci ako na potvoru pojde velmi pomaly! 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre