Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

olienka12
21. sep 2009

evca ano ja som svoj uz videla na zivo,len som chcela skusit ako peruje a je to fajn 🙂 jedine co som este nevidela je vajicko 🙂

roxy_1
21. sep 2009
janka1
21. sep 2009

roxy ty si teda vyhladavacka a nieco na SK nenajdes 😅 😉
dakujem omrknem , obvolam a uvidim co a ako 😉

zazalienka
21. sep 2009

olienka, už sa mi osvetlilo.. ako to jedna kolegyňa tuto hovorila - že tehotenská demencia.. www.bertoni-sk.sk.. ale inak táto je parádna... z tegel... mimochodom som šla do banky, číslo účtu firemné, ktoré používam 10 rokov denno-denne som jednoducho zab udla.. pred bankou okno jak výklad a nič... sa mi tam baby rehotali🙂

olienka12
21. sep 2009

ja som mala dnes haluze,ze som auto nezamkla 🙂)))

eva3107
21. sep 2009

Ahojte tehulky,aj ja sa uz konecne hlasim po stretku,ale iba z mobilu☹.Bolo naozaj super a aj sme sa nasmiali,ale to buduce stretko uz iba sedenie,papanie a kecanie to suhlasit.Inak Oli velmi ti dakujem za odvoz,i ked sme zazili aj mensi extrem😀, Tesim sa uz na dalsie stretnutie🙂

zazalienka
21. sep 2009

to ja mám stále.. sa vrátim z vchodu či som vypla žehličku, či som nenechala dvere odomknuté, auto sa vrátim skontrolovať 3 krát.. paranoja že nás vytopí, no horor.. hlavne to zamykanie, manžel sa mi smeje, pre istotu keď ideme niekam spolu tak mapošle skôr aby som nejančila..

olienka12
21. sep 2009

ci oni sa na slovensku asi fakt s konom zderili jaky rozdiel v cene tej autosedacky

wanduska
21. sep 2009

caute tehulky, tak ja som in love s touto postielkou http://www.tuttibambini.co.uk/index.php?main_pa...

janka1
21. sep 2009

roxy to je maderna vsetko na nete a v skutocnosti NIC 😒 😉 uz som sa bola pytat co sa tyka kosickych aj slovenskych predajni obvolanych nikto uz nema tuto farbu 😒

janka1
21. sep 2009

olienka ved som mam rozpravala co vsetko som mala ku kociku v tej cene 😉 😉 😉 takze Slovensko sa moze niekam strcit 😀 😝

olienka12
21. sep 2009

jj urcite normalne chore to je nech este nadavaju,ze ludia vonku nakupuju,ved sa to neda porovnat...

zazalienka
21. sep 2009

vybehneme v sobotu do Maďarska, som zvedavá čo tam.. ideme do Pešti pozrieť Tropicarium, je to v rámci nákupného centra, tak polietam aj obchody..

olienka12
21. sep 2009

zazalienka ked budu mat www.stranky pozapisuj a hod linky 🙂))

andykca
21. sep 2009

ahojte teeehulky....no krasne fotecky mate zo stretka 😉 jaaaa sa uz normalne teraz tesim na nase male stretko v trnaveeee....

zazalienka
21. sep 2009

jasnačka.. to nákupko v Pešti sa volá Campona..

roxy_1
21. sep 2009

janka aha tak to jsem nevedela,nejsem zvykla hledat na slovenskych strankach 😅 snad aspon ty ceske stranky poslouzi.....

janka1
21. sep 2009

roxy v poho 😉 🙂
drahy ide do Ciech , tak snad nieco najde a prinesie 😉

janka1
21. sep 2009

zazalienka minuly vikend sme boli v Pesti a poviem ti sklamana som, ceny ako u nas na Slovensku nic moc ☹
akurat tovar je iny , ale inac nic lacnejsie

olienka12
21. sep 2009

tak riadne som sa narehlila skoro to moj mocak nevydrzal 🙂))))

janka1
21. sep 2009

olienka a na com?

adros
21. sep 2009

andy, neboj, ved coskoro je tu nase stretko 😉

toto som dnes nasla na nete: http://aktualne.centrum.sk/ekonomika/slovensko-...

olienka12
21. sep 2009

janka superstar pechota 🙂))

bebel
21. sep 2009

Wanduska..krásna postieľka 🙂

weronyca
21. sep 2009

Kocky, ake ste zlatucke- ,,pupkate" 🙂 🙂 len takto tazko rozoznat, ktora ste ktora 🙂 iba tipujem

boncusik
21. sep 2009

holky, takže ste zrealizovali stretnutie tehuliek, jéééé aj ja by som došla keby to nebolo tak daleko 😀

baby poradte pozerám súpravy do postielok a neviem sa rozhonúť či kupit froté alebo obyčajné? čo radíte?

olienka12
21. sep 2009

uz som dala popis k foto

bebel
21. sep 2009

Boncusik: obycajne 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre