Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

krpuch
21. okt 2009

andykca...len to mi je luto, ze moja mama ostane sama vo velkom domisku...ty mas aspon oboch rodicov a tak..vies ako to myslim? su spolu aj svokrovci su spolu..aj ked je pravda, ze na dedine by nebola sama, lebo su tu aj dobri ludia, s ktorymi sa da porozpravat..ale predsa len je to ine, ked chodis sama spavat a nikoho pri sebe nemas ani pomoct ti nema kto...
ja som proste asi schyzofrenyk ( i ci y?🙂) ale rozhodne chcem svoj vlastny zivot

adros
21. okt 2009

liwka, hej, zhruba v tej casti, ale Simba je uz za kruhacom. Ved sa este dohodneme 😉 a mne sa ta stranka moc nepaci, nie je moc aktualna. A oteckovia idu az na to 4.stretnutie

liwka
21. okt 2009

s aktualnostou maju problem, to je pravda, no v poslednom case sa mi paci vsetko, kde je obrazok maleho babatka (cim to asi bude?). tak si nasi buduci tatkovia budu musiet pockat 😉 ale aj tak si myslim, ze by to mali absolvovat cele.

zazalienka
21. okt 2009

Ahojte baby.. adros, prosim Ta, o akych stretkach s oteckami si to pisala v TT? co sa deje a kde sa deje?

adros
21. okt 2009

zuzka, predporodna priprava v trnavskom materskom centre (pri VUJE, tam, kde je ta zakladka Atomova). Kurz zacina 4.11. Prve styri tyzdne su o porode, na tom stvrtom stretnuti je pritomny aj bud. tatino a potom nasleduju 4 tyzdne o dojceni.

zazalienka
21. okt 2009

jeej, to je super, maju aj stranku?

adros
21. okt 2009

a je to raz za tyzden, vzdy v stredu o 17.hod.

zazalienka
21. okt 2009

platí sa tam niečo? no a treba sa vopred prihlásiť?

andykca
21. okt 2009

krpuch tak ked ste vo velkom dome a ona by tam ostala sama tak jasne to by bolo luto aj mne urcite....asi by som ani neodisla xi 🙂 tak to mozno vyriesit ze dom predelite a poviete si toto je nase toto tvoje a byt blizko seba a aj od seba....sice som tak este nebyvala tak neviem posudit.... 😉 alebo mamine najst nejakeho chlapa do domu a bude hehe

adros - liwka mno kedze ja zhruba viem kde to je tak hadam tam potrafim 🙂 a tatinovia veru az na 4sedenie ale ved to je aj dobre si uzijeme chvilu bez chlapov nie baby?xi.....

adros a nevraveli ti ze si tam treba nieco priniest????

adros
21. okt 2009

maju, ale dost neaktualnu. http://www.tmc.szm.sk/ Lepsie ti to vysvetlia po telefone, ale treba volat do 14.hod. - 033/5341 054, 0907 790 046. Ja a Andykca sme uz nahlasene, a mozno sa prida aj Liwka. Maju vraj obmedzeny pocet, tak ak mas zaujem, tak radsej zajtra zavolaj. Ale doporucujem volat skor na pevnu linku, lebo dnes som volala na ten mobil a ta pani bola nejaka zmatena

zazalienka
21. okt 2009

oki, akurát odchádzam z roboty, tak skúsim hneď ráno.. a prihlásila by som sa aj ja..

liwka
21. okt 2009

joj, stretnutie brusiek 😀 dufam, ze to vyjde, uz teraz sa velmi tesim.

adros
21. okt 2009

no, ja viac-menej cerpam z informacii, co mi dali pred tym tyzdnom na pevnej linke. Spominala prezuvky ale teraz si nie som ista, ci to bolo na cvicenie alebo kurz 😒 Ved ked tam budete zajtra volat - Zuzka alebo Liwka, tak sa opytajte aj vy. Ale ja som to teda pochopila tak, ze v pondelky byva cvicenie pre tehotne a v stredu tie prednasky. Bolo mi vysvetlene, ze oni len poskytuju priestor, ze blizsie info da na tej prvej hodine 4.11. pani, co vedie ten kurz.

ivv
21. okt 2009

ahojte bruska 🙂
uff.. mala som co robit kym som vas precitala od piatka.. 😀

vidim, ze sa crta stretko v BA, mno.. kedze to mam na par krokov, a ak mi do toho nic neskoci, tak sa pridem na vas pozriet aj ja 🙂

v sobotu sme absolvovali jednu svadbu. moc som tam nechcela ist, kvoli velkemu poctu ludi, bojim sa aby som nieco nechytila, zvlast ked sa okolo mna tocia take jednodnove virozy hnackoveho charakteru.. 😖 vydrzala som len do desiatej, kedy som dostala taky divny krc do chrbtice, ze som nevedela ani sediet, ani stat, takze nakoniec v som sa takmer v predklone rozlucila a sli sme domov 😖

babule, ktore idete rodit na Antolskej, planujete chodit k p. Jezikovej na predporodnu pripravu, alebo ste uz take co ste to absolvovali? ja som zatial nechodila nikam cvicit.. k p. Jezikovej mam papier, tak sa tam planujem nahlasit, tak dufam, ze este bude nieco volne, aby som to stihla pred porodom, ked uz je ten boom 😅

adros
21. okt 2009

no veru, po kurze by sme skocili niekam na dzusik, cajik alebo tak nejak 😀 😀 😀 Takze GUCZ, aj ty by si sa k nam potom mohla pridat, len dufam, ze uz nebude na teba neskoro kvoli Laurike, a tiez aj ostatne tehulky, co su z okolia TT

zazalienka
21. okt 2009

je to platené?

bebel
21. okt 2009
adros
21. okt 2009

Zuzka, je, ale nie je to vela - aspon podla mna - 3,5 € za kazdu tu hodinu. Ale dobre je, ze to vzdy platis, az ked prides na tu hodinu, takze ak ta prva hodina nebude stat za vela, tak tam proste viac nepridem a hotovo 😀

zazalienka
21. okt 2009

jaaaj, no som si myslela či to nebude také ako kurz účtovníctva🙂 toto je v pohode.. tak skúsim zajtra cvrnknúť.. aspoň potom pokecáme aj o lekároch pôrodníkoch v TT lebo ja už mám nočné mory..

adros
21. okt 2009

oki, tak sa teda skus spytat, ako celkom neinformovany clovek, mozno som nieco splietla - to vies, tehu-demencia, ale viac-menej by to malo byt tak, ako som pisala 🙂

zazalienka
21. okt 2009

idem sa odpratať domov, zasa prídem keď vybalím nákupy.. mimochodom, chvalabohu ja mám glukózové testy ok, takže našťastie žiadna diéta.. moooc by mi chýbala slaninka a sójové tyčinky.. tak zatiaľ... potom Vás dočítam..

adros
21. okt 2009

akurat si pozeram pripadne "zlozenie" kurzu a tusim tam budem s najvacsim pupkom, kedze mam z vas najskorsi termin 😀 a Zuzi, my sa vidime aj toho 2.11. -na tej exkurzii v porodke 😉

liwka
21. okt 2009

pozerala som si spoje, taky najlepsi mi prichadza 16:35 na autobusku, je to trosku neskoro, musim zistit, ci nechodi v tom case nejaka MHD, pripadne Tesco bus (teda, ak este premava po TT)

liwka
21. okt 2009

adros, potom daj vediet dojmy z tej exkurzie- som zvedava. aby som nemala prehnane ocakavania 😉

andykca
21. okt 2009

adroooos ty ides opat na den otvorenych dveri???ja z teba odpadnem hehe

adros
21. okt 2009

liwka, to mas dost neskoro, Tesco bus sice chodi, ale kym by si sa aj tak dotrepala tam, tak by si stratila aj 45min
nemas nejaky lepsi spoj? alebo polovicka ta nemoze doviest?

liwka
21. okt 2009

bude mat poobedky, takze nie, ale pozriem nieco skorsie. ale na to, ze idem z SC a musim prestupovat, to je fakt hroza

adros
21. okt 2009

liwka, my sme na tej exkurzii uz boli s Andy, ale nebol tam moj muz a ten tam chcel ist, tak idem s nim 😀

adros
21. okt 2009
liwka
21. okt 2009

a mas z toho dobre pocity?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre