Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

dana333
17. máj 2010

my doobedu spíme v postieľke tak do hodinky a potom vonku aj dve hod. Včera ale nespala vonku, lebo som sa bála že ju odfúkne tak aj naobed spala v postieľke a vyspala 2 hod. Ja pred tým ako ju uložím poriadne vyvetrám a keď nefúka tak jej nechám otvorenú vetračku

dzobko
17. máj 2010

Ze psie pocasie......cssss.....vas vsetky pozdravuje nasa fena, kora dnes este nebola vonku a ani sa nechysta....situaciu si obzrela v obyvacke cez francuzske okno a vyhodnotila ju tak, ze spi schulena vo svojom kosiku...
K tym nasim spalnovym prihodam, u nas je to obcas vskutku vesele, ale chlap sa ma este nikdy nezlakol (aj ked sa mu fakt niekedy cudujem)...ale spominam si na to, ked raz pracoval do noci nad kompom a potom sa chcel pritulit...odpalkovala som ho vetickou: "co sa na mna trepes!!?"...
Jejda a predpokladam, ze v najblizsej dobe budeme zas soferovat...objavil presne take iste auto ako kupil mne...som si ho musela vydupat...nechcel o nom ani pocut a teraz mi ho znarodnuje...bojim, bojim, aby nestali na dvore dve...

katka22r
17. máj 2010

oli diky asi pojdem 🙂

andykca
17. máj 2010

Ahojte...tak mojmu krpcovi sa polepsilooooo 🙂 (klop klop)...je to na dobrej ceste co som rada...

Adrika no ja som mala mrchu necele 2 dni a bolo to take mini takze neviem ti poradit....🙂 malemu som natierala 50tkou fakt. tvaricku (rucky nie bo si ich stale dava do pusky)....ale ked mal kratke tricko a kratke nohavice v horucavach tak som mu rucky a nozicky natrela, bo stale mu na telicko svietilo slnko...
...inac dnes Peto donesie domov podlozky do kociarov...potom napisem ake su 😉

olienka12
17. máj 2010

heh baby ja mam chlapa namesacneho uzijem si srandy az az... okrem toho,ze v noci hlada v posteli plastove vidlicky, dostenem 3 po zadku bo zasluzim, vidi sipky a plni ampulky,tak sa uz stalo,ze sa namiesto wc vycikal do hrncov v kuchyni... samozrejme nic z toho nepamata ale ja sa na tom naramne bavim,lebo sa s nim da rozpravat a prezradi aj to co nevie a nepamata 🙂)) aspon mame usmevne prihody

adros prvu som mala smiesnu take spinenie bez bolesti 4 dni, druha prisla s plnou paradou bolestiva a silna 8dni v kuse od vtedy mam pravidelnu tak ako pred tehu kazdy druhy mesiac silnu

ivv
17. máj 2010

ahojte kocky,
no teda.. fakt som sa uz davno tak dobre nepobavila ako pri citani vasich prispevkov.. 🙂

hlasim na strednom slovensku taktiez na prd pocasie.. uz mi fakt dochadza energia.. mala je mrzuta, mna boli makovica ako este nikdy, nasi doma nemaju ani paralen, tak parada.. 😒 😒

s tym spanim to mate super.. ja malu bud nosim na rukach kym nezaspi a potom si s nou sadnem a snazim sa len dychat a aj tak jej to spanie vydrzi max. 30 min.., detto ak ju dam do kocika.. 😅 😅 . takto kratko spi 4x do dna, cize total cca 2 hodiny. vstavame o siestej, spat ideme o pol osmej.. cize celkom slusny zaberak pre moje nohy a chrbat 😝
budem musiet porozmyslat, ako ju naucit spat polozenu.. je mi jedno kde, len nech ju nemusim nosit, lebo kvietok nas ma sedem kilo a teda je co nosit 😉

ivv
17. máj 2010

a mrcha zatial nikde.. hlavne nech sa naspat neponahla 😝 takto mi to vyhovuje.. 😀

olienka12
17. máj 2010

posielam slniecko ked uz je take strasne pocasie 😉

alikaa
17. máj 2010

Ahojte baby, je tu nejaka personalistka? Pred chvilou mi volali z roboty, ze moje miesto presunuli na iny odbor a dnes alebo zajtra mam prist podpisat novy pracovny opis. To mozu? Som myslela, ze s mojim miestom mozu hybat az ked budem na rodicovskej.

ketkous
17. máj 2010

ty kokso Oli,tak Tvoj mily je teda riadne akcny...ze do hrncov....hahahahhahah 😀 😀 😀 😀
Moj muz je celkom kludny spac 🙂 zato ja hovorim zo sna a pred mesiacom som sa sa casto strhavala zo spanku,ked som si myslela,ze som zabudla malu ulozit po napapani do postielky 😀 normalne som ju hladala na nasej posteli a kukam lepsie a ona sladko odfukuje v postielke 🙂
Ivv nasa tiez miluje nosenie na rukach,no ktore dieta nie??? 🙂

ketkous
17. máj 2010

Alikaa,neviem,ci Bebel nie je personalistka...ale nie som si ista...napis jej IP,ved uvidis,mozno bude vediet poradit 😀

evca35
17. máj 2010

čaute,
no tu sa včera žúrovalo ... pobavila som sa aj ja 😀
môj iba chrápe, ale odkedy sa malý narodil, spal v spálni iba dve noci a odvtedy je v obývačke. Takže máme kľud aj my, aj on.

včera sme boli u svokrovcov, tak sa "predvádzala", stále mi brala z rúk keď som dokŕmila, už mi to išlo na nervy, lebo niekedy doma sa len tak odtiahne od prsníka a chvíľku sa rozprávame a usmievame a potom ešte papá ďalej. A včera ho hneď išla brať, že už si sa napapal? a šup hore. A malý začal mraučať a už bolo zle. A šteklila mu chodidlá, lebo dedo to má rád, tak či aj on ... a malý tak kopal nožičkami a zlostil sa 😠 a najlepšie je, že svokra má taký prenikavý silný hlas a keď sa ešte prihovára malému tak aj škrekľavý a malý sa vždy strhne, tak potom je nešťastná. A už sme ju toľkokrát upozorňovali aby tichšie rozprávala pri ňom a včera tak stála pri mne a rovno do ucha mi skríkla: Maaartiiiinkoooo, malý sa strhol, ja už som otvorila ústa, tak odišla do kuchyne. Ale inak dobre.

Včera mal spací deň, od soboty poobedia pršalo a neprestalo, a malý včera viac spal ako jedol, aj u svokrovcov bol viac na prsníku, aj som ho tam nechala podriemkať (tak mi to vyhovovalo), lebo keď spí u nich v spálni, každých 5 minút chodí pozerať či nespadol z postele alebo či sa nezadusil plienkou, čo si drží pri spaní.

Čo porábate? Ja dováram obed, o chvíľu príde dcéra zo školy, tak budeme obedovať spolu. Malý mi zaspal pred chvíľou a vonku nám tak fúka, jak v Košicoch 😀 Inak včera dcéra zaregistrovala svokru na Facebook. Tak si musím dať bacha čo tam budem písať 😀

Ja som ešte mrchu nedostala a ani nechcem dostať 😵

zazalienka
17. máj 2010

alikaa, nie som si istá, ale pokiaľ je to presne to isté miesto u toho istého zamestnávateľa, tak by to nemal byť problém.. to ťe s miestom môžu hýbať až po materskej je pravda.. s tým že nesmieš dostať výpoveď.. § 64 - zákaz výpovede..
v podstate musia držať rovnaké prac.miesto z akého si odchádzala.. ale pre istotu si to prekonzultuj ešte.. v paragrafoch je kočka menom gapa - ona vie tuším všetko.. 😎

evca35
17. máj 2010

alikaa - skús pozrieť vo fore Paragrafy - či nie je nejaká téma na túto tému.

ketkous
17. máj 2010

hej a chcela som napisat aj gapu...vo fore

adros
17. máj 2010

joj,andy, to mam radost, ze vam je lepsie ,tak dufam, ze do stredy budete uplne fit. A dufam, ze mne do stredy kramy skoncia, lebo nerada pouzivam tampony. A na tie vlozky sa moc tesim, som strasne zvedava. Inak som slubila tetulke, ze si s nimi pofotime kociky a potom jej poslem fotecky.

oli, tak sa ho spytaj na cisla na loto 🙂)

ketkous: http://www.bambini.sk/sk/category/204/potreby/s...

alikaa
17. máj 2010

dikes baby, pozriem do paragrafov. Dnes o 4ej ale musim ist uz podpisat ten novy opis, snad sa dovtedy dozviem co potrebujem

ketkous
17. máj 2010

adros...diky 🙂

alikaa
17. máj 2010

zazlienka a nie je to to iste pracovne miesto. Doteraz som riesila financie a tu by som riesila publicitu, cize mimo mojho obzoru. Ale viem, ze mi moje miesto planuju zrusit, len co to bude mozne, cize ked nastupim na rodicovsku a teda mozno vypoved ked budem chciet nastupit. Len som chcela vediet, ci zo zakona mozu teraz presuvat moje miesto. Idem podpisovat novy opis cinnosti, cize je to aj ina praca.

zazalienka
17. máj 2010

skús napísať tej kočke gapa IP, hádam sa ozve.. a nemôžeš si to prehodiť, že by si to prišla podpísať inokedy ? veď máš doma malé dieťa, na niečo sa vyhovor a medzitým si to overíš či to môžu urobiť..

alikaa
17. máj 2010

uz som jej napisala, teraz cakam. Nemozem si to prehodit, povedali, ze mam prist dnes alebo zajtra a zajtra nemozem. Ze to musim podpisat proste do zajtra... nechapem co im to tak suri

zazalienka
17. máj 2010

nuž keď to súri tak je tam nejaká kuleha..

andykca
17. máj 2010

alikaa veru nejaka kuleha ked sa ponahlaju....🙂 podla mna ti tam supnu datum ku koncu materskej...teda si myslim...

adros jasneee spravime foto a aj Miske poviem...🙂 vecer ti napisem ake su - sa neviem dockat...jedine co vieem, ze je tam vsetko co sme objednali xi

minix
17. máj 2010

ahojte, my sme dnes VVVYYYYYYYYYYYYYYYYNIMOCNE ospale, nemozem si vynachvalit, a uz som aj bola nastavena, ze ideme von, lebo prestalo prsat, ale princezna chrupka, ale prave vstava, tak sa pohrame a mozno skocime. 🙂)

mate uz nausnicky? my sme dostali ku krstu a strasne rady by sme ich nosili, ale neviem, co s uskami...radsej by som asi dala nastrelit. No nasa doktorka to nerobi a prepichovat by som asi nerada...

olienka12
17. máj 2010

minix ved daj nastrelit take obycajne ako strielaju a vymenis ked sa to zahoji kamosky tak robili detickam.
prepichovat by som nedavala ja mam prepichnute a tie dierky su hrozne krive niekedy riesim aj 20min.kym sa mi podari dat nausnicu 😝

tyta
17. máj 2010

minix - Ustav lekarskej kozmetiky na Drazdiaku, nastreluju po 6. mesiaci, cena tusim 18eur aj s nausnicami z chirurgickej ocele, po 6-8 tyzdnoch mozes vymenit za normalne nausnicky, bola som sa pytat pre nasu krpatu 🙂

minix
17. máj 2010

tyta, dik, denne chodim okolo, toto ma nenapadlo. 🙂)))
aj kvoli bolesti a zahojeniu by som ovela radsej dala uska nastrelit....

oli, ved presne tak aj chcem. 🙂

tyta
17. máj 2010

minix - ved aj ja chodim denne okolo 😀; btw. uz zase tu prsiiiiii 😖

minix
17. máj 2010

tyta, vsak dajme niekedy spicha. 🙂

zas prsi? chceli sme ist prave von....:((

tyta
17. máj 2010

minix IP 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre